рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Україна на світовому ринку товарів

Україна на світовому ринку товарів - раздел Торговля, На тему «Реальні позиції України на світовому ринку товарів та сировини» За Січень–Серпень 2013Р. Обсяги Експорту Та Імпорту Товарів України Становили...

За січень–серпень 2013р. обсяги експорту та імпорту товарів України становили відповідно 41127,6 млн.дол. США та 48524,2 млн.дол. Порівняно з відповідним періодом 2012р. експорт склав 90,9%, імпорт – 87,6%. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 7396,6 млн.дол. (за січень–серпень 2012р. також від’ємне – 10110,4 млн.дол.)

Таблиця 1

 

Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,85 (у січні–серпні 2012р. – 0,82). Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами із 215країн світу у 2012.

Зовнішньоторговельні операції з товарами Україна здійснювала з партнерами із 192 країн світу у 2013 році.

Інформацію щодо показників зовнішньої торгівлі товарами з найбіль- шими торговими партнерами за січень–серпень 2012р. наведено в таблиці 2.

Таблиця 2

 

Обсяг торгівлі зі Сполученими Штатами Америки становив 450 млн. дол. США імпорту та 173 млн. дол. США експорту.

А загалом торговий обіг із державами ЄС склав 3,6 млрд. дол. США імпорту і 3 млрд. дол. США експорту.

Щодо європейських країн, які не входять до Євросоюзу, то найжвавіша торгівля відбувалася із Швейцарією (імпортовано товарів на 154 млн. дол. США, експортовано на 12 млн. дол.) та Норвегією (імпортовано товарів на 57 млн. дол. США та експортовано на 21 млн. дол.).

Серед головних торгових партнерів країн СНД найактивнішим виступає Російська Федерація — до неї Україна експортувала товарів на 2,4 млрд. дол. США, а імпортувала — на 3,7 млрд. А загалом частка Росії в загальному обсязі імпорту становить 32%, а експорту – 23%.

З іншим своїм сусідом — Білоруссю — Україна наторгувала наступним чином: 322 млн. дол. США складають експортні товари і 549 млн. дол. США — імпортні. Ще з одним сусідом, Молдовою, імпорт склав близько 12 млн. дол. США., експорт – 116 млн. дол.США.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

На тему «Реальні позиції України на світовому ринку товарів та сировини»

Київський національний економічний університет.. імені вадима гетьмана..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Україна на світовому ринку товарів

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Україна на світовому ринку сировини
Україна бере участь в економічному співробітництві з промислово- розвиненими країнами світу. Понад 20 країн (Австрія, Голландія, Італія, Норвегія, Франція, Фінляндія, ФРН, Швейцарія, Швеція, СІНА,

Список використаних джерел
1. Державна служба статистики України. Електронне джерело: http://www.ukrstat.gov.ua/ . 2. Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, аналітична записка на тем

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги