Архітектурно-планувальне та архітектурно-художнє рішення

 

Дана будівля має два поверхи. На першому поверсі (рис. Б.1) розташовується хол (рис. Б.2, Б.3), зона для обговорення різних тем та для відпочинку (рис. Б.4), кафе (рис. Б.5, Б.6), адміністративна частина.

На другому поверсі розташовано санітарний вузол, кімната для різних ігор (рис. Б.) та спортивна зала.

Заходячи до клубу можна пройти в зону для обговорення та відпочинку чи кафе, або піднятися на другий поверх для того щоб отримати знання з даного напряму, яке цікавить молодь, в інформаційній кімнаті (рис. Б.7, Б.8). Домінантою в плані являється квадрат, яке виділяється іншими покриттями підлоги, розташоване в центрі холу (коридора). Так колір служить для зміни пропорції приміщення, покращення мікроклімату. Сприяє виявленню точних властивостей приміщення. Може бути засобом направлення руху.

Другий поверх має вихід на балкон. По поверхам можна пересуватися по сходам, для робітників закладу в наявності є чорний хід, куди завозять харчі та воду для кафе. Передбачений аварійний вихід.

Строгість плану добре єднається з авангардним стилем в інтер’єрі. Єдність стилю інтер’єра спостерігається у всіх приміщеннях будівлі.

Кольорова гамма інтер’єру грає на контрастному переході яскравих кольорів, що підвищує настрій.

Декоративні функції виконують меблі, цікаві дизайнерські рішення.

В авангардному стилі багато елементів зі стилістичного плину конструктивізму. Наприклад – спрощення меблі, підвісна стеля. Основним принципом роботи з кольором повинне стати якась «різкість кольору». Це коли використовують кольори різних відтінків.

Для створення інтер'єра знадобляться наступні оздоблювальні матеріали й аксесуари.

Для стін можна використовувати матові або відблискуючи фарби. Настінні покриття з нерівною поверхнею, яскравим малюнком або фактурою. Для створення даного стилю і динамічної обстановки - актуальне використання кольорових металевих вставок.

Декоративні панелі, пофарбовані у яскраві тони або злегка «притушені».

Для підлог у цьому стилі можливе використання різних підлогових покриттів, тільки усі вони повинні відповідати загальному девізові стилю «Стильно!». Щитовий, штучний паркет, мостини або ламінат з контрастними текстурами дерева, плитка - усі ці підлогові покриття будуть доречними для даного стилю. Мостини можна підфарбувати у різні кольори.

Світло повинно начебто мерехтіти в приміщенні, тобто це приміщення повинно мати фактури, що володіють рефлексним ефектом (відбивати навколишні кольори і світло). Молодіжна тематика повинна домінувати в інтер'єрі.

Для створення веселого і гарного інтер'єра можна використовувати на вікнах ламбрекени або драпірування з мерехтливих тонких яскравих тканин. Незвичайні аксесуари незрозумілої форми - внесуть свій вклад у даний інтер'єр.

Фонтан у центрі холу, виконаний у вигляді квадратних форм, вони однакові але різні за висотою, він є значущим акцентом у інтер’єрі. Також в квадратній формі виконаний стіл на другому поверсі, з незвичайними ніжками, що є додатком, котрий завершується штрихом у створенні невимушеної, хаотичної обстановки.

Хочу звернути вашу увагу на те, що французький стиль - один із складніших стилів декорування, що вимагає навички, почуття міри і кольору.