рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ЗМСТ ТА СТРУКТУРА МЖНАРОДНИХ ГОСПОДАРСЬКИХ КОНТРАКТВ

ЗМСТ ТА СТРУКТУРА МЖНАРОДНИХ ГОСПОДАРСЬКИХ КОНТРАКТВ - раздел Экономика, Контрольна робота з зовнiшньоекономiчноi дiяльностi Змст Та Структура Мжнародних Господарських Контрактв. Важливим Напрямом Розви...

ЗМСТ ТА СТРУКТУРА МЖНАРОДНИХ ГОСПОДАРСЬКИХ КОНТРАКТВ. Важливим напрямом розвитку ЗЕД Украни ефективна нтеграця до свтового економчного простору.

Вд успху ЗЕД Украни залежить дальший економчний соцальний розвиток як пдсистеми свтово економки.

Нин у свтовому господарств торговельний обмн перерс у науково-технологчне та нвестицйне спвробтництво. Склалася нова модель таких зв язкв виробничо-нвестицйна. Онищенко,14. За цих умов суб ктов ЗЕД слд орнтуватися не на постачальницько-збутову посередницько-збутову взамодю з ншонацональними партнерами, а на виробничо-нвестицйну модель, де в пол зору перебува спвробтництво по всх ланках виробничо-технологчного процесу з винесенням частини з них за нацональн меж. На думку В.Онищенка, сьогодн прорив на свтов ринки забезпечуться, як правило, не просто продуктом, а мжгалузевим комплексом, який складаться з певних вдтворювальних технологчних систем.

Онищенко,16. Саме тому головна мета державно зовншньоекономчно полтики поляга в створенн умов для формування довгострокових конкурентних переваг у втчизняних товаровиробникв.

Онищенко,16 У цьому зв язку можна видлити наступн вихдн положення ефективно ЗЕД вона грунтуться на високому рвн продуктивност прац в окремих галузях на свтовому ринку конкурують не крани, а фрми нацональна конкурентна перевага ма вдносний характер динамчне оновлення орнтованих на ЗЕД галузей веде до сталих конкурентних переваг, а не до короткострокового виграшу на рвн зниження витрат конкурентн переваги в галузях промисловост створюються протягом десятирч або довшего строку крани домагаються цих переваг завдяки свом розбжностям, а не схожост.

Щодо сучасних напрямв розвитку ЗЕД експортна орнтаця економки та лбералзаця зовншньокономчних зв язкввимага визначення снуючих поттенцйних конкурентних переваг укранських товаровиробникв, а також чинникв, як х формують, механзму реалзац цих переваг. Онищенко, 16. Украна ма так природн конкурентн переваги, як достатня чисельнсть робочо сили, вигдне географчне розташування, багат природн ресурси, але ц переваги скорше потенцйними, нж дйсними, вони мають кон юнктурний характер по обмеженй груп виробв.

При визначенн експортно орнтованих виробництв необхдно керуватися, передовсм, потребами свтового ринку, активно ц потреби формуючи Онищенко, 18. Для забезпечення успшност сво ЗЕД укранським суб ктам треба створювати нов нш на свтовому ринку та заповнювати х свою продукцю. Держава тльки створю певн умови для виникнення полпшення конкурентних переваг.

А створюються ц переваги товаровиробниками. Тому державн зусилля з створення набутих або спецалзованих факторв будуть зведен нанвець, якщо х не привязати до конкретних галузей компаний через повльнсть державних структур та хню неспроможнсть свочасно усвдомити нов напрями дяльност або потребим конкретних галузей Онищенко, 23. 22. СВТОВА ВАЛЮТНА СИСТЕМА. А. Гальчинський пропону таке визначення свтовй валютнй систем СВС Свтова валютна система функцональною формою органзац валютних вдносин на рвн мждержавних зв язкв. розвиток регулються вдповдними мждержавними валютними угодами, втлення яких забезпечуться створенням на колективних засадах мждержавних валютно-фнансових та банквських установ й органзацй Гальчинський,320. СВС ма у свому склад наступн елементи мжнародн засоби обгу платежу, мжнародн лквдн ресурси нвалюта, золото, мжнародна валюта ЕКЮ, СДР механзм регулювання валютних паритетв курсв мжнародн валютн ринки ринки золота система мжнародного кредитування й мждержавних розрахункв вдповдн нфраструктурн ланки т.н. У свому еволюцйному розвитку СВС пройшла три основн етапи етап золотого стандарту етап золотовалютного доларового стандарту етап паперово-валютного девзного стандарту.

Принципи органзацйн засади сучасно СВС були визначен Ямайською угодою кран-членв Мжнародного валютного фонду 1976 р.ванов,99. Ямайська валютна система грунтуться на наступних вихдних принципах.

По-перше, Ямайська угода проголосила повну демонетизацю золота у сфер валютних вдносин.

Було анульовано офцйний золотий паритет, офцйну цнк на золото та фксацю масштабу цн золотого вмсту нацональних грошових одиниць. Золото перетворилося на звичайний товар, але воно продовжу залишатися високолквдним товаром, який в раз необхдност стаблзац платжного балансу можна продати за вдповдну валюту. По-друге, Ямайська угода поставила за мету перетворити колективну мжнародну одиницю СДР specail drawing rigts, тобто спецальн права запозичення на головний резервний актив та мжнародний засб розрахунку платежу.

Зараз СДР розраховуться не на пдстав золотого екввалента, а на баз кошика валют, до якого входять американський долар, нмецька марка, французький франк, фунт стерлнгв та на. Проте долар як такий не втратив статусу провдно мжнародно валюти, отже сучасна СВС функцону за принципами не паперово-валютного як передбачалося Ямайською угодою, а паперово-доларового валютного стандарту. По-трет, в сучаснй СВС дють т.зв. плаваюч валютн курси нацональних грошових одиниць.

Це дозволя валютнй систем точнше вдбивати внутршньоекономчний стан окремих кран, але водночас коливання валютних курсв порушують стабльнсть торговельних звязкв, породжують спекулятивн операц. У зв язку з цим Кнгстонською угодою передбачаться збереження елементв регулювання системи валютних спввдношень через здйснення вдповдних операцй на валютному ринку. Йдеться, отже, про функцонування системи не просто плаваючих, а регульовано плаваючих валютних курсвГальч 328. СВС продовжу розвиватися вдповдно до змн у мжнародних економчних вдносинах. 32.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Контрольна робота з зовнiшньоекономiчноi дiяльностi

Втручання суб кта, що належить ннонацональному вдтворювальному комплексу, на рзних стадях, породжу феномен ЗЕД. стотною рисою зовншньоекономчних зв… Якщо пдпримства з рзних держав функцонують на територ якось одн крани, то хня… На думку В. Новицького, сучасна ЗЕД на практиц реалзу базисний принцип свтогосподарських вдносин ринкового типу…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ЗМСТ ТА СТРУКТУРА МЖНАРОДНИХ ГОСПОДАРСЬКИХ КОНТРАКТВ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ВАЛЮТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНШНЬОЕКОНОМЧНО ДЯЛЬНОСТ в УКРАН
ВАЛЮТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНШНЬОЕКОНОМЧНО ДЯЛЬНОСТ в УКРАН. Зовншньоекономчна дяльнсть потребу регулюванння з боку держави, основною метою якого забезпечення економчних полтичних нтересв крани.

СУТЬ ФОРМИ СПЛЬНО ПДПРИМНИЦЬКО ДЯЛЬНОСТ
СУТЬ ФОРМИ СПЛЬНО ПДПРИМНИЦЬКО ДЯЛЬНОСТ. Спльною пдпримницькою дяльнстю СПД називають виробничо-господарську дяльнсть партнерв двох або деклькох кран, змстом яко коопераця у сферах виробництва й об

МЖНАРОДНА СПЕЦАЛЗАЦЯ та КООПЕРУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА
МЖНАРОДНА СПЕЦАЛЗАЦЯ та КООПЕРУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА. Мжнародною спецалзацю виробництва називають узгоджену мж кранами координацю продуктивних сил на певних длянках х економки. За словами С.Соко

СПИСОК ВИКОРИСТАНО ЛТЕРАТУРИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНО ЛТЕРАТУРИ. Внешнеторговые сделки Составитель И.С.Гринько Сумы Фирма Реал, 1994. 464 с. 2. Гальчинський, Анатолй. Теоря грошей Навч. посбник. К.Основи, 1998. 415 с.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги