До виконання курсового проекту

для студентів спеціальності 7.05170107, 8.05170107

«Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів»

денної та заочної форм навчання

 

 
Всі цитати, цифровий та фактичний матеріал, бібліографічні відомості Перевірені. Написання одиниць Відповідає стандартам    
Підписи авторів:   _________________ О.С.Бессараб   _________________ Г.М.Бандуренко   _________________ С.Й Крижановський   «___» _____________ 2013 р.  

 

 

    СХВАЛЕНО на засіданні кафедри технології консервування Протокол № 9 від 25.01.2013 р.  

 

 

Київ НУХТ 2013


Інноваційнітехнології галузі. Методичні рекомендації до викон. курс. проекту для студ. спец. 7.05170107, 8.05170107 «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» денн та заоч форм навчання / Уклад.: О.С.Бессараб, Г.М.Бандуренко, С.Й.Крижановський – К.: НУХТ, 2013 – 69 с.

 

Рецензент: М.М.Жеплінська, канд. техн. наук

 

Укладачі: О.С.Бессараб,канд. техн. наук, професор

Г.М. Бандуренко, канд. техн. наук

С.Й.Крижановський,ст.викл

 

Відповідальний за випуск О.С.Бессараб, канд. техн. наук , проф.

 

 


 

1. Мета і завдання курсового проекту

Мета курсового проекту – закріпити знання, отримані під час вивчення дисциплін: «Технологія галузі», «Фізико-хімічні і біологічні основи консервування», «Технологічне обладнання галузі», «Технологія сушіння», «Холодильна технологія», а також набути практичних навичок у виборі оптимальних технологій і обладнання для консервування харчових продуктів і підготувати студентів до виконання курсового проекту.

Завдання курсового проекту – навчити студентів на основі набутих раніше теоретичних знань вирішувати задачі науково-технічного прогресу при проектуванні окремих технологічних ліній з метою підвищення ефективності виробництва, поліпшення якості продукції, максимальної механізації і автоматизації технологічних процесів, впровадження маловідходних і ресурсозбережних технологій.

У результаті виконання курсового проекту студенти повинні:

знати: підхід для вибору науково обґрунтованих технологій, сучасні особливості проектування технологічних ліній з переробки плодів і овочів;

вміти: знаходити оптимальний варіант технології, виконувати продуктовий розрахунок, підбирати основне технологічне обладнання і на основі цього складати апаратурно-технологічну схему виробництва окремих видів консервованої продукції.

2. Порядок видачі завдання

і організація виконання курсового проекту

Завдання на курсовий проект студентам денної форми навчання видає керівник курсового проекту напередодні її виконання, а студентам заочної форми навчання – в період сесії, що передує наступному семестру, в якому виконується робота.

Студенти денної форми навчання виконують проект згідно з графіком, складеним на кафедрі, і після закінчення та підпису керівника захищають її перед комісією.

Студенти заочної форми навчання виконаний курсовий проект надсилають у встановлений навчальним планом строк на адресу кафедри для перевірки керівником. Якщо курсовий проект виконаний неправильно, керівник повертає його для доробки. Закінчений проект, підписаний керівником, студенти захищають комісії у період сесії згідно з її розкладом.

Керівник слідкує за якістю і терміном виконання проекту. За прийняті в проекті рішення відповідає студент. Керівник зобов’язаний простежити за тим, щоб не були допущені принципові помилки в роботі, а також налаштувати студентів на використання новітніх досягнень науки і техніки.