рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Поняття кримінально-правової кваліфікації

Поняття кримінально-правової кваліфікації - раздел Право, Поняття Кримінально-Правової Кваліфікації ...

Поняття кримінально-правової кваліфікації

1.1. Зміст та обсяг поняття кримінально-правової кваліфікації

1.2. Процес кримінально-правової кваліфікації та її результат

1.3. Структура кримінально-правової кваліфікації

1.4. Значення правильної кримінально-правової кваліфікації

Зміст та обсяг поняття кримінально-правової кваліфікації

Слово «кваліфікація» походить від двох латинських слів — диаііз (якість, ЯКИЙ за якістю) та &сіо (роблю). Таким чином, в буквальному перекладі… 1) оцінці підлягають не будь-яка поведінка особи, а та, котра хоча чимось… 2) оцінка здійснюється на підставі норм, викладених у КК. Під нею також розуміють:

Процес кримінально-правової кваліфікації та її результат

З'ясування того, з яких стадій та етапів складається кримінально- правова кваліфікація, у якій послідовності вони розташовані, має, як видається,… a. процес кримінально-правової кваліфікації не можна ототожнювати з процесом… b. між окремими стадіями та етапами кримінально-правової кваліфікації існує діалектичний взаємозв'язок, їх…

Структура кримінально-правової кваліфікації

Структуру кваліфікації утворюють ті ж елементи, які входять у структуру будь-якої людської діяльності. Це — її об'єкт, суб'єкт та зміст. Вказаним об'єктом є те, на що спрямована відповідна діяльність, яка підлягає… Узагальнено ж об'єктом кваліфікації можна назвати діяння, що підлягає кримінально-правовій оцінці.

Значення правильної кримінально-правової кваліфікації

Правильна діяльність — така, під час котрої дотримуються існуючих правил та норм, результат якої відповідає дійсності, є істинним. Кримінально-правову кваліфікацію слід вважати правильною тоді, коли вона… Питання матеріального кримінального права, вирішення яких обумовлене правильною кваліфікацією

ТЕРМІНИ

Вона включає вибір відповідної статті, обґрунтування необхідності її застосування, процесуальне закріплення висновку про те, що діяння передбачене… Кваліфікація закінченого злочину — це вид кримінально-правової кваліфікації,… Кваліфікація злочинів — це вид кримінально-правової кваліфікації, при проведенні якої встановлено відповідність…

Підстави кримінально-правової кваліфікації

1.1. Поняття підстав кримінально-правової кваліфікації

1.2. Фактична підстава кримінально-правової кваліфікації

1.3. Юридична підстава кримінально-правової кваліфікації

1.4. Склад злочину і його значення для кримінально-правової кваліфікації

Поняття підстав кримінально-правової кваліфікації

Кваліфікацію діяння можна здійснювати, лише маючи для цього відповідні підстави. Причому вони мають бути наявними вже на момент початку діяльності з… Види підстав кримінально-правової кваліфікації. У теорії кримінального права прийнято виділяти фактичну і юридичну підстави кримінально-правової кваліфікації. Під…

Фактична підстава кримінально-правової кваліфікації

Кримінально-правова кваліфікація взагалі не може відбутися, якщо не зібрана, не оцінена та не оформлена інформація про фактичні обставини справи. … Звідси випливає значення для кваліфікації встановлення фактичних обставин… Фактичні обставини справи, які враховуються при кваліфікації.

Юридична підстава кримінально-правової кваліфікації

Однією з поширених класифікацій норм кримінального права є їх поділ на забороняючі (чи заборонні), роз'яснюючи (дефінітивні), виключні… Забороняючі норми встановлюють ознаки злочину та передбачають вид і міру… неодмінно посилаються на статті кримінального закону, які виражж « тг бороняючі кримінально-правові норми.

Склад злочину і його значення для кримінально-правової кваліфікації

Вказані у статтях Загальної та Особливої частин кримінального закону ознаки, сукупність яких необхідна і достатня для того, щоб визнати вчинене… Елементи та ознаки складу злочину, які використовуються при… Поняття «склад» означає наявність сукупності частин, які утворюють щось єдине, ціле. У складі злочину такими частинами…

Принципи кримінально-правової кваліфікації

1.5. Поняття та види принципів кримінально-правової кваліфікації

1.6. Характеристика окремих принципів кримінально-правової кваліфікації.

Поняття та види принципів кримінально-правової кваліфікації

Кримінально-правова кваліфікація, за рівнем їх узагальнення (з врахуванням співвідношення останніх, яке виражається філософськими категоріями… 1) загальні, що поширюються на кримінально-правову оцінку будь-якого діяння; … 2) типові — які стосуються кваліфікації певних видів злочинних діянь (попередньої злочинної діяльності, злочинів,…

Характеристика окремих принципів кримінально-правової кваліфікації.

По суті, цей принцип пов'язаний з вирішенням усіх питань кримінально-правової кваліфікації. Він справляє визначальний вплив на зміст усіх інших… Найбільш зримо дія цього принципу виявляється, зокрема, у таких положеннях: … • питання кваліфікації злочинів мають однаково вирішуватися на всій території держави, тобто однорідні злочини повинні…

Кваліфікація злочину з урахуванням стадій його вчинення .

4.1. Кваліфікації закінченого злочину

4.2. Кваліфікація готування до злочину.

4.3. Кваліфікація замаху на злочин.

4.4. Кваліфікація у зв'язку з добровільною відмовою від вчинення злочину.

Кваліфікації закінченого злочину.

1) готування до злочину; 2) замах на злочин; 3) закінчений злочин.

Кваліфікація готування до злочину.

Аналіз кримінально-правових норм, теоретичних по¬ложень, практики дозволяє виділити такі ознаки готуван¬ня до злочину: 1) виконуються дії, які не описані у диспозиції статті Особливої частини,… 2) винний виконує одну з дій, що названі у ч. 1 ст. 14 КК як види готування до злочину:

Кваліфікація готування до злочину при неконкретизованому умислі

Наприклад, якщо злодій відкриває сейф, не знаючи, скільки у ньому грошей, розраховуючи викрасти все, що там є, і реалізує свій намір, то скоєне… Готування до злочину з неконкретизованим умислом кваліфікується за ч. 1 cm. 14…

Кваліфікація замаху на злочин.

Поняття замаху на злочин міститься у ч. 1 ст. 15 КК. Як і поняття готування до злочину, воно потребує конкретизації шляхом виділення та аналізу… 1). виконуються дії, які безпосередньо спрямовані на вчинення злочину. 2). об'єктивна сторона злочину не завершується — не настають наслідки або ж, навіть, діяння не доводиться до кінця

Кваліфікація у зв'язку з добровільною відмовою від вчинення злочину.

У зв'язку із застосуванням ст. 17 КК слід вирішувати низку питань кримінально-правової кваліфікації. До них належать: 1. чи є злочином посягання, від доведення якого до кінця була добровільна… 2. визначення того, що добровільна відмова сталася до моменту закінчення злочину;

Кваліфікація злочинів, вчинених у співучасті

1.8. Кваліфікація співучасті з врахуванням виду співучасника. 1.9. Кваліфікація співучасті з врахуванням її форм. 1.10. Кваліфікація невдалої співучасті та співучасті у незакінченому злочині.

Злочини, при вчиненні яких співучасть не може мати місця.

До них належать:

a. вчинення злочину лише однією деліктоздатною особою.

b. спільне вчинення кількома особами необережного злочину.

Так, двоє водіїв керують автомобілями з несправними гальмами й допускають зіткнення.

c. використання необережності іншої особи для вчинення злочину.

Наприклад, сторож засинає під час чергування, а злодій, скориставшись цим, вчиняє крадіжку.

d. відсутність сумісності посягання — зв'язку між діями осіб, які вчиняють злочин.

Так, після пошкодження продуктопроводу, вчиненого однією особою з метою викрадення бензину, до нього прийшли десятки жителів найближчого села, кожний з яких набирав пальне для себе. У даному випадку викрадення чужого майна вчиняється без співучасті — відсутні її об'єктивні ознаки.

5.)відсутність двостороннього суб'єктивного зв'язку між особами, з участю яких вчиняється злочин. Можливі ситуації, коли об'єктивно одна особа сприяє іншій у вчиненні злочину. Наприклад, надаються знаряддя , які згодом поза волею власника використовуються при вчиненні посягання.

6) неможлива співучасть і у злочинах з подвійною формою вини, кваліфікованих за наслідками.

У цих злочинах ставлення до основного (за іншою термінологією

Співвідношення співучасті у злочині і деяких посягань передбаченими статтями Особливої частини.

Мова йде про злочини, об'єктивна сторона яких полягає у «втягненні» (ст. 304 КК), «схилянні» (ст. 315 КК), «примушуванні» (ст. 280 КК), «закликах» (ч. 2 ст. 109, статті 436, 295 КК), «втручанні» (статті 343, 344, 376), «впливі» (ст. 343 КК), «придбанні або збуті майна» (ст. 198 КК), «організації або утриманні місць» (статті 317, 322 КК) тощо. У зв'язку з цим виникає потреба відмежувати відповідні діяння від підбурювання до певних злочинів, їх організації чи пособництва у них. При цьому важливими є такі положення.

Співучасть у злочині передбачає, по-перше, вплив на конкретну особу, котра повинна виступити як виконавець чи інший співучасник злочину.

По-друге, співучасть — це спільне вчинення певного злочину.

По-третє, співучасть — це участь у злочині декількох суб'єктів злочину, тобто тих, хто підлягає кримінальній відповідальності.

Нарешті, по-четверте, закон визначає співучасть як успішну, результативну діяльність.

Можливі ситуації, коли передбачені статтями Особливої частини КК розглядувані посягання одночасно містять також ознаки співучасті у злочині.

Наприклад, у справі Ю. встановлено, що він протягом кількох тижнів навчав двох неповнолітніх — Л. та Д. способам таємного проникнення у житло громадян, розповідав про найбільш ймовірні місця приховування цінностей, інструктував, що слід робити зло¬дію, коли його несподівано застануть на місці крадіжки. Коли Л. та Д., на думку Ю., досягли належного рівня підготовки, він організував вчинення ними квартирної крадіжки.

У таких випадках скоєне слід кваліфікувати за сукупністю статей, які встановлюють відповідальність за співучасть у конкретному злочині та котрі передбачають відповідальність за відповідні діяння, подібні до співучасті. У наведеному вище прикладі — це ч. З ст. 27 — ч. З ст. 185, ст. 304 КК України.

Випадки, коли посягання співучасників кваліфікуються за різними статтями Особливої частини.

Можливі ситуації, коли виконавець та інші співучасники або декілька співвиконавців неоднаково усвідомлюють суспільно небезпечний характер своєї дії чи бездіяльності.

Так, підбурювач до вбивства жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності, не повідомляє виконавцю про цю обставину. Умислом останнього не охоплюється наявність цієї ознаки складу злочину, передбаченої п. 2ч. 2 ст. 115 КК. Оче¬видно, виконавець злочину в силу положень, закріплених в ст. 11 КК, не може нести відповідальність за цей вид умисного вбивства при обтяжуючих обставинах.

За різними статтями Особливої частини також кваліфікуються діяння співучасників тоді, коли окремі з них допускають помилку у визначенні фактичних обставин справи.

Так, у літературі описаний приклад крадіжки комп'ютера двома злодіями При цьому один з них думав, що він належить державній організації, а, отже, вважав свої дії крадіжкою державного майна, вчиненою у значних розмірах. А, на думку іншого, комп'ютер був власністю громадянина. Своє посягання він оцінював як крадіжку приватного майна, що завдала значної шкоди потерпілому. Оскільки при кваліфікації необхідно враховувати спрямованість умислу винного, то дії першого злодія були кваліфіковані як крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб (за ч. 2 ст. 185 КК), а другого — як крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб і така, що заподіяла значну шкоду потерпілому (за ч. З ст. 185 КК).

Вчинення посягання з альтернативним чи неконкретизованим умислом також може бути підставою кваліфікації посягання окремих співучасників за різними статтями Особливої частини.

За різними статтями Особливої частини співучасники несуть відповідальність і тоді, коли має місце ексцес у діях когось з них.

Також за різними статтями Особливої частини кваліфікуються посягання співучасників тоді, коли має місце відхилення дії.

Індивідуальні особливості, які характеризують особу певного учасника спільного злочину і впливають лише нйого відповідальність, за загальним правилом, не можуть враховуватися при кваліфікації дій інших співучасників

Загальні правила кваліфікації злочинів, вчинених у співучасті.

З викладеного вище випливає, що при кваліфікації злочинів, вчинених у співучасті, необхідно:

• • встановити, чи має місце співучасть;

• визначити вид співучасті і встановити, кваліфікується вона з посиланням на ст. 2 7 КК чи лише за статтею Особливої частини;

• Звстановити вид співучасника і при необхідності здійснити посилання на ст. 27 КК (та визначити частину цієї статті);

• встановити форму співучасті та при необхідності здійснити посилання на ст. 28 КК (та визначити частину цієї статті);

• з'ясувати, який злочин вчинено співучасниками і якою статтею Особливої частини він передбачений; визначити: всі співучасники відповідають за однією і тією ж статтею Особливої частини чи за різними; і якщо так, то за якими саме.

Кваліфікація співучасті з врахуванням виду співучасника

Чинне законодавство виділяє чотири види співучасників: • виконавець (співвиконавець) злочину; • підбурювач до злочину;

Кваліфікація співучасті з урахуванням її форми Кваліфікація форм співучасті.

1. за ступенем згуртованості співучасників, виділяючи при цьому неорганізовану (групу осіб; групу, яка діє за попередньою змовою) і організовану… 2. за формою вираження у КК, де слід виділити співучасть, яка регламентована… Ступінь згуртованості дій співучасників підвищується у такому порядку:

Організовані форми співучасті.

Організована група Злочинна організація 1 2 о Кількість учасників Три і більше

Кваліфікація невдалої співучасті та співучасті у незакіеченому злочині

Під невдалою співучастю у злочині звичайно розуміють умиснідіяння, спрямовані на вчинення злочину сумісно з іншими особами, які, однак, не призвели… Невдала співучасть має місце тоді, коли особа, яку намагалися залучити до… • одразу ж відмовилася від участі у спільному посяганні;

Кваліфікація співучасті у злочинах зі спеціальним суб'єктом

Виконавцем злочинів зі спеціальним суб'єктом може бути лише особа, наділена відповідними ознаками, вказаними у диспозиції статті Особливої частини.… Кваліфікація організації злочину зі спеціальним суб'єк том особою, яка не… За загальним правилом, організатором злочинів зі спеціальним суб'єктом може бути будь-яка особа, у тому числі і не…

Кваліфікація причетності до злочину

Слід намагатися визначити поняття причетності до злочину через встановлення позитивних ознак цього правового явища. Видається, причетність до… 1. це діяння, передбачене Особливою частиною КК.Тобто, причетність має власну… 2. існує у формах, передбачених Особливою частиною КК. Причетність не становить якогось одного злочину. Це збірне…

Кваліфікація множинності злочинів

1.13. Загальні положення кваліфікації множинності злочинів.

1.14. Кваліфікація сукупності злочинів.

1.15. Кваліфікація повторності злочинів.

1.16. Кваліфікація рецидиву злочинів

Загальні положення кваліфікації множинності злочинів Поняттям множинності злочинів

Під злочином же у контексті множинності розуміють діяння, передбачене кримінальним законом, те, яке містить ознаки будь-якого складу злочину. Це… Виходячи з викладеного можуть бути виведені ознаки множинності: 1) одна і та ж особа одна чи у співучасті вчинила два або більше закінчених чи незакінчених злочини;

Кваліфікація сукупності злочинів

Видові ознаки сукупності злочинів достатньо повно і точно відображені у її понятті, викладеному в ч. 1 ст. 33 КК. Конкретизуючи ці ознаки, можна… 1. вчинене повністю не охоплюється будь-якою однією статтею Особливої частини… 2. .кожний із злочинів, які утворюють сукупність, підлягає кваліфікації за окремою статтею чи частиною статті…

Кваліфікація повторності злочинів.

Це, наприклад, вчинення одного дня крадіжки, а іншого — хуліганства. Залежно від виду попереднього і наступного злочину виділяють повторність… Ознаки повторності злочинів

Кваліфікація злочинів при конкуренції кримінально-правових норм

1.17. Поняття конкуренції кримінально-правових норм.

1.18. Види конкуренції кримінально-правових норм.

1.19. Правила кваліфікації злочинів при конкуренції кримінально-правових норм.

Поняття конкуренції в кримінальному праві Походження та значення терміна «конкуренція» .

Сучасні словники української мови слово «конкуренція» визначають як: 1) боротьбу між товаровиробниками за вигідні умови виробництва та збуту… Конкуренція як правове поняття означає наявність кількох правових положень,… об'єктом конкуренції пропонується визнавати статті кримінального закону (їх частини, пункти). Саме щодо них виникає…

Кваліфікація складених злочинів.

  Разом з тим, конкуренція статей кримінального закону це не завжди результат… 1. при створенні норм узагальнюючого характеру на базі кількох казуїстичних.

Правила кваліфікації при конкуренції статей, які передбачають загальну та спеціальну норми

Тому в кримінально-правовій літературі одностайно пропонується правило правозастосування при конкуренції загальної та спеціальної норм: в цих… особливого мучення, кваліфікація за сукупністю за ч. 2 ст. 346 та ч. 2 ст. 121… Кваліфікація при конкуренції статей, які передбачають незакінчену злочин ну діяльність та закінчений злочин.

Кваліфікація злочинів при помилках злочинця

1.21. Класифікація помилок вчиненого зі сторони злочинця та особливості їх кваліфікації. 8.1. Поняття помилки злочинця в кримінальному праві та її вплив на… Помилкою злочинця у кримінальному праві називається спотворена, неправильна уява особи, що вчинює злочин, про юридичну…

Класифікація помилок вчиненого зі сторони злочинця та особливості їх кваліфікації

Найбільше практичне значення для кваліфікації злочинів має помилка в об'єкті і предметі посягання. При вчиненні злочину іноді виникає помилка… Помилка в об'єкті кримінальне-правової охорони трапляється тоді, коли винна… Важливе практичне значення має помилка у родовому об'єкті посягання, оскільки вона впливає на кваліфікацію діяння.…

Кваліфікація злочинів, вчинених при наявності обтяжуючих і пом'якшуючих ознак складу злочину

1.24. Поняття диференціації та індивідуалізації кримінально-правової кваліфікації.

1.25. Кваліфікація вчиненого при наявності кількох кваліфікуючих чи пом'якшуючих ознак.

1.26. Кваліфікація при конкуренції обтяжуючих і пом'якшуючих ознак складу злочину.

9.1. Поняття диференціації та індивідуалізації кримінально-правової кваліфікації.

Поняття диференціації кримінальної відповідальності

Встановлення різних форм відповідальності — це закріплення її у нормативних актах різних галузей права. Встановлення ж різних видів відповідальності… Наприклад, у чинному законодавстві глибоко диференційована відповідальність за… 1) форма власності майна, яке виступає предметом крадіжки (при вчиненні крадіжки приватного майна передбачена…

Правила кваліфікації злочинів, відповідальність за які диференційована

При розслідуванні та судовому розгляді конкретних кримінальних справ часто встановлюється наявність одночасно кількох ознак, з урахуванням яких… Наприклад, крадіжка вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, з… Не викликає сумніву, що вчинення злочину за наявності кількох ознак, з урахуванням яких диференційована кримінальна…

Кваліфікація при конкуренції обтяжуючих і пом'якшуючих ознак складу злочину.

Встановлення кількох ознак, з врахуванням яких диференційована кримінальна відповідальність, не завжди означає, що має місце їх сукупність. Вони… Конкуренція ознак, з врахуванням яких диференційована кримінальна… 1. конкуренція кваліфікуючих чи особливо кваліфікуючих ознак, з одного боку, і привілеюючих — з іншого. Якщо діяння…

Помилки у кваліфікації злочинів

1) Поняття помилок у кваліфікації злочинів та наслідки помилок.

2) Види помилок у кваліфікації злочинів.

3) Фактори, що зумовлюють помилки у кваліфікації злочинів.

4) Виявлення, усунення та попередження помилок у кваліфікації злочинів.

Поняття помилок у кваліфікації злочинів та наслідки помилок. Помилки у кримінально-правовій кваліфікації.

Помилки у кримінально-правовій кваліфікації характеризуються тим, що: 4) становлять собою вид неправильного застосування кримінального закону.… - отримують зовнішню форму виразу в певному процесуальному документі;

Види помилок у кваліфікації злочинів.

Кримінально-процесуальні помилки

Якщо ж встановлені нові докази чи дана інша оцінка вже існуючим, то змінюється об'єкт кваліфікації, її слід проводити заново, раніше проведена… Наприклад, під час розслідування виявиться, що крадіжка чужого майна вчинена… У ході встановлення фактичних обставин справи, їх оцінки також можливі неточності, неповнота, іншого роду помилки.…

Суб'єкт помилок в кримінально-правовій кваліфікації.

Це — працівники органів дізнання, слідчі, прокурори і судді. їх діяльність, в тому числі і та, яка полягає у допущенні помилок, здійснюється у… Від суб'єктів помилок у кваліфікації слід відрізняти осіб, які є суб'єктами…

Ознаки помилки у кримінально-правовій кваліфікації.

- . формалізованим виразом. Помилка здійснена відповідним суб'єктом і отримала зовнішню форму виразу в певному процесуальному документі; - змістовним. Вони полягають в неправильному застосуванні кримінального… - соціально-психологічним. Помилка носить ненавмисний характер, водночас є шкідливою для інтересів держави і…

Фактори, що зумовлюють помилки у кваліфікації злочинів.

Прийняття та введення в дію нового КК України спрямоване на поліпшення якості кримінального законодавства. А тим самим і усунення негативних… Так в ч.б ст.27 Загальної частини КК України говориться про те, що не є… Однак в літературі вказана проблема не знайшла достатнього вирішення. Окремі її аспекти розглядались такими науковцями…

Виявлення, усунення та попередження помилок у кваліфікації злочинів

Проблема помилки в кваліфікації злочинів не є новою для юридичної науки. Серед найбільш істотних недоліків кримінального законодавства, які стають на… 1.31. невитриманість термінології;

Зміна кримінально-правової кваліфікації

 

1.37. Загальні положення перекваліфікації.

1.38. Поняття і підстави зміни кримінально-правової кваліфікації.

1.39. Межі та порядок зміни кримінально-правової кваліфікації

 

 

Зміна кримінально-правової кваліфікації

- правових підстав внесення змін до кваліфікації; - кола осіб, які вправі ініціювати зміни до кваліфікації та приймати… - наслідків проведених змін для осіб, дії яких кваліфікуються, та інших учасників процесу, кримінальної справи в…

Поняття і підстави зміни кримінально-правової кваліфікації

Для вказівки на зміни до кримінально-правової кваліфікації в теорії кримінального права і процесу, в правозастосовній практиці використовують • виявлена помилка, яка була допущена при попередній кваліфікації; • встановлені зловживання посадових осіб, допущені при кваліфікації діяння;

– Конец работы –

Используемые теги: Поняття, кримінально-правової, кваліфікації0.067

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Поняття кримінально-правової кваліфікації

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни Менеджмент. Поняття та зміст менеджменту. Поняття та сутність менеджменту
з дисципліни Менеджмент... ЗМІСТ... Модуль Змістовний модуль Поняття та зміст менеджменту Поняття та сутність менеджменту Зовнішнє та внутрішнє середовище...

Основні поняття системи та моделі. Поняття моделі. Співвідношення між моделлю та системою
Людина постійно моделює оскільки моделі спрощують об єкти і явища... Величезні можливості мають комп ютери для розв язування математичних задач Числовими методами для більшості задач...

Короткий конспект лекцій/ Програма навчальної дисципліни Змістовий модуль 1._Поняття, види, особливості здійснення комерційних операцій на світовому ринку Тема1. Основні поняття ЗЕД
ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ... Кафедра менеджменту т міжнародного бізнесу...

Урок інформатики в 10 класі на тему: Поняття про Flash-презентації. Знайомство з середовищем Flash
Поняття про Flash презентації Знайомство з середовищем Flash... Тип уроку урок формування знань та вмінь...

Вступ до курсу Людина і світ . Поняття людина як біосоціальна істота, розкрити основні завдання курсу, уявлення про його роль у формуванні світогляду людини
ЗАНЯТТЯ... Вступ до курсу Людина і світ Поняття людина як біосоціальна істота... Мета розкрити основні завдання курсу уявлення про його роль у формуванні світогляду людини розкрити зміст основних понять людина особистість...

ТЕМА 1. ПОНЯТТЯ І СУТНІСТЬ МЕНЕДЖМЕНТУ
ТЕМА ПОНЯТТЯ І СУТНІСТЬ МЕНЕДЖМЕНТУ... Мета засвоїтиосновні властивості організації як об єкта управління еволюцію... План...

ПРЕДМЕТ, ОБ’ЄКТ І ЗАВДАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ. Предмет економічного аналізу та його роль в умовах ринкової економіки. Основні поняття, об’єкт і завдання економічного аналізу
ПРЕДМЕТ ОБ ЄКТ І ЗАВДАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ... Предмет економічного аналізу та його роль в умовах ринкової економіки... Основні поняття об єкт і завдання економічного аналізу...

ТЕМА 1. СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА: ПОНЯТТЯ, ЕВОЛЮЦІЯ
КОНЦЕПЦІЇ... Сутність і особливості стратегії підприємства... Концепції стратегії підприємства Еволюція стратегії підприємства...

Основи організації Фінансів підприємств. Поняття фінансів підприємств, їх зміст, функції
Тема... Основи організації... Фінансів підприємств...

0.03
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам