рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Задумано двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 6?

Задумано двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 6? - раздел Математика, ЗАВДАННЯ з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики 2. У Партії Зі 100 Деталей 5 Бракованих. Визначити Ймовірність Того, Що Серед...

2. У партії зі 100 деталей 5 бракованих. Визначити ймовірність того, що серед вибраних навмання 10 деталей 2 виявляться браковані.

3. Кидають одночасно два гральні кубики. Знайти ймовірність події:

а) сума очок, що випали, дорівнює 8;

б) добуток очок. що випали, дорівнює 8.

14. 1. Задумано деяке двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнюватиме 7?

2. Зі старанно перемішаних кісточок доміно навмання беруть одну. Яка ймовірність того, що сума очок на ній дорівнюватиме:

а) 4; б) 6; в) 12; г)13?

3. З повної колоди карт (52 шт.), старанно перемішаних, витягують 6 карт. Знайти ймовірність того, що серед них буде “король пік”.

15. 1. На шістьох однакових картонках написано літери: А, В, К, М, О, С. Картонки перемішують і розкладають навмання в ряд. Яка ймовірність того, що виникло слово “МОСКВА”?

2. В цеху працюють 7 чоловіків та 3 жінки. За табельними номерами навмання вибрано 3 особи. Чому дорівнює ймовірність того, що всі троє вибраних будуть жінки?

3. На дев'ятьох карточках написано цифри: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Дві з них виймають навмання і кладуть на стіл в порядку їх появи зліва направо. Знайти ймовірність того, що одержане число буде парне.

16. 1. З урни, що містить 5 куль, занумерованих цифрами 1; 2; 3; 4; 5, виймають навмання всі 5 куль одна за одною. Яка ймовірність того, що номери вийнятих куль ітимуть у зростаючому порядку?

2. В ящику 10 деталей, серед них - 3 нестандартні. Навмання беруть 3 деталі. Знайти ймовірність того, що вибраними будуть 1 стандартна та 2 нестандартні деталі.

3. В урні 10 білих, 6 чорних та 7 червоних куль. З урни виймають одну за одною всі кулі і записують їх кольори. Знайти ймовірність того, що в цьому списку білий колір з'явиться раніше чорного.

17. 1. З урни, що містить 5 куль з номерами 1, 2, 3, 4, 5, виймаються навмання кулі. Яка ймовірність того, що всі номери вийнятих куль будуть непарні?

2. В цеху працюють 7 чоловіків та 3 жінки. Шляхом жеребкування вибрано 3 особи. Чому дорівнює ймовірність того, що всі троє вибраних - чоловіки?

3. З послідовності цілих чисел від 1 до 10 навмання вибирають два числа. Як ймовірність того, що одне з них менше б, а друге більше 6?

18. 1. З урни, що містить 5 куль, з номерами 1, 2, 3, 4, 5, виймають навмання одну за одною дві кулі. Яка ймовірність того, що номери вийнятих куль ітимуть в порядку зростання?

2. На складі знаходяться 10 кінескопів, серед них 7 кінескопів виробництва Львівського заводу. Навмання вибрано 3 кінескопи. Знайти ймовірність того, що серед них будуть 2 кінескопи Львівського заводу.

3. Набираючи номер телефону, абонент забув останні дві цифри і, пам'ятаючи лише, що ці цифри різні, набрав їх навмання. Знайти ймовірність того, що набрано потрібні цифри.

19. 1. Бібліотека складається з 10 різних книг, причому 6 книг коштують по 4 грн. кожна, 3 книги - по 3 грн. і 1 книга коштує 1 грн. Знайти ймовірність того, що взяті навмання дві книги коштують разом 5 грн.

2. У пакеті на однакових картонках надруковані 7 літер: А, Б, В, Г, Д, Е, О. Знайти ймовірність того, що виймаючи одну за одною 4 картонки і розміщуючи їх у ряд, можна буде прочитати слово "вода".

3. В урні білих та чорних куль. З урни виймають білу кулю і відкладають її вбік. Після цього з урни беруть ще одну кулю. Знайти ймовірність того, що ця куля буде також біла.

20. 1. На 8 однакових картонках написані числа 2, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13. Навмання беруть дві картонки. Знайти ймовірність того, що утворений з двох одержаних таким чином чисел дріб можна скоротити.

2. В майстерню для ремонту поступило 10 годинників марки “Чайка”. Відомо, що 6 штук з них потребують загальної чистки механізму. Майстер навмання бере 5 годинників. Знайти ймовірність того, що два з них потребують загальної чистки механізму.

3. З шести літер розрізної азбуки складено слово “ананас”. Дитина, що не вміє читати, розсипала ці букви, а потім зібрала в довільному порядку. Знайти ймовірність того, що у неї знову вийшло слово “ананас”.

21. 1. В урні білих та чорних куль. З урни виймають дві кулі. Знайти ймовірність того, що обидві кулі будуть білі.

2. Визначити ймовірність того, що при одночасному киданні двох гральних кубиків сума очок, які випали, буде дорівнювати 10.

3. Учасники жеребкування тягнуть жетони з номерами від 1 до 100. Знайти ймовірність того, що номер першого, навмання взятого жетона, не містить цифри 3.

22. 1. З 10 білетів виграшними є 2. Визначити ймовірність того, що серед взятих навмання 5 білетів:

а) один виграшний; б) два виграшних.

2. Задумане двоцифрове число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 5?

3. Набираючи номер телефону, абонент забув останні три цифри і, пам'ятаючи лише, що ці цифри різні, набрав їх навмання. Знайти ймовірність того, що він набрав потрібні цифри.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ЗАВДАННЯ з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики

ІНДИВІДУАЛЬНЕ СЕМЕСТРОВЕ ЗАВДАННЯ... з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів очної форми навчання...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Задумано двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 6?

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Завдання №1
1.В ящику 20 деталей, серед яких 15 стандартних. Навмання беруть 4 деталі. Яка імовірність, що 3 з них стандартні? 2.В коробці 7 кульок, серед них 4 білі.

Кидають три однакові монети. Знайти ймовірність випадання тільки двох гербів.
2. Куб, всі грані якого пофарбовані, розпилено на 125 кубиків однакового розміру, які потім старанно змішані. Знайти ймовірність того, що навмання вийнятий кубик буде мати пофарбованих граней: а) т

Завдання №5
Дискретна випадкова величина задана рядом розподілу. Знайти функцію розподілу і побудувати її графік. Знайти математичне сподівання і дисперсію випадкової величини.  

Завдання №6
Випадкова величина задана функцією розподілу . Знайти: а) щільність розпод

Завдання 7
Відоме математичне сподівання і дисперсія випадкової величини

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги