рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Тема 25. Злочини проти життя та здоров’я особи

Тема 25. Злочини проти життя та здоров’я особи - раздел Право, Кримінальне право 1. Ревнуючи Дружину, Корнієнко Вирішив З Нею Розправитись. У Себе На Квартирі...

1. Ревнуючи дружину, Корнієнко вирішив з нею розправитись. У себе на квартирі він облив її окропом, що спричинило опіки І—II ступеня, після чого завдав численних ударів гайковим ключем по голові. Від крику потерпілої прокинулись діти. Коли 15-річний Олег намагався умовити батька, той завдав йому кількох ударів тим самим ключем по голові, заподіявши поранення, від яких Олег помер у лікарні. Не бажаючи мати свідка, Корнієнко ключем завдав також кілька ударів по голові Миколі, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння. Побачивши, що дружина ворухнулась, Корнієнко завдав їй ще три удари гайковим ключем. Потерпілій були спричинені середньої тяжкості тілесні ушкодження. Вважаючи всіх трьох убитими, Корнієнко викликав швидку допомогу, порізавши собі вену і симулюючи психічне захворювання.

2. Оленюк мав відомості, що у Верченко, яка проживає одна, є багато грошей, що їх вона виграла в лотерею. Він запропонував Іванчуку обікрасти Верченко. Вночі вони через вікно проникли до неї в хату і почали шукати гроші. Коли Верченко прокинулась і закричала, Оленюк двома ударами ножа в шию і груди вбив її. У приміщенні злочинці знайшли лише 580 грн., які й забрали.

3. З метою розлиття спиртних напоїв Пустовіт і Радосюк пізно ввечері зайшли до будинку Степанова, де, крім останнього, знаходились також Макогон та Федоров. На грунті ревнощів до Макогон, сожительки Пустовіта, яка прийшла в дім до Степанова зі своїм знайомим Федоровим, Пустовіт прогнав останнього і здійняв сварку з Макогон. Наніс їй побої, а потім вирішив убити. Реалізуючи свій намір, Пустовіт, нібито проводячи її додому, разом з Радоскж довів Макогон до водойми, з допомогою Радосюк зв'язав їй руки і почав завдавати ударів кухонним ножем у різні частини тіла. Всього він завдав 24 ножових поранення черевної порожнини та грудної клітки. Потім ніж взяла Радосюк і з помсти за образу, заподіяну їй Макогон під час сварки в будинку Степанова, завдала ним удару в серце. Від одержаних поранень Макогон померла. З висновку судово-медичної експертизи видно, що кожне із 9 проникаючих поранень, завданих потерпілій Пустовітом, саме по собі призвело б до настання смерті.

4. Дудник разом з Качковським, який мав допомагати йому у виконанні будівельних робіт, розпивав спиртні напої. Коли Дудник відлучився, Качковський сам випив горілку, що залишилася, після чого заснув на подвір'ї. Дудник намагався розбудити Качковського, але той нецензурно вилаявся на його адресу і продовжував дрімати. Обурившись і згадавши, що Качковський сам випив частину горілки, а, крім того, не повернув йому давній борг, Дудник вирішив розправитись з ним. Він вилив на одяг Качковського бачок гасу і підпалив, а сам втік з місця вчинення злочину. Потерпілий від одержаних опіків через два тижні помер.

5. Ілясов, Романченко і Воронецький на квартирі останнього розпивали спиртні напої. Між Ілясовим та Романченком виникла сварка, а далі бійка, в процесі якої Романченко спричинив Ілясову легкі тілесні ушкодження без розладу здоров'я. Бійку було припинено Воронецьким. Випивка продовжувалась. Збираючись йти додому, Ілясов не знайшов свого шкіряного пальта і запідозрив, що його сховав Романченко, щоб потім забрати собі. Обурений такою підозрою, Романченко накинувся з кулаками на Ілясова. Щоб заспокоїти Романченка, Воронецький та Ілясов зв'язали йому руки і ноги. Озлоблений на Романченка, Ілясов через якийсь час затяг його на кухню, де протягом тривалого часу завдавав у різні частини тіла ударів руками, ногами, а також ременем з металевою пряжкою, душив його цим ременем. Ілясов спричинив Романченку численні двосторонні переломи ребер, крововиливи в ділянці грудної клітки, на серцевій сумці, в гіпофіз, сонячне сплетіння, оболонки і тканини головного мозку та внутрішню оболонку серця. Від одержаних ушкоджень, що потягли за собою тяжкий травматичний шок і жирову емболію малого кола обігу, Романченко на місці вчинення злочину помер.

6. Гольцев, звільнившись з місць позбавлення волі, де він відбував покарання за замах на вбивство із хуліганських спонукань, зійшовся з Пайовою. Вони обоє зловживали спиртними напоями,срарилися, при цьому Гольцев неодноразово погрожував Пановій вбивством. Під час чергової сварки Гольцев збив Панову на підлогу і завдав їй ногою, взутою у черевик, удару в груди в ділянку серця, спричинивши тупу травму грудної клітки з розривом лівого шлуночка серця. Від одержаного ушкодження Панова померла на місці.

7. Кримський з метою заволодіння автомашиною ГАЗ-24 "Волга", що належала львівській геологорозвідувальній експедиції, вчинив напад на водія цієї машини Титла, в процесі якого мисливським ножем (він постійно носив його з собою, хоч і не був мисливцем) завдав сім ударів у шию і спину. Від одержаних ушкоджень Титло через кілька днів помер. Підробивши дорожнього листа, Кримський намагався перегнати автомашину в іншу область, але був затриманий.

8. Повертаючись з весілля вночі додому, п'яний Ватрич побачив ще більш п'яного односельця Лукашука, що ледве тримався на ногах, вчепившись за паркан. У відповідь на пропозицію Ватрича йти додому разом Лукашук висловився нецензурно. Тоді Ватрич витяг з кишені пляшку горілки і завдав нею Лукашуку удару по голові, збивши його з ніг, а коли той намагався звестись на ноги, повторив удар. Пляшка розбилась. Тоді Ватрич почав завдавати Лукашуку ударів у різні частини тіла ногами й гострою шийкою пляшки, а також підібраним з землі каменем. Після цього Ватрич волоком потяг Лукашука до мосту. Коли Лукашук застогнав, Ватрич каменем ще кілька разів ударив його по голові та скинув у річку. Потерпілому було заподіяно смертельні тілесні ушкодження, зокрема, закриту травму черепа з крововиливом у мозок. Смерть Лукашука настала від утоплення.

9. Кочегар Швидко через неприязні стосунки зіштовхнув троюрідного брата Кизю в дренажний колодязь глибиною 18 м, де той утопився. Коли дружина загиблого через 3 дні прийшла до котельної спитати про свого чоловіка, Швидко вбив її молотком і труп кинув у той самий колодязь. Потерпіла була на 8-му місяці вагітності близнятами.

10. Чехун, керуючи закріпленою за ним вантажною автомашиною в стані сп'яніння, зупинив її біля легкової автомашини, що частково стояла на проїжджій частині сільської вулиці, і почав нецензурно лаяти Гуйбу, Вербного і Троян, які сиділи в цій автомашині, за те, що вони зупинились на дорозі. Він витягнув з автомашини Гуйду і вдарив кулаком в обличчя. Троян повела Гуйду до себе у двір, а Чехун із залізним бруском підбіг до Вербного і замахнувся на нього. Підбіг Ткаченко, забрав брусок і поклав у кабіну вантажівки. Чехун знову схопив брусок і намагався вдарити Вербного, але цьому завадив Ткаченко. Тоді Чехун схопив свій "дипломат" і все ж наніс удар по голові Вербному, після чого поїхав. Невдовзі він повернувся з мисливською рушницею, лаючись та погрожуючи ("Застрелю!"), підбіг до Вербного і Ткаченка та вистрілив у їхньому напрямі. Ткаченко почав тікати. Чехун з близької відстані вистрілив у Вербного, тяжко поранивши його в живіт, від чого потерпілий помер.

11. В сім'ї Руденка на грунті пияцтва глави сім'ї часто виникали сварки. Він ображав дружину, бив її. Під час чергової сварки Руденко завдав потерпілій удару ногою в живіт, що потягло переривання вагітності, про яку він знав. Перебуваючи у стані сп'яніння, невдовзі він знову вчинив з дружиною сварку і завдав їй кількох ударів по обличчю і в груди. Потерпіла заявила, що піде зі скаргою до дільничного уповноваженого, взяла на руки малолітню дочку Галю і вийшла на подвір'я. Руденко схопив мисливську рушницю, прицілився в голову дружини і вистрілив. Пострілом було вбито Галю, а її мати одержала легке дробове поранення лівої кисті. Тримаючи на руках убиту дочку, потерпіла крикнула "Що ти наробив?" і вибігла на вулицю. Руденко наздогнав її і вбив пострілом у голову. Коли на постріл прийшла сусідка Євтушенко і побачила два трупи, Руденко, намагаючись позбавитись свідка, вистрілив і в неї, спричинивши численні поранення шиї та обличчя, а сам втік. Євтушенко було заподіяно тяжкі тілесні ушкодження.

12. У сім'ї Попових часто виникали сварки. При цьому Попов бив дружину, погрожував убити її й сина. Під час чергової сварки Попов, перебуваючи в стані сп'яніння, схопив пістолет і почав його перезаряджати. Злякавшись, дружина забігла в туалет та покликала туди сина. Попов вирішив убити їх обох. Він зробив спочатку два постріли в дружину і один у сина, а потім намагався покінчити життя самогубством, вистріливши в ліву частину грудей. Дружина була вбита, сину — заподіяно тяжке тілесне ушкодження, сам Попов одержав середньої тяжкості тілесне ушкодження.

13. Гураль, проводжаючи після кіносеансу Вакулову додому, в лісопарку намагався вступити з нею в статевий зв'язок. Вакулова вчинила опір. Тоді він вийняв ножа і почав погрожувати. Вакулова закричала, намагалась втекти. Гураль догнав її і зґвалтував, а потім завдав трьох ножових поранень у груди, від яких потерпіла померла. Для того, щоб приховати заподіяне, Гураль розчленував труп Вакулової і частини його сховав у різних місцях під хмизом.

14. Мірочник, Жариков і Геурков зібралися на квартирі у Не-крач у зв'язку з днем народження Геуркова. Іменинник поводив себе непристойно: викинув подаровані йому квіти, бив посуд, лаявся. Виник конфлікт. В один із моментів, коли Геурков і Жариков залишилися на кухні самі, продовжуючи конфліктувати, Геурков схопив кухонну сокирку і замахнувся нею на Жарикова. Останній вихопив сокирку і завдав нею ударів у голову Геуркову, спричинивши кілька забитих ран. Геурков пішов у ванну, Жариков ножем ударив його в шию, після чого перетяг до кімнати, де завдав численних ударів в різні частини тіла взятими на кухні шампурами, а також ножицями. Всього Жариков завдав більше 60 ударів різними предметами. Від численних поранень Геурков помер на місці вчинення злочину. Під час цих подій Мірочник і Некрач були в іншій кімнаті, але все чули й усвідомлювали, що відбувається. Залишивши труп Геуркова в квартирі Некрач, всі пішли і повернулись через два дні. Жариков приніс з собою теслярську сокиру, якою розчленував труп Геуркова. Частину тіла вони втрьох викинули у водойми, а частину — сховали в лісопосадці, Некрач вимила сліди крові в своїй квартирі.

15. У Дніпрі утопився мешканець Києва. Батько загиблого Пунько, помилково вважаючи винним у смерті сина Борисенка, неодноразово говорив Шпаку, що готовий заплатити будь-яку винагороду тому, хто вб'є Борисенка. Про ці розмови Шпак розповів Долженку, а той — Ворогу. Долженко і Ворог, діючи узгоджено, вирішили організувати вбивство Борисенка. З допомогою Шпака вони зустрілися з Пуньком, одержали від нього завдаток — 100 доларів. Пунько пообіцяв після вбивства заплатити ще 400 доларів. Сума обіцяної винагороди не дуже влаштовувала Долженка і Ворога. Пунько, намагаючись їх заохотити, повідомив, що Борисенко володіє значними матеріальними цінностями. Реалізуючи намічений план, Долженко з метою вбивства і розбійного нападу повідомив ці дані та адресу Борисенка Сивоволову і Колеснику, які вночі вбили Борисенка у його квартирі, завдавши ножових ударів в груди. При цьому вони взяли гроші, вироби із золота, інші цінні речі — всього на суму 380 тис. грн., частину яких передали Долженку.

16. Чабан сільськогосподарського кооперативу Максимов самовільно залишив роботу і, взявши без дозволу коня, в особистих справах поїхав у сусіднє село. Лише наступного дня він з'явився на роботу, причому був у стані сп'яніння. В зв'язку з останньою обставиною бригадир сільськогосподарського кооперативу Семенов відсторонив Максимова від роботи. Взявши вдома мисливську рушницю 16-го калібру і зарядивши її патроном з крупним дробом, Максимов повернувся на ферму і з відстані 2 м вистрілив у Сєменова. Від одержаного проникаючого поранення черевної порожнини Семенов через кілька годин помер у лікарні. В момент пострілу Семенов розмовляв у тамбурі ферми з Матушкіним, що стояв з ним поруч. Всередині приміщення знаходились інші люди.

17. На двох човнах Куницин, Толстов і Пузанов увечері з двома сітями прибули на протоку річки для лову риби, знаючи, що це заборонено. Коли Куницин почав ставити сіть, у протоку для затримання браконьєрів прибув інспектор рибнагляду Крилов на човні, керованому Петеньовим, якого він попросив допомогти в затриманні браконьєрів. Крилов пред'явив Куницину службове посвідчення і вилучив поставлену ним сіть. У цей час Толстов і Пузанов у прибережних хащах сховали іншу сіть. Крилов і Петеньов почали на човні прочісувати протоку в пошуках інших сітей. Коли вони почали витягувати сіть, що намоталась на мотор човна, Куницин на великій швидкості вчинив наїзд на човен рибінспектора. Внаслідок наїзду Крилов і Петеньов упали у воду. Глибина річки в тому місці сягала 2 м. Розвернувши свого човна, Куницин попрямував на Петеньова, але той устиг пірнути під човен. Потім Куницин спрямував свого човна на Крилова, який тримався за напівзатонулий човен. Проїхавши по цьому човну і зовсім утопивши його, Куницин намагався своїм човном наїхати на Петеньова, однак тому знову вдалося пірнути під човен і залишитись неушкодженим. Крилов у цей час уже стояв на мілкому місці, по пояс у воді, і з рушниці вистрілив у мотор човна Куницина, щоб зупинити його, але не поцілив. Куницин спрямував свого човна на Крилова, не впорався з керуванням, внаслідок чого його човен, не зачепивши Крилова, винесло на берег.

Визнаючи себе винним частково, Куницин твердив, що не хотів позбавляти життя потерпілих.

18. Увечері Давидов зайшов на садову ділянку Шароніна і почав збирати у кошик полуниці. Шаронін його прогнав, завдавши кількох ударів. Щоб помститися, п'яний Давидов вночі підійшов до садового будиночка Шароніна і, переконавшись, що той спить, облив бензином двері й підпалив. Пожежею було знищено садовий будиночок з усім наявним у ньому майном. Шаронін одержав сильні опіки, зумів вибратись з палаючого будиночка, але невдовзі помер у лікарні. Давидов пояснив, що хотів "підсмажити" Шароніна.

19. Маркович і Баришев разом з Вяхіревим на квартирі останнього розпили три пляшки вина. Маркович зажадав від Вяхірева, щоб він віддав свою частину грошей за вино. Той відмовився, між йими виникли сварка і бійка, в ході якої Маркович кілька разів ударив Вяхірева в обличчя та інші частини тіла. Коли Вяхірев упав, Маркович сильно ударив його ногою в груди і двічі в живіт, спричинивши поперечний перелом грудини, переломи ребер, розрив правої легені, печінки, селезінки. Від одержаних тяжких тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події.

З висновку судово-медичної експертизи видно, що тяжкі тілесні ушкодження виникли від трьох ударів у груди і живіт, синці та садна на обличчі й правій руці потерпілого утворились від шести ударів.

20. На вулиці Акілін розмовляв з Гмизіним. До них підійшов п'яний Положієнко і без будь-якого приводу завдав двох ударів в обличчя Акіліну. Той відштовхнув його від себе і покликав свого знайомого Олійника. Положієнко забіг додому, схопив мисливську рушницю, заряджену дробом, і вистрілив в Акіліна. Однак заряд дробу попав у живіт Олійнику, заподіявши тяжке тілесне ушкодження. Життя його вдалося врятувати завдяки своєчасному хірургічному втручанню.

21. Надвечір Жгунтій на закріпленій за ним автомашині ЗІЛ-555 разом з Ткаченком під'їхав до закусочної. Ткаченко познайомив його зі Скубієм та Бойком. Бажаючи пригостити їх пивом, Жгунтій намагався взяти його поза чергою. Буфетниця відмовила йому в цьому. Жгунтій образив її нецензурними словами в присутності багатьох відвідувачів, вчинив дебош. Скубій і Бойко, яким не вдалося вгамувати Жгунтія, виштовхали його на вулицю і стояли біля входу, розмовляючи між собою. Жгунтій сів за кермо автомашини і з відстані 20—22 м спрямував її на них. Вони встигли відскочити. Трирічній Наталі Кабуловій, яка стояла поряд з ними і не встигла забігти в приміщення, внаслідок наїзду були спричинені тяжкі тілесні ушкодження, від яких вона померла на місці.

22. У стані сп'яніння Антонов о 24-й годині проник у квартиру, де проживала колишня його дружина, її сестра Єрмолаєва, а також їхні дві малолітні дочки. Скориставшись тим, що всі вони спали, Антонов відкрив усі чотири крани газової плити, зняв їх ручки, а також ручку контрольного крана і сховав. Щоб з квартири, розташованої на 8-му поверсі, ніхто не зміг вийти, Антонов зачинив двері. Антонова, почувши шум, прокинулась, вийшла на кухню і, побачивши відкриті крани газової плити, почала просити Антонова замкнути їх. Він відмовився. Тоді вони разом з Єрмолаєвою почали кликати на допомогу. До дверей підійшла сусідка Брюханова, яку Єрмолаєва намагалась впустити в квартиру. Антонов перешкоджав цьому, але Єрмолаєвій і Антоновій вдалося відімкнути двері і впустити Брюханову. Вимогу трьох жінок перекрити газ Антонов ігнорував. Тоді Єрмолаєва піднесла до конфорки запаленого сірника. Полум'я обпалило їй волосся. Прибулий наряд міліції затримав Антонова, який ніякого опору не чинив.

23. У приміщенні диспетчерської гаража між Поповим і Щипіним у присутності Кибаліна виникла сварка, під час якої вони ображали один одного. Коли Щипін ударив Попова кулаком, той металевою болванкою (7 кг) завдав Щипіну удару по голові. Удар прийшовся дотично, але потерпілий втратив свідомість і впав на підлогу. Бажаючи приховати сліди злочину, Попов підбіг до лавки, з якої вставав Кибалін, і двічі ударив його по голові, спричинивши перелом склепіння та основи черепа, внаслідок чого потерпілий помер на місці.

24. Між подружжям Тирникових склалися неприязні стосунки. Тирникова після чергової сварки вирішила вбити чоловіка. Для виконання задуманого вона залучила Шальнева, пообіцявши йому заплатити 9 тис. грн. Прийшовши додому з Шальневим пізно увечері, Тирникова пригостила його вином і дала йому сокиру. Нею Шальнев убив Тирникова, який спав.

25. Гайтан у стані сп'яніння зайшов у квартиру Довгої і, зламавши її опір, зґвалтував. Довга кричала, що таких як він треба знищувати і що вона його "посадить". Злякавшись погрози й того, що на крик можуть прийти люди з сусідніх квартир, Гайтан кинув Довгу на ліжко, сильно надавив коліном на груди і кількома ударами сокирою по голові вбив її.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Кримінальне право

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ... ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ імені Е О ДІДОРЕНКА...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Тема 25. Злочини проти життя та здоров’я особи

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Передмова
      Організація навчального процесу здійснюється навчальними підрозділами вищого навчального закладу (факультетами, кафедрами, відділеннями тощо). Основн

ЗА КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ
    Поточний контроль (загальна кількість балів не може перевищувати 30) Контроль за виконанням індивідуальної та самост

Щодо розв’язання задач на практичних заняттях
      Лекція – основна форма проведення навчальних занять у вищому навчальному закладі, призначених для засвоєння теоретичного матеріалу.

Щодо виконання індивідуальних навчально-дослідних завдань
Виконання індивідуальних завдань навчально-дослідного характеру з дисципліни "Кримінальне право (Особлива частина)" є невід’ємною складовою самостійної роботи курсантів. Вони сприяють пог

Самостійна робота курсанта – 4 години
    Питання для вивчення Загальна характеристика злочинів проти основ національної безпеки України. Родовий об’єкт цих злочинів. Види злочинів проти основ націо

Міжнародних організацій
1. Концепція (основи державної політики) національної безпеки України: Постанова Верховної Ради України про Концепцію (основи державної політики) національної безпеки України від 16.01.1997 р. // В

І пом’якшуючих обставин
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Самостійна робота курсанта –10 годин
    1. Питання для вивчення Загальна характеристика злочинів проти життя та здоров’я. Родовий об’єкт цих злочинів, значення його охорони. Види

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення: Закон України № 1972-XII від 12.12.1991 р.; у редакції від 3.03.1998 р., 15.11.2001 р. // Ві

Самостійна робота курсанта – 5 години
    Питання для вивчення Загальна характеристика злочинів проти волі, честі та гідності особи, їх об’єкт. Незаконне позбавлення волі або викрад

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Про попереднє ув'язнення: Закон України № 3352-XII від 30 червня 1993 р.; остання редакція 19.12. 2006 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1993. – № 35. – Ст. 360; 2007. – № 7 – 8. – Ст. 6

Та статевої недоторканості особи
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Самостійна робота курсанта – 3 години
    Питання для вивчення Загальна характеристика статевих злочинів. Їх об’єкт. Поняття статевої свободи та статевої недоторканості. Види цих злочинів.

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Конвенция "О защите прав человека и основных свобод" от 4 ноября 1950 года // Действующее международное право. В 3-х т. / Сост.: Ю.М. Колосов и Э.С. Кривчикова. – М.: Изд-во Московског

Тема 27. Злочини статевої свободи та статевої недоторканості особи
До ЗМІСТОВОГО МОДУЛЯ 5 Індивідуальні навчально-дослідні завдання   1. Рецензування наукових статей, препри

Тема 24. Злочини проти основ національної безпеки України
1. Пілот військового літака-винищувача (нової конструкції) Ром прийшов на аеродром, заволодів "своїм" літаком і здійснив переліт до іншої держави; просив там політичного притулку та грома

Тема 26. Злочини проти волі, честі та гідності особи
1. Журавчук у себе в саду впіймав 7-річного Гришу Продана і побив за те, що той намагався нарвати у кошик ранніх полуниць. Дружина Журавчука запропонувала "провчити злодія" таким чином: п

Тема 27. Злочини статевої свободи та статевої недоторканості особи
1. Самусенко познайомився з Мажевською і запросив її до себе в гості. Пізно ввечері, маючи намір вступити з нею в статевий зв'язок, Самусенко намагався підняти її з крісла, Мажевська вирвалась і ви

І свобод людини й громадянина
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Самостійна робота курсанта – 12 годин
  Питання для вивчення Поняття, загальна характеристика злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини й громадянина. Родовий об’єкт, значення його

Закони, підзаконні та інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Про власність: Закон України № 697-XII від 07.02.991 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1991. – № 20. – Ст. 249. 2. Про свободу совісті та релігійні організації: Закон України №

Самостійна робота курсанта – 7 годин
    Питання для вивчення Конституція України, Закон України "Про власність" – основні нормативні акти, що реґулюють відносини власності. Поня

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Бюджетний кодекс України: Закон України № 2542-III від 21.06.2001 р. // Відомості Верховної Ради України. – 2001. – № 37 – 38. – Ст. 189. 2. Водний кодекс України: Закон України № 436-I

У сфері господарської діяльності
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Та бюджетної систем України
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Та бюджетної систем України
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Самостійна робота курсанта – 5 години
    Питання для вивчення Поняття, загальна характеристика та види злочинів у сфері господарської діяльності. Злочини у сфері кредитно-фінансової, ба

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті: Закон України № 185/94-В від 23.09.1994 р.; остання редакція 15.06.2004 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1994. – № 40. – Ст. 364;

Тема 31.1. Поняття та види злочинів проти довкілля
Мета заняття:засвоїти поняття, ознаки та види злочинів проти довкілля, особливості кваліфікації кожної з груп злочинів, які охоплює ця тема; запам’ятати те, що критеріями, які покл

Злочинів у сфері водних ресурсів і лісокористування, захисту рослинного та тваринного світу
Мета заняття: закріпити теоретичні знання, отримані з лекційного курсу й у процесі самостійної підготовки, шляхом виконання практичних завдань, розвинути навички юридичного аналізу

Закони, підзаконні й інші нормативно-правові акти України та нормативно-правові документи міжнародних організацій
1. Про природно-заповідний фонд України: Закон України № 2456-XII від 16.06.1992 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1992. – № 34. – Ст. 502. 2. Водний кодекс України: Закон України

Тема 31. Злочини проти довкілля
До ЗМІСТОВОГО МОДУЛЯ 6 1. Рецензування наукових статей, препринтів, окремих розділів монографій: Акімов М. Звільнення від кримінальної відповідальності за

Та інших особистих прав і свобод людини і громадянина
1. Голова сільської ради Козлова з метою перешкодити обранню до ради небажаного кандидата в день виборів роздала окремим виборцям бюлетені, в яких у клітинках уже були проставлені позначки проти пр

Тема 29. Злочини проти власності
1. Шофер сільськогосподарського кооперативу Крицький перевозив ячмінь від комбайна на тік. Він домовився з Ладною про продаж ячменю і через якийсь час завіз їй 603 кг зерна. 2. Андрушин ра

Тема 30. Злочини у сфері господарської діяльності
1. Учень художнього технікуму Зоренко намалював два банківських білети вартістю 100 грн. кожний. При спробі збути один з них його було затримано. Варіант 1. Не сказавши про підробку

Тема 31. Злочини проти довкілля
1. Не маючи коштів на придбання матеріалу для завершення будівництва сараю, Арендар у вересні зрубав у лісі, що належав колективному сільськогосподарському підприємству, десять десятирічних сосон.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги