Завдання на курсовий проект

Бланк завдання заповнюється і підписується студентом, керівником курсового проекту і затверджується завідувачем кафедри.

Розділ “Вихідні дані” може включати в себе таку інформацію: тема, назва основних видів продукції, продуктивність окремих проектованих ліній, вид тари тощо.

Календарний план заповнюють згідно із затвердженим кафедрою планом-графіком виконання роботи.

Оформлюють завдання на курсовий проект згідно з дод. 4.

6.3. Анотація

Анотація призначена для ознайомлення зі змістом курсового проекту. Вона має бути стислою, інформативною і вміщувати відомості про обсяг курсового проекту (кількість сторінок, таблиць, рисунків, літературних джерел);

Наприклад, курсовий проект складається з п’яти розділів, виконаний на 55 сторінках, ілюстрований 12 таблицями і 2 рисунками, списку літературних джерел з 32 найменувань і двох додатків.

Вказують також мету курсового проекту, об’єкт розроблення; заходи з вирішення поставленої мети; стислий зміст курсового проекту, основні технологічні, техніко-експлуатаційні характеристики та показники; перелік ключових слів.

Об’єкт розроблення – це процес, обраний для вивчення. Наприклад, об'єкт дослідження - технологія виробництва консервів «Паштет овочевий» та технологія консервів «Морква гарнірна».

Ключові слова – визначальні для розкриття суті роботи. Їх перелік (від 5 до 15 слів і словосполучень) вміщують після тексту анотації.

Обсяг анотації – до одної сторінки. Приклад анотації наведено у дод. 5.

6.4. Зміст

Зміст розташовують після анотації, починаючи з нової сторінки.

До змісту включають: вступ, послідовно наведені назви всіх розділів, список використаних джерел, номери сторінок, що містять початок матеріалу відповідного розділу чи підрозділу.

Назви розділів подаються великими літерами. Розділи, на яких розташовані вступ, висновки і список використаних джерел не нумеруються, всі інші розділи мають наскрізну нумерацію.