V. Міждисциплінарна інтеграція

Дисципліни Знати Вміти
Попередні (забезпечуючі)
  1. Релігієзнавство.
  2. Філософія
  3. Анатомія
  4. Фізіологія
  5. Загальна гігієна
  6. Фармакологія
  7. Внутрішня медицина
  8. Хірургія
 
1. Морально-етичні, професійні підходи до вирішення питань стійкої непрацездатності в державі. 2. Сучасні уявлення про причини та види хвороб, які призводять до інвалідності.   1. Пояснити вплив соціально-економічної ситуації на процеси втрати працездатності. 2. Пояснити наукові механізми розвитку хвороб, що призводять до інвалідності.  
Наступні (забезпечувані)
  1. Економіка охорони здоров’я
  2. Клінічна епідеміологія
  3. Неонатологія.
  4. Акушерство-гінекологія.
  5. Генетика.
4. Сімейна медицина. 5. Судова медицина.  
1.Визначення поняття інвалідності. 2.Класифікацію інвалідності по групам важкості і причинам. 3.Завдання лікуючих лікарів та ЛКК стосовно експертизи стійкої втрати працездатності. 4.Медико-соціальні експертні комісії ( МСЕК ) та їх види. 5.Функції МСЕК. 6.Зміст, призначення та порядок заповнення основних документів стійкої втрати працездатності при проведенні експертизи. 7.Визначення та оцінку тактики МСЕК стосовно встановлення причин та груп інвалідності при окремих її видах. 8.Визначення та оцінку показників інвалідності.   1. Розрізняти види непрацездатності за тривалістю та ступенем; 2. Трактувати поняття загальної інвалідності та інвалідизації; 3. Визначати строки та покази для встановлення стійкої втрати працездатності; 4. Заповнювати облікову документацію для направлення хворого на експертизу стійкої втрати працездатності; 5. Розраховувати, аналізувати і графічно відтворювати показники інвалідності.  
Внутрішньо-предметна інтеграція
  1. Захворюваність з ТВП.
  2. Аналіз діяльності роботи ЛПЗ.
  3. Організація роботи МСЕК.
  4. Організація роботи диспансеру радіаційного захисту населення.
  5. Організація роботи центру «Промінь».
 
1. Критерії встановлення груп інвалідності 2. Облікову документацію, що використовується для реєстрації захворювань із стійкою втратою працездатності. 3. Правила заповнення направлення на МСЕК. 5. Формули розрахунку рівня та структури інвалідності. 6. Звітну документацію, що використовується при вивченні інвалідності населення. 1. Розрізняти види непрацездатності за тривалістю та ступенем; 2. Трактувати поняття загальної інвалідності та інвалідизації; 3. Визначати строки та покази для встановлення стійкої втрати працездатності; 4. Заповнювати облікову документацію для направлення хворого на експертизу стійкої втрати працездатності; 5. Розраховувати, аналізувати і графічно відтворювати показники інвалідності.