Висновки

В ході проведення планування геологорозвідувальних робіт зроблено наступне: окремо по видах робіт обґрунтовано і підраховано основні техніко-економічні показники на проведення геологорозвідувальних робіт; підрахована кошторисна вартість геологорозвідувальних робіт. що складається з основних витрат, накладних витрат і планових накопичень; розрахована чисельність трудящих і фонд заробітної плати; розрахована вартість камеральних робіт (проміжних, зведених).

При проведенні досліджень були застосовані найбільш ефективні методики, техніки, технології організації робіт з врахуванням комплексу виробничих процесів, необхідних при проведенні бурових, геофізичних, гідрогеологічних, лабораторних робіт, випробувань вугілля і порід, що його вміщує.

Окрім витрат на основні роботи, враховано витрати на роботи, що технологічно з ними пов’язані та виконання яких є обов’язковим відповідно до ЗУКН (розділи 1-19).

Нормативи визначення кошторисного ліміту на оплату відпусток (7,9% від оплати праці) та відрахувань на соціальні заходи (37% від суми оплати праці та оплати відпусток).

Транспортно-заготівельні витрати нараховано за нормативами, які становлять 14% від вартості матеріалів, предметів малоцінних і таких, що швидко зношуються та 7,5% від амортизації основних виробничих фондів.

При проведені досліджень, встановлено, що для виконання основної частини робіт, а саме буріння 6 свердловин шостої та сьомої групи буровою установкою ЗІФ-1200МР необхідно 2914 тис грн., для виконання інших робіт - 198 тис грн.