Методичні рекомендації

 

1. Завдання виконується групами студентів з двох чоловік. Кожний зі студентів по черзі знімає з напарника необхідні розмірні (Ог, Від, Об) ознаки в статичному та динамічному положенні й заносить результати виміру в таблицю 7.3.

 

2. Відповідно до різниці між величиною обхвату груди в статичному положенні й при глибокому вдиху за запропонованій вище формулі (7.6) визначають величину мінімально необхідної прибавка Пmin.

 

3. За формулами (7.2) і (7.3) обчислюють прибавку на товщину пакета одягу відповідно одношарового й двошарового, необхідні для цього величини товщини матеріалів пакета одяги зазначені в таблиці 17.

 

4. З таблиці 7.2 вибирають необхідні значення декоративно-конструктивного прибавки й заносять їх у відповідні графи таблиці 19.

 

5. Розраховують загальне значення конструктивної прибавки ПК до трьох основних антропометричних поясів (лінії грудей, талії й стегон) як суму прибавок на вільне облягання й товщину пакета одягу (формула 7.1). І виконують розрахунок результуючої величини конструктивного відрізка на відповідних лініях. Результати заносять у табл. 19.

 

6. Оформляють звіт, що повинен містити пункти: тему, мету, завдання, хід роботи (розрахункові формули й заповнену таблицю з результатами обчислень) і висновки.