рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Опис котла

Опис котла - раздел Производство, Пояснювальна записка до курсової роботи з дисципліни: «Котельні установки і водопідготовка» на тему: «Розрахунок продуктивності котла» Котел Типу Де (Е) Складається З Верхнього Нижнього Барабанів, Трубної Системи...

Котел типу ДЕ (Е) складається з верхнього нижнього барабанів, трубної системи, комплектуючих. В якості поверхонь нагріву застосовуються економайзери. За погодженням із Замовником котли комплектуються вітчизняними або імпортними пальниками. Котли типу ДЕ, призначені для спалювання рідкого і газоподібного палива, можуть обладнуватися системою очищення поверхонь нагріву.

Камера згоряння котлів розміщується збоку від конвективного пучка, обладнаного вертикальними трубами, развальцованних у верхньому і нижньому барабанах. Складається топковий блок з конвективного пучка, фронтового, бічних і заднього екрану. Конвективний пучок відділений від топкової камери газощільної перегородкою, в задній частині якої є вікно для входу газів в пучок. Для підтримки необхідного рівня швидкостей газів в конвективних пучках встановлюються поздовжні ступінчасті перегородки, змінюється ширина пучка. Димові гази, проходячи по всьому перетину конвективного пучка, виходять через передню стінку в газовий короб, який розміщений над топкової камерою, і по ньому проходять до розташованого ззаду котла економайзера.

У водяному просторі верхнього барабана знаходяться живильна труба і труба для введення сульфатів, в паровому обсязі - сепараційні пристрої. У нижньому барабані розміщуються пристрій для парового прогріву води в барабані при розпалюванні і патрубки для спуску води, перфоровані труби безперервної продувки.

 

 

У котлах застосована схема одноступінчатого випаровування. Вода циркулює наступним чином: поживна підігріта вода подається у верхній барабан під рівень води. У нижній барабан вода надходить по екранним трубам.

З нижнього барабана вода надходить в конвективний пучок, під нагріванням перетворюючись в пароводяну суміш, піднімається у верхній барабан.

На верхньому барабані котла встановлюється наступна арматура: головна парова засувка, клапани для відбору проб пара, відбору пари на власні потреби. Кожен котел забезпечений манометром, двома пружинними запобіжними клапанами, один з яких є контрольним клапаном.

Котел ДЕ оснащений сходами і площадками для зручності обслуговування.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Пояснювальна записка до курсової роботи з дисципліни: «Котельні установки і водопідготовка» на тему: «Розрахунок продуктивності котла»

Спеціальність Монтаж і обслуговування теплотехнічного.. Пояснювальна записка до курсової роботи з дисципліни Котельні установки і водопідготовка на тему Розрахунок продуктивності котла..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Опис котла

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Тепловий баланс
Тепловий баланс - це зiставлення приходу i витрати(корисно використовуваної i витраченої теплоти) у рiзних теплових процесах. У технiцi тепловий баланс використовується для аналiзу теплови

Газова горэлка
Газомазутні пальники типу ГМ (ГМП) призначені для застосування на котлах типу ДЕ (Е), що випускаються Бійським котельним заводом. Пальники типу (ГМП) випускаються заводом «Ільмарінен» п'яти типороз

Висновок
Виконуючи курсову роботу я навчилася розраховувати тепловий баланс та підбирати котел за заданими параметрами. В ході роботи я розрахувала потужність котла, та за нею підібрала котел, враховуюч

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги