рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Проблеми походження Землі і виникнення життя

Проблеми походження Землі і виникнення життя - раздел Астрономия, Проблеми Походження Землі І Виникнення Життя, Різні Форми Впливу Космосу, ...

Проблеми походження Землі і виникнення життя, різні форми впливу Космосу, небесних світил, а саме — Сонця й Місяця, на життя людей та різні процеси і явища, що супроводжують нас, стають предметом аналізу сучасності. У взаємозв'язку Сонця, Землі й Місяця є багато «темних плям» — наприклад, механізм сонячно-земних зв'язків, тонкі ефекти впливу сонячної активності та фаз Місяця на життя організмів (і людини, хоча статистичне такий зв'язок не викликає будь-яких сумнівів).

Відповідно до сучасних уявлень Всесвіт це вся частина матеріального світу, доступного для спостережень, що оточує нас. Це означає, що межі Всесвіту відносні, тобто вони розсуватимуться в міру появи нових можливостей безпосереднього спостереження.

Загальна характеристика Всесвіту

  Існують такі докази розширення Всесвіту. 1. Червоне зміщення спектральних ліній. Спектр більшості галактик нагадує сонячний. Як і сонячний, він містить лінії…

Еволюція Всесвіту

Нестаціонарність є характерною ознакою спрямованої еволюції. Відповідно до моделі Всесвіту, який розширяється, мало відбутися його народження… За початок Всесвіту вважають такий його стан, коли густина речовини-енергії… Згідно з моделлю еволюції Всесвіту, розробленою А. Фрідманом на підставі загальної теорії відносності Ейнштейна:

Сонячна система

  Таблиця 1. Порівняльна характеристика планет Сонячної системи (відносно…  

Земля як планета

Місяць віддалений від Землі в середньому на 384,4 тис. км. Земля та Місяць спільно рухаються навколо центра Сонячної системи по орбітах, радіуси… Земля — це еліпсоїд обертання, який майже не відрізняється від кулі з середнім…  

Космічний вплив на Землю

Земля захоплює мізерну частину сонячного випромінювання: 0,5∙10-9. Ця кількість енергії забезпечує та підтримує характерні для земної поверхні… Середня щільність Землі (5,5 г/см3) удвоє вища за щільність граніту. Добуток середньої щільності на об’єм, котрий становить 1,0834∙1021 м3, визначає масу Землі, яка дорівнює…

Сонячно-земні зв’язки

1) динамічний чинник, тобто сукупність явищ, пов’язаних з рухом Землі навколо Сонця вздовж орбіти та віковими змінами параметрів руху (передусім… 2) енергетичний чинник, пов’язаний з надходженням сонячного випромінювання,… 3) речовинний потікa- та b-частинок, тобто протонів та електронів сонячного вітру, який бере участь у матеріальному…

Магнітосфера Землі

Магнітосфера — це зона навколоземного простору, фізичні властивості якої зумовлюються магнітним полем Землі та його взаємодією з потоками заряджених… Сонячний вітер — це позначення різнорідного потоку сонячної плазми та… У результаті взаємодії сонячного вітру з магнітним полем Землі утворюється ударна хвиля, за фронтом якої виникає…

Магнітне поле Землі

Магнітний диполь — це умовний стержень, кінці якого відповідають протилежним магнітним полюсам. Магнітне поле Землі в цілому подібне магнітному полю… Точки перетину осі диполя з земною поверхнею називають геомагнітними полюсами.… північного — 78°30' пн. ш., 70° зх. д.; південного — 78°30' пд. ш., 110° сх. д.

Рухи Землі

Рух Землі навколо Сонця.Навколо Сонця Земля рухається вздовж орбіти, що мало відрізняється від кола. Ексцентриситет земної орбіти е = 0,017,… Швидкість руху Землі вздовж орбіти тим вища, чим меншим є радіус-вектор… Під дією притягання інших планет положення площини земної орбіти, а також її форма повільно змінюються протягом…

Фігура Землі

Розглянемо відомі моделі форми Землі, починаючи від найзагальнішої до все деталізованіших, вважаючи їх послідовним наближенням до істинної форми. … Перше наближення – сфера. Це найбільш груба та загальна модель форми планети.… Однак Земля має одну вісь обертання та екваторіальну площину – площину симетрії (а також площини симетрії меридіанів).…

– Конец работы –

Используемые теги: проблеми, Походження, землі, виникнення, життя0.085

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Проблеми походження Землі і виникнення життя

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Проблемы дидактического построения дисциплины в свете проблемы построения культурологии как науки
Именно на этот не сформулированный вопрос отвечают авторы многочисленных учебников и учебных пособий, вышедших за последнее время. Этот вопрос тесно.. Другие, локализуя определенные культурные типы, рассматривают их специфические.. Давая определение культуры, авторы широкого подхода на самом деле фундируют ее рамками узко очерченной специальной..

Глобальные проблемы, причины их возникновения и основные признаки. Классификация глобальных проблем
Философское осмысление глобальных проблем — это изучение процессов и явлений, связанных с проблемами общепланетарной цивилизации.. Философия анализирует причины, которые привели к появлению или обострению.. В современной философии сложились основные подходы к пониманию глобальных проблем: 1. все проблемы могут стать..

Місяць — супутник землі. Місяць найближче до Землі природне тіло. Його радіус становить 1738 км
Місяць найближче до Землі природне тіло Його радіус становить км середня віддаль від Землі км Маса Місяця у рази менша від маси.. Маров М Я пише що найбільшими деталями місячної поверхні є моря і великі.. Встановлено що вік порід на материках млрд років і він є віком Місяця взагалі Породи морів молодші..

В чем сущность проблем космологии и почему эти проблемы интересуют философов
Но в то же время это была дорога величайших открытий, предвидений и прозрений, дорога торжества человеческого гения.Вполне понятно стремление.. Недаром усиленная и подкрепленная впоследствии трудами греческого астронома.. Легкие элементы - воздух и огонь - поднимаются в высокие слои, там они загораются, и тогда люди видят кометы и..

Проблема праворозуміння (Проблема правопонимания)
Поняття права це не застигла категоря, а категоря, що розвиваться, в якй вдображаються сторичн традиц, суспльна ситуаця сучасно епохи.Цллю роботи.. В теоретико-пзнавальному план генезис правових вчень теорй вдбувався в русл.. Наприклад, первинним правом для врев були 10 заповдей, вручених Мосею самим Богом. В таких древнх правових кодексах..

Проблема эрекции полового члена мужчины - это проблема женщины..
И потому за оргазм женщины, заее наслаждение в сексе, за ее подготовку к акту несет полную ответственностьмужчина. И если женщина холодна, то смешно.. Одним словом, в сексе должен работать принцип мужской половойчлен это.. Нет импотентов, есть плохо работающие или сексуально неумелыеженщины. Нет и фригидных женщин. Есть просто неумелые и..

Воплощение вечных проблем и проблем современности в романе Чингиза Айтматова «Плаха»
III. Заключение 1. Судьба народов в ХХ веке. 2. Вечная драма мировой истории. 3. Пророческий голос Айтматова. Воплощение вечных проблем и проблем.. В. С. Высоцкий Жизнь человека это постоянный выбор. Судьба его выбирать свой жизненный путь, добро или зло, те принципы, которыми потом он будет руководствоваться.Очень..

Проблемы экономического роста, микро и макроэкономические проблемы Российской экономики, международное разделение труда
Сам по себе экономический рост противоречив. Так, можно добиться увеличения производства и потребления, материальных благ за счет ухудшения их.. Такой рост предполагает достижение ряда сбалансированных целей увеличения.. От того, какие процессы происходят в динамике и уровне развития, какие при этом происходят структурные изменения в..

Глобальные проблемы человечества и проблема ценности научно-исследовательского прогресса
НТР характеризуется, во-первых, срастанием науки с техникой в единую систему, в результате чего наука стала непосредственной производительной силой.. Все дело в том, что само развитие техногенной цивилизации подошло к.. Именно отрицательные последствия и создают так называемые глобальные проблемы. Само название научно-техническая..

Основные тенденции и проблемы развития СНГ и Европы
Поэтому самого пристального внимания заслуживает изучение тенденций развития СНГ, явных и скрытых, сдерживающих и стимулирующих факторов, намерений.. Не соблюдаются обязательные юридические процедуры, без которых подписанные.. Драматизм сегодняшней ситуации состоит в том, что СНГ оказалось во многом искусственной формой государственного..

0.05
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам
  • Некоторые проблемы правового регулирования муниципальной службы. Федеральный и региональный аспект Если по Конституции РСФСР 1978 года правом принимать собственные законы обладали лишь автономные республики, то с 1993 года свое законодательство.. Наделав много шума, как для непосредственных субъектов указанных.. В то же время, установив ряд запретов и гарантий муниципальной службы, федеральный закон состоит, в большинстве..
  • Проблемы правового регулирования пенсионного обеспечения на Украине Найважливішими чинниками розвитку пенсійного забезпечення є рівень розвитку економіки, демографічні та інші соціальні проблеми. Всі ці фактори.. Отже пенсія це: – періодичні виплати, що проводяться за рахунок коштів .. Так, Р.Іванова вважає, що відмінності з окремих ознак пенсії мають суто термінологічний характер і тому на них..
  • Суверенитет народа: проблема правового регулирования и реального осуществления в РФ Проблемы становления современного федеративного государства являются насущными и одними из важнейших для современной России.Во многом от того.. Как известно, федерация представляет союзное государство.Отличие федерации от.. Россию принято называть договорной федерацией, т. к. договор 1992 г. «О распределении компетенции между центральной..
  • Выборы в государственную думу - проблемы реализации конституционных прав граждан Он состоит из двух палат Совета Федерации и Государственной Думы. Формально Совет Федерации не является верхней палатой парламента, а.. Деятельность Государственной Думы основывается на принципах политического.. В Государственной Думе через депутатов представлены все граждане Российской Федерации независимо от их места..
  • Проблемы пенсионного обеспечения в РФ Лица осуществляющие такой вид деятельности, обладают статусом военнослужащих, т.е. совокупностью прав и свобод, обязанностей и ответственности.. Оссобенности правового статуса военнослужащих в обществе определяется.. Военнослужащие проходят военную службу в военских частях, на кораблях, в учереждениях, организациях, в военских..