рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Зміст роботи.

Зміст роботи. - раздел Сельское хозяйство, Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва Для Прибирання Гною На Тваринницьких Фермах І Комплексах Застосовують Скребко...

Для прибирання гною на тваринницьких фермах і комплексах застосовують скребкові транспортери колового та зворотно-поступального руху, скреперні установки, начіпні пристрої, гідравлічні та пневматичні засоби, Фекальні та шлакові насоси для перекачування рідкого гною.

Скребковий транспортер ТСН-160А призначений для видалення гною з тваринницьких приміщень та одночасного його завантаження в транспортні засоби. Має горизонтальний і похилий транспортери з індивідуальними приводами, а також шафу керування.

Горизонтальний транспортер складається з приводу, горизонтально-замкненого ланцюга, натяжного і поворотного пристрою. Привод транспортера забезпечує поступальний рух замкненого ланцюга і вмикає електродвигун, закритий редуктор з ведучою зірочкою та клинопасову передачу.

Ланцюг горизонтального транспортера кругло ланковий, нерозбірний, термічно оброблений і виготовлений зі сталі 23Г2, діаметром 14мм та кроком ланок 80мм для кріплення скребків передбаченні кронштейни, які приварені до вертикальних ланок через кожні 1120мм. До кронштейнів за допомогою болтів, контр шайб і гайок прикріпленні скребки.

Натяжний пристрій підтримує постійний натяг ланцюга. Складається з поворотної зірочки , ролика, важеля з напрямною, стояка, контейнера для вантажу і канату. Натягування здійснюється автоматично, провертанням важеля з рухомим роликом в інтервалі 60 гр.

Поворотна зірочка змінює напрям руху ланцюга, складається із скоби, до якої двома болтами приєднується пластина. В отвори скоби та пластини встановлена вісь, на якій на двох підшипниках обертається зірочка.

Похилий транспортер призначений для завантаження гною у транспортні засоби. Складається з корита, поворотного пристрою, ланцюга із скребками, привода та опорного стояка. Ланцюг уніфікований з ланцюгом горизонтального. Натяг ланцюга здійснюється натяжним гвинтом. Прибирати гній транспортером ТСН-160А необхідно не менше трьох разі на добу. Гній із стійл вручну скидають у гнойові канали у транспортер, який видаляє його з приміщення і завантажує у транспортні засоби. Ланцюг із скребками рухається у гнойовому каналі.

Скреперна установка УС-15 призначена для прибирання гною ВРХ із тваринницьких приміщень прибоксовому і комбінованому утриманню тварин. Ширина зони прибирання від 1.8 до 3 м.

Складається з привода, тягових ланцюгів, проміжних штанг, скреперів, поворотних зірочок. Привод установки включає 2 спарених редуктора, двигуни механізм реверсування та ведучу зірочку.

Тяговий орган установки має 2 відрізки кругло кільцевого ланцюга: перший з’єднує 2 передніх скрепери і приводиться в рух ведучою зірочкою привода, 2-ий зєднує2 задніх скрепери і переміщується по зірочках поворотних пристроїв. Кожна пара скреперів з’єднана між собою за допомогою допоміжних штанг.

Скрепер - ц робочий орган, який збирає і переміщує гній по каналах. Він складається з повзунка, шарніра, натяжного пристрою та двох скребків. Скребки встановлюють на ширину очищення від 1.8 до 3 метрів. на кінцях скребків болтами прикріпленні гумові чистики, які очищують стінки канала від гною.

Скреперна установка має зворотно-поступальний рух. При робочому ході скребки в одному гнойовому каналі за рахунок тертя з підлогою розкриваються на ширину каналу, захоплюють гній і переміщують до поперечного гнойового каналу. Скребки іншого проходу в цей час складаються і здійснюють холостий хід у протилежний бік. За робочий цикл кожен з 4-х скреперів підходить по поперечного каналу і скидає в нього гній, потім спрацьовує пристрій реверсування і все повторюється.

Насси НЖН-20 і НЩ-50 призначенні для перекачування рідкого а напіврідкого гною з гноєзбірників у транспортні засоби або трубопроводи.

Установка УТН-10 призначена для транспортування гною будь-якої консистенції у різних кліматичних умовах (-40-50 С). Установка подає гній до гноєсховища трубопроводом, прокладеним під землею нижче рівня промерзання. Складається з поршневого насоса, Завантажувальної лійки, гідро приводної станції та апаратури керування гноєпроводу.

Поршневий насос - це гідравлічна машина, що забезпечує переміщення гною трубопроводом за допомогою поршня. Останній приводиться в дію гідро приводною станцією.

Поршневий насос складається із корпуса, рами, 2 гідро циліндрів привода насоса, перехідника. У корпуса насоса є напірний клапан, який приводиться в дію гідроциліндром. Зверху на корпус насоса кріпиться завантажувальна лійка, а спереду - конус, до якого приєднаний гноєпровід. Гідропривідна станція створює тиск масла і приводить в дію поршневий насос. Складається з гідробака, шестерневого гідронасоса, запобіжного клапана і фільтра тонкої очистки. З’єднується з поршневим насосом рукавами і трубопроводами. Гідропровід складається з металевих труб, Площа перерізу якого 5 мм, внутрішній діаметр 315мм, довжина 10-15м. Гній з тваринницьких приміщень подається до завантажувальної лійки. Під дією власної ваги та розрідження, що створюється при холостому ході поршня, гній надходить у робочу камеру корпуса. При цьому гноєпровід перекритий клапаном, а вікно лійки відкрите. Після заповнення робочої камери клапан перекриває вікно лійки і відкриває напірний канал гноєпроводу, а поршень насоса, здійснюючи робочий хід, виштовхує гній в гноєпровід і далі у гноєсховище, потім цикл повторюється.

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва

Миколаївський державний аграрний університет... Кафедра механізації та електрифікації СГВ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Зміст роботи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Зміст роботи.
  Подрібнювач ИКМ-5 призначений для відокремлення каміння від коренебульбоплодів, їх миття і подрібнення на частки розміром до 10мм (для свиней) або 15 мм{ (дл

Технічна характеристика агрегата ЗПК-4
  показники ИКМ-5 ИКС-5М Продуктивність, т/год Частота обертання

Зміст роботи.
Подрібнювач грубих кормів ИГК-ЗОБ призначений для подрібнювання соломи, сіна та інших грубих кормів у розсипному стані вологістю до 25 %. Виготовляється у двох модифікаціях ­ з при

Технічна характеристика машин
Показники ИГК-30Б “Волгар-5” ИКС-3А Тип робочого органа Дисковий, штифтовий Барабанний, ножов

Зміст роботи.
Кормодробарка КДУ-2 “Українка” призначена для подрібнення всіх видів зерна, качанів зеленої маси, силосу і коренеплодів. Складається з завантажувального бункера, ро

Технічна характеристика дробарок
Показники КДУ-2 ДМК-5 Продуктивність, т/год   зерно 3,5

З. Зміст роботи.
  Для приймання, нагромадження і дозованої подачі кор­мових компонентів на збірний або завантажувальний транспортери використовують бункери-живильники або бункери-дозатори.

Технічна характеристика бункерів-живильників та бункерів-дозаторів стеблових коренів
показники КТУ-10 ПСМ-Ф-50 ПМЗ-1.5 Подача, т/год   зеленої маси 7

З. Зміст роботи
  Змішувач кормів одновальний СКО-Ф-6 (СКО-Ф-3) має два виконання для використання у комплекті обладнання кормоцехів та як самостійної машини. Складає

Технічна характеристика змішувачів
Показники С-2 С-7 С-12 СКО-Ф-6 Місткість, т/год 2,5

Зміст роботи.
Агрегат для приготування кормосумішок АПК-10А призначений для одночасного подрібнення і змішування силосу, коренебульбоплодів, сінажу, грубих та концентрованих кормів (остан

Технічна характеристика АПК-10А
Показники АПК-10А Продуктивність, т/год до 15 Частота обертання барабана, об/хв.

Технічна характеристика ПЗ-3А
Показники ПЗ-3А Продуктивність, т/год 3-5 Потужність, кВт 36,5 Робочий

Зміст роботи.
Фуражир начіпний ФН-1,4використовується для відокремлення від скирти грубих кормів, їх подрібнювання і навантажування у транспортні засоби. Агрегатують із тракторами МТЗ-80/

Технічна характеристика навантажувачів
Показники ФН-1,4 ПСК-5А Продуктивність, т/год     Силосі –

КОРМОРОЗДАВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити призначення, будову, процес роботи, технологічні регулювання КТУ-10А, РСП-10, КУТ-3А, РСП-10, КУТ-3А, 2. Обладнання: мобільний роз

Технісна характеристика
Показники КТУ-10 РСП-10 Продуктивність, м³-год 72-480 до 120 Вантажопідйомніс

Технічна характеристика роздавача КУТ-3А
Паказники КУТ-3А Продуктивність, т/год Об’єм бункера, м³ Робоча

Технічна характеристика роздавача РВК-Ф-74
Паказники РВК-Ф-74 Продуктивність, т/год Фронт годівлі, м 74,4 Рівномі

РММ-Ф-6
1 – рама; 2 – поперечний транспортер; 3 – ходова частина; 4 – повздовжній транспортер; 5 – кузов;

Технічна характеристика ТСН-160А
Показники ТСН-160А Кількість тварин, гол. 100-110 Подача, т/год 4,5 Мас

Технічна характеристика УТН-10
Показники УТН-10 Продуктивність, т/год 7,4 Потужність, КВт Відстань тр

Зміст роботи.
У господарствах України зараз використовуються такі доїльні апарати: тритактний ДА-ЗМ «Волга», двотактні ДА-2 «Майга» та «Импульс-66», двотактний Д-Ф-50 -із су­міщеним пульсеколектором . Д

Технічна характеристика доїльних апаратів
Марка Установка Вакуумметричний тиск, кПа Частота пульсацій, хв-1 АДУ-1 АДМ-8, УДТ-8, УДСЕ-8А, ДАС-2Б

Зміст роботи.
Доїльні агрегати АД-100А, ДАС-2Б призначені для доїння корів у стійлах корівників. Вони комплектуються магістральним вакуум-проводом ї кранами для підключення доїльних апара

Технічна характеристика доїльних установок
Показники АД-100 ДАС-2Б АДМ-8 УДА-8А УДА-16А Обслуговує голів

Контрольні питання
1.Основні елементи доїльних установок, їх призначення. 2.Якими доїльними апаратами комплектують доїльні установки? 3.Чим відрізн

КОТЛИ ПАРОУТВОРЮВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити загальну будову, роботу та правила експлуатації котлів пароутворювачів. 2. Обладнання: котли пароутворювачі Д-721А, КВ-300МТ.

Технічна характеристика пароутворювачів
Показники Д-900 Д-721А КВ-300МТ Продуктивність, кг/год

ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ
1. Мета роботи: вивчити будову, процес роботи, правила експлуатації холодильних установок. 2. Обладнання:МХУ-8Ц. 3. Зміст роботи

Технічна характеристика МХУ-8Ц
Показники МХУ-8Ц Холодопродуктивність, МДж/год Кількість холодоагенту, кг

АГРЕГАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ВІТАМІННОГО БОРОШНА
1. Мета роботи: вивчити роботу, принцип дії та правила експлуатації агрегатіїв для приготування вітамінного борошна. 2. Обладнання: агрегат АМВ – 0,65.

Технічна характеристика
Показники АВМ-0,65 АВМ-1,5 Продуктивність, т/год 0,68 1,7 Потужність, кВт

Можливі варіанти виставлення оцінок
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів 5 (відмінно)

Семестрових балів і балів за іспит.
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів

Література
1. Кукта Г.М. Машини и оборудование для приготовления кормов.– М. Агропромиздат. 1987 2. Кукта Г.М. , Колесник А.П., Кукта С.Г. механизация и автоматизація животноводства. – К. Вища школа.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги