рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Ситуаційне завдання

Ситуаційне завдання - раздел Маркетинг, МАРКЕТИНГ   Концерн „Михаїл Воронін”  ...

 

Концерн „Михаїл Воронін”

 

Концерн „Михаїл Воронін” – відомий вітчизняний виробник чоловічого одягу, до складу якого входять фабрика „Желань”, ексклюзивний салон „Михаїл Воронін” та ЗАТ „Торговий дім „Воронін-Україна”. На сьогодні концерн займає провідне місце серед виробників чоловічого одягу на внутрішньому ринку і перевершує своїх конкурентів за показниками високого іміджу виробів чоловічого асортименту з товарними знаками „Михаїл Воронін”, Voronin, „Желань”, Voronin sport. За результатами рейтингу брендів з категорії „Одяг” товарному знаку „Михаїл Воронін” віддала перевагу більшість споживачів. Окрім того, концерн розробив нову колекцію Hollywood, яка реалізується в Лос-Анжелесі. Смокінги нової лінії були замовлені для церемонії вручення „Оскара”. Концерн й надалі прагне підтримувати позитивний бренд. Відповідно до цього концерн розширює товарні лінії і географію розповсюдження. Протягом декількох років проводилися підготовка та аналіз ринку з метою пропозиції ексклюзивного жіночого одягу, у зв’язку з чим концерн освоїв нове обладнання, створив спеціальну групу модельєрів та конструкторів, які займатимуться елітним жіночим одягом. Але ж пропонувати жіночий одяг під назвою товарної марки з чоловічим прізвищем, з одного боку, не доцільно, а з іншого – марка добре відома споживачам і розробка нової товарної марки потребує значних витрат для її просування.

Рейтинг брендів одягу в Україні (за результатами всенародного рейтингу „Бренд року - 2002”)

Міжнародна корпорація S.V.S. щороку проводить рейтинг брендів. Основою рейтингу є маркетингове дослідження ринку товарів та послуг в Україні шляхом масового анкетування населення країни за системою direct mail. Результати відображають думку споживачів щодо переваг під час вибору та покупки товарів та послуг. Матеріали конкурсу брендів регулярно публікуються у бюлетені та Інтернеті, після чого ця інформація тиражується в ЗМІ. Вибіркові дані висвітлюються в радіо- та телепередачах.

За результатами рейтингу за категорією „Одяг” з 28 названих торговельних марок найбільшу перевагу споживачі віддають: „Михаїл Воронін” – 20,2%; VD one – 12,2%; „Киянка” – 7,9%.

Маркетингова діяльність концерну „Михаїл Воронін”

У травні 1987 року французька фірма „Вестра-Юніон” здала в експлуатацію експериментальну швейну фабрику „Желань” (колишня швейна фабрика ім. Горького).

Фабрика спеціалізується на пошитті чоловічих костюмів (піджаків, штанів) європейського рівня якості та розміщена в центральний частині міста Києва. У 1994 році фабрика була акціонована: основний пакет акцій належить провідному українському модельєру Михаїлу Вороніну. Фабрика оснащена сучасним устаткуванням провідних іноземних фірм. Виробнича потужність фабрики – 250000 чоловічих костюмів за рік.

Концерн „Михаїл Воронін” розробляє, виробляє і реалізує на ринку України і за кордоном вироби таких товарних знаків чоловічого одягу.

Voronin – висока якість елітних матеріалів і виготовлення; екологічність виробів; класична респектабельність і сучасність стилю. Це товарний знак ексклюзивної лінії високого рівня цін. Під товарним знаком Voronin виробляють чоловічі костюми та краватки. Продукція товарної лінії Voronin реалізується у 4 великих містах України – Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі.

„Михаїл Воронін” – висока якість матеріалів і виготовлення; широкий асортиментний ряд; гнучка цінова політика. Це товарний знак популярної масової лінії середнього рівня цін. На ринку пропонуються чоловічі костюми, піджаки та краватки товарного знака „Михаїл Воронін”. Вироби з товарним знаком концерну „Михаїл Воронін” продаються в більш ніж 30-ти магазинах і секціях фірмової торговельної мережі на території 25 міст України та 16 країн світу; у фірмовому салоні „Михаїл Воронін Exclusive” у Києві, що є експериментальною базою для розробки нових колекцій одягу і моделей індивідуального пошиття; у країнах Європи й Америці.

Voronin sport – зручний елегантний одяг для активного відпочинку; висока якість виготовлення, матеріалів і аксесуарів. Під цим товарним знаком виробляють джинси, джинсові сорочки, демісезонні куртки, зимові куртки, джинсові куртки, джинсові бейсболи.

„Желань” – висока якість матеріалів і виготовлення; демократичність і цінова доступність; діють дисконтні програми молоді. „Желань” – товарний знак нової масової лінії чоловічих костюмів, що відрізняється демократичністю і більш доступною ціною.

Цінова політика формується з орієнтацією на сегмент ринку. Костюми товарного знака „Желань” пропонують за ціною до 500 грн. Костюми торговельної марки „Михаїл Воронін” - від 500 до 1000 грн. і більше. Краватки лінії „Михаїл Воронін” – 80 грн.; лінії Voronin – 200 грн. рівень цін значно вищий порівняно з пропозиціями одягу на речових ринках, але менший за фірмові магазини інших товарних марок.

Концерн „Михаїл Воронін” постійно проводить рекламні акції.

У жовтні 2001 року у галереї „Лавра” у рамках „Сезонів моди” відбулася презентація колекції Михаїла Вороніна „Життя триває...”. Нова колекція представляла різні напрями чоловічої моди на 2002 рік – від молодіжного авангарду, одягу для активного відпочинку до класичних і вечірніх костюмів.

З 21 по 31 грудня 2002 року діяла акція „Новорічні знижки до 30%” на товари товарних знаків „Михаїл Воронін” і Voronin sport. Акція діяла в мережі фірмових магазинів і секцій у м. Києві.

У березні 2002 року проводилася всеукраїнська акція для молоді „Дорога в життя!”. Усім випускникам і студентам надавалися особливі пільги на діловий і спортивний одяг.

У червні 2002 року відсвяткував своє 5-річчя магазин концерну у Львові. У цей день діяла 5% знижка і кожний покупець одержав подарунок.

У червні 2002 року покупець, який приніс фото своєї дитини, мав можливість отримати знижку до 100 грн.

У липні 2002 року в київських магазинах концерну серед покупців проводився конкурсний відбір молодих чоловіків середнього віку модельної зовнішності для участі в показах концерну „Михаїл Воронін”.

У липні 2002 року в ексклюзивному магазині „Voronin” в м. Києві для бажаючих було організовано консультації провідного українського модельєра щодо стилю й іміджу ділової людини.

У вересні 2002 року на Хрещатику було організоване свято моди. Кульмінацією свята стало пошиття – на очах у присутніх найбільшого у світі смокінга. Офіційний розмір гіганта – 500-й: довжина поли від комірця -10 м, ширина в плечах – 5,5 м, кожен рукав по 7,5 м, а в кишені може вільно розміститися легковий автомобіль.

Михайло Воронін представив спеціальній комісії Книги рекордів Гіннесса смокінг 500-го розміру жовтого кольору з блакитним оздобленням з девізом акції „У Книгу рекордів Гіннесса – із прапором України”.

У грудні 2002 року була проведена спільна акція концерну „Михаїл Воронін” і „Унмоменто” – знижки на послуги хімчистки протягом року. Купуючи костюм або піджак у фірмовій мережі концерну „Михаїл Воронін”, покупець мав можливість отримати дисконтну пластикову картку, що надає право 20% знижки на послуги хімчистки для продукції концерну „Михаїл Воронін” і 10% знижки на послуги хімчистки для інших виробів з текстилю.

Тоді ж фірмовий магазин „Михаїл Воронін” на подолі святкував свою першу річницю. Тільки в цей день усіх покупців очікували подарунки і 20% знижка.

У січні 2003 року у мережі фірмових магазинів по всій території України проводилася щорічна акція „Якість перевірена часом”. Покупець мав змогу принести виріб будь-якої давнини товарних знаків концерну „Михаїл Воронін” й отримати нові моделі зі знижкою 20%.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

МАРКЕТИНГ

Дніпропетровська державна фінансова академія... МАРКЕТИНГ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Ситуаційне завдання

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Етапи розвитку сучасного маркетингу. З погляду практичного застосування сучасний маркетинг у своєму розвитку пройшов V етапів. І етап −

Тестові завдання
1. Маркетинг – це: a) розробка та виготовлення продукції; б) філософія бізнесу, що орієнтує фірму на прибуткове задоволення потреб споживача за рахунок постійного удосконалювання

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Види маркетингу.Існують наступні види маркетингу: - конверсійний - попит на товар чи послуги негативний, необхідно його стимулювати; - стимулюючий - попит на това

Тестові завдання
  1. Демаркетинг – це: a) негативний попит; б) надмірний попит; в) попит, що знижується. 2. Конверсійний маркетинг пов’язаний із: a) негат

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Поведінка покупців та організацій на ринку.Споживчий ринок складають окремі домашні господарства й особи, які здобувають товари і послуги для особистого споживання. Спожив

Тестові завдання
  1. Контактна аудиторія фірми: a) постачальники; б) конкуренти; в) фінансові кола та державні установи; г) власні робітники та службовці.

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Роль дослідницької функції маркетингу.Маркетингове дослідження - це систематичний і об'єктивний пошук, збір і аналіз інформації, що необхідна для постановки і вирішення маркетингов

Тестові завдання
1. Які позакабінетні методи дослідження ринку використовуються фахівцями з маркетингу? a) вибіркове спостереження; б) пробний продаж товарів; в) аналіз статистичних даних

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Стратегія розробки нових товарів. Новим продуктом може бути модифікація існуючого або нововведення, яке споживач вважає значним. Процес розробки нової продукції: ге

Тестові завдання
1. Ринок товарів споживчого призначення складається з: a) компаній, що купують товари для послідовної реалізації споживачам; б) покупців, які купують товари для особистого спожива

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Державна політика регулювання цін. Політика ціноутворення є частиною економічної і соціальної політики держави. Органи державного управління будують свої відносини з товаровиробник

Тестові завдання
  1. До яких ринків переважно входить фірма, продукція якої поступається аналогічній продукції конкурентів за якістю, ступенем наукомісткості, за умовами обслуговування? a) р

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Типи маркетингових систем. Останнім часом однією з найбільш значних подій стала поява вертикальних (ВМС), горизонтальних (ГМС) і багтоканальних (БМС) маркетингових систем.

Тестові завдання
  1. До видів збуту відносять: a) інтенсивний; б) рівномірний; в) селективний.   2. Канал, що складається з виробника та споживача –

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Прямий маркетинг. Базова ідея прямого маркетингу - відносно нової галузі маркетингу - полягає в тому, щоб якнайбільш цілеспрямовано, безпосередньо, особисто й систематично звертати

Тестові завдання
  1. Основні рішення щодо реклами – це: a) формування бюджету; б) сегментування; в) рішення щодо купівлі.   2. Фірма, що випускає лег

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Організація маркетингової діяльності. Організація маркетингу – це структурна побудова для управління маркетинговими функціями. Вона встановлює підпорядкованість і відповідальність

Тестові завдання
  1. До основних форм інтегрованих організаційних структур управління маркетингом не відносять: а) функціональну; б) товарну; в) універсальну; г) р

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Маркетинговий контроль. Оскільки при здійсненні планів маркетингу виникає безліч непередбачуваних ситуацій, відділ маркетингу повинен вести постійний контроль за ходом їх виконання

Тестові завдання
  1. Типи маркетингового контролю: а) тактичний контроль; б) контроль прибутковості; в) оперативний контроль.   2. До етапів контролю

Методичні рекомендації до самостійної роботи
Система планування маркетингу. Маркетинговий план є сукупністю рішень, які виникають з аналізу поточного стану, і передбачуваної майбутньої діяльності підприємства, що гарантує зро

Тестові завдання
  1. До якого з видів плану відноситься ситуаційний аналіз? а) тактичного; б) стратегічного; в) короткотермінового; г) довготермінового; д

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Етапи розвитку сучасного маркетингу. З погляду практичного застосування сучасний маркетинг у своєму розвитку пройшов V етапів. І етап −

Ієрархія потреб Маслоу
Згідно із сучасною концепцією маркетингу придбання товару споживачем здійснюється для задоволення певної потреби й отримання вигоди від використання товару. За допомогою ієрархії потреб Маслоу проа

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Види маркетингу.Існують наступні види маркетингу: - конверсійний - попит на товар чи послуги негативний, необхідно його стимулювати; - стимулюючий - попит на това

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Поведінка покупців та організацій на ринку.Споживчий ринок складають окремі домашні господарства й особи, які здобувають товари і послуги для особистого споживання. Спожив

Журнал «Помічник абітурієнта»: орієнтація на клієнта
  Ще 1998 року студенти Національного технічного університету України «КПІ», брати Олександр та Євген Шаповалови, почали свою підприємницьку діяльність, заснувавши поліграфічну фірму

Відблиск часу
  Є в нашому житті лише одна мить, яка повторюється щороку. Наприкінці грудня ми нарешті дістаємо улюблену коробку з найціннішими скарбами, в ній – більше ніж ялинкові прикраси. Це на

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Роль дослідницької функції маркетингу.Маркетингове дослідження - це систематичний і об'єктивний пошук, збір і аналіз інформації, що необхідна для постановки і вирішення маркетингов

Золотий готель»: від маркетингової інформації до дії
  «Золотий готель» побудовано 100 років тому. Приватний готель, розташований у центрі міста, вирізнявся виглядом та розкішним фасадом. У радянські часи готель було націоналізовано; че

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Стратегія розробки нових товарів. Новим продуктом може бути модифікація існуючого або нововведення, яке споживач вважає значним. Процес розробки нової продукції: ге

Слалом у Славському: розвага для фанатів?
  Колишній член збірної СРСР з гірськолижного спорту Дмитро Ареф'єв і його дружина Оксана сиділи за столиком власного ресторану «Максим» у центрі Славського і з три­вогою думали про м

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Державна політика регулювання цін. Політика ціноутворення є частиною економічної і соціальної політики держави. Органи державного управління будують свої відносини з товаровиробник

Пральну машину в кожну родину
Голова родини Грищенків, Михайло Опанасович, знову і знову впевнювався у необхідності придбання пральної ма­шини. Для його сім'ї це було одним з найболючіших питань, оскільки вони з дружиною важко

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Типи маркетингових систем. Останнім часом однією з найбільш значних подій стала поява вертикальних (ВМС), горизонтальних (ГМС) і багатоканальних (БМС) маркетингових систем.

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Прямий маркетинг. Базова ідея прямого маркетингу - відносно нової галузі маркетингу - полягає в тому, щоб якнайбільш цілеспрямовано, безпосередньо, особисто й систематично звертати

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Організація маркетингової діяльності. Організація маркетингу – це структурна побудова для управління маркетинговими функціями. Вона встановлює підпорядкованість і відповідальність

Методичні рекомендації до семінарського заняття
Маркетинговий контроль. Оскільки при здійсненні планів маркетингу виникає безліч непередбачуваних ситуацій, відділ маркетингу повинен вести постійний контроль за ходом їх виконання

Три покупки для Попелюшки
  Була субота. Оксана зазвичай робила покупки саме цього дня, коли в університеті не було занять. „Що ж у мене на порядку денному цього разу? – продовжувала роздумувати Оксана. – Пере

Богдан» відроджує українське автобусобудування
Директор Промислово-інвестеційного холдингу «Богдан» Сергій Білий замислився над проблемами, що постали перед підприємством: - сповільнення темпів зростання попиту на автомобілі та автобус

Перелік тем індивідуальних завдань
  1. Виробництво та реалізація натуральних соків. 2. Розлив та реалізація мінеральної води. 3. Виробництво та реалізація хлібної продукції. 4. Виробництво т

Перелік питань до іспиту
  1. Визначення та суть маркетингу. 2. Основні поняття маркетингу. 3. Етапи розвитку сучасного маркетингу. 4. Концепції маркетингу. 5. Принципи мар

Маркетинг
Навчально-методичний посібник   Маркетинг: навчально-методичний посібник для студентів денної форми навчання. – Дніпропетровськ, Дніпропетровська державна фі

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги