Обладнання архітектурного середовища

Організація простору та її вплив на емоційний стан людини, житло повинно забезпечувати людині оптимальні умови для побуту і відпочинку. Для виробничих приміщень планування повинно сприяти найкращим технічним процесам.

Дизайн кожного приміщення ґрунтується на правильному виборі меблів, декоративних елементів, які найбільш підходять по естетичним і та експлуатаційним характеристикам.

Меблі й устаткування клубу та інших кімнат відносяться до одного стилю й поєднані однаковими елементами. В інтер`єрі присутнє таке устаткування як: меблі (лавки, столи, дивани, крісла, стільці), світильники.

Лавки (рис. Б.5) та стільці виконані в класичному стилі, каркас зроблений з дерева, пофарбованого в яскравий колір, для довшого використання у побуті.

Столи (рис. Б.9) зручні у використанні, яскравого обарвлення основа зроблена з окрашених металевих ніжок, кришка зроблена з дерева та пластику, що дозволяє довше зберігати ці меблі.

Дивани (рис. Б.10) та крісла теж виконані у класичному стилі як й лавки, прості і зручні. В клубі використовуються у кафе та в зоні відпочинку. Різних кольорів, але всі симетричні. Ніжки зроблені з металу, внутрішня будова з ортопедичного матрацу, а зверху чохол з хебешної тканини.

Світильники в кімнатах різні по формі та максимальності освітлення. Використовуються для штучного освітлення приміщення. Штучне освітлення впливає на організацію сприйняття простору, виконує естетичну та утілітарну функцію.

Усі меблі та світильники підтримуються єдиним стильовим рішенням. Все устаткування безпечно в експлуатації, а матеріали з яких воно виготовлено не містить шкідливих речовин.