рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Характеристика основних форм бухгалтерсько звтност

Работа сделанна в 2000 году

Характеристика основних форм бухгалтерсько звтност - раздел Экономика, - 2000 год - Состав и формы бухгалтерской отчетности (СКЛАД І ФОРМИ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЗВІТНОСТІ) Характеристика Основних Форм Бухгалтерсько Звтност. Баланс Пдпримства Порядок...

Характеристика основних форм бухгалтерсько звтност. Баланс пдпримства Порядок заповнення першо форми фнансово звтност регулються положенням стандартом бухгалтерського облку 2 Баланс, де розкрит основн термни, змст статей балансу та порядок визнання, оцнка та розкриття статей балансу, а також визначена стандартизована форма звтност, яка передбача, як бльшсть фнансових звтв наявнсть таких обов язкових реквзитв, як назву пдпримства, територя, на якй зарестровано пдпримство, форма власност, орган державного управлння, галузь дяльност, вид економчно дяльност, одиниця вимру тис.грн та адреса пдпримства, а також контрольна сума та дата, на яку складена звтнсть.

Бльшсть перелчених показникв ма свй статичний код, який вказуться у вдповднй граф. Наприклад, код пдпримства складаться з 8-ми цифр. Норми зазначеного положення стандарту не регулюють порядок складання балансв банкв та бюджетних установ.

Мал пдпримства при складання балансу регулюються положенням стандартом 25 Фнансовий звт суб кта малого пдпримництва.

Особливост складання консолдованого балансу визначаються окремим положенням стандартом. Метою складання балансу надання користувачам повно, правдиво та неупереджено нформац про фнансовий стан пдпримства на звтну дату. У баланс вдображаються активи, зобов язання та власний каптал пдпримства. Рзниця мж вартстю активв сумою зобов язань пдпримства характеризу розмр його власного капталу.

Не допускаться у баланс проводити згортання статей активв та зобов язань, крм випадкв, передбачених вдповдними положеннями стандартами. Баланс складаться з двох частин Активу, де представлен господарськ засоби, та Пасиву, де згрупован хн джерела. Основним елементом бухгалтерського Балансу стаття активна чи пасивна. Актив Балансу складаться з трьох роздлв. Необоротн активи Оборотн активи Витрати майбутнх перодв. Пасив Балансу складаться з п яти роздлв. Власний каптал Забезпечення наступних витрат платежв Довгостроков зобов язання.

V. Поточн зобов язання. V. Доходи майбутнх перодв. Оскльки в баланс вдображаються активи ресурси, контрольован пдпримством в результат минулих подй, використання яких, як очкуться, приведе до надходження економчних вигд у майбутньому, зобов язання заборговансть пдпримства, яка виникла внаслдок минулих подй погашення яко, як очкуться, приведе до зменшення ресурсв пдпримства, що втлюють в соб економчн вигоди та власний каптал частина в активах пдпримства, що залишаться псля вирахування його зобов язань, то пдсумок активу балансу повинен дорвнювати сум зобов язань та власного капталу, тобто пасиву балансу.

До активу належать статт, як вдображають ступнь рухомого майна ступнь лквдност, предметний стан майна пдпримства. Приклади активних статтей основн засоби, матеральн запаси, розрахунки з дебторами тощо. До пасиву належать статт, як показують розмр коштв капталу, вкладених у господарську дяльнсть пдпримства, ступнь термновост повернення зобов язань.

Приклади пасивних статтей статутний каптал, прибуток, розрахунки щодо заробтно плати тощо. У першому роздл активу вдображаються нематеральн активи х залишкова вартсть, первсна вартсть та сума зносу, незавершене будвництво основн засоби х залишкова вартсть, первсна вартсть та сума зносу, довгостроков фнансов нвестиц як облковуються за методом участ в каптал та нш фнансов нвестиц довгострокова дебторська заборговансть вдстрочен податков активи нш необоротн активи.

Другий роздл активу мстить нформацю про запаси - виробнич - тварини на вирощуванн та вдгодвл - незавершене виробництво - готову продукцю - товари - одержан вексел - дебторську заборговансть за товари, роботи, послуги чиста реалзацйна вартсть, первсна вартсть, резерв сумнвних боргв - дебторську заборговансть за розрахунками з бюджетом, за виданими авансами, з нарахованих доходв, з внутршнх розрахункв, нша поточна дебторська заборговансть - поточн фнансов нвестиц - грошов кошти та х еквваленти в нацональнй валют, в ноземнй валют та нш обротн активи.

У третьому роздл активу вдображаються витрати майбутнх перодв. У першому роздл пасиву наводяться дан про статутний, пайовий, додатковий вкладений, нший додатковий, резервний каптал, нерозподлений прибуток непокритий збиток, неоплачений та вилучений каптал. У другому роздл пасиву вдображаться забезпечення виплат персоналу, нше забезпечення та цльове фнансування. Третй роздл пасиву вдобража довгостроков кредити банкв, нш довгостроков зобов язання, вдстрочен податков зобов язання та нш довгостроков зобов язання.

Четвертий роздл пасиву мстить дан про короткостроков кредити банкв, поточну заборговансть за довгостроковими зобов язаннями, видан вексел, кредиторську заборговансть за товари, роботи й послуги, поточн зобов язання за розрахунками з одержаних авансв, з бюджетом, з позабюджетних платежв, з страхування, з оплати прац, з учасниками, з внутршнх розрахункв, нш поточн зобов язання. П ятий роздл пасиву вдобража доходи майбутнх перодв.

Кожний з роздлв балансу завершаться промжним пдсумком по роздлу, сума яких да вдповдно загальний пдсумок активу чи пасиву балансу. Практично майже ус дан, як знаходять сво вдображення у баланс, беруться з даних синтетичних й аналтичних рахункв бухгалтерського облку, крм результативних рахункв, що визначають прибуток чи збиток дяльност пдпримства, який розраховуться наводиться у форм 2, а вже потм переноситься у перший роздл пасиву балансу.

Форма балансу скорочена 1-м приведена у додатках до дано роботи. 2.2. Звт про фнансов результати Складання звту про фнансов результати регулються положенням стандартом бухгалтерського облку 3, який так називаться Звт про фнансов результати. Шапка звту мстить таку ж нформацю про пдпримство, як форма 1 Баланс, крм даних про форму власност та адреси пдпримства. Метою складання звту про фнансов результати надання користувачам повно, правдиво та неупереджено нформац про доходи, витрати, прибутки та збитки вд дяльност пдпримства за звтний перод. Згортання доходв витрат не дозволяться, крм випадкв, передбачених вдповдними положеннями стандартами.

Показники про непрям податки, вирахування з доходу, собвартсть, витрати збитки наводяться у дужках. За структурою звт подляться на три роздли 1. Фнансов результати. 2. Елементи операцйних витрат. 3. Розрахунок показникв прибутковост акцй. Мал пдпримства подають звт по скороченй форм 2-м. Перший роздл Фнансов результати визнача ус доходи витрати, прибутки та збитки пдпримства, як мали мсце у звтному перод.

Додатково показуються вдповдн показники за попереднй перод. Роздл мстить показники по операцйнй дяльност, тобто основнй дяльност пдпримства, по фнансовй дяльност пдпримства, визнача - фнансов результати вд звичайно дяльност до оподаткування n прибуток чи збиток n податок на прибуток вд звичайно дяльност - фнансов результати вд звичайно дяльност n прибуток чи збиток - надзвичайн доходи чи витрати n податки з надзвичайного прибутку - чистий прибуток чи збиток.

У роздл звту про фнансов результати наводяться вдповдн елементи операцйних витрат на виробництво збут, управлння та нш операцйн витрати, яких зазнало пдпримство в процес сво дяльност протягом звтного пероду за вирахуванням внутршнього обороту, тобто за вирахуванням тих витрат, як становлять собвартсть продукц робт, послуг, що вироблена спожита самим пдпримством. Роздл звту про фнансов результати заповнюють акцонерн товариства, прост акц або потенцйн акц яких вдкрито продаються та купуються на фондових бржах, включаючи товариства, як перебувають у процес випуску таких акцй. Форма звту про фнансов результати скорочена 2-м приведена у додатках до дано роботи. 2.3. Звт про рух грошових коштв Звт про рух грошових коштв дал форма 3 одню з найскладнших форм. Порядок заповнення його регламентуться ПСБО 4. Складнсть ц форми зумовлена тим, що для заповнення потрбно детально проаналзувати як показники даних бухгалтерського облку, так перш дв форми фнансово звтност балансу та звту про фнансов результати.

Крм того, у бльшост укранських бухгалтерв нема н досвду заповнення цього звту, н додатково нформац, що поясню хитрощ визначення окремих показникв форми 3. А оскльки форму 3 складають тльки один раз на рк, то навть вдновити у пам ят те, що вдображали у нй рк тому, бува складно.

Форму 3 не подають пдпримства мал, як в свою чергу керуються положенням стандартом бухгалтерського облку 25, який не мстить звту про рух грошових коштв.

Форму 3 слд заповнювати псля складання балансу форма 1 звту про фнансов результати форма 2. Причому для зручност використання даних, вдображених у баланс пдпримства, доцльно провести певну пдготовчу роботу. Оскльки в процес заповнення форми 3 знадобляться дан про прирст убуток активв зобов язань багатьох статей балансу пдпримства, цю нформацю можна пдготувати заздалегдь. Для отримання можна запропонувати додати до традицйно форми балансу додаткову графу 5 як в актив, так в пасив.

Цю додаткову графу потрбно заповнити для кожного рядка балансу, що мстить числову нформацю. Показник графи 5 для кожного рядка розраховують як рзницю мж показниками граф 4 3 цього самого рдка. Потм ц дан буде використано пд час заповнення вдповдних рядкв форми 3. Згдно з ПСБО 4 метою складання звту про рух грошових коштв надання користувачам фнансово звтност повно достоврно нформац про змни, що вдбулися у склад грошових коштв пдпримства та х екввалентах. Пд грошовими коштами пдпримства розумться готвка, кошти на рахунках у банках депозити до запитання.

Еквваленти грошових коштв це короткостроков високолквдн фнансов нвестиц, як вльно конвертуються у певн суми коштв характеризуються незначним ризиком змни хньо вартост. Як приклад екввалента грошових коштв можна навести високолквдн цнн папери з дуже коротким термном погашення вексел, сертифкати тощо. У звт про рух грошових коштв наводяться дан про рух грошових коштв протягом звтного пероду в результат операцйно, нвестицйно та фнансово дяльност.

Якщо рух грошових коштв у результат одн операц включа суми, як належать до рзних видв дяльност, то ц суми слд наводити окремо у склад вдповдних видв дяльност. Пдпримство розгорнуто наводить суми надходжень видаткв, що виникають в результат операцйно, нвестицйно та фнансово дяльност. Негрошов операц отримання активв шляхом фнансово оренди, бартерн операц, придбання активв шляхом емс акцй тощо не включаються до звту про рух грошових коштв. У мжнароднй практиц сну два основних методи складання звту про рух грошових коштв прямий непрямий.

Прямий метод передбача послдовне вдображення всх наджоджень вибуття грошових коштв, а також визначення приросту або зменшення грошових коштв за звтний перод як рзниц мж ними. Непрямий метод поляга у визначенн чистого руху грошових коштв шляхом послдовного коригування прибутку збитку звтного пероду на вплив негрошових операцй, змн у склад запасв, дебторсько та кредиторсько заборгованостей, доходв витрат, пов язаних з нвестицйною та фнансовою дяльнстю. хоча ц методи не знайшли свого вдображення у ПСБО 4, пд час заповнення форми 3 передбачено використання обох таких методв прямого для надання нформац про рух грошових коштв у результат нвестицйно та фнансово дяльност непрямого для надання нформац про рух грошових коштв у результат операцйно дяльност.

Заповнюючи поетапно форму 3 пдпримство повинно отримати пдсумковий показник значення рядка 400 Чистий рух коштв за звтний перод, хоча, по сут, його значення вдоме ще до складання ц форми як рзниця показникв рядкв 230 240 активу балансу на кнець початок звтного пероду.

Пд час заповнення форми 3 слд керуватися ПСБО 4, а також скористатися Методичними рекомендацями 053. Форма 3 складаться з трьох роздлв - Рух коштв у результат операцйно дяльност - Рух коштв у результат нвестицйно дяльност - Рух коштв у результат фнансово дяльност. Операцйна дяльнсть - основна дяльнсть пдпримства, а також нш види дяльност, як не нвестицйною чи фнансовою.

Прикладом операцйно дяльност може бути будь-яке придбання матеральних цнностей, реалзаця продукц товарв, послуг, платеж постачальникам тощо. Фнансова дяльнсть дяльнсть, яка спричиня змни розмру складу власного позикового капталу пдпримства. Прикладом тако дяльност можуть бути операц з випуску акцй, отримання погашення позик, виплати дивдендв тощо. нвестицйна дяльнсть дяльнсть, пов язана з придбанням реалзацю необоротних активв, фнансових нвестицй, як не складовою частиною екввалентв грошових коштв.

Прикладом нвестицйно дяльност можуть бути операц з придбання основних фондв, надання позик ншим пдпримствам, нвестиц у цнн папери. Водночас пд час заповнення кожного роздлу форми 3 пдпримству слд пам ятати, що цей подл досить умовний повинен враховувати специфку дяльност пдпримства. Адже, наприклад, спецалзован пдпримства, як займаються тльки нвестицйною дяльнстю, вдповдно, для них вона буде операцйною. Якщо пдпримство займаться лише купвлею-продажем цнних паперв, то для нього так операц основним видом дяльност, отже, вони знайдуть сво вдображення пд час заповнення першо частини ц форми.

Продаж виробничим пдпримством частини акцй, якими воно волод, складовою його нвестицйно дяльност, надходження коштв у результат тако операц знайде сво вдображення у другому роздл звту. Тобто подбна класифкаця ндивдуальна для кожного пдпримства, вона повинна знайти сво вдображення в одному з роздлв наказу про облкову полтику пдпримства. Рух коштв у результат операцйно дяльност Перший роздл форми 3 включа в себе рядки з 010 до 170 починаться з вдображення в ньому показника Прибуток збиток вд звичайно дяльност до оподаткування, який переносять до ц форми з звту про фнансов результати Звт про рух грошових коштв структурою подляться на так графи 1 назва статт 2 код рядка 3 показники за звтний перод - надходження - видаток 4 показники за попереднй перод - надходження - видаток.

У свою чергу, роздл 1 мстить так пдроздли а коригування на - амортизацю необоротних активв - збльшення зменшення забезпечень - збиток прибуток вд нереалзованих курсових рзниць - збиток прибуток вд неоперацйно дяльност - витрати на оплату вдсоток - пдсумковий рядок прибуток збиток вд операцйно дяльност до змни в чистих оборотних активах. б зменшення збльшення - оборотних активв - витрат майбутнх перодв. в збльшення зменшення - поточних зобов язань - доходв майбутнх перодв - промжний пдсумковий рядок грошов кошти вд операцйно дяльност. г сплачен - вдсотки - податки на прибуток д пдсумковий рядок чистий рух коштв до надзвичайних подй е рух коштв вд надзвичайних подй завершальний пдсумковий рядок чистий рух коштв вд операцйно дяльност.

Рух грошових коштв у результат операцйно дяльност визначаться шляхом коригування прибутку збитку вд звичайно дяльност до оподаткування на суми - змн запасв, дебторсько та кредиторсько заборгованост, пов язано з операцйною дяльнстю, протягом звтного пероду - наведен в негрошових статтях - наведен в статтях, як пов язан з рухом грошових коштв у результат нвестицйно та фнансово дяльност.

Рух коштв у результат нвестицйно дяльност Рух грошових коштв у результат нвестицйно дяльност визначаться на основ аналзу змн у статтях роздлу балансу Необоротн активи та статт Поточн фнансов нвестиц.

Роздл 2 форми 3 включа 1 реалзаця - фнансових нвестицй - необоротних активв - майнових комплексв 2 отриман - вдсотки - дивденди - нш надходження 3 придбання - фнансових нвестицй - необоротних активв - майнових комплексв - нш платеж 4 чистий рух коштв до надзвичайних подй 5 рух коштв вд надзвичайних подй 6 чистий рух коштв вд нвестицйно дяльност. Заповнення другого третього роздлу форми 3 грунтуться на використанн так званого прямого методу, який передбача послдовне вдображення всх надходжень вибуття коштв, пов язане з нвестицйною або фнансово дяяьнстю.

У рядка 180-270 форми 3 вдображають реальне надходження вибуття коштв без урахування податку на додану вартсть, пов язане з реалзацю та придбанням фнансових нвестицй, необоротних активв, отримання пдпримством дивдендв тощо. У цих рядках не вдображають заборгованост за передан, але не оплачен активи. Показник рядка 280 обчислюють арифметично.

Для цього потрбно вд суми показникв рядкв 180-230 графи 3 вдняти суму показникв 240-270 графи 4. Для заповнення рядка 300 слд показник рядка 280 збльшити на показник графи 3 рядка 290 або зменшити на показник графи 4 рядка 290. Рух коштв у результат фнансово дяльност Рух грошових коштв у результат фнансово дяльност визначаться на основ змн у статтях балансу за роздлом Власний каптал та статтях, пов язаних з фнансовою дяльнстю, у роздлах балансу Забезпечення наступних витрат платежв, Довгостроков зобов язання Поточн зобов язання короткостроков кредити банкв, поточна заборговансть за довгостроковими зобов язаннями, поточн зобов язання за розрахунками з учасниками.

Заповнення цього роздлу здйснюють прямим методом у порядку, аналогчному до порядку заповнення роздлу. Тобто слд вдобразити безпосередн надходження вибуття коштв у результат фнансово дяльност. Пдсумковий показник цього роздлу рядка 390 визначають так. Рзницю сум показникв рядкв 310-330 рядкв 340-360 збльшують на показник графи 3 рядка 380 або зменшують на показник графи 4 рядка 380. Рядок 400 Чистий рух коштв за звтний перод фактично пдсумковий показник форми 3, вдомий ще до заповнення.

Цей показник визначають шляхом арифметичного додавання сум пдсумкових показникв кожного з роздлв форми рядка 170, рядка 300 рядка 390. Рядок 410 Залишок коштв на початок року ма довдковий характер, його визначають як суму показникв рядкв 230 240 графи 3 балансу.

У рядку 420 Вплив змн валютних курс на залишок коштв показують суму додатно або вд мно курсово рзниц вд перерахунку залишку коштв в ноземнй валют у результат коливань валютного курсу протягом звтного пероду. У рядку 430 Залишок коштв на кнець року наводять рзницю мж сумою грошових надходжень витрат, вдображених у рядках 400-420. Математично це алгоритм матиме такий вигляд Рядок 430 рядок 410 рядок 400 - рядок 420 Форма даного звту приведена у додатку. 2.4. Звт про власний каптал Складання звту про власний каптал регламентуться положенням стандартом бухгалтерського облку 5 пд однойменною назвою, де визначаються змст форма звту та загальн вимоги до розкриття його статтей.

Особливост складання консолдованого звту про власний каптал визначаються окремим положенням. Метою складання звту про власний каптал розкриття нформац про змни у склад власного капталу пдпримства протягом звтного пероду.

Для забезпечення порвняльного аналзу нформац пдпримства повинн додавати до рчного звту звт про власний каптал за попереднй рк. Звт про власний каптал здйсню аналз усх видв капталу пдпримства за звтний перод, а саме статутний каптал, пайовий каптал, додатковий вкладений каптал, нший додатковий каптал, резервний каптал, нерозподлений прибуток, неоплачений каптал, вилучений каптал. Звт аналзу дан у розрз наступних показникв 1 залишок на початок року 2 коригування - змна облково полтики - виправлення помилок - нш змни 3 скоригований залишок на початок року 4 переоцнка активв - дооцнка основних засобв - уцнка основних засобв - дооцнка незавершеного виробництва - уцнка незавершеного виробництва - дооцнка незавершеного виробництва - уцнка незавершеного виробництва. 5 чистий прибуток збиток за звтний перод 6 розподл прибутку - виплати власникам дивденди - спрямування прибутку до статутного капталу - вдрахування до резервного капталу. 7 внески учасникв - внески до капталу - погашення заборгованост з капталу. 8 вилучення капталу - викуп акцй часток - перепродаж викуплених акцй часток - анулювання частки в каптал - вилучення частки в каптал - зменшення номнально вартост акцй. 9 нш змни в каптал - списання невдшкодованих збиткв - безкоштовно отриман активи 10 разом змн в каптал 11 залишок на кнець року. Форма звту про власний каптал приведена у додатку. 2.5. Складання примток до бухгалтерсько звтност Згдно з пунктом 2 статт 11Загальн вимоги до фнансово звтност Закону Украни Про бухоблк, примтки до фнансово звтност входять до складу рчно фнансово звтност для всх пдпримств, крм - бюджетних установ - представництв ноземних суб ктв господарсько дяльност - суб ктв малого пдпримництва, визнаними такими вдповдно до чинного законодавства.

Це означа, що користувач фнансово звтност, а саме акцонери, власники та кервники пдпримств, а також державн органи отримають розгорнут повн, зрозумл доступн дан, що стосуються дяльност пдпримства, тльки один раз на рк не ранше нж через мсяць псля закнчення року. Як форма звтност примтки до фнансових звтв приведен у додатку, згдно з ПСБО 1, являють собою 1. Сукупнсть показникв та роз яснень, що забезпечують деталзацю й обгрунтовансть статей фнансових звтв, тобто нформацю, що мстить додатковий аналз звтност, необхдно для забезпечення зрозумлост.

При цьому йдеться про оцнку та розкриття статей форм фнансово звтност форми 1 Баланс, форми 2 Звт про фнансов результати, форми 3 Звт про рух коштв, форми 4 Звт про власний каптал. 2. ншу нформацю, розкриття яко передбачено вдповднимим положеннями стандартами, тобто нформацю, яка не наведена безпосередньо у фнансових звтах, але обов язковою згдно з вдповдними положеннями стандартами.

При цьому йдеться про спецальн вимоги щодо висвтлення даних у примтках до фнансово звтност або про додатков вимоги та додатковий перелк показникв розкриття нформац, що мститься у кожному конкретному положенн стандарт бухгалтерського облку.

Примтки до фнансово звтност повинн розкривати додаткову нформацю про фнансову дяльнсть пдпримства, оскльки саме за ними користувач фнансово звтност, який не ма спецально освти та пдготовки, зможе зробити висновок про фнансово-господарську дяльнсть пдпримства. Оцнка та розкриття нформац про статт фнансово звтност мають важливе значення для кожного користувача звтност, оскльки лише завдяки докладному розкриттю змсту кожно статт балансу уможливлються ув язка показникв форм звтност, переврка правильност складання фнансово звтност та переврка правильност ршень, прийнятих кервництвом пдпримства.

Тльки завдяки примткам кожний конкретний користувач дста можливсть розбратися у дльност пдпримства, навть не маючи спецально освти знань. Саме наявнсть подбних примток основним фактором, що визнача прозорсть, доступнсть та зрозумлсть фнансово звтност.

Роздл 3

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Состав и формы бухгалтерской отчетности (СКЛАД І ФОРМИ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЗВІТНОСТІ)

Здйснено перехд пдпримств органзацй на нову методологю бухгалтерського облку господарських операцй, доходв, витрат фнансових результатв на нову… Дана робота ма за мету розглянути чинн в Укран форми обов язково бухгалтерсько… Фнансов звти склада бльшсть пдпримств у всх кранах свту. Вигадати унверсальний звт, який вдображав би фнансове життя…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Характеристика основних форм бухгалтерсько звтност

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Порядок складання бухгалтерсько звтност на матералах ТОВ Данте
Порядок складання бухгалтерсько звтност на матералах ТОВ Данте. Пдпримство, на приклад якого складена бухгалтерська фнансова звтнсть, належить до категор малих пдпримств, оскльки згдно з Законом Ук

Список використано лтератури
Список використано лтератури. Закон Украни Про бухгалтерський облк та фнансову звтнсть в Укран вд 16.07.1999 р. 996-XIV з змнами доповненнями, внесеними Законами Украни вд 11.05.2000 р. 1707 вд 08.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги