рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Правила гри у футбол

Работа сделанна в 1998 году

Правила гри у футбол - Реферат, раздел Спорт, - 1998 год - Футбол Правила Гри У Футбол. Еволюція Правил Гри У Футбол В Італії Вже В Середині Ми...

Правила гри у футбол. Еволюція правил гри у футбол В Італії вже в середині минулого століття грали у футбол, дотримуючись правил, де визначалася кількість гравців, передбачалася зміна воріт гравцями під час змагання тощо. На початку розвитку футболу в Англії в різних навчальних закладах існували свої правила гри, що надзвичайно ускладнювало міжшкільні футбольні зв язки, а під час змагань між командами виникали непорозуміння та всілякі інші небажані явища.

Щоб позбутися цього, в 1848 р. представники шкіл провели конференцію, на якій було затверджено перші правила гри. Їх назвали кембріджськими. Подальші зміни і поправки до правил гри вносилися вже після створення Футбольного Союзу Англії у 1863 р. Сучасні розміри воріт визнали у 1866 р а через п ять років у 1871 р. гравцям крім воротаря, в межах штрафного майданчика було заборонено грати руками.

Кутові удари впровадили у 1873 р а 1875 р. мотузок, що з єднував бічні стойки воріт, заменили поперечиною після першого тайму команди мінялися ворітьми. Визначальним в еволюції правил виявився 1877 р. Власне, тоді було встановлено кількісний склад гравців на полі 11 чоловік і тривалість гри 90 хвилин. Користуватися свистком під час гри судді почали з 1878 р. У 1882 р. в Манчестері відбулася зустріч представників Англії, Шотландії, Уельсу та Ірландії, тоді і було створено комісію з правил гри. Відтоді саме вона і вносить зміни та поправки до них. З часом правила удосконалювалися.

Так, у 1890 р. на ворота вперше почали прикріплювати сітку, а ще через рік ввели правило про виконання штрафних ударів, судді на полі стали допомагати судді на лінії. У 1895 - 1899рр. визначили товщину поперечини та бічних стояків воріт 12 см, розміри поля, а також встановили, які дії гравців на полі слід розглядати як грубу гру. Розміри, форма воротарського и штрафного майданчиків, всі інші лінії, що стосуються розмітки футбольного поля, правилами було передбачено тільки у 1902 р. Правило положения поза грою на власти половині поля відмінили у 1907 р а в 1920 р і під час подачі кутового удару.

Досить важливе уточнения в правило положения поза грою внесли в 1925 р що призвело до заміни популярної в той час класичної тактичной системи на систему трьох захисників. М яч, забитий у ворота безпосередньо з кутового удару, почали зараховувати з 1927- 1929 рр. Сектор подачі кутового удару вперше з явився у 1937 р. У наступні роки істотні зміни до правил гри не вносилися, крім обмежень рухів воротаря чотирма кроками і заборони ловити м яч, поданий ногою гравцем власноі команди руками в межах штрафного майданчика ці зміни внесені з метою усунення подовженої тривалості часу гри, зниження темпу тощо . 2.2. Поле для гри у футбол правило І Ігри у футбол проводяться на полях, що мають розміри 90 - 120м завдовжки 160 - 90м завширшки.

А для міжнародних змагань відповідно - 100 - 110 м і 64 - 75 м. Ширина ліній розмітки, як і товщина стояків та поперечини воріт 12 см. На кутах поля і на з єднанні бічних ліній з лінією центру поля на відстані 1 м від бічної лінії ставлять прапорці, що мають висоту 1,5 м і розміри полотна 40 х 30 см. Від внутрішнього боку стояків воріт в правий і лівий бік на відстані 5,5 м і вглиб поля на 5,5 м накреслюють лінії, які з єднані лінією паралельною воротам і утворюють прямокутник, що визначає межі воротарського майданчика.

Лінія, проведена паралельно воротам, має довжину 18,56 м. У такий самий спосіб визначаються і межі штрафного майданчика, тільки тут від стояків по лінії воріт, як і вглиб поля, відстань буде 16,5 м. Позначки цих ліній з єднуються паралельною воротам лінією. Довжина лінії штрафного майданчика - 40, 56 м. Від центру лінії воріт в глиб поля на відстані 11 м позначають місце, з якого виконують одинадцятиметровий штрафний удар. Від цієї позначки на відстані 9,15 м накреслюють дугу, яка з єднуеться з лінією штрафного майданчика.

Від позначки центру поля викреслюють центральне коло радіусом 9,15 м. Посередині лінії воріт на однаковій відстані від кутових прапорців встановлюються ворота завширшки 7,32 м і висотою 2,44 м вимірюють від лінії воріт до нижнього краю поперечини. На воротах прикріплюється сітка, так щоб м яч не міг проскочити у незакріплені частини.

Сітка мусить бути натягнутою і не заважати рухам воротаря.

Бічні стояки і поперечина воріт робляться з дерева або металу і можуть мати квадратну, округлу або овальну форму.

Сітки виготовляються із звичайного або нейлонового мотузка. За лініями воріт передбачено місця для фотографів, кореспондентів, які під час матчу перетинати заборонено 2 м від кутових прапорців, 3,5 м від точок з єднання ліній воротарського майданчика з лінією воріт і 6 м за бічними стояками воріт. Усі перешкоди, канави тощо, котрі знаходяться ближче 3 м від бічних ліній поля і ближче 6 м від лінії воріт, мусять бути закритими, щоб гравці не остерігались одержати пошкодження або травми.

Рішення про стан поля і його придатність до проведения змагань приймає суддя матчу а в іграх професійної ліги - суддя та інспектор безпосередньо перед початком гри. Місця для запасних гравців повинні бути відділені від глядачів. На всіх змаганнях обов язкова присутність лікаря або особи, яка могла б надати першу медичну допомогу.

Кожне футбольне поле, де проводяться змагання, має приймати комісія, до складу якої входить представник колегії суддів. Копію акту про готовность поля до змагань зберігають господарі поля. 2.3. М яч правило II М яч має кулясту форму.

Виготовлясться зі шкіри або замінників - безпечних для гравців матеріалів. Окружність м яча 68 - 70 см, маса 410 - 450 г. Тиск повітря в м ячі в межах 0,6 - 1,1 атмосфер.

М ячі на гру забезпечує команда-господар поля і замінити їх під час змагання можна тільки зі згоди судді. М ячів має бути стільки, скільки потрібно для проведения гри. 2.4. Учасники змагань правило III У складі кожноі команди бере участь у грі не більше 11 і не менше 7 гравців. Один з них - воротар.

Цей склад можна поповнювати під час гри, якщо він був неповний, про що слід повідомити суддю.

Прізвище гравця, який вийшов на поле, мусить бути внесене до протоколу змагань.

Якщо замену гравців проведено під час перерви, то перед початком другого тайму капітан або представник команди має сповістити про це суддю.

Якщо запасний гравець вийде на поле без дозволу судді і торкнеться м яча рукою, той зобов язаний зупинити змагання, вивести такого гравця з поля, а гру продовжити спірним м ячем з місця, де відбулося порушення правил.

Кількість замін гравців під час гри зумовлюється положениям змагань.

Запасний гравець не може вийти на поле без згоди судді і доки поле не покине гравець, якого замінили. Заміни відбуваються тільки під час перерв у грі. Запасний гравець, що виходить на поле, перетинає бічну лінію в центрі поля. Допускається гравець на поле лише з дозволу судді. Запасні гравці потрапляють під юрисдикцію судді навіть тоді, коли не беруть участі в грі. Кожна команда має капітана, який узгоджує із суддею питания, що стосуються змагань, тільки під час перерв у грі. Перед грою заповнюється протокол, куди заносяться прізвища гравців згідно із заявочним листом.

Футболісти, які не пройшли лікарського огляду, до ігор не допускаються прізвища яких у заявці не завірені підписом і печаткою лікаря . 2.5. Одяг футболита правило IV Одяг гравця складається із футболки у воротаря із светра, трусів, гетрів, щитків і бутс. На ньому не може бути жодних предметів, які б завдали травм іншим. Певні вимоги ставляться до взуття.

У сучасному взутті шипи влиті в подошву або вкручуються в неї, що дає можливість міняти їх залежно від погоди.

Суддя до початку гри або під час замін перевіряє стан взуття гравців і, якщо виявить порушення, не дозволяє вийти на поле. Одяг воротаря за кольором відрізняється від одягу гравців обох команд. Якщо є певна схожесть, воротар замінює светр.

Так само чинять і гравці коли колір футболок у команд однаковий.

В такому разі змінити футболки мусять господарі поля. Футболістам не дозволяється грати без футболок або з опущеними гетрами.

На футболках, на спині гравця, мають бути номери висотою 25 см, шириною 12 см, товщина паска 2 см, які за кольором відрізняються від кольору футболок. Номери гравців, які виходять на гру, від 1 до 11, запасних - від 12 і т.д вони відповідають запису в протоколі змагань.

Якщо гравець порушив правила щодо одягу, суддя не допускає його до гри привівши одяг у відповідність до вимог, гравець може знову вийти на поле тільки з дозволу судді, коли гра зупинена. 2.6.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Футбол

Невщомо, де і коли він з явився. Архівні джерела, знайдені в Китаї та Єгипті, зокрема зображення гравців з м… На футбольних майданчиках воїни намагалися застосовувати тактику, якої вони дотримувалися на полі битви, тож і…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Правила гри у футбол

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Суддя правило V
Суддя правило V. Змагання проводить суддя, повноваження якого розпочинаються відтоді, як він вийшов на поле. Рішення судді, що стосуються гри, є остаточними. Його обов язки 1. Чітко виконува

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги