рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Завдання №1

Завдання №1 - раздел Математика, Завдання з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики 1.В Ящику 20 Деталей, Серед Яких 15 Стандартних. Навмання Бе...

1.В ящику 20 деталей, серед яких 15 стандартних. Навмання беруть 4 деталі. Яка імовірність, що 3 з них стандартні?

2.В коробці 7 кульок, серед них 4 білі. Навмання взяли 3 кульки. Яка імовірність того, що одна з них біла?

3. В ящику 5 кульок з номерами від 1 до 5. Навмання одну за одною беруть дві кульки. Яка імовірність того, що перша з них має номер 1, а друга номер 2 ?

4. Кинуто 2 гральних кубики. Яка імовірність того, що сума очок дорівнює 5?

5. З 10 лотерейних білетів 5 виграшних. Знайти імовірність того, що серед узятих будь-яких 5 білетів 1 виграшний.

6. В коробці 4 синіх та 5 червоних олівців. З коробки випало 3 олівці. Яка імовірність того, що два з них червоні?

7. При наборі телефонного номера абонент забув дві останні цифри і набрав їх навмання, пам’ятаючи, що ці цифри непарні і різні. Знайти імовірність того, що номер набраний правильно.

8. В ящику 10 кульок з номерами від 1 до 10. Навмання взяли 3 кульки. Яка імовірність того, що серед них буде кулька з номером 1?

9. Два стрільці зробили по одному пострілу по мішені. Імовірність попадання по мішені при одному пострілу для першого стрільця дорівнює 0,8, для другого – 0,9. Яка імовірність того, що попаде лише один стрілець?

10. Серед 50 лотерейних білетів 4 виграшних. Знайти імовірність того, що з будь-яких двох навмання узятих білетів обидва виграшних.

11. Двічі кинуто монету. Яка імовірність того , що принаймні один раз випаде герб?

12. В урні 5 білих та 3 чорні кульки. Навмання взято одну за одною 2 кульки. Яка імовірність того, що обидві вони білі ?

13. Студент прийшов на екзамен, знаючи лише 40 питань з 50. Знайти імовірність того, що студент знає всі 3 питання з екзаменаційного білета.

14. В урні 2 білі і 3 чорні кульки. Двоє по черзі беруть навмання по одній кульці. Яка імовірність того, що з них перша біла, а друга чорна?

15. Кинуто 3 монети. Яка імовірність того, що випаде два герба ?

16. Імовірність попасти в мішень для першого стрільця дорівнює 0,6, для другого – 0,8, для третього – 0,9. Зроблено по одному пострілу. Яка імовірність того, що буде хоча б одне попадання?

17. В групі 25 студентів, з них 15 дівчат і 10 юнаків. За списком навмання вибрали 3 студентів. Яка імовірність, що серед них 2 дівчини?

18. Імовірність попасти в мішень для першого стрільця дорівнює 0,8, для другого – 0,7, для третього – 0,9. зроблено по одному пострілу. Яка імовірність того, що буде тільки одне попадання?

19. Пристрій складається з трьох елементів, які працюють незалежно. Імовірність безвідмовної роботи цих елементів за час t відповідно дорівнює 0,7; 0,8; 0,9. Знайти імовірність того , що за час t безвідмовно будуть працювати не менше двох елементів.

20. В ящику 10 червоних і 6 синіх ґудзиків. Навмання взято два ґудзики. Яка імовірність того, що вони будуть одного кольору?

21. Студент прийшов на екзамен, знаючи з 30 лише 24 питання. Яка імовірність скласти залік, якщо після відмови відповідати на запитання викладач задає ще одне запитання.

22. В урні 5 білих та 4 чорні кульки. Навмання взято одну за одною 2 кульки. Яка імовірність того, що обидві вони білі ?

23. Імовірність того, що деталь стандартна дорівнює 0,9 . Знайти імовірність того, що з трьох перевірених деталей дві стандартні.

24. Кинуто два гральних кубики. Яка імовірність того, що сума очок дорівнює 5, а їх добуток - 4?

25. Два стрільці зробили по одному пострілу по мішені. Імовірність попасти по мішені при одному пострілу для першого стрільця дорівнює 0,8, для другого – 0,9. Яка імовірність того, що попаде хоча б один стрілець?

26. Пристрій містить два незалежно працюючих елемента. Імовірність виходу з ладу цих елементів 0,06; 0,08. Знайти імовірність виходу з ладу пристрою якщо для цього досить виходу з ладу хоча б одного елемента.

27. Імовірність попасти в мішень для першого стрільця дорівнює 0,8, для другого – 0,7, для третього – 0,75. зроблено по одному пострілу. Яка імовірність того, що буде хоча б одне попадання?

28. В одній урні 5 білих та 10 чорних кульок, в другій урні 10 білих та 5 чорних кульок. З кожної урни взято по одній кулі. Яка імовірність того, що обидві вони білі ?

29. Монета кинута тричі. Знайти імовірність того, що герб випаде хоча б 1 раз.

30. На п’яти картках написані від 1 до 5. Навмання одну за одною беруть 3 картки і кладуть їх поряд зліва направо в порядку появи. Знайти імовірність того, що одержане число не містить цифри 2.

 

Завдання №2

1. В першому ящику 2 білих і 1 чорна кулька, а в другому 1 біла і 4 чорні кульки. Навмання вибрали ящик і з нього взяли кульку. Яка імовірність, що вона біла?

2. В першій урні 3 білих і 2 чорних кульки, а в другій 4 білих і 4 чорних кульки. З першої урни в другу навмання перекладають одну кульку, потім з другої урни взяли одну кульку. Яка імовірність, що вона біла?

3. В урну в якій була одна кулька (рівно можливо біла чи ні), поклали одну білу кульку, після чого навмання взяли одну кульку. Яка імовірність, що вона біла?

4. В першій урні 3 білих і 5 чорних кульки, а в другій 6 білих і 10 чорних кульки. З навмання взятої урни взяли кульку, яка виявилась білою. Яка імовірність, що вона взята з першої урни?

5. Перший завод поставляє 30% кінескопів, другий завод – 40%, третій – 30%. Перший завод випускає 80% стандартних кінескопів, другий завод – 70%, третій - 85%. Яка імовірність, що взятий навмання кінескоп стандартний ?

6. В першій урні 2 білих і 2 чорних кульки, в другій 3 білих і 2 чорних кульки, а в третій 2 білих і 3 чорних. З навмання взятої урни взяли кульку . Яка імовірність, що вона виявилась білою ?

7. В першій урні 5 білих і 3 чорних кульки, а в другій 6 білих і 4 чорних кульки. З навмання взятої урни взяли кульку, яка виявилась білою. Яка імовірність, що вона взята з другої урни?

8. В піраміді 5 гвинтівок, з яких 3 оптичним прицілом. Імовірність попасти в ціль при пострілі з гвинтівки з оптичним прицілом дорівнює 0,95, для гвинтівки без оптичного прицілу ця імовірність дорівнює 0,7. знайти імовірність того, що з навмання взятої гвинтівки стрілець попаде у ціль.

9. В ящику міститься 12 деталей, виготовлених на 1 заводі і 20 деталей, виготовлених на заводі 2. Імовірність того, що деталь, виготовлена на першому заводі стандартна, дорівнює 0,8; для деталей, виготовлених на другому заводі - дорівнює 0,7. Яка імовірність, що взята навмання деталь стандартна?

10. Перший завод поставляє 70% кінескопів, другий завод – 30%. Імовірність того, що кінескоп стандартний для першого заводу дорівнює 0,75, для другого заводу –0,8. Яка імовірність, що взятий навмання кінескоп буде стандартний ?

11. В першій урні 4 білих і 6 чорних кульки, в другій 3 білих і 5 чорних кульки. З навмання взятої урни взяли кульку. Яка імовірність, що вона виявилась білою ?

12. Заводи 1 і 2 поставляють рівну кількість однакових деталей, але завод № 1 виробляє 90% стандартних деталей, а завод № 2 75%. Навмання взята деталь стандартна. Яка імовірність, що вона виготовлена на заводі №1 ?

13. В цеху працюють 20 станків. З них 10 марки А, 6 марки В, 4 марки С. Імовірність того, що станки випускають стандартні деталі , відповідно дорівнює 0,9; 0,8; 0,7. Який процент стандартних деталей випускає цех ?

14. На фабриці перша машина виробляє 25%, друга – 35%, третя – 40% всіх виробів. В їх виробах брак становить відповідно 5, 4 і 2 %. Яка імовірність ,що навмання взятий виріб дефективний?

15. Імовірність народження хлопчика дорівнює 0,515, дівчинки 0,485. В деякій родині шестеро дітей. Знайти імовірність, що серед них не більше двох дівчат.

16. Що більш імовірно: виграти у рівносильного противника 3 партії з 4 чи 5 партій з 8 ?

17. В першій урні 10кульок, з них 8 білих, в другій 12 з них 6 білих. З навмання взятої урни взяли кульку. Яка імовірність, що вона виявилась білою?

18. В першій урні 3 білих і 3 чорних кульки, в другій 2 білих і 4 чорних кульки. З першої урни в другу навмання перекладають одну кульку, потім з другої урни взяли одну кульку. Яка імовірність, що вона біла?

19. В першій урні 3 білих і 3 чорних кульки, в другій 4 білих і 2 чорних кульки, а в третій 2 білих і 4 чорних. З навмання взятої урни взяли кульку. Яка імовірність, що вона виявилась білою ?

20. Перший завод поставляє 60% кінескопів, другий завод – 40%. Імовірність того ,що кінескоп стандартний для першого заводу дорівнює 0,7, для другого заводу – 0,8. Яка імовірність, що взятий навмання кінескоп стандартний ?

21. В першому ящику 20 деталей, з них 19 стандартних; в другому ящику 12 з них 8 стандартних. З одного з цих ящиків взяли деталь, яка виявилась стандартною. Яка імовірність, що вона взята з першого ящику ?

22. В першій урні 3 білих і 3 чорних кульки, в другій 4 білих і 2 чорних кульки, а в третій 2 білих і 4 чорних. З навмання взятої урни взяли кульку. Яка імовірність, що вона виявилась чорною ?

23. Що більш імовірно: виграти у рівносильного противника 2 партії з 4 чи 3 партій з 6 ?

24. Монету кидають 6 раз. Знайти імовірність того, що герб випаде не менше трьох раз.

25. Відділ технічного контролю перевірив 10 деталей на стандартність. Імовірність того, що деталь стандартна, дорівнює 0,75. Знайти найімовірніше число деталей, яки будуть визнані стандартними, і імовірність цього числа деталей.

26. Імовірність появи події А, в одному випробуванні дорівнює 0,4. Знайти імовірність того, що подія А відбудеться не менш трьох раз в чотирьох незалежних випробуваннях.

27. Імовірність народження хлопчика дорівнює 0,515, дівчинки 0,485. В деякій родині шестеро дітей. Знайти імовірність, що серед них два хлопчики.

28. Імовірність закинути м’яч у кошик для даного спортсмена дорівнює 0,7. Зроблено 3 кидки. Яка імовірність, що буде 2 попадання ?

29. Гральний кубик кинули 8 разів. Знайти імовірність того, що чотири очки випадуть три рази ?

30. В першій урні 3 білих і 3 чорних кульки, в другій 4 білих і 2 чорних кульки, а в третій 2 білих і 4 чорних. З навмання взятої урни взяли кульку, виявилась чорною. Яка імовірність, що вона з другої урни ?

 

Завдання №3

1. 1. Яка ймовірність того, що задумане в межах 100 ціле число ділиться на 100 або на 11?

2. Серед 50 деталей 3 нестандартні. Випадково взято 2 деталі. Знайти ймовірність того, що серед взятих деталей одна стандартна, а інша нестандартна.

3. З колоди карт (36) виймається навмання одна карта. Знайти ймовірність того, що ця карта буде:

1) тузом; 2) пікової масті; 3) піковим тузом.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Завдання з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики

Індивідуальне семестрове завдання.. з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів очної форми навчання..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Завдання №1

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Кидають три однакові монети. Знайти ймовірність випадання тільки двох гербів
2. Куб, всі грані якого пофарбовані, розпилено на 125 кубиків однакового розміру, які потім старанно змішані. Знайти ймовірність того, що навмання вийнятий кубик буде мати пофарбованих граней: а) т

Задумано двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 6?
2. У партії зі 100 деталей 5 бракованих. Визначити ймовірність того, що серед вибраних навмання 10 деталей 2 виявляться браковані. 3. Кидають одночасно два гральні кубики. Знайти ймовірніс

Завдання №5
Дискретна випадкова величина задана рядом розподілу. Знайти функцію розподілу і побудувати її графік. Знайти математичне сподівання і дисперсію випадкової величини.  

Завдання №6
Випадкова величина задана функцією розподілу . Знайти: а) щільність розпод

Завдання 7
Відоме математичне сподівання і дисперсія випадкової величини

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги