ПРОЕКТУВАННЯ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЛЬМ ЛОКОМОТИВІВ Методичні вказівки до курсової роботи З дисципліни “Автоматичні гальма та безпеку рухові потягів”

 

М І Н І С Т Е Р С Т В О і н ф р а с т р у к т у р и У К Р А Ї Н И

 

Дніпропетровський національний університет

Залізничноготранспорту

Мені академіка В. Лазаряна

Львівська філія

Кафедра “Рухомий склад і колія”

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ГАЛЬМ ЛОКОМОТИВІВ

Методичні вказівки до курсової роботи

З дисципліни “Автоматичні гальма та безпеку рухові потягів”

 

 

 

 

Для студентів спеціальності

“Рухомий склад та спеціальна техніка

залізничного транспорту”(локомотиви)

 

 

Львів 2011

 

 

УДК 629.4.017

Зміст

1. Мета і задачі курсової роботи.

2. Оформлення курсової роботи.

3. Розрахунок гальмівних характеристик локомотива.

4. Перевірка схеми важільної передачі візка.

5. Розрахунок гальмівного шляху.

5.1 Одиноко прямуючого локомотива.

5.2 Пасажирського чи вантажнного потягу.

6. Розрахунок пневматичної частини гальма.

Література.

Додатки.

 

Мета і задачі курсової роботи

1.2. Основним завданням курсової роботи є вибір автогальмівного обладнання для локомотива, східного з реальним типом, на базі застосування і… 1.3. Основні розділи курсової роботи: а) гальмівне обладнання локомотива і його опис;

Оформлення курсової роботи

При оформленні записки необхідно керуватися ГОСТ 2.105-68 «Загальні вимоги до текстових документів» і ГОСТ 2.106-66 «Текстові документи». 2.2. Записка повинна складатися з наступних основних елементів: а) титульний лист (обкладинка) за ГОСТ 7.4-77 , що виконується основним шрифтом за ГОСТ 2.304-68;

Розрахунок гальмівних характеристик локомотива

3.1. Основні положення з розрахунку механічної частини. Гальмівне обладнання локомотива складається з гальмівних циліндрів (двох, чотирьох чи шести… Сила натискання гальмівних колодок при пневматичному гальмуванні… При проектуванні гальмівного обладнання рекомендується користуватися наступною методикою вибору величин сили…

Перевірка схеми важільної передачі

4.1. Перевірка на можливість юза колісних пар локомотива виконується по допустимій величині коефіцієнта зчеплення колісних пар локомотива з рейками… (4.1)  

Розрахунок гальмівного шляху локомотива

Відповідно до технічних вимог проектів гальмівного обладнання нового рухомого складу колії 1520 мм гальмівні засоби тепловозів повинні забезпечувати… для вантажних тепловозів з конструкційною швидкістю 100 км/год – не більш 800… для пасажирських тепловозів з конструкційною швидкістю 140 км/год – не більш 1000 м, а зі швидкістю 160 км/год – не…

Розрахунок пневматичної частини гальма

Компресорна установка локомотива повинна забезпечувати потреби потяга в стисненому повітрі при самих несприятливих умовах роботи гальмової мережі і… Оцінка загальної годинної витрати повітря Загальна годинна витрата повітря Qзаг складається з наступних витрат[1]: на гальмування Qгал, на витоки в гальмовій…

Розрахунок гальмівного шляху потяга

7.1. Визначення підготовчого гальмівного шляху. Підготовчий гальмівний шлях визначається з початкової швидкості V0 і часу… вантажний склад довжиною до 200 осей: ; (7.1)

Висновки

необхідно узагальнити висновки, зроблені по кожному розділі.

 

Вихідні дані для розрахунку прийняти відповідно до варіанта по додатку 1.

Література

2. Тепловозы / конструкция, теория и расчет /.Панова Н.И. М.:Машиностроение, 1976, 544с. 3. Справочик. Тормозное оборудование железнодорожного подвижного состава.… 4. Крылов В.И., Крылов В.В. Автоматические тормоза подвижного состава. Изд .4-е. М.: Транспорт, 1983, 320с.