рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Благодйн органзац держава

Благодйн органзац держава - раздел Право, Благотворительные организации Благодйн Органзац Держава. Законом Украни Про Благодйництво Та Благодйн Орган...

Благодйн органзац держава. Законом Украни Про благодйництво та благодйн органзац також врегульовано вдносини мж благодйною органзацю та державноюст. 23-25. Тому я не можу обминути це питання в свой робот. Держава в особ органв влади гаранту забезпечу захист передбачених законодавством Украни прав та нтересв фзичних юридичних осб - учасникв благодйництва та благодйно дяльност.

Втручання органв державно влади, органв мсцевого самоврядування та х посадових осб у дяльнсть благодйних органзацй, як втручання благодйних органзацй у дяльнсть органв державно влади та органв мсцевого самоврядування забороняться. Держава законодавчо охороня права благодйних органзацй особи, винн у порушенн законодавства про благодйництво та благодйн органзац, несуть вдповдальнсть вдповдно до законв Украни.

В Укран проводяться заходи по заохочення благодйницько дяльност. Наприклад, 18.09.2000 року було прийнято Постанову Кабнету Мнстрв 1491 Про загальнодержавний огляд меценатства та спонсорства. Метою ц програми було створення належних умов, як сприятимуть благодйництву та вдродженню традицй меценатства в духовному житт народу, звернення уваги суспльства на проблеми сьогодення, наданню допомоги малозабезпеченим верствам населення, а також популяризац благодйно дяльност, яка направлена на захист громадян похилого вку, нвалдв, материнства дитинства, розвитку культури спорту, охорону та збереження культурно спадщини. Ця програма проводиться щорчно на регональних та загальнодержавному рвнях.

Попереднм розглядом, пдготовкою питань, поданих для регонального огляду будуть займатись регональн органзацйн комтети. На державному рвн ц документи розглядатиме Органзацйних комтет з пдготовки та проведення загальнодержавного огляду меценатства спонсорства.

Всник Законодавства Украни 42, 2000 рк Проблеми, що спткають благодйн органзац в сучасному суспльств Благодйн органзац, як увесь неприбутковий сектор в цлому потребують пдтримки як у свому функцонуванн розвитку, так в створенн загального клмату в суспльств, який би м дав змогу успшно дяти. Ось т сфери, як вимагають особливо уваги 1. Функцонування розвиток - Формування головно мети стратег Багатьом благодйним некомерцйним органзацям в цлому властива короткострокова орнтаця, яка наслдком снуючо полтично та економчно нестабльност - Кервн органи Часто благодйн органзац не мають чткого уявлення про те, як найкраще обрати та органзувати наглядов та дорадч органи, а також розподлити мж ними рол та функц - Управлння Благодйн органзац часто створюються ентузастами, як фахвцями в свой галуз, але не в управлнн органзацю.

Щоб виршити це питання, кервникам органзацй потрбно пройти пдготовку в галузях органзацйно структури розвитку, управлння та розвитку людських ресурсв, стратегчного планування, нформацйних систем, проектного фнансового менеджменту, управлння грантами, моноторнгу - Життздатнсть Так само, як у питанн управлння, тут браку спецальних знань - Етика, звтнсть саморегуляця - Комункаця та нформаця Благодйн органзац нердко дють в нформацйному вакуум.

Часто неможливо дзнатися, що було вже зроблено у цй галуз ншими благодйними органзацями, державою чи комерцйним сектором - Обмн досвдом та спвпраця Багато благодйних органзацй побоюються тсно спвпрац з ншими органзацями, оскльки вбачають у них конкурентв на отримання обмежених донорських коштв.

Крм того, вони остергаються втратити самостйнсть 2. Загальний клмат - Законодавство Необхдно пдтримувати розвиток законодавства у цй сфер, а також вдосконалювати вже снуюче законодавство Узгодження дяльност з державним та дловим сектором На державному рвн та в длових колах потрбно досягати розумння т позитивно рол, яку вдгра неприбутковий сектор у громадянському суспльств, а також корист, яку можуть принести благодйны органзац та неприбутковий сектор в цлому державному та приватному сектору - Культура соцально вдповдальност та флантроп досить нерозвиненою сьогодн, оскльки благодйн органзац здебльшого покладаються на фнансування з-за кордону або намагаються вижити без фнансування взагал - Норми етики сну потреба у нормах етики та вдповдальност, яка б поширювалася на весь сектор.

Без встановлення та дотримання цих норм весь сектор може втратити довру громадян - нформування громадськост Слд надавати громадянам, держав та дловому сектору бльше нформац про позитивну роль благодйних органзацй та неприбуткового сектора в суспльств.

Висновок В мой робот я розглянула питання правового регулювання благодйних органзацй як юридичних осб поняття, загальн засади, порядок створення та припинення, дздатнсть юридичн форми благодйних органзацй. Отож, благодйна органзаця - недержавна органзаця, головною метою дяльност яко здйснення благодйно дяльност в нтересах суспльства або окремих категорй осб. Благодйна органзаця юридичною особою ма вс ознаки, властив юридичнй особ вдокремлене майно, може вд свого мен набувати майнових особистих немайнових прав, нести обовязки, бути позивачами вдповдачами в суд, арбтражному суд або в третейському суд. Як субкт майнових та особистих немайнових вдносин благодйна органзаця надляться цивльною право-дздатнстю.

Правоздатнсть юридично особи спецальною вона ма правоздатнсть вдповдно до встановлених цлей дяльност.

Благодйн органзац набува права юридично особи з моменту державно рестрац, а припиняють в порядку реорганзац або лквдац. Вони мають чтко визначене законом Украни Про благодйництво та благодйн органзац коло прав обов язкв. У сфер господарсько та фнансово дяльност законодавством накладаються значн обмеження. Розрзняють так основн органзацйно-правов форми дяльност благодйних установ членська благодйна органзаця, благодйний фонд, благодйна установа, нш благодйн органзац фундац, мс, лги тощо. Отож, треба зазначити, що питання правового регулювання снування дяльност благодйних органзацй, як належать до так званого третього, неприбуткового сектору надзвичайно важливим и проблемним для Украни.

Оскльки лише державний, комерцйний та неприбутковий сектор у спвпрац можуть забезпечити снування стабльно, демократично, правово держави громадянського суспльства. Список лтератури 1. Цивльний кодекс Украни, 18.07.1989 2. Закон Украни Про благодйництво та благодйницьк органзац вд 16.09.1997 3.Цивльне право Украни пд редакцю О.В Дзери, Н.С. Кузнцово, Кив, 2000р. 4.Некоммерческие фонды и ораганизации правовые аспекты О.Г. Дрокин, А.А. Игнатенко, С.В Изотова, С.Н Мовчан, Н.С. Невменова, Москва, 1997 5.Как создать благотворительную организацию и управлять ею Брюс Р. Хопкинс 6.О благотворительной и некоммерческой деятельности под ред. Вербицкого, Москва 1992 год 7.Втчизна 3-4, 1999 рк. Микола Дейчаквський Громадянське суспльство недержавн органзац 8. Втчизна 3-4, 1998 рк 9. Всник законодавства Украни 42, 2000рк Загальнодержавний огляд меценатства коментар до Постанови КМУ вд 28.09.2000 10. Всник законодавства Украни 47. 2000 рк 11. Регулирование правового статуса некоммерческих организаций в гражданских кодексах мира от.ред. К.Ньюмен.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Благотворительные организации

У колишньому Радянському Союз снувало два види недержавних органзацй одн перебували пд контролем держави, а нш стояли в незаконнй опозиц до не.… Таким чином, серед громадян не снувало традиц об днання з власно нцативи для… Одночасно внаслдок розпаду старо системи вдбувся значний економчний спад, була зруйнована державна нфраструктура…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Благодйн органзац держава

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Статус благодйних органзацй
Статус благодйних органзацй. Благодйн органзац в Укран мають рзний статус. Зокрема, вдповдно до закону Украни Про благодйництво та благодйн органзац благодйн органзац утворюються дють за територаль

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги