рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Огородження місць перешкод для руху поїздів і місць проведення робітна перегонах

Огородження місць перешкод для руху поїздів і місць проведення робітна перегонах - раздел Связь, Про затвердження Інструкції З сигналізації на залізницях України 6.3.1. Будь-Яка Перешкода Для Руху Поїздів На Перегоні Має Б...

6.3.1. Будь-яка перешкода для руху поїздів на перегоні має бути огороджена сигналами «Зупинка»незалежно від того, очікується поїзд чи ні.

Місця проведення робіт на перегоні, що вимагають зупинки поїздів, огороджуються так, як і перешкоди.

Перешкоди на перегоні огороджуються з обох боків на відстані 50 м від меж ділянки, що огороджується, сигналами «Зупинка». Від цих сигналів на відстані Б, вказаній у графі 3 таблиці 6.1, в залежності від керуючого спуску та максимально допустимої швидкості руху поїздів на перегоні укладається по три петарди і на відстані 200 м від першої, ближчої до місця робіт, петарди у напрямку від місця робіт встановлюються тимчасові сигнали «Зменшення швидкості». Схеми огородження перешкод і місць проведення робіт на одноколійній ділянці показані на рис. 6.9, на одній із колій двоколійної ділянки – на рис. 6.10, на обох коліях двоколійної ділянки – на рис. 6.11.

 

Рисунок 6.9

Рисунок 6.10

Рисунок 6.11

Тимчасові сигнали «Зменшення швидкості» та петарди мають знаходитися під охороною сигналістів, які стоять з ручними червоними сигналами на відстані 20 м від першої петарди у бік місця робіт. Тимчасові сигнали «Зупинка» повинні знаходитися під наглядом керівника робіт.

У випадку виконання робіт розгорнутим фронтом (більше 200 м) місця робіт огороджуються порядком, що показаний на рис. 6.12.

 

Рисунок 6.12

 

Тимчасові сигнали «Зупинка», встановлені на відстані 50 м від меж ділянки, що вимагає огородження, повинні знаходитися під охороною сигналістів з ручними червоними сигналами, які стоять біля них.

Якщо місце перешкоди чи проведення робіт на перегоні знаходиться біля станції і огородити це місце встановленим порядком неможливо, то з боку перегону воно огороджується так, як вказано вище, а з боку станції тимчасовий сигнал «Зупинка» встановлюється на осі колії проти вхідного сигналу (або сигнального знака «Межа станції») з укладанням трьох петард, що охороняються сигналістом. Якщо місце перешкоди чи проведення робіт розміщене на відстані менше 60 м від вхідного світлофору (або сигнального знака «Межа станції»), то петарди з боку станції не укладаються. Схема огородження перешкоди перед вхідним світлофором показана на рисунку 6.13.

 

Рисунок 6.13

При підході поїзда до тимчасового сигналу «Зменшення швидкості» машиніст повинен подати один довгий свисток локомотива (моторвагонного та спеціального самохідного рухомого складу), а при підході до сигналіста з ручним червоним сигналом подати сигнал зупинки та вжити заходів щодо негайної зупинки поїзда, щоб зупинитися, не проїжджаючи тимчасового сигналу «Зупинка».

Сигналісти на відміну від інших працівників залізничного транспорту мають носити головний убір з верхом жовтого кольору.

Місця перешкод для руху поїздів і місця проведення робіт на багатоколійних перегонах огороджуються у відповідності з порядком, встановленим Державною адміністрацією залізничного транспорту України.

6.3.2. При несподіваному виникненні перешкоди та відсутності необхідних тимчасових сигналів необхідно негайно на місці перешкоди встановити сигнал «Зупинка» (рис. 6.14):

вдень – червоний прапорець;

вночі – ліхтар з червоним вогнем,

і з обох боків на відстані Б, вказаній в графі 3 таблиці 6.1, у залежності від керуючого спуску та максимально допустимої швидкості руху поїздів на перегоні укласти по три петарди.

Рисунок 6.14

Петарди мають охоронятися працівниками залізниці, які зобов’язані стояти з ручними червоними сигналами на відстані 20 м від першої петарди у бік місця перешкоди.

Сигнали встановлюються у першу чергу з боку очікуваного поїзда. На одноколійних ділянках, якщо невідомо, з якого боку очікується поїзд, сигнали встановлюються у першу чергу з боку спуску до огородженого місця, а на площадці – з боку кривої чи виїмки.

Детальний порядок дій працівників у разі огородження перешкод, що несподівано виникли, визначається нормативними документами Державної адміністрації залізничного транспорту України.

6.3.3. Місця, через які поїзди можуть проходити тільки з провідником (із швидкістю менше 15 км/год), а також сплетіння колій на двоколійних ділянках на одному рівні огороджуються як місце перешкоди для руху, але без укладання петард. Про встановлення цих сигналів на поїзди видаються письмові попередження.

При необхідності пропустити поїзд з провідником, на який не видано попередження, укладання петард обов’язкове.

Якщо пропускання поїздів з провідником встановлюється на тривалий час, то тимчасові сигнали «Зупинка» дозволяється заміняти світлофорами прикриття, що залишаються в закритому положенні з встановленням перед ними попереджувальних світлофорів (рис. 6.15).

Рисунок 6.15

Встановлення світлофорів прикриття затверджується наказом начальника залізниці, і в цьому випадку попередження на поїзди не видаються.

Якщо з обох боків огородженого місця відкривають колійні пости, то рух поїздів між цими постами проводиться за одним із засобів сигналізації та зв’язку, що застосовується без провідника. В окремих випадках для спостереження за прослідуванням поїзда по огородженому місці з встановленою швидкістю може призначатися і провідник.

6.3.4. Якщо місце, що вимагає зменшення швидкості, на перегоні розміщене поблизу станції й огородити його у встановленому порядку неможливо, то з боку перегону воно огороджується так, як вказано вище, а з боку станції – у порядку, показаному на рисунку 6.16.

 

Рисунок 6.16

При підході до тимчасового сигналу «Зменшення швидкості» машиніст повинен подати один довгий свисток локомотива (моторвагонного та спеціального самохідного рухомого складу) і вести поїзд так, щоб проїхати місце, огороджене тимчасовими сигнальними знаками «Початок небезпечного місця» (рис. 6.17) та «Кінець небезпечного місця» (рис. 6.18), із швидкістю, вказаною у попередженні, а при відсутності попередження – із швидкістю не більше 25 км/год.

 

 

Рисунок 6.17 Рисунок 6.18

Сигнальний знак «Кінець небезпечного місця» розміщується на зворотному боці знака «Початок небезпечногомісця».

Тимчасові сигнали зменшення швидкості та сигнальні знаки «Початок небезпечного місця» та «Кінець небезпечного місця» на станційних коліях і багатоколійних перегонах можуть застосовуватися із вкороченими жердинами.

6.3.5. Місця проведення робіт на колії, що не вимагають огородження сигналами «Зупинка» або «Зменшення швидкості», але вимагають попередження тих, що працюють, про наближення поїзда, огороджуються тимчасовими сигнальними знаками «С» про подачу свистка, які встановлюються біля колії, де проводяться роботи, а також біля кожної суміжної головної колії (рис. 6.19).

 

Рисунок 6.19

Тимчасові сигнальні знаки «С» встановлюються у такому ж порядку біля суміжних головних колій і при проведенні робіт, огороджених сигналами «Зупинка» (див. рис. 6.10 і 6.13) або сигналами «Зменшення швидкості».

На перегонах, де обертаються поїзди із швидкістю більше 120 км/год, тимчасові сигнальні знаки «С» встановлюються на відстані 800 – 1500 м від меж ділянки робіт.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Про затвердження Інструкції З сигналізації на залізницях України

MIHICTEPCTBО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ ЯЗКУ УКРАЇНИ НАКАЗ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Огородження місць перешкод для руху поїздів і місць проведення робітна перегонах

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

З сигналізації на залізницях України
Відповідно до статті 11 Закону України “Про залізничний транспорт” з метою уточнення системи видимих і звукових сигналів для передачі вказівок щодо руху поїздів і маневрової роботи на залізницях Ук

Терміни та визначення понять
У цій Інструкції терміни вживаються у такому значенні: автоматична локомотивна сигналізація як самостійний засіб сигналізації та зв’язку – система, за якої рух поїзда на п

Видимі сигнали
4.1.1. Видимі сигнали виражаються кольором, формою, положенням і числом сигнальних показань. Для подання видимих сигналів служать сигнальні прилади – світлофори, диски, щити, ліхта

Світлофори
Світлофори за призначенням підрозділяються на: вхідні–дозволяють або забороняють поїзду прямувати з перегону на станцію; вихідні– дозволяють або

Вхідні світлофори
5.1.1. Вхідними світлофорами подаються сигнали: один зелений вогонь– «Дозволяється поїзду прямувати на станцію по головній колії з встановленою швидкістю;

Вихідні світлофори
5.3.1. Вихідними світлофорами на ділянках, обладнаних автоблокуванням, подаються сигнали: один зелений вогонь– «Дозволяється поїзду відправлятися зі станц

Маршрутні світлофори
5.4.1. Маршрутними світлофорами залежно від місця їх установлення подаються сигнали: один зелений вогонь– «Дозволяється рух із встановленою швидкістю; нас

Прохідні світлофори
5.5.1. Прохідними світлофорами на ділянках, обладнаних автоблокуванням з тризначною сигналізацією, подаються сигнали: один зелений вогонь– «Дозволяється р

Світлофори прикриття і загороджувальні
5.7.1. Світлофорами прикриття подаються сигнали: один зелений вогонь– «Дозволяється рух із встановленою швидкістю»; один червоний вогонь

Попереджувальні і повторювальні світлофори
5.8.1. Попереджувальними світлофорами перед вхідними, прохідними і світлофорами прикриття на ділянках, не обладнаних автоблокуванням, подаються сигнали: один зелен

Локомотивні світлофори
5.9.1. На ділянках, обладнаних автоблокуванням і автоматичною локомотивною сигналізацією, локомотивними світлофорами подаються сигнали: зелений вогонь– «Д

Постійні сигнали
6.1.1. Сигналом «Зменшення швидкості» у вигляді диску жовтого кольору (рис. 6.1) подається сигнал: «Дозволяється рух із зменшенням швидко

Тимчасові сигнали
6.2.1. До тимчасових сигналів належать: «Зупинка»– у вигляді щита прямокутної форми червоного кольору з обох боків (або червоний прапорець на жердині) вде

Огородження місць перешкод для руху поїздів і місць проведення робітна станціях
  6.4.1. Будь-яка перешкода для руху по станційних коліях і стрілочних переводах має бути огороджена сигналами «Зупинка» незалежно від того, очікується поїзд (маневро

Огородження поїзда при вимушеній зупинці на перегоні
  6.6.1. При вимушеній зупинці на перегоні пасажирського поїзда огородження виконує провідник останнього пасажирського вагона за вказівкою машиніста у випадках:

Ручні сигнали
  7.1. Ручними сигналами ставляться вимоги: червоним розгорнутим прапорцем вдень і червонимвогнем ручного ліхтаря вночі – «Стій! Рух заборон

Стрілочні покажчики
8.2.1. Освітлювані стрілочні покажчики поодиноких стрілок з обох боків показують: Стрілка установлена по прямій колії: вдень – білий прямокутник вузького

Покажчики колійного загородження
Покажчики колійного загородження показують: «Колія загороджена»: вдень – виднобілий круг з горизонтальною чорною смугою; вночі – молочно-білий во

Покажчики перегріву букс
На ділянках залізниць, де установлені засоби автоматичного контролю технічного стану рухомого складу під час руху поїзда, можуть застосовуватись сигнальні світлові покажчики, що розміщуються на окр

Покажчики межі блок-ділянок
  На ділянках залізниць, де застосовується автоматична локомотивна сигналізація як самостійний засіб сигналізації та зв’язку, на межах блок-ділянок установлюються сигнальні знаки із

Постійні сигнальні знаки
  До основних постійних сигнальних знаків відносяться: «Газ», «Нафта», «Початок гальмування», «Кінець гальмування», «Увага! Струмоподіл», «Опусти струмоприймача», «Підніми струмоприйм

Тимчасові сигнальні знаки
До тимчасових сигнальних знаків відносяться: «Підготуйся до опускання струмоприймача», «Опусти струмоприймача», «Підніми струмоприймача», «Підготуйся підняти ножа та закрити крила», «Підніми ножа,

Сигнали, що застосовуються під час маневрової роботи
  9.1. Маневровими світлофорами подаються сигнали: один місячно-білий вогонь– «Дозволяється проводити маневри» (рис. 9.1);

Звукові сигнали
  11.1. Звукові сигнали під час руху поїздів подаються свистками локомотивів, моторвагонних поїздів і дрезин, духовими ріжками, ручними свистками.  

Сигнал «Пожежна тривога» подається групами з одного довгого і двох коротких звуків
    Сигнал подається у разі необхідності кожним працівником залізниці.  

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги