рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

До виконання курсового проекту з дисципліни Проект за спеціальністю Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва

До виконання курсового проекту з дисципліни Проект за спеціальністю Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва - раздел Химия, Міністерство Освіти І Науки, Молоді Та Спорту України...

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Херсонський національний технічний університет

Кафедра хімічної технології та дизайну

волокнистих матеріалів

 

 

Реєс. № ___________

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

До виконання курсового проекту

з дисципліни "Проект за спеціальністю"

 

Для студентів 4 курсу

 

напряму підготовки - 6.051301 «Хімічна технологія»

 

За професійним спрямуванням

„Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва”

 

 

Факультету Технологій і дизайну

 

Херсон 2012

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни "Проект за спеціальністю"для студентів 4 курсу напряму підготовки - 6.051301 «Хімічна технологія» за професійним спрямуванням „Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва” /В.П. Гнідець.-Херсон, ХНТУ,2012.90 с.

 

Укладачі: к.х.н., доцент каф. ХДТВМ В.П. Гнідець

 

Рецензент: к.т.н., доцент кафедри ХДТВМ Скропишева О.В.

 

Затверджено

на засіданні кафедри ХТДВМ

 

протокол "_4___" від "__10___01____2012 р.

 

зав. кафедри ___________ Г.С.Сарібеков

 

 

Відповідальний за випуск завідувач кафедри ХТДВМ

д.т.н., професор Сарібеков Г.С.

 

 

Розробка хімічних станцій є складовою частиною дипломного проектування студентів спеціальності 0513 "Хімічна технологія та інженерія" або темою курсового проекту з курсу “Проект за спеціальністю”. Методичні вказівки можуть служити керівництвом при розробці студентами дипломного проекту чи виконанні ними курсового проекту за зазначеним курсом.

Значення курсового проекту у вивченні курсу

Хімічні станції будь-якого хімічного виробництва, у тому числі і в фарбувально-оздоблювальному виробництві - це комплекс основного і допоміжного… Задачі курсу: - дати студентам необхідний обсяг знань властивостей, правил приготування та збереження розчинів хімічних речовин,…

Організація курсового проектування

Керівник проекту визначає загальний напрямок роботи над проектом, рекомендує для вивчення необхідні технічні й літературні джерела, проглядає і… Робота над проектом починається зі складання робочого плану проекту з… Після затвердження плану роботи з проекту і методики розрахунків, а також з'ясування питання про ознайомлення і…

Типові помилки студентів при виконанні курсового проекту

Головною помилкою студента при виконанні курсового проекту є відсутність глибокого розуміння: - застосування технологічних (концентрованих, живильних, робочих,… - приготування розчинів потрібних концентрацій;

Тематика курсових робіт відповідно до програми курсу

  Таблиця 4.1. Випуск тканин тисяч м/добу цехом хімстанції що проектується.   № варі анту Об'єм випуску тканин тис. м/добу / Варіант / % співвідношення артикулів…

Обсяг і зміст курсового проекту

Курсовий проект складається з пояснювальної записки і графічної частини. Склад пояснювальної записки. До пояснювальної записки слід включати всі вихідні, розрахункові і графічні (допоміжні) матеріали. Об'єм записки…

Вибір і технічна характеристика асортименту текстильних матеріалів, планованих для обробки розчинами хімматеріалів, які готуються на хімічній станції що проектується.

Вибір і опис технології обробки текстильних матеріалів (технологічних проводок чи технологічних переходів).

Вибір, обгрунтування застосування, хімічні і фізичні властивості використовуваних хімматеріалів і барвників.

Опис технологій приготування концентрованих і робочих розчині вибраних хімматеріалів.

Розрахунок витрат хімматеріалів і барвників.

Розрахунок і підбір устаткування для приготування розчинів на хімстанції.

Опис заходів щодо вхідного контролю використовуваних хімматеріалів, контролю розчинів, які готуються та технологічних процесів їх приготування.

Механізація транспортування хімматеріалів і розчинів на хімстанції.

2.Техніка безпеки та охорона праці.

3. Екологічна частина.

4. Схема хімстанції та опис процесу приготування розчинів, специфікація устаткування.

Висновки (пропозиції).

Список літератури.

 

Розділи курсового проекту

 

У темі курсового проекту вказують назву та потужність цеху хімічної станції що проектується.

 

Вступ.

У цьому розділі коротко описують сутність і призначення хімічних станцій. Вказують роль і місце хімічних станцій у технологічних процесах оздоблювального виробництва текстильних матеріалів. При написанні цього розділу студенти повинні спиратися на знання, отримані ними при вивченні курсів хімії барвників, хімічної технології текстильних матеріалів і устаткування виробництва, загальної хімічної технології.

У вступі студент розкриває зміст завдання на курсовий проект і дає обгрунтування його теми. Тут же подається короткий огляд устаткування з літературних джерел. Для висвітлення цього питання студент повинен ретельно ознайомитись з наявною навчальною, науковою і технічною літературою, із досвідом експлуатації на підприємствах, здобутим при проходженні виробничої практики

 

1. Організаційно-технологічна частина.

 

Вибір і технічна характеристика асортименту текстильних матеріалів, планованих для обробки розчинами хімматеріалів, які готуються на хімічній станції що проектується.

Асортимент і технічні характеристики текстильних матеріалів, оброблюваних розчинами, що готуються на хімічній станції що проектується , вибираються й описуються відповідно до отриманого завдання на проектування хімстанції по довідковій літературі [1-5] чи за даними звіту з виробничої практики.

Вибір і опис технології обробки текстильних матеріалів (технологічних проводок чи технологічних переходів).

 

Технологічні проводки (переходи) на обробку текстильних матеріалів, технологічними розчинами, які готуються на хімічній станції що проектується , вибираються й описуються відповідно до оброблюваного асортименту текстильних матеріалів по довідковій літературі [1-5] чи за даними підприємства.

 

Вибір, обгрунтування застосування, хімічні і фізичні властивості використовуваних хімматеріалів і барвників.

  Приклад опису властивостей хімматеріалів і барвників.  

Альгінат натрію

Одержують з морських водоростей роду ламінарій. Випускають у виді пластинок неправильної форми (товщиною не більш 0,5 мм) чи крупинок; колір — від… В'язкість 1%-ного розчину по Енглеру при 20° С- не менше 2,5; титруєма… Альгінат натрію пакують у трьох-, п"ятишарові крафтмішки і бавовняні мішки, що вміщають не більше 30 кг.…

Опис технологій приготування обраних хімматеріалів, сполук концентрованих і робочих розчинів.

 

Послідовність і якісне виконання пунктів 1.1-1.4 дуже важливо для наступного правильного розрахунку витрат хімматеріалів, устаткування, правильнї побудови технології приготування розчинів і схеми хімстанції.

Хімічні матеріали і препарати , їх властивості і технології приготування розчинів вибирають і описують за даними довідкової літератури [1-8,11-13,20,21,26-30], даними ДСТу чи ТУ на хімічні матеріали, рекомендацій підприємств.

 

Розрахунок витрат хімматеріалів і барвників.

Розрахунок витрат приведено в розділі "Теоретичні основи проектування хімічних станцій оздоблювального виробництва"

 

Розрахунок і підбір устаткування для приготування розчинів на хімстанції.

  1.7. Опис заходів щодо вхідного контролю використовуваних хімматеріалів,…  

Механізація транспортування хімматеріалів і розчинів на хімстанції.

Механізацію транспортування хімматеріалів на хімстанції приведено в розділі "Теоретичні основи проектування хімічних станцій оздоблювального… 2.Техніка безпеки та охорона праці.

Призначення хімічних станцій

Хімічна станція відноситься до допоміжних служб фарбувально-оздоблювального виробництва, але це дуже важлива ділянка виробництва. Безперебійне,… На станції повинен вестися облік перевірки хімічною лабораторією якості… Особливо великого значення набувають хімічні станції при переході на потокові методи роботи, а також у зв'язку з…

РОЗЧИНИ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬ В ОЗДОБЛЮВАЛЬНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

В оздоблювальному виробництві для обробки тканини застосовують істинні та колоїдні розчини. Істинні розчини застосовують головним чином для… Розчином називається однорідна система, що складається з двох чи декількох… Як розчинник найчастіше використовують воду, лише в невеликій кількості - спирт, оцтову кислоту й ін.

Приготування розчинів барвників.

Концентрацію розчину суміші барвників вибирають з урахуванням їх розчинності; у більшості барвників вона складає 30 - 40 г/л і більше. В окремих… Приготування розчинів сірчистих і кубових барвників. Для приготування розчинів сірчистих і кубових барвників (для фарбування целюлозних волокон) хімічну станцію обладнають…

ХІМІЧНІ СТАНЦІЇ ТА ЇХ ХАРАКТЕРИСТИКА.

Хімічні станції являють собою відділи оздоблювального виробництва, призначені для приготування концентрованих та робочих розчинів хімічних… На оздоблювальних фабриках передбачаються хімічні станції… Як устаткування на хімічних станціях можуть застосовуватися реактори, баки, мірники (дозатори), обладнані…

ТИПОВІ ХІМІЧНІ СТАНЦІЇ ФАРБУВАЛЬНО-ОЗДОБЛЮВАЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

 

ХІМІЧНІ СТАНЦІЇ ЦЕХІВ ВИБІЛЮВАННЯ

На хімічній станції вибільного цеху передбачають приготування розчинів для мерсеризації, відварювання та вибілювання, а також розчинів сірчаної… До хімічних станцій цеху вибілювання повинен примикати склад наливних… Приготування розчинів їдкого натру

ХІМІЧНІ СТАНЦІЇ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФАРБУВАЛЬНИХ

МИЮЧИХ РОЗЧИНІВ.

Мильно-промивні апарати мають постійне призначення — промивання, милування й окислювання тканини після вибивання і зрілення; тому рецептура розчинів… Фарбувальні розчини подаються з хімічної станції безпосередньо у фарбувальну… Барвники всіх класів, за винятком сірчистих, готують у реакторах.

Станції для приготування розчинів прямих барвників

Схема й опис роботи хімічної станції).

 

Процес приготування розчинів складається з двох стадій. На першій стадії проводять заготівлю окремих компонентів фарбувального розчину і хімікатів.

На другій стадії шляхом дозування і змішування окремих компонентів складають за рецептурами розчини.

Централізованим порядком готують розчини барвників, що застосовуються для фарбування в найбільш розповсюджені кольори: синій, зелений, коричневий, червоний і ін. Барвники для менш розповсюджених кольорів розчиняють у виді окремих порцій у спеціальній апаратурі.

З допоміжних матеріалів на хімічній станції готують розчини кальцинованої соди, закріплювачів, оцтової кислоти, змочувача НБ, нафтолу, хромпіку, гексаметафосфату, нітриту натрію й ін.

На мал.6. приведено схему станції для приготування розчинів прямих барвників, що складається з устаткування для розчинення барвників, змочувачів, соди, закріплювачів і солі.

Установка для розчинення барвників складається з реакторів 1 ємністю по 600 л для розчинення барвників, баків 2 ємністю по 600 л для збереження розчинів барвників, баків 3 ємністю по 1000 л для приготування змішаних барвників.

Установка для приготування розчину кам"яної солі складається з прийомного баку 4 ємністю 800 л, проміжних баків 5 ємністю по 2000 л і баків 6 для відстоювання і збереження робочих розчинів солі ємністю по 2000 л. Установка для розчинення алкамону і гексаметафосфату складається з апарату 7 для розчинення ємністю 1200 л, баків 8 для збереження розчину змочувача ємністю по 600 л і баку 9 для збереження розчину гексаметафосфату.

Установка для приготування розчину кальцинованої соди і бетанафтолу складається з реактора 10, баків 14 ємністю по 600 л для збереження розчинів соди і баку 15 для збереження бетанафтолу ємністю 600 л.

 

Мал.6. Схема хімічної станції для приготування

 

 
 

розчинів прямих барвників

 

Установка для приготування розчину закріплювача і нітриту натрію складається з реактора 16 і баку 17 для збереження розчину закріплювача ємністю 1000 л і баку 18 для збереження розчину нітриту ємністю 600 л.

Робота на станції проводиться в такий спосіб. Після того як закінчене розчинення окремих компонентів, оператор перекачує готові розчини у відстійники відцентровими насосуми, чи вони передавлюються стисненим повітрям. Для цього йому необхідно відкрити відповідну арматуру на нагнітальних лініях.

Відцентровими насосуми перекачують розчини кам"яної солі з баків 5 у баки 6, а алкамону і гексаметафосфату - з апарату 7 у баки 8 і 9.

Стисненим повітрям перекачують готові розчини барвників, кальцинованої соди, бетанафтолу, закріплювачів, нітриту з реакторів у ємності. Розчини барвників перекачують з реакторів 1 у баки 2, розчини кальцинованої соди і бетанафтолу з реакторів 10 у баки 14 і 15, розчини закріплювачів і нітриту передавлюють з реактору 16 у баки 17 і 18.

Змішані барвники за рецептами складають у баках 3. Для цього шість баків 2 з'єднані трубопроводами з двома баками 3, а шість інших баків 2 з іншими двома баками 3.

При такому компонуванні можна роздільно готувати в кожній парі баків 5 чотири комбінації змішаних барвників.

На схемі передбачено зливання окремих барвників у змішувачі самопливом, так само як і видача у виробництво готових розчинів. Якщо висота приміщення не дозволяє так розставити ємності, перекачування розчинів з баків 2 у змішувальні баки 3 повинно проводитися примусово.

Приготування розчинів барвників ведеться в такий спосіб. У реактор 1 ємністю 600 л наливають 100 л води, вводять необхідну кількість розчину соди і змочувача НБ. Розчини соди і змочувача НБ подаються з баків для збереження через дозатори чи мірники. Засипають барвник і перемішують, додають 200 л води, пускають пару і нагрівають розчин до 75-95° при перемішуванні. Температуру регулюють автоматичним терморегулятором. Барвник розварюється протягом 50-60 хв. Повноту розчинення барвника визначають шляхом нанесення краплі розчину на фільтрувальний папір. Після цього в реактор заливають воду з таким розрахунком, щоб концентрація барвника була 25 - 40 г/л, і стисненим повітрям передавлюють розчин у бак для збереження.

Розчини алкамону, змочувача НБ, гексаметафосфату готують в установці, що складається з апарату 7 для розчинення, насосу і баків 8 і 9 для збереження. Розчин готують у такий спосіб.

У бочки розкривають дно, на бочку надягають захватний пристрій і електротельфером установлюють її в апарат для розчинення. У бак наливають воду з таким розрахунком, щоб вміст продукту в розчині становив 200 г/л, і нагрівають воду гострою парою. Для вимивання однієї бочки затрачається 60-90 хв. Готовий розчин насосом перекачують у баки для збереження.

Кальцинована сода розчиняється в установці, що складається з реактора 10 і баків 14 для збереження розчину.

Реактор 10 також використовується для приготування розчину бетанафтолу.

Розчин бетанафтолу готують у такий спосіб. У реактор 10 наливають 30 л 42%-ного розчину каустичної соди, додають 170 л води і засипають 20 кг бетанафтолу. Потім включають мішалку і вміст у реакторі нагрівають до кипіння, перемішують 15 - 20 хв. до повного розчинення бетанафтолу. Уміст реактора передавлюють у бак 15 для збереження. Концентрація розчину бетанафтолу повинна бути 100 г/л. Для розчинення бетанафтолу можна застосовувати і слабкі розчини каустику концентрацією 35-40 г/л. На 1 кг бетанафтолу потрібно 850 г 100%-ного їдкого натру.

У випадку застосування замість бетанафтолу фенилметилпиразолону розчинення останнього ведуть у такий спосіб. У реактор 10 заливають 35 л розчину соди концентрацією 200 г/л, засипають 7 кг фенилметилпиразолону і додають 200-250 л води. Вміст реактору при перемішуванні нагрівають до кипіння. Розчин з реактора 10 передавлюють у бак 15 для збереження. Розчин фенилметилпиразолону готують з розрахунку 25-30 г/л.

Для приготування розчинів закріплювачів у реактор 16 наливають 250 л води, після чого вводять 50 кг закріплювача і 1 л оцтової кислоти. Включають мішалку, і вміст реактору 16 перемішують і потім передавлюють у бак 17 для збереження. Маточні розчини закріплювачів готують концентрацією 250 г/л.

У виробництві звичайно застосовуються розчини закріплювачів концентрацією 30-50 г/л. Тому матковий розчин розбавляють у баці водою до необхідної концентрації.

 

 

ХІМІЧНІ СТАНЦІЇ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФАРБ ДЛЯ ВИБИВАННЯ

Для приготування розчинів окремих компонентів фарб для вибивання передбачають реактори, відстійники і баки для збереження. Розрахунок ємностей… Об"єм хімічної станції цеху вибивання визначається кількістю агрегатів… Середня витрати фарби для вибивання на 100 м тканини складає 3—7 кг у залежності від грунтовитості малюнку. Частіше…

РОЗРАХУНКИ ВИТРАТ ХІММАТЕРІАЛІВ.

МЕТОДИКА ПРОЕКТУВАННЯ ХІМІЧНИХ СТАНЦІЙ

Проектування хімстанції починається з розрахунку витрати хімматеріалів і об"ємів розчинів, використовуваних хімматеріалів (концентрованих,… Тому до проектування хімічної станції можна приступати тільки після розрахунку… Місткості видаткових і живильних баків розраховують звичайно для добової чи змінної витрати хімічних матеріалів.

Розрахунок витрат хімматеріалів і барвників

Витрати хімічних матеріалів і барвників по цехах розраховують відповідно до зазначених норм, а також на підставі літературних даних, практичних… Загальні витрати хімічних матеріалів Мзаг. в кг можуть бути розраховані за… де Gтк – вага текстильного матеріалу, що обробляється, кг; Р - витрата хімічних матеріалів і барвників у відсотках від…

РОЗРАХУНОК ТА ВИБІР УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНІВ

НА ХІМІЧНІЙ СТАНЦІЇ.

  На фарбувально-опоряджувальних фабриках, як правило, будують цехові хімічні… Розрахунок і підбір устаткування для приготування технологічних розчинів на хімічній станції що проектується роблять…

УСТАТКУВАННЯ ХІМІЧНИХ СТАНЦІЙ

Проектування хімічної станції починається з розробки принципової схеми окремих вузлів, призначених для приготування маткового чи живильного розчину.… Місткості видаткових і живильних баків розраховують для добової чи змінної… Реактори являють собою апарати чи установки для проведення визначених фізико-хімічних операцій чи реакцій.

Характеристика реакторів

Баки – нестандартне устаткування, виготовлене з листової нержавіючої сталі чи листового заліза безпосередньо в період монтажу споруджуваної фабрики.…  

Габаритні розміри баків

  Робочі баки з підігрівом застосовуються для розмиву вихідних хімічних… У баках готують концентровані розчини, які називають матковими. Баки підігрівають гострою парою (барботируванням) чи…

Приміщення хімічних станцій часто поділяють по висоті на дві частини: нижню і верхню.

баки для розчинення (наприклад, баки-реактори) розташовуються в нижній частині приміщення. З них приготовлені розчини подаються насосом або… Якщо після розчинення хімічних матеріалів розчинам необхідно відстоятися, то…  

Організаційно-технологічна частина

Вибір і технічна характеристика асортименту текстильних матеріалів

Розподіл асортименту тканин, що випускаються, на групи і підгрупи відбувається, з одного боку, по призначенню (білизняна, платтєва, підкладкова,…   Білизняна група.

Опис технологічної обробки текстильних матеріалів

  Таблиця 1. Технічна характеристика тканин Тканина Артикул Основа Уток Ширина ткани, см …

Технологічна проводка на підготовку Бязі арт. 262 на лінії ЛЖО-2

Характеристика хімічних матеріалів і допоміжних речовин

Формула: NaOH. Молекулярна вага: 40,01. За ДСТ 2263 – 59 у технічному продукті в залежності від марки міститься їдкого натру (%):

Приготування технологічних розчинів

На станції виконують приготування мерсеризаційних, відварювальних, вибілюючих розчинів і розчинів сірчаної кислоти, що надходять на хімічну станцію… До хімічної станції вибільного цеху звичайно прибудований склад наливних… З центрального складу продукти перекачуються у видаткові баки, у робочий бак через мірники або дозатори подають…

Розрахунок хімічних матеріалів і допоміжних речовин

Витрати хімічних матеріалів у цехах розраховують відповідно до зазначених норм, а також на підставі літературних даних, практичних даних… Для машини безперервної дії хімічні матеріали розраховують виходячи з… Мобщ = Мпропит. + Мсм.р. , (1)

Розрахунок устаткування хімічної станції

Розрахунок устаткування хімічної станції проводимо відповідно обраній технологічній схемі обробки тканини. Розраховуємо ємність і кількість… Режим роботи цеху 3 зміни, час приготування порції розчину складає 1 годину. … Обсяг баку для приготування живильних розчинів розраховуємо по формулі:

Вибір і опис устаткування хімстанції цеху вибілювання

Устаткування хімічної станції по своєму призначенню розділяється на основне, допоміжне, підйомно-транспортне, контрольно- вимірювальне. Основне устаткування – це таке устаткування, у якому здійснюється розчинення… Реактори являють собою апарати або установки для проведення визначених фізико-хімічних процесів.

Опис операцій контролю технологічного процесу

Для проведення технологічних процесів необхідні вимірники регулятори основних процесів. В даний час промисловістю випускається велика кількість… – мати захисні покриття від впливу агресивних середовищ; – стійко працювати при підвищеній вологості;

Механізація транспортування матеріалів і розчинів на хімстанції

Хімічні матеріали, використовувані на хімічній станції, з центрального фабричного складу подається автотранспортом, електрокарами, ручними візками… Основними вантажопідйомними пристроями для транспортування хімічних матеріалів… На хімічній станції рідина переміщається по трубопроводах. Це здійснюється різними способами, вибір і оцінка…

Техніка безпеки й охорона праці

Питання техніки безпеки, і охорони праці при проектуванні хімічної станції варто приділити особливу увагу. Обслуговуючий персонал хімічної станції… Крім того, хімічна станція має велику кількість електричних приладів… Хімічну станцію обладнують в ізольованих приміщеннях, оснащених приточною та відточною вентиляцією. Підлоги повинні…

Екологічна частина

У сучасному суспільстві різко зростає роль промислової екології, покликаної розробляти й удосконалювати інженерно – технічні засоби захисту… Найважливішою ланкою в забезпечення захисту навколишнього середовища є система… Контроль якості повітря населених пунктів і робочої зони здійснюється відповідно з ДСТ 172301-86.

ВИСНОВОК

У даному курсовому проекті виконано розрахунок хімічної станції вибільного цеху потужністю 350 тис. м/добу бавовняних тканин.

Були вибрані технологічні режими підготовки та вибілювання трьох артикулів бавовняних тканин.

Виконано розрахунок витрат хімічних матеріалів, розрахунок та вибір необхідного устаткування хімічної станції.

У проекті описані розділи охорони праці, техніки безпеки й екологічна частина.

 

Рекомендована література

Основна

1. Отделка хлопчатобумажных тканей. В 2 ч. Ч1. Технология и ассортимент хлопчатобумажных тканей. Справ./ под ред. Б.Н. Мельникова. -М. 1991.… 2. Справочник по химической технологии обработки льняных тканей. М.., Лег.… 3. Отделка и крашение шерстяных тканей: Справочник./ под ред. Молокова В.Л.. М: Легпромбытиздат. 1985. 264 с.

Додаткова

35. Касаткин А.Г, Основные процессы н аппараты химической технологии.- Г.: Химия, 1974. - 752 с. 36. Чесунов В.М., Захарова А.А. Основные химико-технологические процессы н… 37. Флореа О., Смнгельскнй О. Расчеты по процессам н аппаратам химической технологии /Под ред. С.З.Кагана/Пер, с…

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра "Хімічної технології та дизайну волокнистих матеріалів"

Проект хімічної станції фарбувального цеху

Потужністю 250 000 м на добу

Курсовий проект

з дисципліни

"Проект за спеціальностю"

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Розробив

студентгрупи ____________________________А.Н. Сидоренко

/підпис,дата /

Керівник

К.т.н., доцент _____________________________ Л.В. Салеба

/ підпис, дата /


Нормоконтроль ____________________________ В.П. Гнідець

К.х.н., доцент / підпис, дата /

 

 

Херсон 2008

    Додаток 2   Додаток 3

ЗМІСТ

 

Значення курсового проекту у вивченні курсу 3

Організація курсового проектування 4

Типові помилки студентів при виконанні

Курсового проекту 4

Тематика курсових робіт відповідно

До програми курсу 5

Обсяг і зміст курсового проекту 8

Розділи курсового проекту 9

Оформлення пояснювальної записки 15

Графічна частина курсового проекту 16

Захист курсового проекту 17

Теоретичні основи проектування хімічних

Станцій оздоблювального виробництва 17

Приготування розчинів хімматеріалів

На хімічній станції 18

Хімічні станції та їх характеристика 25

Типові хімічні станції

Фарбувально-оздоблювального виробництва 30

Розрахунки витрат хімматеріалів. Методика

Проектування хімічних станцій 46

Розрахунок і підбір устаткування для

Приготування розчинів на хімічній станції 54

Приклад розрахунку курсового проекту

Та оформлення пояснювальної записки 63

Рекомендована література 82

Додатки 85

 

 

– Конец работы –

Используемые теги: виконання, курсового, проекту, дисципліни, Проект, спеціальністю, Текстильна, ХІМІЯ, опоряджувальні, виробництва0.131

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: До виконання курсового проекту з дисципліни Проект за спеціальністю Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

До виконання курсового проекту з дисципліни ТЕОРІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ на тему: Розрахунок і аналіз перехідних процесів у електроприводі системи генератор-двигун Завдання на курсовий проект
до виконання курсового проекту... з дисципліни ТЕОРІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ... на тему Розрахунок і аналіз перехідних процесів у електроприводі системи генератор двигун...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту"Економіка виробничо-господарської діяльності підприємства" з дисципліни"Економіка підприємства"
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проектуЕкономіка виробничо господарської діяльності підприємства...

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЯ ГАЛУЗІ » З РОЗДІЛУ „ТЕХНОЛОГІЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ ”ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.05170104 «ВИРОБНИЦТВО ХЛІБА, КОНДИТЕРСЬКИХ, МАКАРОННИХ ВИРОБІВ І ХАРЧОКОНЦЕНТРАТІВ»
КОЛЕДЖ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ... ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА...

До виконання курсового проекту з дисципліни ОСНОВИ ЕЛЕКТРОНІКИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД... УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ...

До виконання курсового проекту з дисциплін: Обладнання та транспорт мех.цехів, Металообробне обладнання. по дисциплине Металлообрабатывающее оборудование Методичні вказівки
Донецький національній технічний університет... Кафедра Мехатронні системи машинобудівного обладнання...

Методичні вказівки дають можливість виконання курсового проекту № 1 з курсу Залізобетонні конструкції
Методичні вказівки до курсового проекту з курсу Залізобетонні та кам яні конструкції для студентів спеціальності Промислове та цивільне... Методичні вказівки дають можливість виконання курсового проекту з курсу Залізобетонні конструкції Приведені...

Для виконання курсового проекту З дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ КОМУТАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Навчально науковий інститут телекомунікацій та інформатизації... Кафедра Комутаційних систем...

До самостійної роботи та виконання курсового проекту з дисципліни ПРОЕКТУВАННЯ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОГО
Методичні ВказІВКИ... до самостійної роботи та виконання курсового проекту з дисципліни... ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ для студентів денної форми навчання за напрямами підготовки...

До виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі Автомобілі та автомобільне господарство
Житомирський державний технологічний університет... Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі...

Задание на курсовой проект с Методическими указаниями Общие требования к выполнению курсового проекта
Задание на курсовой проект с... Методическими... Общие требования к выполнению курсового проекта...

0.034
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам