рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Основн напрямки автоматизац нформацйно-управлнсько дяльност

Работа сделанна в 2000 году

Основн напрямки автоматизац нформацйно-управлнсько дяльност - раздел Экономика, - 2000 год - Организация информационных систем учета и аудита Основн Напрямки Автоматизац Нформацйно-Управлнсько Дяльност. У Зв Язку З Вели...

Основн напрямки автоматизац нформацйно-управлнсько дяльност. У зв язку з великою рзномантнстю снуючих форм методв управлння в економц наявнстю рзнотипних пдпримств, треств, вдомств, мнстерств т.д. велике значення набувають питання унфкац алгоритмв для економчних автоматизованих систем управлння.

Виршення ц проблеми здйснються проведенням роботи в слдуючих трьох напрямках - побудовою математичного забезпечення рзних економчних автоматизованих систем управлння з унфкованих блокв - виокремленням бльш або менш однотипних економчних об ктв пдпримств, галузей, вдомств розробкою для них унфкованих систем математичного забезпеченя - перебудовою снуючих систем управлння економчними об ктами в напрямку типзац нформацних процесв х органзацйних структур з метою використання в них типових алгоритмв. Роботи по вказаним трьом напрямкам унфкац математичного забезпечення повинн проводитися комплексно це значить, що при розробц конкретних автоматизованих систем управлння повинн враховуватися можливост як приведення х до якого-небудь визначеного типу, так побудови цих систем з унфкованих блокв.

Типовий склад завдань з точки зору х економчного змсту може бути розбитий на слдуючи класи 1 Обробка звтност. Тут головна увага повинна звертатися на запис та контроль вихдних даних, формування вихдних документв, органзацю рацонального сортування.

Для виршення завдань цього класу широке застосування знаходять унверсальн таблично-орнтован засоби. 2 Розрахунки потреби в матералах по планам виробництва виробв нормам витрат матералв.

Змст цих завдань зводиться до сортування однотипних матералв виробв вирахуванню сум парних добуткв. Основна увага повинна звертатися на рацональну органзацю нормативного господарства, яка забезпечувала би повне своючасне отримання нормативв вд пдпримств. При машиннй реалзац цих завдань важливим забезпечення швидкого пошуку простоти коригування необхдних норм. Для цих цлей ефективно використовуються методи асоцативного програмування. 3 Задач оптимального перспективного планування розвитку та розмщення виробництва, як зводяться в основному до побудови рзного виду балансв виробництва розподлу продукц галузевих, мжгалузевих, регональних т.д З точки зору програмування особливостю цих завдань оперування з матрицями бльшо розмрност застосування стандартних методв програм виршення задач лнйного програмування симплекс-методу та н 4 Задач оптимального поточного планування виробництва розподлу завдань мж виробничими одиницями мнстерствами, заводами, цехами, цчастками т.д Вони виршуються в основному методами лнйного програмування. 5 Збр та обробка оперативно нформац, яка поступа по каналам зв язку безпосередньо в ЕОМ в реальному масштаб часу одночасно вд багатьох вддалених абонентв.

Особливстю даного класу завдань необхднсть контролю передач повдомлень забезпечення оперативного двостороннього обмну нформацю. 6 Задач управлння запасами, що включають оперативний контроль рвнв, оптимальний розподл мж споживачами оптимальне планування замовлень на поповнення запасв.

При виршенн цих задач використовуються методи лнйного програмування теор масового обслуговування. 7 нформацйно-логчн документальн фактографчн довдков задач.

Для них характерно накопичення в пам ят машини великих масивв довдково нформац про обладання, кадри, площ, випущен вироби, використовуваних матералах та напвфабрикатах т.д. Програмна реалзаця цих задач заснована на застосуванн так званих нформацйно-характеристичних таблиць, асоцативних вузлових структур та нших прийомв. 8 Задач моделювання процесв виробництва матерально-технчного постачання детермнстичного статистичного.

Характерним використання спецальних прийомв засобв для отримання випадкових чисел, застосування типових процедур для снхронзац модельованих подй, побудови ланцюгових спискв для управлння черговстю подй. Ц особливост вимагають наявност спецальних засобв моделювання економчних систем. 9 Задач галузевого планування управлння процесами створення складних виробв.

Тут характерним моментом застосування методв оптимзац мережевих графкв з урахуванням часу вартост розробок виробництва продукц. Створюються типов комплекси алгоритмв програм для розрахунку оновлення мережевих графкв забезпечення взамод ЕОМ та людей в процес аналзу мережевих графкв прийняття ршень. До типових задач з точку зору х машинно реалзац вдносяться обробка масивв записв накопичення пошук даних в рархчних класифкацйних системах бблографчний пошук фактографчний пошук. 3. нформацйн можливост прикладних комплексв Як приклад прикладного комплексу можна привести Microsoft Office 95. Об днавши сво кращ програми в диний прикладний комплекс, компаня Microsoft створила унверсальний засб для виршення задач обробки даних, оптимзац планування, що виникають у усучасному бзнес - Microsoft Office 95. В усх додатках ц системи використовуються стандартн команди, вкна далогу, основн операц.

Тому, навчившись працювати з одним додатком, можна швидко освоти нш. Додатки проектувались для сумсно роботи, що дозволя об днати в однй ефективнй презентац текст з Word, даграму з Excel та нформацю з Access.

В додатках Microsofr Office пдтримуються рзноматн файлов формати, схож засоби форматування та макромови, а також передбачена повна пдтримка електронно пошти його можна пристосувати до любого звичного стилю роботи. До складу Професйного випуску Microsoft Office входять слдуюч прикладн програми Microsoft Word для Windows 95, верся 7 унверсальний редактор текств засб пдготовки оригнал-макетв Microsoft Excel для Windows 95, верся 7 електронна таблиця з потужними засобами аналзу даних побудови даграм, а також аналтичними функцями Microsoft Access для Windows 95, верся 7 реляцйна таблиця управлння базами даних з можливостями побудови запитв, звтв та управлння списками для поштових розсилок Microsoft Power-Point для Windows 95, верся 7 - програма презентацйно графки для створення слайдв, настнних проекцй та мультимеда-презентацй Microsoft Schedule для Windows 95, верся 7 програма-планувальник для пдвищення особисто продуктивност, планування зборв розподлу ресурсв.

Microsoft Word справляться з створенням складних звтв, бюлетнв в деклька стовбчикв оригнал-макетв однаково легко, як з простими докладними записками, листами запрошеннями.

Вн дозволя всього деклькома простими командами натисканням миш з днати на однй сторнц текст, даграми, люстрац та таблиц його засоби переврки орфограф росйсько мови, граматики, а також застосування словника-тезауруса покращують стиль викладення.

У Word включена пдтримка бльш нж 30 файлових форматв рзних текстових редакторв. Це означа, що можна взяти документ, пдготовлений в ншому текстовому редактор наприклад, WordPerfect, продовжити роботу з ним в Word. Багато користувачв також застосовують Word для створення ведення спискв поштово розсилки для складення листв електронно пошти. Microsoft Excel унверсальна електронна таблиця, розроблена для ведення облку, планування податкв, бухгалтер, побудови даграм фнансового аналзу.

Це деальний додаток для тих випадкв, коли бзнес вимага вдслдковування фактв та цифр. Документ Excel, який ще ма назву листа, складаться з органзованих в стовбчики та рядки комрок. Комрки мстять рзн значення, як можна додавати, форматувати чи сортувати простим натисканням мишки. Серед типових листв, створюваних Excel бухгалтерськ книги, звти про витрати, пдсумков звти про продаж. За його допомогою здйснються консолдаця даних опрацьовуються сценар що якщо. Excel також дозволя будувати на основ даних листа даграми самих рзних видв та розмрв.

Microsoft Access система управлння реляцйними базами даних, створена для збергання обробки великих об мв длово нформац. База даних Access може мстити любу нформацю вд вдомостей складського податкового облку, списку клнтв длових контактв до нформац про компакт-диски з музикально колекц. Спецальн засоби, що входять у склад Access, дозволяють вводити дан, здйснювати пошук записв в баз даних, створювати зведен звти, будувати даграми друкувати наклейки для розслання по пошт. Access сумсний з бльшстю популярних форматв бз даних таких, наприклад, як Paradox, DBASE, Oracle та SQL Server.

Microsoft PowerPoint програма презентацйно графки, розроблена для створенню слайдв, прозорих плвок для проекторв, замток доповдача матералв для видач слухачам. Вона дозволя будувати презентацю на основ набору ранше визначених форматв або ж задавати свй власний змст за допомогою свох презентацйних засобв даних з Word, Excel чи Access.

Серед типових застосувань PowerPoint презентац пд час продажу, слайди для зборв, технчн огляди и мультимеда-демонстрац. PowerPoint також пдтриму роботу з звуком та анмацю, тому дозволяють створювати ефективн презентац, як можуть демонструватися в автономному режим пд управлнням Windows. Крм того, файли PowerPoint можуть бути легко перетворен у слайди чи кольоров плвки, так що необхдного результату вдаться добитися при мнмум зусиль. Microsoft Schedule - засб для особистого планування часу складення об днаних розкладв роботи, як зпроектовано для використання на окремих комп ютерах чи на комп ютерах локально мереж офсу. В його склад входять планувальники розкладв на день, на тиждень ф на мсяць база даних длових контактв, в якй можна ввести списки мен, адрес та телефонв список задач з можливстю призначення приортетв та управлння асом засоби планування в рамках робочо групи, включаючи планувальникв ресурсв зборв.

Schedule дозволя користувачас мереж сумсно використовувати розклади, планувати збори замовлювати примщення для х проведення всього деклькома натисканнями миш. До складу пакету входить популярна програма пдвищення продуктивност прац, яка вида корисн поради та нформацю для прийняття ршень.

Обмн даними мж рзними додатками Microsofr Office викону трьома основними способами - статичним копюванням перемщенням даних - пов язуванням даних - впровадженням даних. Список використано лтератури 1. Кондрашова С.С. нформацйн технолог в управлнн Навч.посбник.

К. МАУП, 1998. 136 с Рос. 2.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Организация информационных систем учета и аудита

Початковий етап 1950-1960 рр. характерний тим, що в основ засобв взамод людини ЕОМ лежали мови, в яких програмування велось в термнах того, як… На цьому на послдуючих етапах до появи нтелектуальних мов високого рвня ЕОМ… Основна мета при цьому полягала в забезпеченн найбльшо завантаженост машинних ресурсв. Тут також використовувались…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Основн напрямки автоматизац нформацйно-управлнсько дяльност

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Эта работа не имеет других тем.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги