Завдання та методичні вказівки з виконання курсової роботи

 

Курсова робота виконується за матеріалами підприємства, в якому студент перебував на практиці, виконує випускну роботу або працює. Це повинно бути підприємство будь-якої форми власності, яке є юридичною особою і має самостійну звітність.

Структурно курсова робота може складатися зі вступу, трьох розділів, висновків і пропозицій, списку використаних літературних джерел та додатків.

У вступі обґрунтовується вибір теми, її актуальність, теоретична і практична значимість, концептуальні положення проблеми, мета і завдання роботи. Обсяг вступу може становити 1,5-2 сторінки.

У першому розділі розглядають теоретичні основи проблеми, етапи її висвітлення в економічній літературі, концептуальні підходи окремих авторів до проблеми, уточнюється власна позиція щодо теоретичних і методологічних підходів її розв’язання. Об’єм розділу 12-14 сторінок.

У другому розділі автор здійснює поглиблений аналіз та всебічний розгляд стану і тенденцій розвитку даної проблеми на конкретному підприємстві, що є об’єктом дослідження. Обсяг розділу 14-16 сторінок.

У третьому розділі автор, на підставі конкретних аналітичних даних та теоретичних узагальнень, формує пропозиції щодо перспектив, напрямів, методів і способів вирішення поставленої проблеми в рамках конкретного об’єкта дослідження. Об’єм розділу 14-16 сторінок.

У висновках і пропозиціях автор у стислій, лаконічній формі узагальнює результати досліджень, робить висновки та підводить короткі підсумки. Обсяг висновків та пропозицій може бути 3-4 сторінки.

Список використаних літературних джерел складається у алфавітному порядку або по мірі посилань на джерела в тексті. Перед авторами у хронологічній послідовності вказуються Закони України та підзаконні акти, на які є посилання автора у роботі. Список іноземних джерел наводиться після вітчизняних авторів.

У тексті курсової роботи мають бути посилання на наведені у списку джерела. Ідеї і висновки авторів при цьому не повинні бути перекручені. Кількість використаних джерел може знаходитись у межах 25-30 одиниць.

Додатки розміщують після списку використаних літературних джерел, кожен з яких починається з нової сторінки, має заголовок, розміщений симетрично до тексту сторінки і написаний малими літерами з першої великої.

Позначають додатки послідовно великими літерами української абетки за винятком літер: Г, Е, І, Й, О, Ч, Ь.