рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Порядок роботи

Порядок роботи - раздел Транспорт, Автоматизація складальних процесів 1. Ртк Може Працювати В Наступних Режимах: Режим Навчання І Режим Автоматично...

1. РТК може працювати в наступних режимах: режим навчання і режим автоматичної роботи.

2. Режим навчання характеризується послідовним записом в СУ інформації про відтворені в МА рухи.

3. Автоматичний режим характеризується багатократним відпрацюваням програми при виконанні реальної технологічної операції.

4. Ввімкніть СУ натиском “ВКЛ” на блоці електроживлення.

5. Режим навчання.

5.1. Натисніть на лицьовій панелі робота кнопку “ВКЛ. ИНДИКА­ЦИИ”.

5.2. При натиснутій кнопці “СТИРАНИЕ” на лицьовій панелі робота натисніть кнопку “ЗаписЬ”.

5.3. Встановіть програмний вимикач “НОМЕР ПРОГРАММЫ” (в положення, задане викладачем). Програми від 1 до 5 наведені нижче.

5.4. Натисніть кнопку “ОБУЧЕНИЕ”. При цьому повинна загорітись відповідна лампочка та цифра на індикаторі “НОМЕР ПРОГРАММЫ”.

5.5. Виведіть модулі у вихідну точку заданої технологічної програми, натискаючи необхідні для цього кнопки на лицьовій панелі робота з набору кнопок 1…23, що визначають координати МГП.

5.6. Запишіть координати вихідної точки, для цього при натиснутій кнопці 24 натисніть кнопку 26.

5.7. Запишіть у випадку необхідності час витримки МЗ в точці, натисніть необхідну кількість разів (від 0 до 9) кнопку “ТАЙМЕР”, що відповідає запису витримки МЗ в точці від 1 до 9 с при масштабі таймера 1 с та від 0,5 с до 4,5 с – при масштабі таймера 0,5 с.

Масштаб таймера не програмується, він встановлюється в автоматичному режимі роботи.

5.8. Для запису команди за заданою програмою на технологічне облад­нання натисніть потрібну відповідну кнопку команди на лицьовій панелі СУ, потім кнопку “ЗАПИСЬ”.

5.9. Запишіть другий крок технологічної програми, натискаючи необхідні для цього кнопки набору кнопок 1…23, виводячи таким чином МЗ і МГП в другу точку програми, потім натисніть кнопку “записЬ”.

5.10. У подальшому, виводячи МЗ і МГП в наступну точку програми та натискаючи кнопку “ЗАПИСЬ”, запишіть послідовно кожен крок технологічної програми, окрім останнього.

5.11. Запишіть останній крок технологічної програми, він повинен відповідати початковій точці програми. Виведіть МЗ і МГП натиском необхідних кнопок 1…23 на лицьовій панелі робота (див. рис. 4.5) у вихідну точку програми та при натиснутій кнопці “КОНЕЦ ПРОГРАММЫ” натисніть кнопку “записЬ”.

5.12. Для запису декількох програм виконайте операції, аналогічні описаним в пп. 5.4….5.11, змінюючи положення програмного перемикача “НОМЕР ПРОГРАММЫ” для кожної програми.

6. Можливий запис дев’яти програм у режимi автоматичної роботи.

6.1. Встановіть програмний вимикач “НОМЕР ПРОГРАММЫ” на необхідний номер.

6.2. Встановіть необхідний масштаб таймера кнопкою “ТАЙМЕР” на лицьовій панелі робота.

6.3. Натисніть кнопку автоматичного режиму роботи. Після цього повинна загорітись лампочка, а на індикаторі “НОМЕР ПРОГРАММЫ” повинна індукуватись цифра, що відповідає номеру, встановленому на програмному перемикачі.

6.4. Натисніть кнопку “пуск”, тоді СУ почне автоматично відтворювати програму, записану в ЗП під відповідним номером, при цьому МА буде працювати за записаною програмою.

6.5. При записі декількох програм можливе виконання будь-якої з них залежно від положення програмного вимикача “НОМЕР ПРОГРАММЫ”.

6.6. Для затримки відпрацювання програми необхідно натиснути кнопку “СТОП”, а якщо необхідно відновити відпрацювання програми, то натисніть кнопку “ПУСК”.

6.7. Задану викладачем програму після виконання її в обох режимах (навчання та автоматичному) здати викладачу.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Автоматизація складальних процесів

Автоматизація.. Складальних процесів Методичні вказівки до лабораторних робіт..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Порядок роботи

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Хмельницький 2006
  Автоматизація складальних процесів. Методичні вказівки до лаборатор­них робіт для студентів спеціальності “Технологія машинобудування” / Р.І. Сілін, Я.Ф. Стаднік, В.В. Третько. – Хм

Загальні положення
Принцип дії електроконтактних датчиків полягає у перетворенні переміщень вимірювального штока в замикання чи розмикання електричних контактів. Датчики відносяться до групи елементів автоматики, що

Порядок виконання роботи
  1. Вивчити схеми і конструкції електроконтактних датчиків за схемами і моделями, що є в лабораторії, вивчити конструкцію лабораторного стенда. 2. Установити на стенді датчи

Таблиця 1.1 – Результати вимірювань
№ п/п Показник мікрометричного гвинта, мм Переміщення вимірювального стрижня, мкм Відхилення

Контрольні питання
  1. Принцип дії та характеристики електроконтактних датчиків. 2. Конструктивні особливості датчика моделі 228. 3. Відмінність граничних датчиків від амплітудних.

Загальні положення
БЗП являє собою групу механізмів, що приймають заготовки навалом і видають їх орієнтованими у просторі і часі на верстат. У загальному випадку БЗП складається з наступних основних вузлів:

Порядок виконання роботи
  1. Визначити частоту обертання захоплювального органа, карманчикового та крючкового БЗП (рис. 2.1, 2.2). 2. Визначити кількість захоплювальних органів

Загальна будова РТК
РТК складається з вузлів, виконаних у вигляді самостійних конструк­цій (рис. 4.1). 1. Блок електропневматичних клапанів (БЕК); 2. Модуль горизонтального переміщення, лівий (МГП

Технічні дані робота РФ-202М
  1. Робот працює при живленні електрострумом напругою 220 ± 15 В, частотою 50 ± 1 Гц та тиском пневмомережі 0,4–0,6 МПа (4–6 кГ/см2). 2. Потужність, що споживаєть

Будова та робота системи керування СУ-202М
СУ призначена для керування роботою РТК в таких режимах роботи. 1. У режимі навчання, СУ забезпечує: - керування та програмування рухом рухомих ланцюгів МА. Максимальна кількість

Продовження таблиці 4.1
1 2 3 4 МЛД1 вгору час

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги