рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години

Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години - раздел Право, РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА з дисципліни Кримінальне право (Особлива частина) 1. У Зв'язку Із Заявою Іпполітова Про Порушення Громадсь­кого Порядку Горіним...

1. У зв'язку із заявою Іпполітова про порушення громадсь­кого порядку Горіним та Ліпхеном вони були доставлені в при­міщення штабу з охорони громадського порядку. Начальник штабу Мартиненко, з'ясовуючи обставини порушення порядку, двічі вдарив Горіна кулаком в обличчя, спричинивши йому под­війний перелом нижньої щелепи.

Варіант. Від удару Горін упав, ударившись скронею об ріжок стола, що спричинило його смерть.

 

2. Інженер Сухий працював на одному із заводів міста. Викорис­тавши підроблений диплом про закінчення вузу, він влаштувався на роботу директором заводу в іншому місті, одержавши підйомні та проїзні на дружину і двох дітей, які постійно проживали в тому місті, де Сухий одержав місце директора, і нікуди звідти не виїж­джали. Крім того, Сухий, вже як директор заводу, дав вказівку ви­платити своїй дружині Ромашевській за лікарняним листком за післяпологовий період 505 грн., хоча вона на заводі не працювала.

 

3. Повертаючись з роботи додому, Ейберс був збитий таксі й від одержаних травм помер. Його дружина Доронгова почала збирати документи для призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника на чотирьох дітей, старшому з яких було сім років. Контора, в якій працював її чоловік, знаходилася в 200 км від місця її проживання. їй довелося їздити туди чотири рази, че­рез те, що начальник контори Пак та головний інженер Гречкін видали лише довідку про заробіток потерпілого, заявивши, що більше нічого не потрібно. Вони відмовилися видати акт про нещасний випадок та засвідчити його копію печаткою, не відпо­відали на телеграми. Усі необхідні документи вони оформили лише після того, як втрутився прокурор області, викликавши для цього Доронгову, хоча могли це зробити і без неї.

Чи можна Пака й Гречкіна притягти до кримінальної відпо­відальності?

 

4. Майстер закрійного цеху взуттєвої фабрики Савчук не­рідко сам робив розкрій шкіри. Не маючи права виписувати на­ряди на своє ім'я, він домовився з обліковцем Федаком, який приписував виконану Савчуком роботу до нарядів робітників, а ті потім передавали Савчукові одержані за це гроші.

 

5. Директор профтехучилища Полоз протягом кількох років неодноразово одержував хабарі особисто або через посередників за зарахування в училище та надання місця в гуртожитку осо­бам, які не мали для цього підстав. Посередницею в хабарництві неодноразово виступала секретарка училища Діхтяр, яка пере­давала хабарі Полозу. Сторож профтехучилища Дорошенко підмовив Ступенка та Линчука дати Полозу по 800 грн. Ступенко і Линчук передали для Полоза через Дорошенка по 800 грн., які останній привласнив.

 

6. Товарознавець Харківського міськторгу Романько і заві­дувач магазину цього торгу Шатилюк за домовленістю із служ­бовими особами Львівської облспоживспілки Остапчуком і Ха-насом вивозили з магазину гречку і здавали її в споживчі товари­ства Львівської області, оформляючи акти від імені вигаданих осіб за існуючою там більш високою закупівельною ціною. Різницю в цінах, яка при цьому утворювалась, ділили між собою. Усього протягом року вони обернули на свою користь 4 тис. грн.

 

7. Працівник міліції Придвора затримав Соловко як підоз­рювану у вчиненні крадіжки хілобопродуктів на хлібозаводі. Соловко зауважила про безпідставність його підозрінь. Тоді Придвора образив Соловко та двічі вдарив її по обличчю.

Чи є в діях Придвори склад службового злочину і якого саме? Чи зміниться кримінально-правова оцінка його дій, якщо буде вста­новлено, що Соловко справді вчинила крадіжку на хлібозаводі?

 

8. Завідувачка рентген-кабінету Кухтіна та рентгенотехнік залізничної лікарні Куропаткін за домовленістю систематично одержували від громадян гроші за проведення рентгеноскопії та рентгенографії. Протягом чотирьох років Кухтіна та Куропаткін таким шляхом одержали 2200 грн. Гроші їм давали не залізничники і не члени їхніх сімей, яких вони повинні були обслуговувати, а сторонні особи.

Чи є Кухтіна і Куропаткін службовими особами? Як слід кваліфікувати їхні дії?

 

9. Луценко звернулася до відділу соціального захисту насе­лення з клопотанням про призначення їй пенсії за сина, який номер внаслідок виробничої травми. їй було відмовлено через відсутність доказів того, що вона перебувала на утриманні сина. Через якийсь час вона одержала відповідну довідку, яка давала їй право на пенсійне забезпечення. Луценко надіслала докумен­ти до відділу, а згодом звернулася до старшого інспектора з дер­жавних пенсій Красникова для з'ясування питання про те, чи буде позитивно розв'язано її клопотання. Красников відповів, що оформить документи лише за умови, якщо Луценко дасть йому 500 грн. Та погодилася. Перед тим як дати гроші, вона роз­повіла про це своєму зятеві, який почав її переконувати в тому, що цього робити не слід. Луценко його не послухалася. Тоді він переписав номери грошових купюр і повідомив у міліцію. Час­тину переданих Луценко грошей було виявлено і вилучено у Красникова.

 

10. Головний лікар центральної районної лікарні Гнатенко протягом багатьох років створював громадянам, які потребува­ли стаціонарного лікування, штучні перешкоди, посилаючись здебільшого на відсутність вільних місць у лікарні, чим приму­шував хворих та їхніх родичів давати йому гроші та продукти харчування, після чого приймав хворих на лікування. Від Тур-бай він одержав 200 грн., від Кваші — мішок картоплі та 4 кг вершкового масла, від Худолій — 3 кг сала, від Кирпоти — 4 кг меду. За допуск у палату лікарні для здійснення постійного дог­ляду за тяжкохворим чоловіком у післяопераційний період Гна­тенко за кілька прийомів одержав від Олійник 150 грн.

 

11. Лісник Ахметшин незаконно дозволив Хадасу зрубати два сироростучих дерева, за що одержав від нього 2 кг меду, а також шести громадянам зрубати 14 дубів, одержавши від них 840 грн.

Через тиждень він незаконно дозволив чотирьом громадянам зрубати чотири дуби і чотири липи, але гроші одержати не встиг у зв'язку із затриманням. Діями Ахметшина лісгоспу було зав­дано значних збитків.

 

12. Бабченко визнаний винним у тому, що, працюючи майст­ром дільниці ремонтно-будівельного управління тресту і прий­маючи іспит у слюсаря четвертого розряду Очіпка на п'ятий розряд, шляхом вимагання одержав від нього хабара в сумі 200 грн. Бабченко дав Очіпку завдання зробити розмітку шаблону для виготовлення штуцера, а коли Очіпко з ним не впорався і не відповів на теоретичні запитання, зажадав від нього грошей.

Дайте кримінально-правову оцінку дій Бабченка та Очіпка. Чи можна в цьому випадку вбачати вимагання хабара з боку Бабченка?

 

13. Вироком суду Сокура засуджено за ч. 2 ст. 368 КК. Його визнано винним у тому, що, працюючи завідувачем хірургічно­го відділення центральної районної лікарні, він протягом року неодноразово одержував хабарі від громадян, які перебували на лікуванні, та їх родичів за проведення ним операцій і забезпе­чення персоналом лікарні відповідного догляду за хворими.

 

14. Райчев, експерт експертно-технічного відділу У ВС міста, за складання експертного висновку в інтересах учасника дорож­ньо-транспортної пригоди Редьки запропонував останньому поставити в його квартирі пластикові рами, оскільки Редька працював у фірмі, що виробляє цю продукцію і надає такі по­слуги. Вартість рам та їх встановлення склала 3 тис. грн. Через місяць до Райчева звернувся Редька з проханням про складан­ня експертного висновку на користь Крюкова. Райчев погодив­ся виконати прохання за грошову суму в розмірі 2 тис. грн. Гроші від імені Крюкова були передані Райчеву Редькою.

 

15. Дільничний лікар Івченко видав своїй дочці фіктивну довідку про наявність у неї хронічного захворювання, що дало їй можливість одержати в інституті звільнення від занять фізич­ною культурою.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА з дисципліни Кримінальне право (Особлива частина)

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ... Кафедра кримінально правових дисциплін...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА
з дисципліни Кримінальне право (Особлива частина) з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” напрям підготовки „правознавство”    

ОПИС ПРЕДМЕТА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
„Кримінальне право (Особлива частина)” (за вимогами ЕСТS )   Кримінальне право Напрям, освітньо-кваліфікаційний рівень

Тема 20. Поняття, система та значення. Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Поняття Особливої частини кримінального права України та її значення. Єдність Загальної й Особливої частин кримінального права. Законодавство України про відповідальність за окремі види злочинів. П

Тема 21. Злочини проти основ національної безпеки України
  Декларація про державний суверенітет України. Акт проголошення незалежності України. Родовий об’єкт злочинів проти основ національної безпеки. Дії, спрямовані на н

Тема 22. Злочини проти життя та здоров`я особи
Конституція України про охорону інтересів особи. Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти життя та здоров’я особи. Злочини проти життя, їх загальна ха

Тема 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи
Злочини проти волі, гідності особи, їх загальна характеристика. Родовий об’єкт та безпосередні об’єкти. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини. Предмет злочину та потерпілий від

Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи
Статеві злочини, їх загальна характеристика і види. Родовий об’єкт та безпосередні об’єкти статевих злочинів. 3гвалтування. Потерпілий від злочину. Співвідношення потерпілої особи та суб’є

Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина
Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина. Вид кримінально-правових норм даної глави. Проблема місця норм, що п

Тема 26. Злочини проти власності
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти власності. Поняття розкрадання та його ознаки. Корисливі злочини проти власності з ознаками викрадення.

Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності
Поняття, загальна характеристика й види господарських злочинів. Злочини, що порушують встановлений порядок заняття господарсь­кою (підприємницькою) діяльністю.

Тема 28. Злочини проти довкілля
  Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти довкілля. Злочини проти встановленого порядку екологічної безпеки. Порушення

Тема 29. Злочини проти громадської безпеки
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадськоїбезпеки. Злочини, що сприяють створенню і діяльності організованих груп, злочинних організацій і озброєних банд

Тема 30. Злочини проти безпеки виробництва
  Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти безпеки виробництва. Злочини, що порушують встановлені умови охорони праці. П

Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Загальна характеристика та види злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту. Злочини проти встановленого порядку керування або експлуатації транспортних засобів.

Тема 32. Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку
  Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Злочини проти миру й безпеки людства.

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
  Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадського порядку та моральності. Злочини проти громадського порядку. Групове пор

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
  Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадського порядку та моральності. Злочини проти громадського порядку. Групове пор

Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг
Місце кримінального права у боротьбі з службовими злочинами, корупцією і організованою злочинністю. Правові підстави боротьби з цими явищами в Україні. Поняття службового злочину і його основні озн

Тема № 37. Злочини проти правосуддя
  Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти правосуддя. Злочини проти конституційних принципів діяльності органів розслідування, прокуратури і суду.

СТРУКТУРА ЗАЛІКОВОГО КРЕДИТУ КУРСУ
(Кримінальне право (Особлива частина)) № теми Тема Лекції Семінарські заняття Практичні занят

ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “злочини проти життя та здоров’я особи”, “вбивство”, “тілесне ушкодження”, “порушення порядку трансплантації органів”, “зараження вірусом імунодефіцит

ТЕМА 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “незаконне позбавлення волі”, “викрадення людини”, “захоплення заручників”, “підміна дитини”, “торгівля людьми”, “експлуатація дітей”, “незаконне помі

Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “зґвалтування”, “задоволення статевої пристрасті неприродним способом”, “примушування до вступу в статевий зв’язок”, “статева зрілість”, “розбещення н

Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина – 2 години
Ключові слова та поняття: “перешкоджання здійсненню виборчого права”, “таємниця голосування”, “порушення законодавства про референдум”, “недоторканість житла”, “таємниця листув

Тема 26. Злочини проти власності – 2 години
Ключові слова та поняття: “власність”, крадіжка”, “грабіж”, “розбій”, “вимагання”, “шахрайство”, “знищення майна”, “викрадення шляхом демонтажу”, “привласнення, розтрата майна

Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності – 2 години
Ключові слова та поняття: “незаконні дії з фінансовими та банківськими документами”, “контрабанда”, “валютні рахунки”, “легалізація (відмивання) грошових коштів”, “фіктивне під

Тема 28. Злочини проти довкілля – 2 години
Ключові слова та поняття: “екологічна безпека”, “забруднення або псування земель”, “забруднення атмосферного повітря”, “забруднення моря”, “ “знищення або пошкодження лісових м

Тема 29. Злочини проти громадської безпеки – 2 години
Ключові слова та поняття: “громадська безпека”, “злочинна організація”, “бандитизм”, “терористичний акт”, “воєнізовані або збройні формування”, “підвищена небезпека”, “зброя”,

Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 2 години
Ключові слова та поняття: “правила безпеки руху”, “експлуатація транспорту”, “пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів”, “захоплення транспортного підприємства”, “п

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності – 4 години
Ключові слова та поняття: “громадський порядок”, “масові заворушення”, “хуліганство”, “наруга над могилою”, “псування пам’яток історії або культури”, “жорстоке поводження з тва

Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години
Ключові слова та поняття: “службова особа”, “зловживання владою або службовим становищем”, “перевищення влади або службових повноважень”, “службове підроблення”, “службова недб

Тема 37. Злочини проти правосуддя – 2 години
Ключові слова та поняття: “завідомо незаконні затримання, привід або арешт”, “примушування давати показання”, “завідомо неправосудний вирок, рішення, ухвала або постанова”, “уч

Тема 40. злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини) – 2 години
Ключові слова та поняття: “військовий злочин”, “непокора”, “опір начальникові”, “дезертирство”, “ухилення від військової служби”, “військове майно”, “правила поводження зі збро

ТЕМА 21. Злочини проти основ національної безпеки України – 2 години
  1. Пілот військового літака-винищувача (нової конструкції) Романенко прийшов на аеродром, заволодів закріпленим за ним літаком і здійснив переліт до іншої держави, де попросив політ

ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи – 4 години
  1. Коршунов 9 травня перебував у нетверезому стані і зайшов у кафе “Дорожне” м.Новоукраїнки, де став приставати до громадян, нецензурно лаявся, висловлював погрози. У відповідь на з

ТЕМА 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи – 2 години
1. Пономарчук у себе в саду ввечері піймав 7-річного хлопчика, який намагався нарвати у кошик черешень. За це Пономарчук лозиною побив хлопця по спині, сідницям, ногам, заподіявши йому сильного фіз

Тема 26. Злочини проти власності – 2 години
1. Корзун здійснив напад на Туманова з метою заволодіння його грошима. Туманов учинив опір. Тоді Корзун наніс йому декілька ударів ножем у груди, а потім обшукав Туманова. Нічого не знайшовши, Корз

Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності – 2 години
1. Учень художнього технікуму Зоренко намалював два бан­ківських білети вартістю 100 грн. кожний. При спробі збути один з них його було затримано. Варіант 1. Не сказавши про підробку, Зоре

Тема 29. Злочини проти громадської безпеки – 2 години
  1. Погрожуючи зброєю, Галоян і Гогідзе неодноразово вчи­няли напади на водіїв таксі та забирали грошову виручку. Пісто­лет, яким вони при цьому погрожували потерпілим, був непри­дат

Тема 30. Злочини проти безпеки виробництва – 2 години
  1. Капітан катера Ампілогов та його помічник Дяченко виз­нані винуватими в тому, що всупереч правилам техніки безпеки на суднах флоту рибної промисловості України намагалися рив­ком

Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 2 години
1. Перший пілот Бортовий та другий пілот Біланов керували завантаженням хімікатів для обробки посівів, оцінюючи кількість вантажу «на око». Вони погодилися взяти на борт аг­ронома Кваснєвського, як

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності – 2 години
1. Кварацхелія, будучи в стані сп'яніння, у сквері чіплявся до дівчат Чуб і Ходаківської, пропонуючи познайомитись. Дівча­та не побажали з ним розмовляти і пересіли на іншу лаву. Тоді Кварацхелія п

Тема 37. Злочини проти правосуддя – 2 години
1. У Хутряника з двору вночі зник електронасос. Запідозрив­ши в крадіжці невідомого йому чоловіка, який перед тим з'я­вився в садибі сусідки Криштопи, Хутряник звернувся до се­лищного голови Кривор

Тема 40. злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини) – 2 години
  1. Рядовий Санько отримав від матері листа, в якому вона просила його приїхати до неї і полагодити дах будинку, який дуже протікає. Санько подав рапорт своєму командиру з про­ханням

ТЕМА 20. Поняття, система та значення Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Завдання 1. Вирішіть тестові завдання: 1. Складові структури кваліфікації злочину - це: а) об'єкт, об'єктивна сторона, суб'єкт, суб'єктивна сторо

Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи
Ситуація до вирішення: Перебуваючи у стані сп'яніння, Міщенко і Красноперов на квартирі останнього за домовленістю між собою із застосуванням фізичного насильства і погроз

Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина
Ситуація до вирішення: Катерина Меркулова після закінчення радіотехнічного технікуму знайшла собі роботу за фахом оператор ЕОМ в комп’ютерному центрі “Навігатор”. Вона зай

Тема 26. Злочини проти власності – 10 годин
Ситуація до вирішення: Андрушин разом із Лесиком вчинив крадіжку з державного промтоварного магазину. Через якийсь час він та Кононенко, який був озброєний пістолетом, про

Коли належить вважати закінченими крадіжку або грабіж?
а) з моменту, коли винна особа вилучила чуже майно; б) з моменту, коли винна особа вилучила чуже майно і має реальну можливість розпоряджатися чи користуватися ним; в) з моменту з

Контрабанда (ст.. 201 КК України) та контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів (ст. 305 КК України).
Злочин Ст.. 201 КК Ст... 305 КК Критерій розмежування      

Тема 28. Злочини проти довкілля
Ситуація до вирішення: Не маючи коштів на придбання матеріалу для завершення будівництва сараю, Арендар у вересні зрубав у лісі, що належав колективному сільськогосподарсь

Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Ситуація до вирішення: Авіамеханік Білик неякісно виконав ремонт двигуна, а інженер Титарчук, в обов'язки якого входила перевірка якості ремонту, не зробив цього, довіривш

Порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК) та суміжні склади
Злочин Ст. 438 КК Ст. 433 КК Ст. 434 КК Ст. 435 КК Ст. 445 КК Критерій розмежуванн

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Ситуація до вирішення: 2 липня, приблизно о 1-й годині, Мастяєв, Москаленко та Галицький в числі інших власників приватних автомобілів, які протягом дня не змогли заправит

Тема 34. Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров`я населення
Ситуація до вирішення: Шершньов, відбуваючи покарання у виправній колонії, домовився з Лавруком, який мав вільний доступ у колонію, про придбання на волі та збут у колонії

Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг
Ситуація до вирішення: Ревізія виявила у буфеті залізничної станції недостачу 2900 грн. Завідувач буфету Ревенко пояснив, що він відпустив у кре­дит велику кількість спирт

Тема 37. Злочини проти правосуддя
Ситуація до вирішення: Оперативний інспектор карного розшуку Тимоня, прова­дячи дізнання за фактом розкрадання запасних частин зі скла­ду графітного комбінату, допустив пе

ТЕМА 20. Поняття, система та значення Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття та система Особливої частини кримінального права України. 2. Значення Особливої частини у боротьбі зі злочинні

ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Життя та смерть: кримінально-правовий аналіз понять. 2. Аналіз положень постанов Пленуму ВСУ щодо питань кваліфікації

Тема 26. Злочини проти власності
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття і види злочинів проти власності. 2. Крадіжка. Відмежування від інших суміжних злочинів. 3. Грабіж та

Пропоновані теми доповідей та рефератів
1. Фальшивомонетництво та інші злочини, пов’язані з обігом фальшивих цінних паперів чи білетів державної лотереї. 2. Порушення порядку зайняття забороненими видами господарської діяльності

Тема 29. Злочини проти громадської безпеки
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття і види злочинів проти громадської безпеки. 2. Створення злочинної організації або незаконних воєнізованих форм

Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття та система транспортних злочинів. 2. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особ

Тема 32. Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття і види злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. 2. Злочини проти миру. 3. З

Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Хуліганство. Відмінність від групового порушення громадського порядку і масових заворушень. 2. Заклики до вчинення дій

Тема 34. Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров`я населення
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття і види злочинів проти здоров’я населення. 2. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перев

Тема 37. Злочини проти правосуддя
Пропоновані теми доповідей та рефератів: 1. Поняття і види злочинів проти правосуддя. 2. Завідомо незаконні затримання, привід або арешт. 3. Притягнення

Різноманітних видів навчальної роботи на 3 курсі
з дисципліни “Кримінальне право (Особлива частина)” (поточний контроль; письмові роботи; тестування; індивідуаль

ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА МетодичнЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Нормативна література: Конституція України від 28 червня 1996 року. Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року. Закон України „Про внесення змін

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги