рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Практичні завдання

Практичні завдання - раздел Право, ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО   1. Ярушкина С. З Родиною Дев'ять Років Перебувала У Черзі На ...

 

1. Ярушкина С. з родиною дев'ять років перебувала у черзі на отримання житлової площі. У 2003 р. їй на сім'ю з чотирьох осіб надали квартиру розміром 24,1 кв.м і на цій підставі зняли з черги осіб, що потребують поліпшення житлових умов (середня забезпеченість житлом в даному населеному пункті на 1 людину складає 9,1 кв.м). Ярушкина С. звернулася зі скаргою до міської адміністрації.

Питання:

1) Що є підставою для постановки на чергу для отримання житла?

2) Де особа, яка потребує поліпшення житлових умов, може бути поставлена у чергу, який передбачений для цього порядок?

3) Який порядок зняття з черги на поліпшення житлових умов; хто ухвалює рішення?

4) Які норми житлового законодавства порушені в даному випадку?

5) Проаналізуйте ситуацію і дайте правову оцінку.

2. Лаврушин Д., інвалід 2 групи, звернувся у нотаріальну контору для оформлення договору дарування належного йому на праві власності 2-х поверхового житлового будинку міському управлінню житлового господарства. У бесіді з нотаріусом він пояснив, що в будинку живе із матір’ю похилого віку, їм важко утримувати будинок, в якому пічне опалювання. Тому він просив надати квартиру з централізованим опалюванням, але йому було пояснено, що, як виняток, це можна зробити, якщо вони відмовляться від свого будинку на користь держави, тобто подарують його. У нотаріальній конторі відмовили в посвідченні договору дарування.

Питання:

1) Чи має рацію нотаріальна контора у відмові?

2) Чи може Лаврушин Д. отримати квартиру без дарування будинку державі?

3) Хто має право на першочергове отримання житлової площі?

4) Яким чином можна вирішити дану ситуацію?

3. Сім'ї Русових з шести осіб у зв'язку із зносом житлового будинку (житловою площею 81 кв.м), що належить їм на праві власності, і вилучення земельної ділянки для державних потреб були надані дві двокімнатні квартири: для батька з матір’ю – загальною площею 28 кв.м, для дочки з чоловіком і двома дітьми – 36,6 кв.м.

Русови від переселення відмовилися, мотивуючи тим, що квартири знаходяться в різних кінцях міста, житлова площа квартир не відповідає необхідній, в квартирах немає гарячої води.

Питання:

1) Чи можна Русових виселити в примусовому порядку?

2) Які права Русових порушені?

3) Як повинна бути дозволена дана ситуація?

4) Які норми Житлового кодексу регулюють дані відносини?

4. Наймачеві Розову після закінчення терміну договору найму житла було відмовлено наймодавцем в укладанні договору на новий строк за мотивів необхідності здійснення капітального ремонту. Через півроку Розову стало відомо, що дане житло є предметом договору купівлі – продажу, укладеного з громадянином Франції.

Розов звернувся до суду з вимогою відшкодування йому збитків, заподіяних відмовою наймодавця укласти з ним договір на новий строк.

Питання:

1) Яким повинне бути рішення суду?

2) На який термін може укладатись договір найму житла?

3) Хто може виступати як наймач і наймодавець за договором найму житла?

4) Які переважні права має наймач житла у разі закінчення договору найму житла?

5) Які права має наймач у разі продажу житла, яке було предметом договору найму?

5. Кузина Р. є наймачем чотирикімнатної благоустроєної квартири, житловою площею 46,5 кв.м. Проживає вона з дочкою. Дочка вийшла заміж і попросила матір дозволити чоловікові проживати в квартирі, на що дістала відмову. Тоді дочка звернулася до міського голови для отримання дозволу на реєстрацію її чоловіка в квартирі, і по його вказівці реєстрація була оформлена.

Кузина Р. звернулася до суду з позовом про виселення зятя, вказавши, що його реєстрація і вселення незаконні без її згоди.

Питання:

1) Чи допущено порушення житлових прав Кузиною Р.?

2) Чи може бути виселений зять з квартири?

3) Які права в даній ситуації у дочки?

4) Яким повинне бути рішення суду?

 

6. Лебедев, який проживає в кімнаті комунальної квартири, систематично пиячив, бешкетував, не приймав участі в прибиранні місць загального користування, мав заборгованість по комунальних платежах за два роки. Сусіди по квартирі разом з мешканцями декілька інших квартир, яких Лебедев ображав і чиї квартири залив водою, пред'явили до нього позов про виселення через неможливість спільного проживання.

В процесі розгляду справи позивачі змінили свої позовні вимоги і погодилися на обмін Лебедевим займаної ним кімнати. Лебедев представив суду варіант обміну. Проте, мешканці квартири, в яку Лебедев повинен був в'їхати по обміну, заявили, що вони категорично проти вселення в їх квартиру п'яниці, бешкетника, нероби, від якого інші хочуть позбавитися.

Питання:

1) Які права і обов'язки у наймачів житлових приміщень?

2) Які передбачені законодавством підстави виселення з житлового приміщення, і який порядок виселення?

3) Які види обміну житловими приміщеннями передбачені законодавством?

4) У чому особливість примусового обміну?

5) Яке рішення повинен винести суд?

 

7. Петрова звернулася до суду з вимогою про визнання її колишнього чоловіка таким, що втратив право користування житловим приміщенням, а саме – двокімнатною квартирою, яка належить Петровій на праві власності, та в якій подружжя проживало протягом їхнього шлюбу. Свої вимоги Петрова аргументувала тим, що їх розлучення відбулось більше року тому, а її колишній чоловік вже більше 6 місяців не проживає у вказаній квартирі. Натомість Петров проти заявлених вимог заперечував, мотивуючи це тим, що протягом 5 місяців він знаходився у закордонному відрядженні, а одразу після повернення внаслідок проблем зі здоров’ям змушений був провести півтора місяці у лікарні на стаціонарному лікуванні.

Питання:

1) Чи є припинення родинних відносин підставою для припинення права особи на проживання у житловому приміщенні, яке належить колишнім членам його родини на праві власності?

2) В яких випадках особа може бути визнана такою, що втратила право користування житловим приміщенням?

3) В яких випадках житлове приміщення може зберігатися за тимчасово
відсутніми громадянами?

4) Чи підлягають вимоги Петрової задоволенню?

 

8. Комаров, що один проживає за договором найму державного житла у двокімнатній квартирі загальною площею 60 кв. м, вирішив її приватизувати. Підготувавши необхідні документи, він звернувся до органу приватизації – департаменту житлово-комунального господарства міської ради з відповідною заявою, проте у приватизації йому було відмовлено. Свою відмову орган приватизації мотивував тим, що площа квартири значно перевищує норму приватизації в розрахунку на одну особу та запропонував Комарову укласти договір найму іншої, меншої за площею квартири, а згодом її приватизувати.

Питання:

1) Що може бути об’єктом приватизації?

2) Які існують способи приватизації?

3) Хто має право на приватизацію державного житлового фонду?

4) Чи правомірне рішення органу приватизації?

9. За договором оренди житла між Сомовим та Сидоровим наймачеві Сомову була передана у користування двокімнатна квартира строком на 12 місяців. Через 4 місяці в результаті того, що Сомов забув закрити кран у ванній в квартирі стався потоп, були зіпсована дерев’яна підлога та спричинена шкода на суму 7,5 тисяч гривень. Наймодавець став вимагати розірвання договору та відшкодування шкоди. Сомов відмовився відшкодувати суму шкоди, посилаючись на те, що здійснення капітального та поточного ремонту є обов’язком наймодавця. Наймодавець звернувся за захистом своїх прав до суду.

Питання:

1) На який строк може укладатись договір найму житла?

2) Які є обов’язки в наймача та наймодавця за вказаним договором?

3) Яким повинно бути рішення суду?

10. Стальський уклав договір найму житла з гр. Матвієнком. Матвієнко здав Стальському одну кімнату в двокімнатної квартирі, яка належала йому на праві приватної власності. Договір був укладений на 5 років. Після закінчення строку договору Матвієнко запропонував Стальському звільнити кімнату. Стальський відмовився зробити це, посилаючись на те, що він довгій час вже прожив у цієї кімнаті, і Матвієнко не має права виселити його, крім того він зробив косметичний ремонт кімнати і витратив на це велику суму грошей.

Матвієнко звернувся до суду з позовом про виселення Стальського.

Питання:

1) Як визначається строк у договорі найму житла, що знаходиться у приватній власності особи?

2) Чи має право наймач житла продовжити договір найму житла на новий строк?

3) На кого покладається обов’язок ремонту житла за договором найму житла, що знаходиться у приватній власності особи?

4) Яке рішення повинен прийняти суд?

11. Бондарчук і Федорець уклали 01.01.2012 р. договір найму житла строком на один рік. Свого часу Бондарчук не попередив наймача про відмову від укладання договору на новий строк, а Федорець 01.01.2013 р. не звільнив помешкання. Бондарчук 01.03.2013 р. продав це житло своєму приятелю Нестерову, який з 03.05.2013 р. подав позов до суду про розірвання договору найму і виселення Федорця на підставі невнесення наймачем плати за житло з 01.01.2013 р. Федорець пред’явив зустрічні вимоги про переведення на нього прав та обов’язків покупця згідно зі ст. 822 ЦК України.

Питання:

1) Як повинні діяти сторони договору найму житла у разі закінчення строку договору?

2) Які переважні права має наймач житла за цивільним законодавством?

3) Які правові наслідки передбачені у разі розірвання договору найму житла на вимогу наймодавця?

4) Як треба вирішити дану суперечку?

12. Сідоров (наймодавець) уклав договір найму житла з комерційним банком “АВЕК” (наймачем) строком на п’ять років. Останній передав це житло в користування своєму працівникові Смирнову. Через деякий час Смірнов за згодою банку вселив у житло свою дружину та її сина від першого шлюбу.

Минуло три роки, і Сідоров звернувся з позовом до комерційного банку “АВЕК” і до Смірнова про розірвання договору найму житла і відшкодування збитків у зв’язку з тим, що Смірнов та члени його сім’ї псують житло, власником якого він є. При розгляді справи Сідоров заявив, що на вселення Смірнова та членів його сім’ї комерційний банк “АВЕК” повинен був отримати його згоду.

Питання:

1) Чи може юридична особа бути стороною за договором найму житла?

2) Хто може проживати разом із наймачем житла і який правовий статус вони мають?

3) Чи може бути укладений договір піднайму за договором найму житла за цивільним законодавством?

4) Як треба вирішити дану ситуацію?

Тема 34. Договір позички (безоплатного користування майном)

(2 години)

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

України... Донецький національний... Університет...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Практичні завдання

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Донецьк – 2013
    Навчально-методичні матеріали для студентів денної форми навчання ОКР «Бакалавр» спеціальності «Правознавство» з навчальної дисципліни «Цивільне право» (Особлива час

Тема 43. Кредитні та розрахункові зобов’язання
Поняття розрахункових та кредитних зобов’язань. Джерела права про кредитування та розрахунки. Поняття договору позики, його відмінності від інших договорів. Суб’єкти, об’єкти і форма догов

ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ
З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО» (ОСОБЛИВА ЧАСТИНА) Практичні заняття з цивільного права мають за мету надання студенту методичної допомоги у засв

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА ДО НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
«ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО» (ОСОБЛИВА ЧАСТИНА) 1.Цивiльне право України. Особлива частина : пiдручник / [Т. В. Боднар, С. М. Бервено, О. В. Дзера та iн.] ; за ред. О. В. Дзери, Н. С.

Нормативно-правові акти
1. Про захист прав споживачів: Закон України від 12 травня 1991 р. № 1023-XII // Відомості Верховної Ради УРСР. – 1991. – № 30. – Ст. 379 // Відомості Верховної Ради України. – 2006. – № 7. – Ст. 8

Контрольні питання
1. Дайте визначення договору купівлі-продажу. 2. Які вимоги до форми договору купівлі-продажу? 3. Які правові наслідки порушення вимог закону про просту письмову форму договору ку

Нормативно-правові акти
1. Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів від 11 квітня 1980 р. // Юридичний вісник України. – 2001. – № 40. 2. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р. №

Судова практика
1. Про деякі питання практики застосування норм Цивільного та Господарського кодексів України: Інформаційний лист Вищого господарського суду України від 07.04.2008 р. № 01-8/211 // Вісник господарс

Контрольні питання
1. Дайте визначення договору поставки. 2. У чому полягають основні відмінності договору поставки від договору купівлі-продажу? 3. Яка мета договору поставки, чи є відмінність ціле

Практичні завдання
  1. Приватна медична клініка ТОВ «Айболіт» придбала за кошти, отримані в державному Інноваційному фонді, у ТОВ «Біомедтехніка» два стоматологічні крісла для потреб стоматологічного к

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р. № 436-IV // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144. 2. Про електроенергетику: Закон України від 16 жовтня 1997

Практичні завдання
  1. Енергопостачальне підприємство розмістило на дверях усіх під'їздів багатоповерхового житлового будинку оголошення про те, що в разі непогашення мешканцями протягом місяця заборго

Практичні завдання
1. 16-річному Кирилову батьки в день його одруження подарували автомобіль. Через місяць 20 травня 2013 року Кирилов, будучи зі своїм другом Петровим за містом, вирішив обміняти свій автомобіль на о

Нормативно-правові акти
1. Про благодійництво та благодійні організації: Закон України от 16 вересня 1997 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1997. – № 46. – Ст. 292. 2. Про гуманітарну допомогу: Закон Укра

Практичні завдання
1. Льовушкин придбав лотерейний квиток. З вигуком «Вигравай!» він звернувся до свого товариша по роботі Прохорова і, відкривши шухляду його робочого столу, поклав туди квиток. На лотерейний квиток

Практичні завдання
1. Гр-ка Сивцова Л. І. уклала договір ренти з гр-кой Соломатіной Н. І. на користь свого сина Дмитра на наступних умовах: за даним договором гр-ці Соломатіній Н. І у власність переходив 2-х кімнатни

Контрольні питання
1. Сформулюйте визначення договору довічного утримання (догляду). 2. Яка юридична характеристика договору довічного утримання (догляду)? 3. Чим відрізняється договір довічного утр

Практичні завдання
1. Воронова звернулася до суду з позовом, з якого випливає, що їй належав житловий будинок по вул. Шкільній, 5 в м. Амвросіївка. До цього моменту нею в нотаріальній конторі був укладений договір ку

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р. // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144 2. Про оренду державного та комунального майна: Закон України від 10

Судова практика
1. Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням приватного підприємства "Автосервіс" щодо офіційного тлумачення положень статей 177, 760, частини другої стат

Контрольні питання
1. Що може бути об’єктом майнового найму (оренди)? 2. В яких випадках договір оренди підлягає державній реєстрації? 3. Чи тягне зміна власника орендованого майна припинення догово

Практичні завдання
  1. Збираючись у довготермінове відрядження, Іванов домовився з Петровим про те, що він передасть Петрову у користування строком на 3 місяці за 1 тис. гривень свій домашній кінотеатр

Нормативно-правові акти
1. Житловий кодекс Української РСР від 30.06.1983 р.: введений в дію Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 21 грудня 1983 р. // Відомості Верховної Ради УРСР. – 1984. – № 1. – Ст. 2.

Судова практика
1. Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 2 статті 2 Закону

Контрольні питання
1. Що таке єдиний житловий фонд? 2. Дайте визначення договору найму житла 3. Чим відрізняються договори найму житла та майнового найму (оренди)? 4. Який суб’єктний склад

Практичні завдання
1. Сидоров, який вирощував сільськогосподарські культури на своїй земельній ділянці, але внаслідок проблем зі здоров’ям змушений був поїхати на тривале лікування, домовився зі своїм сусідом Макаров

Нормативно-правові акти
1. Про захист прав споживачів: Закон України від 12 травня 1991 р. № 1023-XII // Відомості Верховної Ради України. – 2006. – № 7. – Ст. 84 2. Про застосування реєстраторів розрахункових оп

Контрольні питання
1. Дайте визначення договору підряду та його юридичну характеристику. 2. В чому полягає відмінність договору підряду від трудового договору? 3. Який можливий суб’єктний склад дого

Практичні завдання
1. Член садівничого товариства Миронов уклав з робочими будівельної організації Сидоровим, Сомовим і Аркадьєвим договір, який вони назвали трудовою угодою. Відповідно до цього договору вказані робо

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р. // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144. 2. Про інвестиційну діяльність: Закон України від 18 вересня 1991 р.

Контрольні питання
1. Дайте визначення договору будівельного підряду та його характеристику. 2. Що відрізняє договір будівельного підряду від інших підрядних договорів? 3. Які види робіт слід оформл

Практичні завдання
  1. Замовник — верстатобудівне підприємство, — розглянувши проект договору підряду на будівництво гуртожитку на 525 осіб з блоком обслуговування, запропонував генеральному підряднико

Практичні завдання
  1. АТ «Завод цивільної авіації» уклав договір з Інститутом «Лабораторія аеротехнологій» на розробку нового надлегкого і зносостійкого полімеру, який би витримував підвищений тиск і

Нормативно-правові акти
1. Про захист прав споживачів: Закон України від 12 травня 1991 р. № 1023-XII (в редакції Закону України від 1 грудня 2005 р. № 3161-IV) // Відомості Верховної Ради України. – 2006. – № 7. – Ст. 84

Практичні завдання
  1. Романова уклала з туристичною фірмою договір на туристичне обслуговування. За цим договором туристична фірма зобов'язувалася надати Романовій наступні послуги: забезпечити її пер

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р. № 436-IV // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144 2. Про транспорт: Закон України від 10 листопада 1994 р. № 2

Контрольні питання
1. На які види підрозділяються транспортні договори? 2. Сформулюйте поняття договору перевезення вантажу, яка правова природа договору перевезення вантажу? 3. Який порядок укладен

Практичні завдання
  1. На адресу ПАТ «Північний» надійшли 2 партії товарів залізницею. У першій партії, що прибула на станцію призначення на 10 днів пізніше 3-денного терміну доставки, вантаж виявився

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р., ст. 294 // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144. 2. Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні ск

Контрольні питання
1. Сформулюйте поняття договору зберігання, яка його правова природа? 2. Які підстави виникнення зобов'язань із зберігання? 3. Як називаються сторони договору зберігання?

Практичні завдання
  1. У гардероб фінансово-економічного інституту студент Іванов, що прийшов на заняття, здав шкіряну куртку на зберігання і одержав жетон від гардеробниці. Після закінчення занять йом

Нормативно-правові акти
1. Господарський кодекс України від 16 січня 2003 р., Глава 31 // Відомості Верховної Ради України. – 2003. – № 21-22. – Ст. 144 (гл. 31). 2. Про довірчі товариства: Декрет Кабінету Мініст

Контрольні питання
1. Сформулюйте поняття договору доручення і договори комісії, яка їх правова природа? 2. Чим відрізняється договір доручення від договору комісії за характеристикою? 3. Що є предм

Практичні завдання
  1. Соловйов уклав з Ніколаєвим договір і зобов'язався придбати для Ніколаєва будівельні матеріали. Коли будівельні матеріали були придбані, то Ніколаєв відмовився прийняти матеріали

Контрольні питання
1. Які суб'єкти можуть бути страхувальниками? 2. В яких організаційно-правових формах заборонено створювати страхові організації? 3. Які суб'єкти права можуть виступати засновника

Практичні завдання
1. Громадянин К. звернувся до страхової компанії з проханням укласти договір страхування жилого будинку, який належить на праві власності його батькам. Агент страхової компанії відмовив в укладенні

Нормативно-правові акти
1. Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті: Закон України від 23 вересня 1994 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1994. – № 40. – Ст. 364. 2. Про відповідальність за не

Судова практика
1. Рішення Конституційного суду України у справі за конституційним зверненням громадянина Степаненка Андрія Миколайовича щодо офіційного тлумачення положень пунктів 22, 23 статті 1, статті 11, част

Контрольні питання
1. Що таке договір позики і яка його характеристика? 2. Що може бути предметом позики? 3. З якого моменту договір позики вважається укладений? 4. Яка форма договору позик

Практичні завдання
1. За договором позики громадянин К. передав своєму брату – громадянину Д. – 32 тис. грн. строком на 4 роки для покупки автомобіля, який громадянин Д. купував для використання в якості таксі. Через

Контрольні питання
1. Назвіть особливості зобов'язань про спільну діяльність. 2. Назвіть види договорів про спільну діяльність. Який критерій використовується для їхнього розмежування? 3. У якій фор

Практичні завдання
  1. ТОВ «Айра» і комунальне підприємство «Темп» уклали договір про спільну діяльність, за яким вони повинні були побудувати житловий будинок для своїх працівників і для цього внести

Контрольні питання
1. Які умови виникнення зобов'язань з публічної обіцянки винагороди без оголошення конкурсу? 2. Що варто розуміти під оголошенням конкурсу? 3. До якого виду зобов'язань відносятьс

Нормативно-правові акти
1. Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, що спричинило втрату працездатності: Закон України від 23 вересня 1999 р

Судова практика
1. Про практику розгляду судами цивільних справ за позовами про відшкодування шкоди: Постанова Пленуму Верховного Суду України від 27 березня 1992 р. № 6 із змінами / Збірник постанов Пленуму Верхо

Контрольні питання
1. Назвіть підстави виникнення зобов'язань із завдання шкоди. 2. Що слід розуміти під майновою шкодою? 3. Які передбачені загальні підстави за завдану майнову шкоду? 4. Щ

Практичні завдання
  1. Внаслідок різкого перепаду напруги в електричній мережі була пошкоджена побутова техніка, що належить мешканцям будинку. Зокрема, у громадянина К. вийшли з ладу телевізор, комп'ю

Практичні завдання
  1. Новий співробітник підприємства громадянин Ш. протягом місяця з моменту влаштування на роботу користувався власним автомобілем у робочих цілях, причому, кожний день його дивувала

Для самостійноЇ ПЕРЕВІРКИ знань
з навчальної дисципліни «Цивільне право» (Особлива частина)   1. Договір купівлі-продажу: визначення, характеристика, сторони, предмет, форма, види.

За 100-бальною шкалою для складання заліку
Поточний контроль (max 100 балів) Загальна кількість балів (пункт 5 + пункт 10) Заліковий модуль 1 Сума балів за заліко

За 100-бальною шкалою для складання екзамену
Поточний контроль (max 50 балів) Кількість балів за результатами поточного контролю Підсумковий контроль (max 50 балів) Кількість ба

Шкала оцінювання знань: ECTS і національна
Сума балів за всі види навчальної діяльності ОцінкаECTS Оцінка національна 90 – 100 A відмінно

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги