рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Експлуатація асинхронних двигунів не робить негативних впливів на навколишнє середовище. Простір, який займають ці машинами невеликий

Експлуатація асинхронних двигунів не робить негативних впливів на навколишнє середовище. Простір, який займають ці машинами невеликий - раздел Экология,   Вступ   Асинхронні Двигуни Є Осно...

 


ВСТУП

 

Асинхронні двигуни є основними перетворювачами електричної енергії в механічну, вони становлять основу привода більшості механізмів, які використовуються у всіх галузях людської діяльності.

Такий стан асинхронні двигуни отримали завдяки надзвичайно вдалому сполученню комплексу експлуатаційних і конструктивних характеристик. Здатність автоматично змінювати момент обертання відповідно до зміни моменту опору на валу та високому коефіцієнту корисної дії, з одному боку, і відносній простоті та дешевизні в сполученні з високою експлуатаційною надійністю та безпекою при мінімальному обслуговуванні – з іншої.

Експлуатація асинхронних двигунів не робить негативних впливів на навколишнє середовище. Простір, який займають ці машинами невеликий.

Асинхронні двигуни загального призначення середньої потужності (від 1 до 400 кВт) на низьку напругу (до 1000 В) – є найбільш поширеними та випускаються у вигляді серій. Парк цих електродвигунів у промислово розвинених країнах досягає 90 % по кількості, а споживання ними електроенергії становить більше 70 %.

Хоча вимоги до цих асинхронних двигунів з боку приводів не є жорсткими, їх повсюдне використання вимагає підвищення енергетичних показників.

Тому ведучі електромашинобудівні підприємства більшості країн, які виробляють асинхронні двигуни постійно проводять роботу по поліпшенню технічних характеристик асинхронних двигунів та зменшенню їх вартості.

З огляду приведеного вище зрозуміло, що тема дипломного проекту, яка присвячена проектуванню асинхронних двигунів, є актуальною.

 

 

 

 

АНАЛІЗ КОНСТРУКТИВНИХ ВИКОНАНЬ АНАЛОГІВ ПРОЕКТОВАНОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ МАШИНИ ТА ОПИС ОБРАНОЇ

Залежно від вимог замовника заводи – виробники випускають асинхронні двигуни самих різних призначень і модифікацій. Таке широке розповсюдження… Разом з великими перевагами асинхронні двигуни мають і деякі недоліки. До їх… Асинхронні двигуни складаються з двох частин: нерухомої частини – статора та частини, що обертається, – ротора.

ТЕХНІЧНІ УМОВИ

2.1Вимоги за призначенням 2.1.1 Спроектований двигун застосовується в електроприводах різних пристроїв,… 2.1.2 Двигун виконується на номінальну напругу 220 В (Δ) /380 В (Y), при частоті 50 Гц.

МЕХАНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК

7.1 Вихідні дані Вихідними даними у розрахунку вала є розміри ротора, отримані у… Кінці валів можуть мати циліндричну і конічну форми та переглядаються двома виконаннями – довгі та короткі.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

2. Методические указания по проектированию асинхронных двигателей с короткозамкнутой обмоткой ротора по курсу «Электрические машины». Сост.… 3. Костромин В.Г. Технология производства асинхронных двигателей.- М:… 4. Юхимчук В.Д. Технология производства электрических машин: Уч. пос. / В 2-х кн. – Х.: Тимченко, 2006. – Кн. 1. – 560…

– Конец работы –

Используемые теги: експлуатація, асинхронних, двигунів, робить, негативних, впливів, навколишнє, середовище, простір, який, займають, машинами, невеликий0.167

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Експлуатація асинхронних двигунів не робить негативних впливів на навколишнє середовище. Простір, який займають ці машинами невеликий

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Експлуатація асинхронних двигунів не робить негативних впливів на навколишнє середовище. Простір, який займають ці машинами невеликий
Асинхронні двигуни є основними перетворювачами електричної енергії в.. Такий стан асинхронні двигуни отримали завдяки надзвичайно вдалому сполученню комплексу експлуатаційних і..

Конспект лекцій науково-теоретичні основи екологічного моделювання стану водного середовища
Міністерство освіти і науки України.. сумський державний університет..

Для проведення занять з навчального предмета будова, експлуатація та військовий ремонт
Методична розробка.. для проведення занять з навчального предмета..

Експлуатація та обслуговування машин
І в севост янов.. експлуатація та обслуговування машин..

Конспект лекцій як конспект лекцій з курсу експлуатація та обслуговування машин
Сумський державний університет.. експлуатація та обслуговування машин..

Монтаж, експлуатація і ремонт електроустаткування
Новоград волинський промислово економічний технікум.. монтаж експлуатація і ремонт..

Методи аналізу небезпек системи «людина–машина – навколишне середовище»
Методи аналізу небезпек системи людина машина навколишне середовище.. мета роботи ознайомитися зі змістом і сутністю основних понять і термінів.. теоретичні відомості безпека стан діяльності за якого з визначеною..

Дисциплина: Сельскохозяйственные машины. Для зачета по сельскохозяйственным машинам
Федеральное государственное бюджетное образователньое учреждение высшего профессионального образования.. Санкт петербургский государственный аграрный университет.. Институт технических систем сервиса и энергетики..

Виробництво, експлуатація та ремонт вагонів
ЗАВДАННЯ до курсової роботи з дисципліни “Економіка залізничного транспорту” спеціальності “Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту” спеціалізації „Виробництво, експлуатація та ремонт вагонів”. Складання елементів річного.. Виробничо фінансово плану..

0.038
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам