рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Проблема пдвищення конкурентоспроможност товарв послуг на ринку

Проблема пдвищення конкурентоспроможност товарв послуг на ринку - раздел Право, Конкурентноспроможність Проблема Пдвищення Конкурентоспроможност Товарв Послуг На Ринку. У Мжнароднй ...

Проблема пдвищення конкурентоспроможност товарв послуг на ринку. У мжнароднй практиц вважаться доцльним випускати не один вирб, а х досить широкий параметричний ряд, що утворить асортиментний набр. Чим обширнее параметричн ряди й асортиментн набори, тим вище моврнсть того, що покупець знайде для себе оптимальний варант закупвл.

Наприклад, випускають автонавантажувач того самого типу, але вдрзняються друг вд друга вантажопдйомнстю, швидкстю, радусом розвороту т.п. Кожному споживачу з урахуванням конкретних умов його роботи необхдн визначен експлуатацйн параметри автонавантажувачв, що купуються. Якщо продавець здатний х забезпечити, покупка вдбудеться, якщо н - покупець буде шукати ншого продавця. Щоб оцнити конкурентноздатнсть товару, необхдно виршити широке коло питань насамперед одержати обктивну нформацю про т ринки, де вже реалзуться чи пропонуться збувати товар, про його конкурентв. Аналзу ринкв придляться основна увага.

Особливо це вдноситься до оцнки тих потреб, що передбачуваний товар не задовольня, до виявлення негативних позитивних властивостей цього товару, що вдзначають споживач. На закнчення зважуться питання, чи вдповда в даний момент вироблена продукця по технчному рвн якост вимогам кнцевих споживачв, оцнються конкурентноздатнсть в результат комплексного дослдження ринку.

Виходячи з оцнки снуючо перспективно конкурентноздатност товару прийматься ршення про подальшу виробничо- збутову полтику чи продовжувати виробництво даного товару його збут чи провести модернзацю для перетворення товару в товар ринково новизни чи зняти його з виробництва приступити до випуску нового товару. Чи варто приступити до пошуку нового ринку збуту з урахуванням достатност фнансових матеральних ресурсв, наявност товаропровдно збутово мереж, можливостей забезпечення сервсу проданого товару.

При вибор шляхв пдвищення конкурентноздатност товару нердко бува дуже свочасним ршення не про запуск нового, не про зняття з виробництва морально застарлого, а про модифкацю товару. Ршення про модифкацю товару прийматься з метою задоволення особливих вимог покупцв для одержання бльшого прибутку. Безперечним розвиток такого напрямку пдвищення конкурентноздатност товару, як свочасне надання комплексу послуг, звязаних з збутом використанням машин, устаткування й ншо промислово продукц як б забезпечували хню постйну готовнсть до високоефективно експлуатац, тобто сервсне обслуговування. При вмлй органзац сервс виршальним чинником пдвищення конкурентноздатност товару, тому що цни на запасн частини в 1,5 - 2,0 рази нижче, нж цни на комплектуюч, використовуван у виробництв.

У виршенн задач пдвищення конкурентноздатност продукц з кожним роком все зростаюче значення набува проблема вибору, освоння нових ринкв збуту. У звязку з цим на будь-якому пдпримств дуже важлив аналтико-пошуков зусилля в цй област.

Нов ринки збуту виршальним образом можуть змнити конкурентноздатнсть товару рентабельнсть збутово дяльност. Зрозумло, що, впроваджуючи товар на новий ринок, можна продовжити життвий цикл товару. Сезонн коливання в попит можуть сприяти успшнй реалзац того самого товару в рзних точках планети. А збльшення обсягу продажв на нових ринках дозволить знизити витрати виробництва на одиницю продукц, насамперед за рахунок використання дешево робочо сили, досить низьких рвнв податкв митних податкв ряду нших факторв на нових ринках збуту.

У звязку з цим дуже важливо для подальшого розвитку конкурентноздатност товару перш нж перейти до нового, його модифкац, зняттю з виробництва спробувати вийти з ним на новий ринок збуту, тому що на внутршньому його конкурентноздатнсть рзко упала. У результат оцнки конкурентноздатност продукц можуть бути прийнят наступн шляхи пдвищення конкурентноздатност O змна складу, асортименту, структури застосовуваних матералв сировини, напвфабрикатв, що комплектують вирб або конструкц продукц O змна порядку проектування продукц O змна технолог виготовлення продукц, методв випробувань, системи контролю якост виготовлення, збереження, упакування, транспортування, монтажу O змна цн на продукцю, цн на послуги, по обслуговуванню ремонту, цн на запасн частини O змна порядку реалзац продукц на ринку O змна структури розмру нвестицй у розробку, виробництво збут продукц O змна структури й обсягв кооперацйних постачань при виробництв продукц цн на комплектуюч вироби складу обраних постачальникв O змна системи стимулювання постачальникв O змна структури мпорту видв мпортовано продукц.

Стратегя пдвищення якост товару найважлившою складовою частиною стратег фрми. Обктами прогнозування показники якост товару, що уступають аналогчним показникам товарв конкурентв. 10 етапв для пдвищення якост по Джозефу М.Джурану. 1. Сформуйте усвдомлення потреби в якснй робот створть можливсть для полпшення якост. 2. Установть цл для постйного удосконалювання дяльност. 3. Створть органзацю, що буде працювати над досягненням цлей, створивши умови для визначення проблем, вибору проектв, сформувавши команди вибравши координаторв. 4. Надайте навчання всм спвробтникам органзац. 5. Виконуйте проекти для виршення проблем. 6. нформуйте спвробтникв про досягнут полпшення. 7. Виражайте сво визнання спвробтникам, як внесли найбльший внесок у полпшення якост. 8. Повдомляйте про результати. 9. Реструйте успхи. 10. Запроваджуйте досягнення, яких Вам удалося домогтися протягом року, у системи процеси, що регулярно функцонують в органзац, тим самим, закрплюючи х. См успшних факторв якост 1. фокус на споживача 2. фокус на процес його результати 3. управлння участювдповдальнстю 4. безупинне полпшення 5. проблеми, що залежать вд робтникв, повинн складати не бльш 20 6. проведення вимрв 7. постйно дюч наскрзн функцональн наради, що представляють собою постйно дюч команди по полпшенню якост.

Висновок Конкурентоспроможнсть як соцально-економчна категоря - це спроможнсть, вмння досягати законним шляхом найвищих економчних та соцальних переваг.

Поняття конкурентоспроможност нтерпретуться аналзуться в залежност вд розглядамого економчного обкту.

У багатограннй практичнй дяльност по досягненню конкурентоспроможност акценти повинн бути розставлен наступним чином 1 Конкурентоспроможнсть персоналу 2 Конкурентоспроможнсть пдпримства 3 Конкурентоспроможнсть продукц одержана як похдна перших двох. Зрозумло, що вся робота повинна проводитися паралельно, енергйно, вдповдними службами, але проритет повинен належати персоналу.

В багатограннй робот по досягненню конкурентоспроможност важливе мсце належить показникам, як повинн характеризувати та давати змогу оцнювати конкурентоспроможнсть того чи ншого обкту. Як показало проведене дослдження, нараховуться багато параметрв, як повинн знаходитися в пол зору кервництва пдпримства, як найважливш обкти управлння.

Разом з тим, задаючись параметрами конкурентоспроможност для того або ншого обкту, необхдно постйно турбуватися про створення належних умов, як забезпечують досягнення потрбних параметрв конкурентоспроможност.

Умови обставини, вд яких будь-що залежить виступають, таким чином, другою основоположною складовою категорю конкурентоспроможност. Вони охоплюють широкий спектр технчних, технологчних, органзацйних, економчних, соцальних, кадрових, правових, деологчних вдносин, як складаються в процес функцонування господарського механзму пдпримства.

Створення всх необхдних умов для досягнення конкурентоспроможност обктв - первинна турбота кервництва всього персоналу пдпримства. Але успх нашого, та нших пдпримств буде залежати вд Державно полтики. Основним завданням Держави ма бути створення такого економчного, полтичного та правового середовища, нституцйно нфраструктури, як б стримували перспективн конкурентоспроможн товари. В першу чергу це стосуться визначення та проведенням реформ господарсько дяльност в умовах переходу до ново модел розвитку економки, створення ефективно експортно-мпортно стратег, полтики таможн, валютно-фнансов, та нших, як б враховували нацональн нтереси та нтереси виробникв. У той же час снують визначен шляхи пдвищення хньо конкурентноздатност, повязан з економчними критерями зменшення торгових надбавок на товари зниження тарифв на послуги за рахунок використання внутршнх резервв, економ витрат на процеси обслуговування без зниження рвня х якост, що дозволить установити бльш низьк цни при реалзац товарв наданн послуг.

Обмеження активного впливу на пдвищення конкурентноздатност товарв послуг у сфер обслуговування вимага обрунтованого добору застосування методв забезпечення конкурентноздатност, як необхдно розглядати як найбльш ефективн шляхи пдвищення конкурентноздатност.

Одним з шляхв пдвищення конкурентноздатност товарв послуг у сфер обслуговування забезпечення х органзацйного й нформацйного пдкрплення у форм надання додаткових сервсних послуг, а також доведення до споживачв необхдно достоврно нформац.

Крм того, пдвищити конкурентноздатнсть товарв послуг у сфер виробництва й обслуговування можна шляхом розробки впровадження систем забезпечення конкурентноздатност.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Конкурентноспроможність

Загострення конкурентно боротьби за збут сво продукц, за мсце на ринку помж фрмами-виробниками та торговими органзацями змушу шукати х нов засоби… Передовий закордонний досвд свдчить, що яксть, безперечно, найбльш вагомою… У цих умовах проблема конкурентноздатност пдпримства продукц, у виробникв практично не вставала, а якщо виникала, то…

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Проблема пдвищення конкурентоспроможност товарв послуг на ринку

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Конкурентоспроможнсть товару та послуг як запорука ефективно дяльност суб ктв ринку
Конкурентоспроможнсть товару та послуг як запорука ефективно дяльност суб ктв ринку. Конкурентноздатнсть товару виршальний фактор його комерцйного успху на розвитому конкурентному ринку. Це

Аналз конкурентоспроможност взамодй в комерцйнй дяльност торгових пдпримств
Аналз конкурентоспроможност взамодй в комерцйнй дяльност торгових пдпримств. сну цлий ряд методик оцнки конкурентоспроможност з урахуванням як цнових, так нецнових факторв. Особливу роль при

Лтература
Лтература. Белоус О.П Панченко Е.Г. Менеджмент конкурентоспособность и эффективность. К Знание Украины,1992 г 40с. 2. Герасимчук В.И. Розвиток пдпримства. Дагностика, стратегя, ефективнсть. К 1995

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги