Робота у швейних цехах підприємства

На цьому етапі практики студенти ознайомлюються з роботою швейних цехів, асортиментом виробів, що виготовляються в них, кількістю технологічних потоків, випуском виробів, продуктивністю праці робітників в кожному потоці і на фабриці в цілому, витратами часу на виготовлення виробів, об'ємом незакінченого виробництва, з рівнем механізації в швейних цехах, використанням обладнання, спеціалізацією організаційних операцій, особливостями технології виготовлення виробів. Необхідно звернути увагу на використання засобів малої механізації. Навести характеристику діючих потоків швейного цеху.

Під час роботи у швейному цеху кожний студент виконує ряд технологічних операцій з виготовлення виробів в одному із процесів.

Закріплення студентів за робочими місцями здійснює керівник практики від підприємства. Студенти повинні засвоїти виконання операцій якісно і у відповідності з встановленою нормою обробки.

Особливу увагу необхідно звернути на вивчення методів обробки виробів, опису вузлів та деталей. Провести аналіз їх технології, вивчити питання механізації та автоматизації операцій виготовлення виробів.

Одночасно студенти отримують практичні навички як керівник, організатор потоку або зміни, помічник технолога. Вони повинні брата участь у виробничих зборах та перевірках з контролю якості продукції, освоєнню нових методів обробки, у запуску нових моделей та складання схем розподілу праці.

Кожний студент повинен вивчити досвід підприємства за контролем якості продукції відповідно стандартів, технічних умов, оцінці ґатунку, проведення державної атестації, маркуванню та упаковці готової продукції.