рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Основн засади взамовдносин з ншими державами

Работа сделанна в 1999 году

Основн засади взамовдносин з ншими державами - Реферат, раздел Экономика, - 1999 год - Основні засади зовнішньоекономічної політики України Основн Засади Взамовдносин З Ншими Державами. Економчн Вдносини Украни З Ншим...

Основн засади взамовдносин з ншими державами. Економчн вдносини Украни з ншими державами регулюються вдповдними мжнародними договорами та нормами мжнародного права.

Правовий статус суб ктв господарсько дяльност нших держав на територ Украни визначаться цими договорами. Украни, згдно з Законом Про зовншньоекономчну дяльнсть, може укладати, виконувати денонсувати мжнародн договори з питань зовншньоекономчно дяльност, а також договори, як стосуються таких питань.

Украни може самостйно набувати членства в мжнародних мжурядових економчних органзацях, вступати у вдносини з мжнародними мжурядовими економчними органзацями на основ вдповдних мжнародних договорв таабо установчих актв зазначених органзацй. На сучасному етап дуже актуальним питання взамовдносин Украни з С. В результат очкуваного найближчими роками розширення С - вступу до С Польщ та Угорщини - Украна межуватиме з С, що створить принципово нову геополтичну ситуацю.

З метою реалзац стратегчного курсу Украни на нтеграцю до вропейського Союзу, забезпечення всебчного входження Украни у вропейський полтичний, економчний правовий простр та створення передумов для набуття Украною членства у вропейському Союз, була розроблена та 11 червня 1998 року прийнята Стратегя нтеграц Украни до вропейського Союзу, яка визнача основн напрями спвробтництва Украни з вропейським Союзом.

Можна стверджувати, що цей документ визнача основн засади та проритети дяльност органв виконавчо влади на перод до 2007 року, протягом якого мають бути створен передумови, необхдн для набуття Украною повноправного членства в вропейському Союз. Стратегя нтеграц Украни до вропейського Союзу ма забезпечити входження держави до вропейського полтичного, економчного правового простору отримання на цй основ статусу асоцйованого члена С, що головним зовншньополтичним проритетом Украни у середньостроковому вимр. 4. Регулювання зовншньоекономчно дяльност З метою забезпечення збалансованост економки та рвноваги внутршнього ринку Украни, стимулювання прогресивних структурних змн в економц, створення найбльш сприятливих умов для залучення економки Украни в систему свтового подлу прац та наближення до ринкових структур розвинутих зарубжних кран, наша крана здйсню регулювання зовншньоекономчно дяльност.

Регулювання зовншньоекономчно дяльност в Украни здйснються за допомогою законв Украни передбачених в законах Украни актв тарифного нетарифного регулювання, як видаються державними органами Украни в межах х компетенц економчних заходв оперативного регулювання валютно-фнансового, кредитного та ншого ршень недержавних органв управлння економкою, як приймаються за х статутними документами в межах законв Украни угод, що укладаються мж суб ктами зовншньоекономчно дяльност як не суперечать законам Украни.

Регулювання зовншньоекономчно дяльност в Украни може здйснюватися як державними органами, так недержавними органами управлння економкою товарними, фондовими, валютними бржами, торговельними палатами, асоцацями, сплками та ншими органзацями координацйного типу, що дють на пдстав х статутних документв, а також самими суб ктами зовншньоекономчно дяльност на пдстав вдповдних координацйних угод, що укладаються мж ними. Держава та органи в процес регулювання зовншньоекономчно дяльност не мають права безпосередньо втручатися в зовншньоекономчну дяльнсть суб ктв ц дяльност, за винятком випадкв, коли таке втручання здйснються згдно з законами Украни.

Державне регулювання зовншньоекономчно дяльност здйснються для того, щоб забезпечити 1 захист економчних нтересв Украни та законних нтересв суб ктв зовншньоекономчно дяльност 2 створення рвних можливостей для суб ктв зовншньоекономчно дяльност розвивати вс види пдпримницько дяльност незалежно вд форм власност та вс напрями використання доходв здйснення нвестицй 3 заохочення конкуренц та лквдацю моноползму в сфер зовншньоекономчно дяльност.

Систему органв регулювання зовншньоекономчно дяльност очолю Верховна Рада Украни.

Кабнет Мнстрв Украни вжива заходв до здйснення зовншньоекономчно полтики Украни вдповдно до законв Украни координу роботу торговельних представництв Украни в ноземних державах проводить переговори уклада мжурядов договори Украни з питань зовншньоекономчно дяльност, забезпечу виконання мжнародних договорв Украни з питань зовншньоекономчно дяльност всма державними органами управлння, пдпорядкованими Кабнету Мнстрв Украни забезпечу складання платжного балансу, зведеного валютного плану Украни.

Одним з органв регулювання зовншньоекономчно дяльност також Нацональний банк Украни. Вн представля нтереси держави у вдносинах з центральними банками нших держав, мжнародними банками та ншими фнансово-кредитними установами та уклада вдповдн мжбанквськ угоди здйсню облк розрахунки по наданих одержаних державних кредитах позиках, проводить операц з централзованими валютними ресурсами, як видляються з Державного валютного фонду Украни у розпорядження Нацонального банку Украни - виступа гарантом кредитв, що надаються суб ктам зовншньоекономчно дяльност ноземними банками, фнансовими та ншими мжнародними органзацями пд заставу Державного валютного фонду та ншого державного майна Украни ншими важливими органами регулювання зовншньоекономчно дяльност Мнстерство зовншнх економчних зв язкв торгвл Украни деякими функцями якого здйснення заходв нетарифного регулювання зовншньо-економчно дяльност, зокрема рестрац учасникв зовншньоекономчно дяльност та окремих видв контрактв, проведення антидемпнгових та антисубсидйних розслдувань, Державна митна служба Украни, Антимонопольний комтет Украни, Мжвдомча комся з мжнародно торгвл, органи мсцевого управлння зовншньоекономчною дяльнстю.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Основні засади зовнішньоекономічної політики України

Нин оволодвати найновшими досягненнями науки технки без нтенсивного обмну науковими дослдженнями, рзномантними товарами послугами означа… Отже, зовншньоекономчн зв язки стають одним з основних чинникв розвитку… Мжнародн зв язки Украни здйснюються як у зовншнй торгвл, так в економчному, науково-технчному культурному…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Основн засади взамовдносин з ншими державами

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Принципи зовншньо-економчно дяльност Украни
Принципи зовншньо-економчно дяльност Украни. Суб кти господарсько дяльност Украни, державн органи та ноземн суб кти господарсько дяльност при здйсненн зовншньоекономчно дяльност керуються певними п

Висновки
Висновки. Формування зовншньоекономчних зв язкв тягне за собою виникнення багаточисельних проблем, пов язаних з цим процесом, преодолння яких потрбно для подальшого успшного функцонування зовншнх з

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги