рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Мотивация и стратегия прямого инвестирования в конкурентной среде

Мотивация и стратегия прямого инвестирования в конкурентной среде - раздел Экономика, Зміст Вступ 1. Теоретичні Засади Здійснення Прямих Інвестицій В Конкурентному...

ЗМІСТ Вступ 1. Теоретичні засади здійснення прямих інвестицій в конкурентному середовищі. 1.1 Конкурентне середовище глобальний аспект. 1.2 Мотиви та демотиватори здійснення прямих іноземних інвестицій. 1.3 Стратегії управління прямими іноземними інвестиціями. 2. Роль прямих зарубіжних інвестицій в економіці України та методика їх здійснення. 1.Зарубіжне інвестування значення для України. 2.Методика та етапи здійснення зарубіжних прямих інвестицій. 3. Сучасні тенденції у залученні прямих іноземних інвестицій. Інвестиційний клімат України. 1.Огляд сучасного стану залучення іноземного капіталу у світовій економіці 2.Сучасний стан і перспективи залучення прямих іноземних інвестицій в Україну 88 Висновки та пропозиції 101 Список використаної літератури 105 Додаток 109 Додаток 115 Додаток 116 Додаток 117 Додаток 118 Вступ Сучасна диверсифікована міжнародна інвестиційна діяльність є вагомим чинником світового та регіонального економічного розвитку. На рівні національних економік міжнародні прямі інвестиції проявляються здебільшого як експорт капіталу та його імпорт.

Залежно від ступеня зрілості національної економіки, рівня її інтегрованості у світове господарство формується мотивація та політика щодо інвестицій за кордон та іноземних інвестицій в країну. Від сьогоднішніх масштабів та темпів міжнародної інвестиційної діяльності значною мірою залежать напрямки розвитку світового господарства у майбутньому.

Країни з перехідною економікою, на які сьогодні звертається увага світового співтовариства, не в змозі самостійно вийти з економічної кризи, яка охопила всі галузі економіки та соціальну сферу.

До таких країн належить і Україна, яка сьогодні потребує значних обсягів капітальних вкладень в пріоритетні галузі для подальшого процесу розширеного відтворення.

В той же час неприпустимо розглядати Україну як сировинний придаток розвинутих країн або орієнтуватися лише на залучення інвестицій в економіку країни. З розвитком ринкових відносин та підвищенням рівня конкуренції на міжнародних ринках необхідно більше уваги приділяти збалансованості участі нашої держави у міжнародному поділі праці. Одним з найважливіших чинників такого збалансування і виступають прямі іноземні інвестиції, чим і зумовлюється надзвичайно висока актуальність проблеми прямого іноземного інвестування для розвитку молодої незалежної держави.

Метою даної дипломної роботи є на основі аналізу теоретичних і прикладних питань розвитку прямого іноземного інвестування та руху капіталів у світовій економіці розробити ефективну систему заходів по удосконаленню процесів залучення прямих іноземних інвестицій в Україну та підвищенню її статусу на міжнародній арені з урахуванням зростаючого рівня конкурентної боротьби та розвитку науково-технічного прогресу.

У звязку з цим у роботі вирішується ряд завдань 1 розглядаються теоретичні аспекти прямого іноземного інвестування в конкурентному глобальному середовищі 2 визначаються особливості здійснення прямого інвестування в умовах зростаючого рівня конкуренції у міжнародному бізнесі 3 систематизуються основні мотиви та форми здійснення прямих іноземних інвестицій 4 розглядаються механізми здійснення ПІІ в міжнародній економіці 5 наводяться основні сучасні тенденції в міжнародному інвестуванні за групами країн 6 аналізується стан, структура та динаміка ПІІ в Україну за країнами-інвесторами та галузями прикладання капіталу в Україні 7 наводяться основні пріоритети залучення ПІІ в Україну та шляхи покращення інвестиційного клімату держави. Предметом дослідження виступають відносини в міжнародній економіці з приводу залучення та використання прямих іноземних інвестицій в міжнародному конкурентному середовищі. Останнім часом зросла кількість наукових праць з дослідження міжнародної інвестиційної діяльності, однак багато з них не враховують специфіки української економіки та не приділяють належної уваги проблемам підвищення рівня конкуренції на світових ринках. Фактологічною основою дослідження виступають міжнародні договори і угоди з питань регулювання ПІІ, законодавчі та нормативні акти України з питань здійснення іноземного інвестування та гарантій для інвесторів, статистичні дані про рух капіталу у сфері міжнародного бізнесу, в тому числі по Україні, підручники та монографії українських і зарубіжних авторів з проблем іноземного інвестування та розвитку світової економіки, матеріали періодичних видань та електронних бібліотек. Для обробки даних дослідження використано існуючі прикладні компютерні програми та засоби, методи економічного аналізу та прогнозування.

Розділ І. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРЯМИХ ІНВЕСТИЦІЙ В КОНКУРЕНТНОМУ СЕРЕДОВИЩІ 1.

Конкурентне середовище глобальний аспект

Глобалізація сьогодні стала вже реальністю. 22 Аналізуючи мотивацію, а також доцільність і ризики диверсифікації, ... Виділяють наступні варіанти зв язаної диверсифікації розширення за доп... Одним із головних недоліків є значне ускладнення управлінських процеду... Звичайно, економіка України може виходити з кризового стану і структур...

– Конец работы –

Используемые теги: Мотивация, Стратегия, прямого, инвестирования, конкурентной, среде0.099

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Мотивация и стратегия прямого инвестирования в конкурентной среде

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ДИАГНОСТИКА КОНКУРЕНТНОЙ СРЕДЫ И ВЫБОР КОНКУРЕНТНОЙ СТРАТЕГИИ
Вариант 1 NNФирмаОбъем ресурсов на рынке в базовом году Объем ресурсов на рынке в рассматриваемом году Прибыль рассматриваемого… Иметь такие данные не всегда возможно, однако, имея ретроспективные отчетные… В нашем случае рентабельность может быть определена 0,0784172 где Pr - прибыль, полученная конкурентами в…

Социокультурный компонент содержания обучения как средство повышения мотивации изучения иностранных языков на среднем этапе общеобразовательной школы
Cambrige. 25. Rivers W. Teaching foreign language skills - 2 nd. ed Chicago, London. The Univ. of Chicago press 1981 26. Thomas A. Hg Kulturstandard in der… Dieser Markt findet jeden Sonntag am Hamburger Hafen statt.

Анализ конкурентной среды предприятия на примере ф/х "Маслянка"
Конкуренция это цивилизованная форма борьбы за выживание, это сильнейший способ непрерывного стимулирования работников и трудовых коллективов. Благодаря экономической свободе, сопутствующей ей конкуренции, рыночная… Конкурентная среда влияет на формирование активной и пассивной составляющих конкурентоспособности фирмы: чем выше…

Сущность и структура трудовой мотивации. Потребность, мотивация и стимулы.
Почему люди работают? Почему одни люди делают легкую работу и остаются недовольны, а другие делают тяжелую работу с удовольствием? Что нужно сделать… На протяжении десятилетий в экономике господствовал технократический подход к… Поэтому предприятиям и организациям приходится идти методом проб и ошибок, самостоятельно нащупывая наиболее…

Мотивация как функция менеджмента. Основные теории мотивации
На сайте allrefs.net читайте: "Мотивация как функция менеджмента. Основные теории мотивации"

Анализ конкурентной среды Кемеровского молочного комбината
В условиях промышленной нестабильности проявляется особо остро. Известно, что выживает сильнейший. Как стать сильнейшим на рынке, как добиться… Для того, чтобы стратегия была эффективной необходимо применять определенную тактику борьбы с конкурентами. Что…

Стратегия создания конкурентных преимуществ
На сайте allrefs.net читайте: "Стратегия создания конкурентных преимуществ"

Стратегия управления персоналом и ее взаимосвязь со стратегией организации
На сайте allrefs.net читайте: "Стратегия управления персоналом и ее взаимосвязь со стратегией организации"

Мотивация в менеджменте. Процессуальные теории мотивации
Таким образом, необходимо заставлять его работать. Чтобы ему было не в тягость постоянное принуждение к труду его необходимо систематически поощрять… Из схемы видно, что затраченные усилия влияют на результаты; по полученным… Внешние и внутренние вознаграждения влияют на будущие затраченные усилия и получаемые результаты. На получаемые…

Сущность понятия мотивация. Мотивация и компенсация
Актуальность настоящего исследования обусловлена экономическими и политическими преобразованиями, происходящими в нашем Отечестве. За последнее десятилетие в России количество предприятий, различных форм… Это изменение обусловлено тем, что руководитель всегда должен помнить, что даже прекрасно составленные планы и самая…

0.036
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам