Самостійна робота

Творчо-аналітичне завдання:

 

1.Використовуючи Кримінальний кодекс України, студенти повинні знайти різні види норм кримінального права та розібратися, чому вони відносяться до того чи іншого виду.

2.Студентам належить розібратися у системі Особливої частини Кримінального кодексу України. З цією метою треба виписати у конспект всі назви та номера розділів Особливої частини КК та запам'ятати їх назви; уявляти, які злочини належать до відповідного розділу.

3.Студенти повинні у зошитах навести приклади загальної та спеціальної норм Особливої частини КК та показати у цих прикладах яка норма буде застосовуватись при конкуренції правових норм. Навести не менш 5-ти прикладів.

4.Навести приклади (не менш 5-ти) сукупності злочинів, використовуючи Кримінальний кодекс України та записати ці приклади у зошит. Також треба записати кваліфікацію незакінчених злочинів та злочинів скоєних у співучасті, використовуючи правила кваліфікації визначених у законі.

5.Розібратись у понятті та загальній характеристиці злочинів проти основ національної безпеки України. Визначити родовий об’єкт цих злочинів.

6.Дати кримінально-правову характеристику складів конкретних злочинів проти основ національної безпеки України: державна зрада, шпигунство, диверсія, посягання на життя державного чи громадського діяча. Вказати на необхідні та кваліфікуючі ознаки цих злочинів.

Теми рефератів:

1. Кваліфікація злочину як логічна форма юридичної оцінки.

2. Склад злочину як законодавча модель кваліфікації.

3. Поняття та форми диверсії.

4. Відмежування державної зради від шпигунства.