рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Транспортне забезпечення виробництва

Транспортне забезпечення виробництва - раздел Транспорт, Національний Транспортний Університет ...

Національний транспортний університет

 

Л.Ю.Яцківський, Д. В. Зеркалов

 

Транспортне забезпечення виробництва

 

Затверджено

Міністерством освіти і науки України

як навчальний посібник для студентів вищих
навчальних закладів за напрямом
“Транспортні технології”

 

Видавництво ·Арістей · 2007

ББК 000

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів напряму “Транспортні технології” вищих навчальних закладів… Р е ц е н з е н т и:Кулаєв Ю.Ф. – проф., докт. екон.наук, Національний…  

Яцківський Л.Ю., Зеркалов Д.В.

ISBN 00000    

Транспортні системи світу і України

 

Транспортний комплекс світу

Робота транспорту становить матеріальну основу географічного і міжнародно­го поділу праці. Транспорт забезпечує зв'язки між виробництвом і… За обсягом і структурою транспортних перевезень визначають рівень розвитку та… За видами роботи транспорт поділяється на дві галузі – вантажний та пасажирський, за видами використання можливостей…

Роль транспорту в національної економіці

Транспорт – це комплекс, що складається з окремих видів: залізничного, морського, річкового, автомобільного, трубопровідного та повітряного. Вони… Рівень розвитку транспортної системи держави — один із найважливіших ознак її… Транспорт – одна з найважливіших складових виробничої інфраструктури держави. Його ефективне функціонування є…

Етапи розвитку світової транспортної системи

Транспорт виник у глибоку давнину. При первіснообщинному устрої потреби в транспорті були мінімальними. Для цього періоду характерні найпростіші… Подальшого розвитку транспорт набув в рабовласницькому суспільстві, де завдяки… Розселення людей на обширних територіях, зокрема, по берегах рік і морів, будівництво міст, збір податків і данини,…

Основні поняття транспортної інфраструктури держави

Транспортна система – це територіальне поєднання взаємопов'язаних видів транспорту, які спільно взаємодіючи, найповніше задовольняють потреби… Роботу всіх видів транспорту забезпечує транспортна інфраструктура –… Одним із первинних форм просторового зосередження транспорту є транспортні вузли, пункти. Транспортний вузол – це…

Територіальна організація транспортної системи

Найбільш характерними є змішані перевезення вантажів заліз­ничним і автомобільним транспортом. Технологічна взаємодія залізничного і автомобільного… Для територіальної організації транспортної системи характер­ним є поєднання… Україна має надзвичайно сприятливі передумови для формуван­ня і розміщення транспортної мережі. Зокрема, галузева…

Залізничний транпорт

Залізничний транспорт отримав в Україні високий рівень розвитку. За загальною довжиною колій він посідає четверте місце у світі, за вантажооборотом… Номенклатура вантажів, що перевозяться по залізниці, нараховує декілька тисяч… Виділяють шість залізничних доріг, що функціонують на території України: Південно-Західну, Львівську, Південну,…

Морський транспорт

На морський транспорт припадає ¼ вантажообігу України. Цей транспорт концентрується винятково на півдні країни на узбережжі Чорного і… Виділяють три види морських перевезень: а) малий каботаж – перевезення між портами однієї держави, одного моря;

Річковий транспорт

Річковий транспорт, як і морський, має ряд переваг перед сухопутним. Зокрема, він використовує готові природні шляхи, течії води, можливість… Майже за всіма показниками перевезень вантажів і пасажирів цей вид транспорту… Головною водною магістраллю України є Дніпро. У зв'язку з будівництвом водосховищ і шлюзів на Дніпрогесі, значно…

Автомобільний транспорт

Автомобільний транспорт займає значне місце в пасажирських і вантажних перевезеннях. Так, за обсягом перевезень вантажів він стабільно перевершує… Численні автотранспортні підприємства мають досить повно укомплектовану… Протяжність автошляхів – майже 170 тис. км. (155 тис. км. доріг має тверде покриття), якість їх за європейськими…

Трубопровідний транспорт

Будівництво газопроводів почалось пізніше, в основному в 1960-1970-ті роки. Газопровід є практично видом магістрального й місцевого транспортування… Широке будівництво і використання трубопровідного транспорту в останні 50… В теперішній час нафтопровідним транспортом поставляється близько 94 % нафти, котру споживає Україна. Він включає 12…

Повітряний транспорт

Авіаційний транспорт – один із наймолодших видів сполучення. Його перевагами є швидкість, цілорічність функціонування, можливість доставки вантажів… Найбільшими з 36 аеропортів України є “Бориспіль” і “Київ”, в Одесі –… Повітряний транспорт України об'єднаний у “Авіалінії України”, до яких належать майже 30 авіазагонів, 100 аеродромів,…

Міський пасажирський транспорт

До основних видів міського пасажирського транспорту належать трамвайне, тролейбусне, автобусне сполучення й метро. Трамвайне сполучення виникло в Україні ще наприкінці ХІХ ст. Перший трамвай у… Одним із найбільш масових видів внутрішньо міського транспорту є тролейбусний. Експлуатаційна довжина колії одиничної…

Особливості транспортних системекономічних районів України

Суттєві внутрішні територіальні відмінності в природних, економічних, соціальних, історичних умовах різних регіонів, своєрідність спеціалізації і… За сучасним економічним районуванням територія України умовно поділена на 3…

Східний макрорайон

Даний район має інтенсивні внутрішньо-та зовнішньо­еконо­мічні зв'язки, матеріальною основою їх є транспортна система, яка досить розгалужена і… Транспортний комплекс Північно-Східного району відзначається густою мережею… Основна частина вантажів перевозиться залізничним транспортом. У цілому в районі провідне місце належить залізничному…

Західний макрорайон

Розвиток інтенсивних зовнішніх та внутрішніх економічних зв'язків базується на розгалуженій транспортній системі. У реалізації внутрішніх зв'язків… У транспортному комплексі Київського мезорайону провідне місце займає… Другий за значенням у Київському економічному районі стоїть автомобільний транспорт. Загальна протяжність автошляхів…

Південний макрорайон

Вигідне географічне положення, специфіка територіальної організації господарства, природні умови сприяли розвиткові в районі морського,… Через Причорномор'я проходить міжнаціональна залізнична магістраль,яка з'єднує… Найбільше значення, не тільки регіональне, але й загальноукраїнське, має морський транспорт: Азово-Чорноморське та…

Нтеграція України у транспортні структури Європи

Рівень розвитку транспортної системи держави — один із найважливіших ознак її технологічного прогресу й цивілізованості. Потреба у високорозвиненій… Починаючи з 1990 року, в Україні набула широкого поширення глибока… Скорочення попиту на транспортні послуги вивільнило провізні та пропускні спроможності транспортного комплексу і…

Розвиток і роль транспортного комплексу в галузяхекономіки України

Засоби переміщення, вірогідно, одне із найдавніших відкриттів людини появилися до побудови життя і розвитку сільського господарства. І в кам’яному… Біля 5 тисяч літ тому появились перші канали, які спочатку з’єднували близько… Запорізькі козаки були майстрами по будівництву човнів – байдарок, які з любов’ю називали чайками за їх практичну…

Вплив транспортного фактора на розвиток світового ринку товарів

В умовах зовнішньоекономічної діяльності транспортний фактор як кількісно визначений елемент у вартості продукції грає важливу, а в ряді випадків… Величина провізної плати впливає на встановлення ціни товару, роблячи можливим… Частка транспортних витрат у ціні товару в середньому досягає 10-12%, а по окремих товарах коливається від 2-5%…

Залежність ціни товару від ціни його перевезення

У міжнародній торгівлі транспортна складова в ціні товару залежить від кон'юнктури міжнародних товарних і транспортних ринків, ринків посередницьких… Вплив транспорту на ціни товарів позначається в зміні вартості товару після… Величина транспортних витрат впливає на рішення про закупівлю товару на тім чи іншому ринку як у випадку рівності цін…

Формування транспортної складової в ціні зовнішньоторго­вельного товару

Транспортна складова — це договірна питома величина витрат, обумовлена продавцем і покупцем при висновку контракту купівлі-продажу товару і, що… Транспортні витрати — це сума усіх витрат, зв'язаних із транспортуванням… Зовсім очевидно, що дані величини не є тотожними і тільки на рівні окремих зовнішньоторговельних операцій можливо…

Методи обліку транспортних витрат у ціні товару

Тому розроблені сучасні методи обліку транспортних витрат у ціні товару у внутрішній торгівлі й у міжнародній: а) у країнах ЕС постачання товарів в основному здійснюються за цінами… b) більш обмежене в західноєвропейських країнах мають застосування єдині ціни, що включають усереднену вартість…

Роль і місце України в реалізації транспортної

Політики Європейського Союзу

Історія України упродовж століть значною мірою залежала від ділової активності на трансконтинентальних торгових маршрутах, що перетинають її… У перші роки формування нової незалежної Української держави цей історичний… Україна прийняла на себе зобов'язання надати частину своєї транспортної мережі для формування 3-го, 5-го і 9-го…

Особливості транспортної системи України

Порівняно з іншими галузями економыки, транспорт має розподілену лінійно-вузлову структуру розміщення основних фондів. Саме транспорту властива… Транспортні вузли поділяються на спеціалізовані (з одним видом транспорту) й… Серед транспортних магістралей розрізняють водні і наземні. Останні, у свою чергу, поділяються на автомобільні шляхи і…

Нтеграція транспортних мереж України у

Міжнародну транспортну систему

Автомобільний транспорт має перспективу стійкого зростання, що зумовлено рядом факторів. Це, зокрема, зміна структури розвитку економіки, насамперед… Вантажний автотранспорт дає кращу якість послуг та є більш надійним і… Залізничний транспорт має переваги як перевізник масових вантажів у великих обсягах на далекі відстані (300 км і…

Реальний стан створення національної мережі МТК

¨ відсутність законодавства, що регламентує спільну діяльність у межах МТК всіх учасників перевізного процесу; невідповідність діючих… ¨ відсутність єдиної для всіх учасників транспортного процесу… ¨ дотримання відомчого принципу, відсутність робіт із стандартизації та уніфікації процедур митного, екологічного,…

Екологічні проблеми міжнародноїтранспортної системи

Транспортний фактор є одним з найважливіших, бо він посилює дію попередніх факторів: його складова у структурі витрат нерідко дуже висока. Залежно… Частка транспортних витрат на одиницю вантажу залежить від його вартості й… Тим засобом у вартості дорогих вантажів частка транспортних витрат не перевершує 0,1-1,5%.

Міжнародні транспортні організації

Першою транспортною організацією була постійна міжнародна асоціа­ція дорожніх конгресів (МПАДК/РІАКС/АІРСК), заснована ще в 1909 р. у Па­рижі під… У галузі залізничного транспорту діють дві спеціалізовані міжнародні… На території країн колишнього СРСР утворено координуючий ор­ган — Раду залізничного транспорту держав-учасниць СНД, у…

Особливості видів транспорту

Залізничний транспорт. Відіграє провідну роль у здійсненні внутрішньодержавних і значну — у зовнішньодержавних економічних зв'язках України. На… В Україні сформувалась мережа великих залізничних вузлів з розвинутим… Залізничний транспорт України займає четверте місце у світі після Росії, США і Канади за обсягом вантажообороту.…

Змішані перевезення вантажів: Загальні положення

Системи змішаних перевезень

Інтермодальні перевезення, у процесі яких значна частина рейсу припадає на залізничний або морський транспорт, а початковий і кінцевий максимально… Згідно визна­ченням Європейської угоди АGТС, комбіновані перевезення — це… Таким чином термін «інтермодальність» застосовується для описання системи транспортування, яка припускає використання…

Вантажні одиниці

Контейнер це універсальний транспортний засіб, оскільки його однаково зручно перевозити морським, річковим, залізничним і автомобільним транспортом.… Друге за значенням місце у системі комбінованих перевезень за­ймають вантажні… Водночас, використання знімних кузовів надає низку переваг, се­ред яких: більш раціональне співвідношення…

Термінальне господарство

Підйомно-транспортне устаткування терміналів багато в чому ви­значає продуктивність вантажно-розвантажувальних операцій. На… При перевантаженні контейнерів козловими кранами використовуються захоплювачі… Для козлових кранів перспективних конструкцій висоту підйому рекомендується приймати не менше 13,5 м, розмір прольоту…

Міжнародні комбіновані перевезення

Актуальність упровадження технологій комбінованих перевезень для України посилюється завдяки вигідності географічного розташування. З найважливіших…   АСЕ-30 (Медика, Польща) - Мостиська - Львів; … Європейська економічна Комісія ООН (ЕСЕ) за­пропонувала консолідовану міжрегіональну мережу комбінованого транс­порту.…

Контрейлерні перевезення

У процесі контрейлерних перевезень доставляння вантажів заліз­ницею виконується, як правило, маршрутними поїздами за жорстким роз­кладом. Кожен… При міжнародних контрейлерних перевезеннях маршрути руху поїздів… Залежно від вантажних одиниць, які перевозяться, застосовуються різні типи рухомого складу та технічне обладнання…

Транспортно-технологічні системи перевезень вантажів

Загальні положення

Комплекс взаємоузгоджених технічних, технологічних, економічних, організаційних, комерційних і правових рішень, які забезпечують найбільш ефективне… Загальної визнаної класифікації транспортно-технологічних систем доставки… Визначення різновидів змішаних перевезень можуть бути сформульовані в залежності від кількості задіяних видів…

Технологічна взаємодія як комплексна системаексплуатації різних видів транспорту

Товарорух — це діяльність по плануванню, перетворенню в життя і контролю за фізичним переміщенням вантажів від місць їх походження до місць… Для переміщення вантажів фірми організують збереження, вантажну обробку і… · технічні засоби, комунікації і пристрої усіх видів транспорту;

Транспортні особливості базисних умов поставки

Часто сторонам контракту невідомі відмінності в торговельній практиці країн. Це тягне за собою непорозуміння, спори і звертання в суди, а також… Метою "Інкотермс" є розробка збірника міжнародних правил тлумачення… Терміни Інкотермс-2000:

Т а б л и ц я 2.7. Розподіл витрат між продавцем і покупцем

  Умови “Інкотермс-2000” Витрати з доставки товару Підготовка товару до відвантаження Доставка до…    

Організація транспортного і складського господарства

Організація транспортного і складського обслуговування виробництва

По територіальному признаку транспорт на підприємстві поділябть на: внутрішній і зовнішній. Внутрішній – призначений для перевезення вантажів між цехами і складами,… Транспортне господарство складається з транспортних засобів – автомобілі, прицепи, локомотиви, вагони, трактори і…

Організація роботи транспорту

Потреба цехів в перевозках здійснюється по замовленню з вказанням роду вантажів, виду і об’єму перевозок, типу транспортного засобу, часу… Підвищення ефективності використання транспортних засобів допомагає впровадити… Кожен талон не тільки відповідає планово-розрахунковій ціні за виконану транспортну роботу, але і підтверджує який…

Тарно-складське господарство

Через склади підприємства проходить вся кількість сировини, матеріалів, топлива, інструментів, обладнання, запчпстин, спецодягу і інших виробів, а… Складське господарство – це сполучна ланка між службою МТЗ і виробничими… Складське господарство виконує функції:

Планування роботи транспорту

Взаємодія в області планування охоплює наступне коло пи­тань: визначення обсягів перевезень, прогнозування розподілу об'ємів перевезень між видами… При довгостроковому плануванні виходять з концепції розвит­ку транспорту.… Загальними принципами планування є повне задоволення транс­портних потреб підприємств суспільного виробництва та…

Управління транспортом

Робота транспорту направлена на зниження власних виробничих витрат може викликати випереджаючий ріст соціальних витрат (на охорону природи,… У засадах державної транспортної політики розвинених країн, проявляється… Значну роль у модернізації і підтриманні конкурентноспро-можності національних шляхів сполучення і окремих видів…

Взаємодія і координація роботи видів транспорту

Між видами транспорту ведеться бо­ротьба за клієнтів, що визначає їх взаємодію. Питання взає­модії виникають і тоді, коли один вид транспорту не… Отже, видам транспорту водночас притаманні процеси диферен­ціації (розподіл… Взаємодія – це діяльність спрямована на реалізацію спільної мети, яка передбачає найбільш повне використання всіх…

Перевезення вантажів залізничнимтранспортом

 

Організіція перевезень вантажівзалізничним транспортом

Європейські країни керуються Конвенцією про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ), учасниками якої є більшість країн Європи, а також ряд країн… Граничний розмір відповідальності залізниць у разі нецілісності вантажів, що… Хоч СРСР і не був учасником КОТІФ, проте її положення, службові інструкції та інші нормативні документи…

Приймання вантажів до перевезення

Основні положення

П е р е в е з е н н я вантажів здійснюються вагонними, дрібними, контейнерними, груповими або маршрутними відправками: вагонна відправка – партія вантажу за однією накладною в такій кількості, для… дрібна відправка – партія вантажу за однією накладною, для перевезення якої не потрібно надавати окремий вагон;

Умови перевезень вантажів

 

Перевезення вантажів у внутрішньому сполученні

Якщо через особливі обставини перевезення окремих вантажів не може бути здійснено з дотриманням Правил, Укрзалізниця разом із заінтересованими…

Перевезення вантажів у міжнародному вантажному сполученні між країнами- учасницями СМГС

Угодою про міжнародне вантажне сполучення (СМГС) і Службовою Інструкцією до СМГС (СІ до СМГС) із змінами та доповненнями; Правилами користування вагонами у міжнародному вантажному сполученні (ППВ); … Правилами про розрахунки у міжнародному пасажирському та вантажному сполученні (ПоР);

Перевезення вантажів у міжнародному сполученні між державами СНД і Балтії

Перевезення вантажів у прямому міжнародному сполученні між державами СНД і Балтїї здійснюється на умовах Угоди про міжнародне залізничне вантажне… Особливості полягають в тому, що деякі статті та додатки СМГС та СІ до СМГС не… Перелік положень СМГС і СІ до СМГС, які не застосовуються при перевезеннях вантажів у прямому міжнародному сполученні…

Обчислення термінів доставки вантажів

Залізниці зобов'язані доставляти вантажі за призначенням у такі терміни:   У разі перевезення вантажною швидкістю: …  

Зберігання вантажів

Для пойменованих нижче вантажів (крім строки зберігання бездокументних) і вивезення їх установлюються такі граничні вантажовлас­никами зі станцій: … 6 г о д и н: Лід. Молоко свіже. 12 г о д и н: Вибухові і сильнодіючі отруйні речовини. Дріжджі. Тварини і птиця живі. Ікра жива рибна і мальки, риба…

Навантаження і кріплення вантажів

Загальні положення. Технічні умови навантаження і кріплення вантажів (ТУ) визначають технічні вимоги до розміщення і кріплення вантажів у вагонах,… ТУ складаються з таких розділів і глав: Розділ І. Розміщення і кріплення вантажів на відкритому рухомому складі.

Користування вагонами і контейнерами

Правила користування вагонами і контейнерами затверджено наказом Міністерства транспорту України і визначають порядок і умови їх користуванням: · парку залізниць України; · парку залізниць інших держав;

Передача вагонів в оренду

Рухомий склад передається в оренду на підставі Закону України "Про оренду державного майна" та Інструкції про порядок передачі в оренду… "Орендодавцями" є: залізниці та підприємства залізничного транспорту… "Орендарями" є: юридичні та фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, що зареєстровані на…

Порядок укладання договору оренди і оформлення передачі вагонів у оренду

· кількість вагонів, їх рід; · мету оренди та її термін; · найменування вантажу, який підлягає перевезенню або зберіганню;

Плата за оренду вагонів

Плата за оренду вагонів встановлюється згідно з Законом України "Про оренду державного майна". Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України.

У випадках несвоєчасного проведення платежів орендар сплачує залізниці пеню в розмірі, що встановлюється за угодою між сторонами.

Умови експлуатації орендованих вагонів

"Орендарю" забороняється змінювати конструкцію вагонів, знімати борти, двері та інші частини та деталі.

"Орендар" зобов'язується забезпечити відвантаження та навантаження вагонів у терміни згідно з Правилами перевезення вантажів.

Перевезення вантажів у орендованих вагонах та їх повернення на станцію приписки у порожньому стані проводиться за повними вантажними документами з утриманням провізної плати.

Розірвання договору та повернення вагонів

Договір оренди може бути розірвано за погодженням сторін. На вимогу однієї із сторін договір може бути достроково розірвано за рішенням суду,… Після закінчення строку дії договору "орендар" повинен здати вагони… Перед поверненням вагонів "орендатору", "орендар" повинен ретельно почистити, промити їх,…

Порядок відправлення орендованих вагонів за межі України

Клієнт після отримання в Укрзалізниці дозволу на оренду вагонів, відбирає необхідну кількість рухомого складу і надає заявку у Головне комерційне… Усі питання пов'язані з поверненням орендованих вагонів на станцію приписки… ¨ ¨ ¨ ¨ ¨

Комерційний огляд поїздів

 

Загальні положення

Комерційний огляд поїздів провадиться на пунктах комерційного огляду (ПКО), які розміщуються на залізницях таким чином, щоб був забезпечений огляд… Пункти комерційного огляду поділяються: За своїм розташуванням на:

Дїї у разі виявлення вагонів з комерційними несправностями, які загрожують збереженню вантажів

Перевірка стану вантажу повинна здійснюватись не пізніше дводобового терміну після відчеплення вагона комісією у складі начальника станції… У всіх випадках виявлення вагонів (контейнерів) з комерційними несправностями,… В акті загальної форми вказується також спосіб усунення доступу до вантажу і відомості про знаки на ЗПП (пломбах),…

Облік комерційних несправностей

· платформи, напіввагони і транспортери, завантажені з порушенням ТУ або з розладом навантаження і пошкодженим кріпленням вантажів; · вагони (контейнери) без ЗПП (пломб), якщо в перевізних документах є відмітка… · вагони (контейнери) з несправними ЗПП (пломбами);

Перевезення вантажів у прямому змішаному залізнично-водному сполученні

Загальні положення

Усі підприємства й організації транспорту (залізниці, річкові порти, судноплавні компанії), які задіяні в перевезенні, є рівноправними учасниками… Д л я п р я м о г о змішаного сполучення відкриті всі залізничні станції, що… Н а л и в н і вантажі, вибухові і сильнодійні отруйні речовини до перевезення у прямому змішаному сполученні не…

Претензії та позови у внутрішньому сполученні

Відповідно до статті 130 Статуту пред'явленню залізниці позову, має обов’язково передувати пред'явлення до неї претензії. Право на пред'явлення до залізниці претензій та позовів мають: а) у разі втрати вантажу:

Організація перевезень вантажівавтомобільним транспортом

Двосторонні угоди країн про міжнародне автомобільне сполучення регулюють різноманітні аспекти міжнародних перевезень. Зокрема вони визначають:… Перераховані положення трактуються в різноманітних угодах по-різному, а в… Найбільш важливим елементом двосторонніх угод є дозвільна система.

Правила перевезень вантажівавтомобільним транспортом України

Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 14 жовтня 1997 р. № 363,… Ці Правила не регламентують перевезення небезпечних, великовагових,… Вантажі, які подаються для перевезення, відповідно Правил класифікуються за такими ознаками: вид продукції різних…

Основні положення з перевезення вантажівза загальними правилами

Загальні Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні (надалі — Правила – див. п. 4.1) визначають права, обов'язки і… Укладення договорів Договори про перевезення вантажів автомобільним транспортом укладаються між фізичними та юридичними особами, які…

Порядок допущення автоперевізників Українидо виконання міжнародних перевезень вантажівз використанням книжки міжнародних дорожніх перевезень

Положення про порядок допущення автоперевізників України до виконання міжнародних перевезень вантажів з використанням книжки міжнародних дорожніх… Д л я н а д а н н я українським юридичним особам усіх форм власності чи… Наявність ліцензії Міністерства транспорту України на право здійснення міжнародних перевезень вантажів автомобільним…

Оформлення і видача дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

Цим документом визначається порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку територіми іноземних держав при виконанні перевезень вантажів… Перевезення вантажів автомобільним транспортом територіями іноземних держав… Кількість (контингент) дозволів на наступний рік визначається на засіданнях Змішаних Комісій, створених компетентними…

Правила надання послуг пасажирськогоавтомобільного транспорту

¨ ¨ ¨ ¨ ¨    

Типовий технологічний процес надання послугпасажирських автостанцій та автовокзалів

Перелік обов'язкових та додаткових послуг, що надаються населенню, пасажирам та пасажирським перевізникам автобусного маршруту (далі-перевізник),… До обов'язкових послуг, що надаються населенню та пасажирам, відноситься… · залу чекання поїздки;

Ліцензійні умови провадження і ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів

Загальні положення

Н е п і д л я г а є ліцензуванню діяльність з надання послуг з перевезення: · пасажирів і вантажів, що пов'язані з ліквідацією стихійного лиха, аварій та… · пасажирів і вантажів автотранспортними засобами, що належать підприємствам та організаціям органів державної влади…

Оформлення і видача дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

Цим документом визначається порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку територіми іноземних держав при виконанні перевезень вантажів… Перевезення вантажів автомобільним транспортом територіями іноземних держав… Кількість (контингент) дозволів на наступний рік визначається на засіданнях Змішаних Комісій, створених компетентними…

Квитки на проїзд пасажирів і перевезення багажуавтомобільним транспортом та їх облік

  ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ 5. Особливості перевезення вантажів водним транспортом

Морський та річковий транспорт

Морський та річковий транспорт – одна з галузей економіки, яка поступово набирає тенденцію щодо стійкого розвитку та оновлення. За останні роки… Україна успадкувала від часів Радянського Союзу потужну розгалужену… Департамент було створено Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2000 року морського і річкового…

Організація перевезень вантажів річковим транспортом

Міжнародні перевезення річковим транспортом регламентуються Белградською конвенцією угодою при плаванні по р. Дунай та Манхаймеровськими документами… Для управління судноплавством і реалізацією нагляду за виконанням конвенції… Регулярне судноплавство по Дунаї здійснюється від гирла до м. Регенсбурга (Німеччина). Згідно з Белградською…

Здійснення внутрішніх й міжнародних перевезеньпасажирів і ванта­жів морським і річковим транспортомта контроль за їх дотриманням

Загальні положення

Ліцензуванню підлягає діяльність суб’єктів підприємництва, які здійснюють внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів і вантажів морським та… Умови здійснення внутрішніх й міжнародних перевезень пасажирів і вантажів… Орган Міністерства транспорту України при отриманні заяв на видачу ліцензій на здійснення перевезень перевіряє такі…

Особливі умови здійснення ліцензійної діяльності

· система контролю за додержанням правил судноводіння з чітким визначенням обов’язків по вахтовій службі на містку і в машинному відділенні; · порядок перевірки водостійкості і водонепроникнення судна, відсутності… · Правил контролю за виконанням умов технічної експлуатації судна шляхом регулярних звітів та інформації;

Збірник тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробленням вантажів у портах України

Типовий договір про спільну діяльність у морськихторговельних портах України

Сторони договору зобов'язуються здійснювати спільну діяльність, пов'язану з виконанням: вантажно-розвантажувальних робіт у порту, включаючи весь… Сторони здійснюють спільну діяльність переважно на території та акваторії… Здійснення спільної діяльності забезпечується персоналом відповідно до норм, встановлених чинним законодавством…

Керівництво спільною діяльністю

Спільна діяльність, передбачена даним договором, здійснюється під загальним контролем Порту в особі його начальника, а також інших уповноважених на… Встановлені діючими нормативними актами пільги по зборам і платам за надання в…

Обов'язки сторін при здійсненні спільної діяльності

· залучати клієнтуру та укладати з нею договори на виконання робіт і надання послуг, передбачених договором, направляючи копії таких договорів… · складати і погоджувати плани роботи Порту з урахуванням заявок… · встановлювати і доводити до відома Підприємства черговість обслуговування суден;

Внески сторін у спільну діяльність, їх оцінка і правовий режим

Внески коштів здійснюються як у національній, так і в конвертованій іноземній валюті. Внески в іноземній валюті оцінюються в гривнях по курсу… Вартість майна визначається сторонами за справедливою (ринковою) ціною, яка… Майно сторін, що використовується при здійсненні спільної діяльності, залишається власністю цих сторін і відбивається…

Розподіл прибутку від спільної діяльності

Розподіл прибутку від спільної діяльності між сторонами здійснюється після сплати податку на прибуток по декларації про прибуток Підприємства,… Загальний прибуток, що належатиме Порту і Підприємству, поділяється між ними… · вартості внесків у спільну діяльність, зазначених у додатках;

Персонал, зайнятий у спільній діяльності

Посадова особа, що здійснює оперативне керівництво спільною діяльністю, призначається Підприємством за узгодженням з Портом. Умови й оплата праці працівників, зайнятих у спільній діяльності, визначаються… Положення про оплату праці затверджується Підприємством за узгодженням з Портом.

Відповідальність сторін

Кожна із сторін за збиток, заподіяний її діями третім особам, несе самостійну відповідальність. Штрафи і збитки від комерційної діяльності, наднормативного простою… Сторони передбачають установлення штрафних санкцій щодо порушень взаємної платіжної дисципліни за даним договором,…

Форс-мажор

До обставин нездоланної сили відносяться події, на які сторона не може вплинути та за виникнення яких не несе відповідальності, в загальноприйнятому…

Вирішення спорів

Сторони будуть прикладати всі зусилля для того, щоб вирішувати усі розбіжності і суперечки, пов'язані з даним договором, шляхом переговорів. При неможливості розв'язати суперечки шляхом переговорів, вони підлягають розгляду в арбітражних судах України або за домовленістю сторін у третейських судах.

Термін дії договору і його припинення

Даний договір може бути доповнений і змінений за згодою сторін з оформленням доповнення до договору, що буде невід'ємною частиною цього договору. … Термін дії даного договору автоматично продовжується на наступний термін на… У випадках установлення недоцільності або неможливості подальшого здійснення спільної діяльності, або встановлення…

Розвиток морських портів і транзитний потенциал України

Загальна характеристика проблеми

Це вимагає реалізації конкретних заходів щодо подальшого розвитку та модернізації власної транзитної транспортної інфраструктури та створення… Між тим, на сьогодні для України існує загроза збереження негативних тенденцій… Протягом останніх років зберігається тенденція до зменшення обсягу транзиту та зменшення його частки у загальному…

Зовнішні чинники

· зростання міжнародної конкуренції на державному рівні за додаткові транзитні потоки, як наслідок – переорієнтація транзиту з портів України на… · різні темпи трансформації та інтеграції національних транспортних систем у… · розширення ЄС та створення більш сприятливих умов для транзиту у Румунії, Болгарії, країнах Балтії (слід очікувати…

Внутрішні чинники

¨ низька якість внутрішньої транспортної мережі, обмеженість швидкості транзитних перевезень, технічно застарілий рухомий склад; ¨ технічна зношеність основних фондів, базових об’єктів транспортної… ¨ низький рівень розвитку інфраструктури державного кордону, низька пропускна спроможність прикордонних пунктів…

Підвищення ефективності функціонування портів

Удосконалення тарифної політики, яка не сприяє мінімізації транспортної складової у вартості товарів, що перевозяться через Україну і не забезпечує… Поліпшення системи митного контролю. Основні проблеми – невпорядкованість… Необхідність технічного оновлення елементів портової інфраструктури, подолання технологічного відставання у…

Особливості перевезення вантажівавіаційним транспортом

6.1. Організація перевезень вантажів авіаційним транспортом   Перевезення у повітряному сполученні визначаються Варшавською угодою, Повітряним кодексом України (1993р.), Постановою…

Обов'язкове страхування відповідальності повітряного

Перевізника і виконавця повітряних робіт щодо відшкодування збитків, заподіяних пасажирам, багажу, прийнятим до

Перевезення, іншим користувачам повітряного транспорту

Та третім особам

Об'єктом цього виду обов'язкового страхування є майнові інтереси страхувальника, які виникають внаслідок зобов'язання відшкодовувати у порядку,… Конкретні умови цього виду обов'язкового страхування визначаються договором… Страхувальником з цього виду обов'язкового страхування є повітряний перевізник, що має право здійснювати пасажирські…

Обов'язкове страхування відповідальності експлуатанта повітряного судна за збитки, які можуть бути завдані ним

При виконанні авіаційних робіт

1. Об'єктом цього виду обов'язкового страхування є майнові інтереси страхувальника, які виникають внаслідок зобов'язання відшкодовувати в порядку,… 2. Конкретні умови цього виду обов'язкового страхування визначаються договором… 3. Страхувальником з цього виду обов'язкового страхування є виконавець авіаційних робіт, що експлуатує повітряне судно…

Обов'язкове страхування авіаційних суден

Об'єктом цього виду обов'язкового страхування є майнові інтереси страхувальника, які не суперечать законодавству України і пов'язані з володінням та… Конкретні умови цього виду обов'язкового страхування визначаються договором… Страхувальником з цього виду обов'язкового страхування є юридична або фізична особа-власник повітряного судна або…

Економічна, правова та інформаційнавзаємодія видів транспорту

 

Напрямки взаємодії видів транспорту в економіці

Взаємодія видів транспорту в фінансовій області включає наступне коло питань: розробка єдиної методичної основи для та­рифних систем, узгодження… Найбільш важливим питанням взаємодії видів транспорту є встановлення тарифів… Транспортні тарифи на всіх видах транспорту мають схожий розподіл за видами перевезень, за формою побудови та родом…

Типові умови зовнішньоекономічних контрактів

Економічне зростання у світі, яке супроводжувалось протягом останніх десятиліть випереджальним збільшенням об­сягів міжнародної торгівлі,… Слід зазначити, що коли йдеться про міжнародні транспортні по­слуги, маються… Прогрес засобів міжнародних транспортних комунікацій у XX ст. набув вражаючих масштабів. Вдалося досягти швидкого…

Форма контракту

Повноваження представника на укладення контракту можуть випливати з довіреності, статутних документів, договорів та інших підстав, які не суперечать…

Зміст контракту

Права й обов'язки сторін контракту визначаються правом місця його укладання, якщо сторонами не передбачене інше, і відображаються в умовах… До умов, які повинні бути включені до контракту, належать такі: Назва, номер договору (контракту), дата, та місце його укладання

Нкотермс

Поняття

Інкотермс містить перелік і опис факультативних правил — своєрідних варіантів здійснення договірних поставок, пряме по­силання на які є підставою… Крім того, Інкотермс є засобом уніфікації правил тлумачення термінів, які… Важливо враховувати обмеження застосування Інкотермс: сфера їх дії не виходить за рамки регламентації процесу поставки…

Класифікація умов

Перелічимо базисні умови контрак­тів відповідно до «Інкотермс—2000» згідно із за­веденим порядком, який загалом відповідає розширенню кола обов'язків продавця і, відповідно, звуження його в покупця (по­вна характеристика базисних умов контрактів наводиться в п.2.4). Задля уникнення плутанини наведемо основні види офі­ційної класифікації (найменування) комерційних термінів, які застосовуються в нашій країні — україномовний, англомовний, та кодовий міжнародний.

Групи (категорії) Інкотермс

  Таблиця 7.1. Позначення комерційних термінів згідно з Інкотермс-2000  

Види Інкотермс

Ця базисна умова контрактів може бути реалізованою за до­помогою будь-якого зручного та придатного для цього виду транспорту. 2. Франко-перевізник (...назва місця). Відповідно до цієї умови продавець… Цей тип контрактів є універсальним, тобто застосовується як при залізничних, так і при автомобільних, морських,…

Транспортні умови контрактів

Транспортні умови контрактів — це особливий розділ, в якому детально обмовляються обов'язки і витрати сторін по організації доставки вантажу. При підготовці контракту, як правило, проводиться попереднє вивчення… Одержані відомості дають можливість, по-перше, правильно вибрати базис поставки і прорахувати продажну/закупівельну…

Транспортні засоби та їх особливості

Морський транспорт

Лінійне судноплавство — це така форма організації роботи флоту, при якій забезпечується рух судів по оголошеному розкладу між наперед встановленими… Вантажну базу лінійного судноплавства представляють головним образів… Лінії підрозділяються на односторонні, двосторонні і конференціальні. Односторонні лінії характеризуються тим, що на…

Залізничний транспорт

На додаток до основного тексту СМГС одинадцять країн—учасниць угоди (серед них СРСР) прийняли: Єдиний міжнародний транзитний тариф (ЕТТ), вживаний… У СМГС був зафіксований ряд основоположних моментів: · було визначено, що вантажі можуть перевозитися по залізницях двох і більш країн по одному перевізному документу —…

Автомобільний транспорт

Дана Конвенція застосовується до всякого договору про автомобільне перевезення вантажів, коли місце вантаження вантажу і місце доставки, вказані в… Якщо на частини маршруту перевезення автотранспортний засіб транспортується… По положеннях даної Конвенції автоперевізник відповідає як за свої дії і упущення, так і за дії і упущення своїх…

Вибір транспорту міжнародних перевезень згідно з умовами Інкотермс—2000

Загальний перелік правил та груп Інкотермс відповідно до ви­дів транспорту, які застосовуються під час їх імплементації, міс­тить табл. 7.2. Поняття «будь-який вид транспортування», звичайно, не слід розуміти буквально.…  

Правове регулювання діяльності на транспорті

 

Види транспорту в Україні. Єдина транспортна система України

Єдину транспортну систему України становлять: · транспорт загального користування (залізничний, морський, річковий,… · промисловий залізничний транспорт;

Законодавство про транспорт

Оскільки єдина транспортна система України налічує кілька видів транспорту, кожен з яких має певні особливості, то і законодавство про транспорт є… Відносини, пов'язані з діяльністю транспорту, регулюються, в першу чергу,… Значне коло транспортних відносин регулюється транспортними кодексами і статутами окремих видів транспорту: Повітряним…

Правове становище транспортних організацій

Міністерство транспорту та зв'язку України є центральним органом державної виконавчої влади, підвідомчим Кабінету Міністрів України і здійснює… Основними завданнями міністерства є: здійснення державного керування… Кожна з підгалузей єдиної транспортної системи України має свої органи управління, а також транспортні й інші…

Транспортні господарські договори

Умови та порядок організації перевезень в усіх видах сполучення визначаються Правилами. Порядок розроблення, термін подання заявок, затвердження планів та облік… За договором залізничного перевезення вантажу залізниця зобов'язується доставити ввірений їй вантажовідправником…

Правова основа організації перевезень вантажів

По суті, договір — угода двох або декількох юридичних осіб (підприємств, організацій, громадян), що встановлює та регулює їх взаємні права та… Суб'єктами договору є сторони, що його укладають. Таким чином, в транспортних… Предмет договору — майно, послуги або інша діяльність, з приводу якої укладається договір.

Правове регулювання перевезення вантажів автомобільним транспортом

Джерелами правового регулювання міжнародних автомобільних перевезень є: двосторонні міжурядові угоди про міжнародне автомобільне сполучення;… Двосторонні угоди країн про міжнародне автомобільне сполучення регулюють… Перелічені положення трактуються в різноманітних угодах по-різному, а в деяких взагалі не відображаються.

Нформаційні технології на транспорті

Інформаційна взаємодія видів транспорту повина забезпечува­ти сумісність інформації за змістом та формами подання, швидкос­ті та своєчасній видачі… Інформаційне забезпечення важливе у будь-якому виді вироб­ництва, але на… Досвід великих транспортних вузлів показує, що з моменту початку збору інформації до її обробки витрачається до 8…

Окремі елементи логістики

Матеріально-технічна база залізничного транспорту. Господарство залізниці включає вантажні двори й товарні контори, діяльність яких здійснюється за… Вантажні двори будують глухими з паралельним або послідовним розміщенням… Вантажний двір — це складова частина станції, тому його розташування і розвиток мають відповідати її загальним…

Характеристика автомобільного і водного транспорту

За прохідністю автомобілі поділяють на: дорожні (обмеженої прохідності) - для роботи на дорогах, у тому числі й на ґрунтових; підвищеної і високої… Причіпи буксируються автомобілями та автомобілями-тягачами, з'єднуючись з ними… Напівпричепи призначені для роботи у зчепленні із сідельними автомобілями-тягачами. Вони можуть бути одно-і…

Короткі відомості про складське господарство видів транспорту

Складську мережу класифікують за різними ознаками. За видом виконуваних функцій склади поділяють на сортувально-розподільчі, транзитно-перевалочні і… На сортувально-розподільчих складах, як правило, утримують поточні товарні… Залежно від товарної специфікації, що зумовлена асортиментом товарів, які підлягають зберіганню, розрізняють склади…

Роль транспорту в логістиці

Характеристика технологічних процесів транспорту Для переміщення матеріального потоку використовують транспорт. Ефективності… Під єдиним технологічним процесом розуміють раціональну систему організації роботи станцій примикання та під'їзних…

Розділ 3. Технологія вантажних і комерційних операцій

У товарній конторі доцільно складати графіки на обробку одного документа (відправлення), на вантажному дворі — окремо графіки на приймання,… На основі технологічного процесу розробляють інструктивно-технологічні карти… Перш ніж розпочати складання технології робіт вантажного двору і товарної контори, бригада збирає і аналізує…

Організація приймання вантажів на станції прибуття

Одержавши повідомлення про прибуття вантажу на станцію, вантажоодержувач у товарній конторі оформляє його одержання. Він перевіряє правильність… Якщо вантаж надійшов у справному вагоні зі справними пломбами, а також без… При одержанні тарно-пакувальних і штучних вантажів, маса яких на станції відправлення була визначена за стандартною…

Транспортно-експедиційні послуги

Переваги транспортно-експедиційних послуг Одним з найважливіших завдань логістики є надання транспортно-експедиційних… За способом організації вантажні перевезення поділяються на децентралізовані й централізовані, що бувають прямими,…

Транспортно-експедиторська діяльність

Регламентована однайменним Законом, який визначає правові та організаційні засади транспортно-експедиторської діяльності в Україні і спрямований на… У положеннях Закону деталізовані та розкриті терміни: транспортно-експедиторська діяльність — підприємницька діяльність із надання транспортно-експедиторських послуг з…

Договір транспортного експедирування та його виконання

Договір транспортного експедирування укладається у письмовій формі. Істотними умовами договору транспортного експедирування є: відомості про сторони договору:

Обов’язки експедитора

За необхідності відступати від вказівок клієнта, зокрема в разі виникнення загрози пошкодження вантажу, безпеці людей і довкіллю, експедитор… Договором транспортного експедирування можуть бути передбачені й інші…

Обов’язки клієнта

Клієнт зобов’язаний у порядку, передбаченому договором транспортного експедирування, сплатити належну плату експедитору, а також відшкодувати… Договором транспортного експедирування можуть бути передбачені й інші…

Страхування при транспортно-експедиторській діяльності

Експедитор здійснює страхування вантажу та своєї відповідальності згідно із законом та договором транспортного експедирування.

Відповідальність експедитора і клієнта

За невиконання або неналежне виконання обов’язків, які передбачені договором транспортного експедирування і цим Законом, експедитор і клієнт несуть… Експедитор несе відповідальність за дії та недогляд третіх осіб, залучених ним… Спори у сфері транспортно-експедиторської діяльності вирішуються відповідно до закону.

Транспортно-експедиторське обслуговування перевезень зовнішньо­торговельних і транзитних вантажів

Загальні положення

· фрахтування суден і розрахунки за фрахтом; · розрахункові операції за зовнішньоторговими контрактами; · телексна інформація;

Транспортно-експедиторська діяльність

Експедитори виконують свої функції без будь-якого втручання в господарську діяльність транспортних підприємств. Транспортно-експедиційні послуги, які надаються експедито­рами, складаються з… Експедитори відповідно до доручень вантажовласників:

Транзитні перевезення

До транзитних перевезень прирівнюють також транспортування через територію України нафти, нафтопродуктів, природного газу та інших рідин і… Транзитні перевезення здійснюються відповідно до чинного в Україні митного,… Проходження транзитних вантажів, а також транспортних засобів, може здійснюватися як з перевантаженням, складуванням,…

Основні терміни та визначення з перевезення вантажів

Автобусний маршрут (маршрути, рейс) загального користування — визначений уповноваженим органом шлях проходження автобуса між відповідно обладнаними… Автовокзал — комплекс будівель, споруд, стоянок та під'їздів для прийняття,… Автомобільний транспортний засіб – дорожній транспортний засіб, за допомогою якого здійснюється перевезення пасажирів…

Загальні терміни

В англійській мові термін "контрейлерні перевезення " стосується не комбінованих перевезень взагалі, а конкретно — перевезень… Вантажне відправлення — вантаж, відправлений на підставі одно­го договору про… У комбінованих перевезеннях даний термін може використовува­тися з метою статистичного підрахунку вантажних одиниць…

Учасники комбінованих перевезень

Вантажовідправник — особа (фізична чи юридична) або компанія^ які передають вантажі у відання інших осіб чи компаній (агент-експе­дитор/експедитор,… Вантажоодержувач — особа, котра має право отримати доставле­ні вантажі. Оператор перевезення/перевізник — особа, безпосередньо відпові­дальна за перевезення вантажів або така, що…

Транспортні одиниці

Бімодальний напівпричіп (залізнично-автомобільний) — автомо­більний напівпричіп, який після оснащення його залізничними візками може бути… Вагон з кишенями — залізничний вагон з передбаченими в його підлозі… Вагон кошикового типу — залізничний вагон, обладнаний присто­суваннями для вертикального перевантаження, зі знімним…

Вантажні одиниці

Інтермодальна транспортна одиниця (ІТО) — контейнери, знім­ні кузови та напівпричепи, придатні для інтермодальних перевезень. Знімний кузов — одиниця перевезення вантажу, розміри якої відпо­відають… Контейнер — загального призначення ємність для перевезень ван­тажу, досить міцна для повторного використання, зазвичай…

Одиничний вантаж

Одиничний вантаж — вантажна одиниця, котра перебуває на під­доні чи попередньо упакована, розміри якої по периметру відповідають габаритам піддона,… Піддон — як правило, дерев'яна платформа для підіймання та шта­белювання…

Нфраструктура й устаткування

Вантажний двір — єдина ділянка великих розмірів із розміщени­ми на ній терміналом, іншими технічними пристроями й адміністративни­ми будівлями… Вантажні габарити для залізниць — профіль залізничних колій, через який… Вантажна колія — залізнична колія, на якій здійснюються опера­ції з навантаження і вивантаження ІТО, а також їх…

Перевезення вантажів за видами транспорту

    4.2. Відправлення (перевезення) пасажирів за видами …  

Вантажооборот за видами транспорту

  Вид транспорту Всього 1039,3 544,0 394,1 457,6 …    

Відправлення (перевезення) пасажирів за видами транспортузагального користування, тис.пас.

    ¨ ¨ ¨ ¨ ¨

Специальные права заимствования (СПЗ или СДР) – условная денежная единица, применяемая странами-членами Международного валютного фонда (МВФ). Условная стоимость СПЗ определяется на основе средневзвешенной стоимости и изменения курса валют, входящих в валютную корзину, которая включает валюты США, Германии, Великобритании, Франции и Японии.

 

* Додатково див. п. 2.4.

¨ Рекомендовано КВТ ЄЕК ООН

– Конец работы –

Используемые теги: Транспортне, Забезпечення, виробництва0.048

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Транспортне забезпечення виробництва

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ЛЕКЦИЯ № 1 Правительствами всех стран ведется активная работа по интеграции и гармонизации транспортных систем и рынков транспортных услуг
Тема... Основа главных тенденций современности глобализации и интеграции это более динамичное перемещение людей и товаров...

Транспортная стратегия. Сфера ответственности
На сайте allrefs.net читайте: "Транспортная стратегия. Сфера ответственности"

НАНЕСЕНИЕ ПОКРЫТИЙ методом химических Транспортных реакций
На сайте allrefs.net читайте: "НАНЕСЕНИЕ ПОКРЫТИЙ методом химических реакций"

Статистическая (инженерно-техническая) (планирование и реализация проектов транспортной инфраструктуры);
На сайте allrefs.net читайте: · Статистическая (инженерно-техническая) (планирование и реализация проектов транспортной инфраструктуры);...

ИНСТРУКЦИЯ О МЕРАХ ПОЖАРНОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТНЫХ ПОДРАЗДЕЛЕНИЙ
На сайте allrefs.net читайте: "ИНСТРУКЦИЯ О МЕРАХ ПОЖАРНОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТНЫХ ПОДРАЗДЕЛЕНИЙ"

Обладнання харчових виробництв
На сайте allrefs.net читайте: "Обладнання харчових виробництв"

Рекламная деятельность транспортного предприятия
Поэтому как крупные компании, так и мелкие фирмы должны хорошо оперировать различными средствами рекламы для продвижения своеготовара или услуги на… Следовательно,в длительной перспективе проведение рекламных кампанийбудет… Реклама призвана служить средством мотивации конкретной аудитории.Разбивая потениальных покупателей в соответствии с…

Вопросы уплаты транспортного налога
А автомобили, выполняющие производственные или хозяйственно- бытовые функции, считаются «передвижными предприятиями» и учитываются как здания и… По таким автомобилям, по мнению инспекторов, транспортный налог платить не… А, следовательно, с таких машин транспортный налог надо платить исходя из мощности двигателя (письмо Минфина России от…

Забезпечення прав людини у правоохороннiй дiяльностi: стан i перспективи
В багатьох випадках права людини порушуються і, зокрема, через пасивність правоохоронних органів, внаслідок несумлінного виконання своїх обов’язків.… Права людини є основою соціальних перетворень, шляхом яких вибудовується… Протягом XX століття вони перетворилися із сутнісної ознаки західної, європейської цивілізації на універсальну…

Инструкция о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами
На сайте allrefs.net читайте: "Инструкция о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами"

0.028
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам