рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Благотворительные организации

Благотворительные организации - раздел Право, План Вступ I. Благодйн Органзац Загальн Засади 1. Поняття Благодйно Органзац ...

План Вступ I. Благодйн органзац загальн засади 1. поняття благодйно органзац 2. засади благодйництва та благодйницько дяльност 3. основн напрямки благодйницько дяльност 4. Законодавч акти, що регулюють дяльнсть благодйних органзацй I. Благодйн органзац як юридичн особи 1.Порядок виникнення та припинення дяльност благодйних органзацй апорядок виникнення бзасновники встатут благодйних органзацй г порядок припинення дяльност 2. Статус благодйних органзацй 3. Правоздатнсть благодйних органзацй аПрава бГосподарська фнансова дяльнсть вОбов язки благодйних органзацй 4. Органи управлння благодйними органзацями . Органзацйно-правов форми благодйно орагнзац 1. членська благодйна орагнзаця 2. благодйний фонд 3. благодйна установа 4. нш благодйн органзац V. Благодйн органзац в Укран 1. Благодйн органзац держава 2.Проблеми, що спткають благодйн органзац в сучасному суспльств Висновок Список лтератури Вступ важливсть снування та правильного правового регулювання благодйних органзацй неприбуткового сектора в Укран За часв Радянського Союзу стовдсоткове удержавлення всього суспльного життя зумовлювало неможливсть снування громадянського суспльства як наслдок, нерозвинутий недержавний сектор, до якого вдносяться благодйн органзац.

У колишньому Радянському Союз снувало два види недержавних органзацй одн перебували пд контролем держави, а нш стояли в незаконнй опозиц до не. Недержавн органзац першого виду були офцйно визнаними громадськими об днаннями, переважно соцально-побутового або культурного характеру. хоча формально вони вважалися неурядовими, проте перебували пд контролем держави, яка контролювала виршення бльшост кадрових питань та розподл фнансових ресурсв.

Таким чином, серед громадян не снувало традиц об днання з власно нцативи для прац на загальний добробут та захист спльних нтересв. З приходом незалежност ц органзац дстали дозвл утворюватись дяти на законних пдставах.

Одночасно внаслдок розпаду старо системи вдбувся значний економчний спад, була зруйнована державна нфраструктура соцальних служб.

Здобувши свободу щодо створення дяльност незалежних об днань, було створено величезну кльксть недержавних, в тому числ благодйних об днань, як намагалися, з одного боку, заповнити вакуум в громадськй дяльност, а з другого- взяти на себе функц, як до цього виконувала держава. Однак формування недержавних органзацй вдбувалося несистемно спонтанно. до сих пр сну величезна кльксть проблем у зв язку з х снуванням та дяльнстю, в тому числ у сфер правового регулювання.

Цлком очевидна необхднсть двого неприбуткового сектора, який би заохотив громадян до участ в процесах управлння громадським життям та полпшення якост свого життя. Так званий третй, неприбутковий сектор у взамод з державою та комерцйним сектором склада основу будь- якого демократичного суспльства. Ось чому питання правого регулювання снування та дяльност некомерцйних органзацй благодйних утворень в тому числ надзвичайно важливим для нашо держави.

Благодйн органзац загальн засади Поняття благодйних органзацй Вдповдно до закону Украни Про благодйництво та благодйн органзац, ми розуммо поняття благодйн органзац як благодйна органзаця - це недержавна органзаця, головною метою дяльност яко здйснення благодйно дяльност в нтересах суспльства або окремих категорй осб. Благодйна дяльнсть - безкорислива дяльнсть благодйних органзацй, що не передбача одержання прибуткв вд ц дяльност.

Благодйництво - добровльна безкорислива пожертва фзичних та юридичних осб у поданн набувачам матерально, фнансово, органзацйно та ншо благодйно допомоги специфчними формами благодйництва меценатство спонсорство. Меценатство - добровльна безкорислива дяльнсть фзичних осб у матеральнй, фнансовй та ншй пдтримц набувачв благодйно допомоги Спонсорство - добровльна безприбуткова участь фзичних та юридичних осб у матеральнй пдтримц благодйно дяльност з метою популяризац винятково свого мен назви, торгово марки.

Засади благодйництва та благодйно дяльност Благодйництво, благодйна дяльнсть здйснюються на засадах законност, гуманност, спльност нтересв рвност прав учасникв, гласност, добровльност та самоврядування. Дяльнсть благодйникв благодйних органзацй ма суспльний характер, що не суперечить х взамод з органами державно влади не позбавля права на отримання державно пдтримки. Фзичн та юридичн особи можуть займатися благодйництвом разом з вдповдними благодйними органзацями, зарестрованими у встановленому законодавством порядку.

Президент Украни, депутати, посадов службов особи органв державно влади та органв мсцевого самоврядування, а також члени х смей можуть займатися благодйництвом благодйною дяльнстю тльки в межах отриманих задекларованих доходв. Основн напрямки дяльност благодйних органзацй Благодйництво, благодйна дяльнсть здйснюються у таких основних напрямах - сприяння практичному здйсненню загальнодержавних, регональних, мсцевих та мжнародних програм, що спрямован на полпшення соцально-економчного становища.

Це, зокрема, прийняття на себе частини турбот уряду, пов язаних, наприклад, з будвництвом чи експлуатацю суспльних будов, доглядом за пам ятниками чи здйснення будь-яко дяльност з приводу утримання паркв, озер, прикрашення мста т.д полпшення матерального становища набувачв благодйно допомоги, сприяння соцальнй реаблтац малозабезпечених, безробтних, нвалдв, нших осб, як потребують пклування, а також подання допомоги особам, як через сво фзичн або нш вади обмежен в реалзац свох прав законних нтересв.

Спочатку така дяльнсть означала в основному розподл грошей чи речей серед бдних. Зараз, особливо коли держава бере на себе деяку долю турботи про це, благодйнсть стала бльше означати надання послуг створення адвокатського центру, органзаця заочно освти, надання допомоги в працевлаштуванн, будвництво житла для малозабезпечених, транспортн послуги т.д - подання допомоги громадянам, як постраждали внаслдок стихйного лиха, екологчних, техногенних та нших катастроф, у результат соцальних конфлктв, нещасних випадкв, а також жертвам репресй, бженцям - сприяння розвитку науки освти, реалзац науково-освтнх програм, подання допомоги вчителям, вченим, студентам, учням. Це, наприклад, допомога студентам, заохочення дослджень, популяризаця знань шляхом публкацй, семнарв, лекцй т.д. Сприяння розвитку науки- це дяльнсть, спрямована на розвиток науки поширення наукових знань проведення наукових дослджень, публкаця х результатв т.д сприяння розвитку культури, в тому числ реалзац програм нацонально-культурного розвитку, доступов всх верств населення, особливо малозабезпечених, до культурних цнностей та художньо творчост.

Наприклад, це управлння театром, заохочення талантв, виробництво фльмв, спонсорство фестивалв, виставок та нше подання допомоги талановитй творчй молод - сприяння охорон збереженню культурно спадщини, сторико-культурного середовища, памяток стор та культури, мсць поховання - подання допомоги у розвитку видавничо справи, засобв масово нформац, нформацйно нфраструктури - сприяння розвитку природно-заповдного фонду та природоохоронно справи - сприяння розвитку охорони здоровя, масово фзично культури, спорту туризму, пропагування здорового способу життя, участь у наданн медично допомоги населенню та здйснення соцального догляду за хворими, нвалдами, одинокими, людьми похилого вку та ншими особами, як через сво фзичн, матеральн чи нш особливост потребують соцально пдтримки та пклування.

Створення та експлуатаця таких установ та органзацй, як лкарн, клнки, будинки престарлих та н. Також це профлактичн установи, наркологчн центри, банки кров, притулки сприяння захисту материнства та дитинства, подання допомоги багатодтним та малозабезпеченим смям. Благодйна органзаця може одночасно займатися деклькома видами благодйно дяльност.

Конкретн напрями визначаються благодйниками статутами положеннями благодйних органзацй.

Законодавч акти, що регулюють дяльнсть благодйних органзацй Вперше передбачив можливсть створення органзацй, дяльнсть яких спрямована на задоволення та захист законних соцальних, економчних, творчих, вкових, нацонально-культурних, спортивних та нших загальних нтересв громадян закон Украни Про об днання громадян, прийнятий Верховною Радою 16 червня 1992 року. Однак цей законодавчй акт та пдзаконн нормативно-правов акти, що були прийнят на його виконання, не ввели до правово термнолог термни благодйництво та благодйна дяльнсть.

Так термни вперше було застосовано Постановою Презид Верховно Ради Украни вд 26 жовтня 1992 року Про благодйн фонди, з змнами та доповненнями. Одночасно цими актами вперше було дозволено юридичним особам, в тому числ нерезидентам, брати участь у створенн та функцонуванн благодйних фондв, а отже в здйсненн безпосередньо благодйно дяльност в Укран. Також було прийнято велику кльксть законодавчих актв, як стимулюють благодйну дяльнсть в Укран, насамперед шляхи легального здйснення в режим пльгового оподаткування об ктв та суб ктв благодйно дяльност.

Це так законодавч та пдзаконн нормативно-правов акти Закон Украни Про оподаткування прибутку пдпримств вд 28 грудня 1994 р Указ Президента Про справляння податку на добавлену вартсть з мпортних товарв вд 30 червня 1995 р Постанова Кабнету Мнстрв Украни Про впорядкування, приймання та розподл гумантарно допомоги вд 24 липня 1993 р Розпорядження Кабнету Мнстрв вд 17 вересня 1993 року, що передбача звльнення вд ввзного мита. Законодавчим актом, який комплексно та майже цлсно розгляда питання пльгового оподаткування об ктв суб ктв благодйно дяльност Указ Президента Украни Про пльги щодо оподаткування добровльних пожертвувань юридичних та фзичних осб вд 21 серпня 1995 року. Чинне законодавство про благодйництво та благодйн органзац складаться з Конституц Украни, Закону Украни Про благодйництво та благодйн органзац та нших нормативно-правових актв, що регулюють благодйництво та благодйну дяльнсть як вже були розглянут вище. Якщо мжнародним договором Украни встановлен нш правила, нж т, що мстяться в законодавств Украни про благодйництво та благодйн органзац, то застосовуються правила мжнародного договору, згода на обовязковсть яких надана Верховною Радою Украни.

Законодавство про благодйн органзац в сфер оподаткування як заохочення дяльност Пльгове оподаткування об ктв та суб ктв благодйно дяльност передбачено клькома законодавчими та пдзаконними нормативно-правовими актами Украни.

Це, перш за все Закон Украни Про оподаткування прибутку пдпримств вд 28 грудня 1994 року, положеннями якого передбачено звльнення вд податку на прибуток пдпримств коштв, матеральних цнностей та нематеральних активв, що надаються безкоштовно у вигляд безповоротно фнансово допомоги або добровльних пожертвувань юридичних та фзичних осб, у тому числ нерезидентв, на користь громадських та релгйних органзацй, фондв та установ, метою дяльност яких не одержання прибутку для здйснення ними екологчно, оздоровчо, аматорсько, спортивно, культурно, освтньо, науково та благодйно дяльност, а також звльнення вд аналогчного податку чотирьох вдсоткв балансового прибутку пдпримств у вигляд грошових коштв, матеральних цнностей нематеральних активв, що перераховуються такими пдпримствами до вищезгаданих фондв, установ, органзацй для здйснення ними екологчно, оздоровчо, аматорсько, спортивно, культурно, освтньо, науково та благодйно дяльност.

Досить ефективним для використання при звльненн вд податку на добавлену вартсть на мпорт Указ Президента Украни Про справляння податку на добавлену вартсть з мпортних товарв вд 30 червня 1995 р що дозволив господарюючим суб ктам, а отже неприбутковим органзацям та благодйним фондам, отримувати необхдн для х дяльност мпортн товари без справляння податку на добавлену вартсть.

Постанова Кабнету Мнстрв Про впорядкування, приймання та розподл гумантарно допомоги вд 24 липня 1993 р. передбача звльнення об ктв гумантарно допомоги пд час перемщення через митний кордон Украни вд ввзного мита. Однак застосування цього нормативного документа звужено вичерпним перелком об ктв, що визнаються ним як гумантарна допомога. Цей перелк вичерпним може бути розширений в кожному конкретному випадку разовим дозволом.

Звльнення вд ввзного мита також передбачено Розпорядженням Кабнетом Мнстрв Украни вд 17 вересня 1993 р. Щоправда, тльки для звльнення вд такого мита приладв, обладнання запасних частин до них, матералв для обладнання, реактивв, зразкв та матералв для дослдв, а також науково-технчно лтератури, що возиться в Украну лише фзичними юридичними особами виключно для пдтримки безприбутково науково-технчно дяльност науково-дослдних установ безпосередньо укранських вчених.

Указ Президента Про пльги щодо оподаткування добровльних пожертвувань юридичних та фзичних осб вд 12 серпня 1995 комплексно та майже цлсно виршу питання пльгового оподаткування об ктв та суб ктв благодйно дяльност.

Саме для таких органзацй громадських та релгйних, а також фондв, установ та закладв, метою дяльност яких не одержання прибутку й доходи яких формуються виключно з добровльних пожертвувань членських внескв та або бюджетних асигнувань лише для здйснення ними, передбачено статутними документами екологчно, оздоровчо, культурно, освтньо, науково та благодйно дяльност встановлено безподатковий режим одержання коштв, матеральних цнностей та нематеральних активв, що надходять безкоштовно у вигляд безповоротно фнансово допомоги або добровльних пожертвувань вд нших юридичних та фзичних ос, у тому числ нерезидентв.

Такий пльговий режим поширються на звльнення коштв, одержаних як добровльн пожертвування, вд обов язкових платежв до бюджетв внескв до державних цльових фондв та обов язкового продажу на мжбанквському валютному ринку надходжень в ноземнй валют, а також на звльнення товарв вд обкладання податками на добавлену вартсть, акцизним збором та ввзним митом пд час перемщення таких товарв через митний кордон Украни.

Що стосуться одержувачв благодйно допомоги фзичних осб, то зазначених Указом, з сукупного доходу, одержуваного такими фзичними особами протягом календарного року, включаються суми добровльних пожертвувань, одержаних як в грошовй, так в натуральнй форм, незалежно вд х розмру.

Щоправда, цей указ не звльнив вд обкладання податками на добавлену вартсть обороти з безкоштовно передач товарв робт, послуг, включаючи мпортн, на користь фзичних осб, а також не виршив питання звльнення вд ввзного мита товарв, що закуповуються за кордоном на власн кошти неприбуткових органзацй.

Благодйних органзацй в Укран як юридичн особи Благодйн органзац в Укран юридичними особами тому надляються правами, як мають юридичн особи.

Юридичними особами визнаються органзац, як мають вдокремлене майно, можуть вд свого мен набувати майнових особистих немайнових прав, нести обовязки, бути позивачами вдповдачами в суд, арбтражному суд або в третейському суд. 3 цього визначення можна видлити так стотн ознаки юридично особи 1. Органзацйна днсть.

Юридична особа це не окремий громадянин фзична особа, а колективне утворення, певним чином органзований колектив людей органзаця. Органзацйна днсть виявляться у певнй рарх, спвпдпорядкованост органам управлння, що складають його структуру, в чткй регламентац вдносин мж його учасниками. Завдяки цьому, ста можливим перетворити бажання велико клькост учасникв у дину волю юридично особи в цлому, а також узгоджено виразити цю волю зовн. Гражданское право под ред. Ю.К.Толстого, А.П. Сергеева.

Благодйн органзац мають вдповдну структуру, х органзацйна днсть закрплються в установчих документах благодйних органзацй. 2.Майнова вдокремленсть Кожна юридична особа ма сво майно, вдокремлене, по-перше, вд майна членв дано органзац по-друге, вд майна держави чи автономного утворення, територально громади по-трет, вд майна нших органзацй. Благодйн органзац мають у свой власност або в оперативному управлнн вдокремлене майно.

У власност благодйно органзац можуть перебувати рухоме нерухоме майно, матеральн та нематеральн активи, кошти, а також нше майно, придбане на законних пдставах. Благодйна органзаця ма право здйснювати вдносно майна та коштв, як знаходяться у власност, будь-як угоди, що не суперечать статутним цлям та законодавству Украни. Зовншнй прояв майнова вдокремленсть знаходить у наявност самостйного баланса смети. 3. Виступ у цивльному оборот вд свого мен. Кожна юридична особа ма сво найменування мя. Вд свого мен вона набува майнових та особистих немайнових прав несе обовязки, вступаючи в рзн цивльно-правов вдносини з ншими органзацями та громадянами. нш особи можуть дяти вд мен юридично особи тльки за згодою. снують обов язков вимоги щодо найменування благодйних органзацй. Воно повинно мстити вказвки на органзацйно-правову форму та характер дяльност, тобто мету дяльност благодйно органзац, наприклад, благодйного фонда.

Благодйн органзац, назви яких було зарестровано у встановленому законом порядку, мають виключне право його використання.

Мсцезнаходженням благодйно органзац вважаться мсце його державно рестрац, якщо у вдповдност до закону установчими документами не встановлено нше. З поняттям мсцезнаходження юридично особи пов язано здйснення дй, що тягнуть за собою певн юридичн наслдки. Зокрема, це мсце виконання ряду договрних зобов язань. 4. Здатнсть нести самостйну майнову вдповдальнсть. Здатнсть органзац вд свого мен брати участь у цивльних правовдносинах, самостйно набувати майнових особистих немайнових прав нести обовязки зумовлю самостйну майнову вдповдальнсть юридично особи за своми зобовязаннями.

Невиконання або неналежного виконання зобовязання боржником вн повинен вдшкодувати кредиторов завдан збитки. Формою цивльно-правово вдповдальност юридичних осб також неустойка визначена законом або договором грошова сума, яку боржник повинен сплатити кредиторов у раз невиконання або неналежного виконання зобовязання, зокрема у раз прострочення виконання.

Юридична особа вдповда за своми зобовязаннями належним й закрпленим за нею майном, на яке за ст.7 Закону Украни Про власнсть, ст. 32 ЦК Украни та ншими актами законодавства може бути звернено стягнення. 5. Здатнсть бути позивачем або вдповдачем у суд, арбтражному чи третейському суд. Широка участь юридичних осб у майнових та особистих немайнових вдносинах, можливсть покладення на них цивльно-правово вдповдальност за порушення зобовязань, заподяння майново шкоди ншим особам спричинюють потребу в захист порушених цивльних прав, а у звязку з цим необхднсть звернення з позовом до суду, арбтражного чи третейського суду. ншими словами, юридична особа ста стороною-позивачем або вдповдачем у цивльному, арбтражному процес або третейському розгляд цивльного спору.

Вс зазначен ознаки юридично особи взамозумовлен мають розглядатися в дност, сукупност, бо лише разом вони розкривають суть юридично особи. До ознак юридично особи нод вдносять право органзац мати рахунок у банку, круглу печатку тощо. Але ц ознаки не стотними, вони другорядн, похдн.

Адже коли органзаця створена вже сну як юридична особа, то вона за законом повинна звернутися до установи банку з заявою про вдкриття рахунку для збергання свох коштв проведення безготвкових розрахункв з ншими органзацями. Цей обовязок ста вже елементом цивльно правосубктност органзац як юридично особи. Цивльне право Украни пд ред. О.В. Дзери, Н.С.Кузнцово Порядок виникнення припинення благодйних органзацй Порядок виникнення благодйних органзацй Благодйна органзаця набува права юридично особи з моменту державно рестрац.

Державна рестраця всеукранських та мжнародних благодйних органзацй здйснються Мнстерством юстиц Украни, а мсцевих благодйних органзацй, а також вддлень флй, представництв всеукранських, мжнародних благодйних органзацй вдповдними мсцевими органами виконавчо влади. Для державно рестрац благодйно органзац подаються так документи заява засновникв засновника чи х уповноважених, статут положення, протокол установчих зборв ззду, конференц, вдомост про засновникв засновника та органи управлння благодйно органзац, вдомост про мсцев вддлення фл, представництва благодйно органзац, документ, що засвдчу сплату коштв за державну рестрацю.

Орган, який здйсню державну рестрацю, може проводити переврку вдомостей, що мстяться в поданих документах. За результатами розгляду заяви прийматься ршення про державну рестрацю або вдмову в державнй рестрац.

Псля державно рестрац благодйно органзац засновникам засновнику видаться свдоцтво про рестрацю за зразком, встановленим Кабнетом Мнстрв Украни. Зарестрована благодйна органзаця вноситься до рестру благодйних органзацй, що ведеться органом, який здйсню державну рестрацю, з присвонням вдповдного номера. Порядок ведення рестру встановлються Кабнетом Мнстрв Украни. Дан рестру щодо благодйних органзацй, як зарестрован Мнстерством юстиц Украни, оприлюднюються в офцйних виданнях. Благодйна органзаця зобовязана псля отримання свдоцтва про державну рестрацю у мсячний термн стати на облк у податкових органах за мсцезнаходженням.

Благодйнй органзац може бути вдмовлено у рестрац. Зокрема, при порушенн встановленого законом Украни Про благодйництво та благодйн органзац та ншими нормативно-правовими актами Украни порядку створення благодйно органзац або наявнсть ранше зарестровано благодйноорганзац пд такою ж назвою пдставою для вдмови у державнй рестрац. Не може вважатися пдставою для вдмови в державнй рестрац благодйно органзац надання й юридично адреси громадянином за мсцем його проживання.

Ршення про вдмову в державнй рестрац благодйно органзац може бути оскаржене у судовому порядку вдповдно до законодавства Украни. Засновники благодйних органзацй Засновниками благодйно органзац можуть бути громадяни Украни, ноземн громадяни, особи без громадянства, як досягли 18 рокв, а також юридичн особи незалежно вд форм власност. Органи державно влади та органи мсцевого самоврядування, а також державн комунальн пдпримства, установи, органзац Украни, що фнансуються з бюджету, не можуть бути засновниками благодйно органзац.

Засновники благодйно органзац на загальних зборах ззд, конференц приймають ршення про заснування благодйно органзац, затверджують статут формують орган управлння органзацю, заслуховують звти наглядово ради щодо контролю за цльовим використанням коштв майна благодйно органзац, виршують нш питання, що вдносяться до х компетенц. Статут положення благодйно органзац Благодйна органзаця д на пдстав статуту положення.

У статут положенн зазначаються - назва, мсцезнаходження, статус та органзацйно-правова форма благодйно органзац - предмет, цл, завдання та основн форми благодйно дяльност - порядок утворення дяльност органв управлння благодйно органзац - джерела фнансування та порядок використання майна коштв благодйно органзац - порядок внесення змн до статуту положення благодйно органзац - порядок реорганзац або лквдац благодйно органзац, використання майна коштв у раз припинення дяльност - умови порядок прийняття в члени благодйно органзац та вибуття з не - права обовязки членв благодйно органзац.

До статуту положення можуть включатися нш положення, повязан з особливостями дяльност благодйно органзац. Статут положення благодйно органзац не повинен суперечити законодавству Украни. Припинення дяльност благодйних органзацй При настанн передбачених у закон обставин юридична органзаця припиня свою дяльнсть. Юридична особа припиняться шляхом лквдац або реорганзац злиття, подлу або приднання.

Злиття ма мсце тод, коли дв або бльше юридичн особи об днуються в одну нову при цьому припиняють сво снування. Приднання - це форма реорганзац, за яко одна юридична особа включаться до складу ншо юридично особи, яка продовжу снувати дал, але вже в бльшому масштаб. Приднувана органзаця припиня свою дяльнсть. Подл означа, що на баз одн юридично особи виника дв або бльше юридичних осб, а ця перша припиняться.

При видленн нема припинення юридично особи, з складу лише видляться нове соцальне утворення, яке надляться правами юридично особи. Свордною формою реорганзац юридичних осб х перетворення. Суть перетворення поляга в тому, що на основ юридично особи створються нова органзаця, яка ма нший профль, цл дяльност, структуру тощо, але прийма вс активи пасиви попередника. Цивльне право Украни пд ред. О.В.Дзери та Н.С.Кузнцово При злитт подл юридичних осб майно права обовязки переходить до нововиниклих юридичних осб. При приднанн юридично особи до ншо юридично особи майно права обовязки переходить до останньо. Майно переходить в день пдписання передаточного балансу, якщо нше не передбачене законом або постановою про реорганзацю.

Особливстю реорганзац благодйних органзацй як юридичних осб те, що благодйна органзаця не може бути реорганзована в юридичну особу, метою дяльност яко одержання прибутку. Реорганзаця благодйно органзац здйснються за ршенням вищого органу управлння вдповдно до вимог статуту положення. ншою формою припинення дяльност лквдаця благодйно органзац. Лквдаця благодйно органзац здйснються в установленому законодавством порядку.

При лквдац благодйна органзаця припиня свою дяльнсть без правонаступництва, тобто переходу прав та обов язкв до нших осб. Для здйснення ршення про лквдацю благодйно органзац створються лквдацйна комся.

Статус благодйних органзацй

Правоздатнсть благодйних органзацй Як субкт майнових та особистих нема... Якщо брати за приклад мжнародний фонд Джоржа Сороса Вдродженя, то таки... Крм того, фонд власником свого майна, на яке у його засновникв вдсутн ... До компетенц вищого органу благодйного фонду вдноситься Змна статуту У... не вправ використовувати на оплату прац адмнстративно-управлнського пе...

Благодйн органзац держава

Тому я не можу обминути це питання в свой робот. Список лтератури 1. Цивльний кодекс Украни, 18.07.1989 2. Хопкинс 6.О благотворительной и некоммерческой деятельности под ред. Вербицкого, Москва 1992 год 7.Втчизна 3-4, 1999 рк.

– Конец работы –

Используемые теги: Благотворительные, организации0.059

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Благотворительные организации

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Тема 1 Организация учета и внутрихозяйственного контроля в организации
Теоретические аспекты организации учета и внутрихозяйственного контроля в сельскохозяйственной организации... Основные принципы рациональной организации бухгалтерского учета в... Нормативно правовое регулирование организации учета и внутрихозяйственного контроля...

Организация производства как функция управления. Формы организации производства
Организация производства как функция управления Формы организации производства... Воспроизводство...

Организация труда как элемент организации на производстве
Значение организации труда возрастает по мере развития рыночных отношений, способствующих возрождению конкуренции, при которой большой вес… Труд становится сложным и ответственным, а его несовершенная организация… На уровне предприятия, организация труда - это система рационального взаимо¬действия работников со средствами…

Лекции по курсу Теория организации. ОРГАНИЗАЦИЯ КАК СИСТЕМА
Составитель к т н доц каф Управление строительством... Шевченко Л В... ЛЕКЦИЯ...

Определение организации. Виды организации
Организация это группа людей деятельность которых сознательно координируется для достижения общей цели... Виды... Неформальная организация спонтанно возникающая группа людей достаточно регулярно вступающих во взаимодействие друг...

Понятие организации. Общие характеристики организации
Понятие организации Общие характеристики организации... Формальные и неформальные организации...

Организация оформления и учет депозитных операций физических лиц в кредитных организациях
Нигде в мире банковские депозиты никогда не были инструментом зарабатывания денег и служили скорее для защиты от инфляции. Даже в России, когда… Сегодня ситуация на финансовом рынке такова, что процентные ставки будут… Правда, банковские специалисты советуют осторожным инвесторам держать средства на валютных вкладах со сроком 3 9…

Организация как система. Законы организации
Теория организации призвана ответить на вопросы: зачем организации нужны? как они создаются, функционируют и изменяются? почему члены организаций… Овладение знаниями об этом позволяет обоснованно и профессионально подходить к… Организация рассматривается как процесс и как явление. Организация как процесс – совокупность действий, ведущих к…

Доверенность от имени организации отдаётся от имени только организации (а не от филиала), за подписью её руководителя и с печатью
Для законных представителей нужен документ подтверждающий связь представителя с представляемым свидетельство о рождении для родителей для... Договорные представители Основной способ оформления полномочий... Доверенность от имени организации отда тся от имени только организации а не от филиала за подписью е руководителя...

Организация торгово-технологического процесса и организация труда на розничном предприятии
Торгово-технологический процесс в торговле имеется важное значение. Торгово-технологический процесс обеспечивает обработку потоков, начиная с… Поэтому в торговле необходима грамотная организация как торгового, так и технологического процесса.Переход страны к…

0.055
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам