рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Умови допуску до керування транспортними засобами

Умови допуску до керування транспортними засобами - раздел Транспорт, КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 6. Право На Керування Транспортними Засобами Категорії А І Мотоколясками Мают...

6. Право на керування транспортними засобами категорії А і мотоколясками мають громадяни, яким виповнилося 16 років, категорій В, С, трамваями і тролейбусами - 18, категорії D - 19 років.

7. Право на керування транспортними засобами, що обладнані спеціальними звуковими і світловими сигналами або призначені для перевезення небезпечних вантажів, а також автобусами міжміських і міжнародних маршрутів мають громадяни, які останні три роки працюють водіями відповідної категорії транспортних засобів.

Військовослужбовці строкової служби мають право на керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими і світловими сигналами або призначеними для перевезення небезпечних вантажів, після проходження спеціальної підготовки і стажування протягом 6 місяців.

(пункт 7 доповнено абзацом другим згідно із постановою
Кабінету Міністрів України від 06.12.93 р. N 980)

8. Посвідчення водія на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальним ручним керуванням, видається за наявності позитивного висновку медико-соціальної експертної комісії закладів охорони здоров'я.

9. Право на керування транспортними засобами категорії Е надається водіям, у посвідченнях яких в графі "Місце печатки" категорій В, С, D або в декількох із зазначених категорій є відмітка "Дозволено" і які мають безперервний річний стаж роботи на відповідних автотранспортних засобах, пройшли підвищення кваліфікації за встановленими програмами і склали в реєстраційно-екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції МВС практичний екзамен з навичок керування составом транспортних засобів.

Особи, які мають посвідчення водія з відкритою категорією D і пройшли підвищення кваліфікації на одержання права керування транспортними засобами категорії Е, складають практичний екзамен на право керування зчепленим автобусом.

Право на керування транспортними засобами категорії D надається водіям, які мають посвідчення категорій В або С, В і С і безперервний трирічний стаж керування (крім військовослужбовців строкової служби) на відповідному транспортному засобі та пройшли підвищення кваліфікації за встановленими програмами і склали теоретичний і практичний екзамен на право керування автомобілями категорії D.

(абзац третій пункту 9 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 06.12.93 р. N 980,
від 12.05.2004 р. N 623)

До безперервного трирічного стажу керування водія включається як робота протягом останнього року на відповідному транспортному засобі, так і керування особистим транспортним засобом.

(абзац четвертий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2004 р. N 623)

Екзамени з навичок водіння приймаються на автобусах і составах транспортних засобів реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції, навчальних закладів, підприємств та організацій.

10. Громадяни, які мають посвідчення водія на право керування будь-якими категоріями транспортних засобів А, В, С або D, але останнім часом не працювали водіями більше 12 місяців або наймаються на роботу водіями вперше, допускаються до керування транспортними засобами після проходження стажування з практичного керування на відповідному транспортному засобі не менше 30 годин.

Підприємцям-громадянам, які не керували транспортними засобами відповідної категорії більше 12 місяців, ліцензія на міжнародні перевезення (крім країн СНД) пасажирів і вантажів автомобільним транспортом видається за наявності у них довідки про складання екзамену з практичного керування цими засобами, виданої реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції.

(абзац другий пункту 10 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.99 р. N 1919)

11. Водії трамваїв і тролейбусів, які не працювали на міському електротранспорті більше року, допускаються до керування ними після підтвердження атестаційною комісією підприємства теоретичних навичок водіння в межах вимог кваліфікаційної характеристики раніше одержаної кваліфікації, а також після стажування на маршруті в межах 70 - 140 годин. Конкретна тривалість стажування встановлюється атестаційною комісією залежно від стажу і строку перерви в роботі за спеціальністю.

12. Усі водії транспортних засобів підлягають обов'язковому періодичному огляду в установлені строки.

Посадові особи Державтоінспекції, закладів охорони здоров'я, автотранспортних підприємств та організацій, якщо вони мають сумнів щодо стану здоров'я водія, можуть направити його на позачерговий медичний огляд.

Якщо водій ухиляється від проходження медичного огляду або медкомісією буде визнаний нездатним керувати транспортними засобами, то посвідчення водія у нього вилучається працівниками міліції в порядку і строки, передбачені чинними нормативними актами.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

На сайте allrefs.net читайте: "КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ"

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Умови допуску до керування транспортними засобами

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами
Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 6 грудня 1993 року N 980, від 18 жовтня 1999 року N 1919, від 12 травня 2004 року N 623 К

Загальні положення
1. Це Положення є обов'язковим для всіх міністерств, відомств, підприємств (об'єднань), установ, організацій незалежно від форм власності та громадян України, іноземних громадян та осіб без громадя

Умови допуску навчальних закладів до підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів
13. Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації водіїв автомототранспортних засобів, трамваїв і тролейбусів здійснюються в навчально-виховних закладах, які створюються за наявності необхід

Порядок видачі посвідчень водія та позбавлення прав на керування транспортними засобами
17. Посвідчення на право керування однією із категорій транспортних засобів видається особі, яка пройшла медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ, а також підготовку або перепідготовку відповідн

Видача і обмін посвідчення водія
23. Особам, які склали теоретичний і практичний екзамени, реєстраційно-екзаменаційними підрозділами Державтоінспекції видаються посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної кат

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги