рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Перелік ключових термінів та понять до теми

Перелік ключових термінів та понять до теми - раздел Право, МИТНЕ ПРАВО Митне Оформлення, Мета Митного Оформлення, Декларант, Митний Брокер (Посередн...

Митне оформлення, мета митного оформлення, декларант, митний брокер (посередник), митний перевізник, митна декларація, вантажна митна декларація, тимчасова та неповна декларація, періодична митна декларація, попередня митна декларація.

Розгляд питань теми семінару

1. Поняття митного оформлення, місце та час його здійснення. Етапи митного оформлення.

Час - до 15 хв.

2. Митне декларування, його форми та порядок здійснення.

Час - до 15 хв.

3. Підприємницька діяльність з надання митних послуг.

Час - до 15 хв.

4. Права і обов’язки декларанта та брокера.

Час - до 15 хв.

Основною частиною семінару є колективна творчість з обговорення питань семінару. В ході семінарського заняття викладач зобов'язаний слідкувати за кожним виступом, фіксувати в своєму робочому зошиті основні моменти відповідей студентів їх недоліки. У ряді випадків він може запропонувати доповнити свій виступ. Крім того викладач повинен перевіряти наявність у студентів конспекту та контролювати його ведення.

Уважно слідкуючи за виступами студентів, викладач повинен направляти їх в русло, якщо вони відходять від теми відповіді, допускають невірне викладення матеріалу, занадто повторюються, не вкладаються у відведений час для виступу з питання.

Велике значення має висока вимогливість яка пред'являється викладачем до суті і форми виступів кожного студента. Викладач повинен вимагати від кожного виступаючого чітких формулювань ( понять, категорій, правильного тлумачення нормативних актів ...) і в той же час дати змогу мати власну думку з того чи іншого проблемного питання.

Заключне слово керівника семінару (5хв.)

Керівник семінару робить короткий висновок після розгляду кожного питання і загальний із усього семінарського заняття.

В короткому висновку після розгляду кожного питання теми викладач узагальнює зміст виступу студентів, наголошує при цьому на їх позитивних та негативні сторони, дає оцінки цим виступам, у разі потреби дає необхідні пояснення та уточнення.

У висновку викладач підводить загальні підсумки семінару, розбирає доповіді і деякі виступи, вказуючи на їх найбільш характерні позитивні і негативні сторони, підкреслює, що недостатньо відпрацьовано, а що вимагає доопрацювання, відповідає на запитання студентів, висвітлює деякі теоретичні положення, які не отримали в ході семінару достатнього висвітлення, рекомендує літературу і посібники для наступного поглибленого вивчення окремих питань теми. Заключне слово викладача повинно містити в собі:

- реалізацію мети семінару (досягнута, досягнута частково, не досягнута);

- стимулювання активності студентів;

- привчання їх критично відноситися до особистих виступів, виступів своїх товаришів.

Викладач викликає студентів, що слабо засвоїли матеріал, на співбесіду та визначає її час. Потім оголошує тему наступного заняття, дає рекомендації для підготовки до нього.

 

Література до теми:

Нормативно–правові акти

1. Про затвердження Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера: Наказ Державної митної служби України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 13.05.2009 № 89/445 // Офіційний вісник України від 12.06.2009 - 2009 р., № 41, стор. 77.

2. Про затвердження Порядку взаємодії митних органів із центральним митним управлінням лабораторних досліджень та експертної роботи при проведенні митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів: Наказ Державної митної служби України від 14.01.2009 № 19 // Офіційний вісник України від 20.02.2009 - 2009 р., № 10, стор. 24.

3. Про затвердження Порядку списання, повернення та передання проб і зразків товарів після проведення досліджень (аналізу, експертизи) центральним митним управлінням лабораторних досліджень та експертної роботи: Наказ Державної митної служби України від 14.01.2009 № 20 // Офіційний вісник України від 20.02.2009 - 2009 р., № 10, стор. 31.

4. Про затвердження Порядку заповнення митної декларації при переміщенні громадянами предметів через митний кордон України: Наказ Державної митної служби України від 04.06.2008 № 604 // Офіційний вісник України від 28.07.2008 - 2008 р., № 53, стор. 172.

5. Про затвердження Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів: Наказ Державної митної служби України від 18.08.2009 № 767 // Офіційний вісник України від 02.10.2009 - 2009 р., № 73, стор. 61.

6. Про затвердження Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження: Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2006 р. № 1766 // Урядовий кур’єр від 29.12.2006 - № 247.

7. Про затвердження Порядку взяття (надання) проб і зразків товарів, проведення досліджень (аналізу, експертизи) з метою їх митного оформлення, а також розпорядження зразками: Постанова Кабінету Міністрів України від 12.12.2002 № 1862 // Офіційний вісник України. – 2002. – № 51. – С. 47. – Ст. 2297 від 03.01.2003.

8. Про затвердження Положення про склади тимчасового зберігання: Наказ Державної митної служби України від 07.10.2003 № 674 // Офіційний вісник України. – 2003. – № 47. – С. 112. – Ст. 2452 від 05.12.2003.

9. Про затвердження Порядку митного контролю та митного оформлення предметів, що переміщуються громадянами авіаційним транспортом, із застосуванням двоканальної системи (“зелений” та “червоний” коридори): Наказ Державної митної служби України від 16.08.2001 № 561 // Офіційний вісник України. – 2001. – № 36. – С. 382. – Ст. 1681 від 21.09.2001.

10. Про затвердження Порядку роботи складу митного органу: Наказ Державної митної служби України від 05.12.2003 № 835 // Офіційний вісник України. – 2003. – № 52, том 2. – С. 658. – Ст. 2866 від 09.01.2004.

11. Про затвердження форми заяви про надання дозволу на подання періодичної митної декларації та Порядку заповнення граф періодичної митної декларації: Наказ Державної митної служби України від 30.12.2003 № 931 // Офіційний вісник України. – 2004. – № 1. – С. 169. – Ст. 16 від 23.01.2004.

 

 

Укладач:

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

МИТНЕ ПРАВО

НаціональнА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... Кафедра ЗАГАЛЬНО ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН... НАВЧАЛЬНО МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Перелік ключових термінів та понять до теми

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Витяг з освітньо-кваліфікаційної характеристики
  Виробничі функції, типові задачі діяльності та уміння, якими повинен володіти випускник вищого навчального закладу освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” напряму підготовки фахі

ВИТЯГ З ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
Зміст уміння, що забезпечується Шифр уміння Назва змістового модуля Шифр змістовного модуля

Поради із планування й організації часу, необхідного для її вивчення.
Матеріал навчальної дисципліни розподіляється на: Змістовий модуль №1.Основи митної діяльності Тема 1. Митне право як комплексна галузь права. Митна справа в Укра

Київ - 20131. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Митне право України є комплексною галуззю права. Воно передбачає вивчення складного комплексу теоретичних положень і широкого діапазону суспільних відносин, що складаються при переміщенні товарів і

Основні професійні компетенції
Засвоївши програму дисципліни «Митне право України», студентимають бути здатними вирішувати професійні завдання з митного права: у науково-дослідній діяльності: · готовніст

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ
  Освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр бакалавр Форма навчання Денна Заочна

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН
навчальної дисципліни «Митне право» ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ Назви змістових модулів і тем Кількість годин денна форма

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ
НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ 1. Митний кодекс України № 4495 від 13 березня 2013 року // Відомості Верховної Ради України. – 2012. – № 44–48. – Ст. 552. 2. Про Митний тариф У

Схвалено методичною радою НАВС
  Протокол від «____»__________ 2013 року № ____   “___” ____ 20__ року Голова _______________ Чернєй В.В. (підпис) (прізвище та ініціали) &nb

Теми семінарських занять
№ з/п Назва теми Кількість годин Митне право як комплексна галузь права. Митна справа в Україні

Самостійна робота
№ з/п Назва теми Кількість годин Митне право як комплексна галузь права. Митна справа в Україні

Шкала оцінювання: національна та ECTS
Сума балів за всі види навчальної діяльності ОцінкаECTS Оцінка за національною шкалою для екзамену, курсового проекту (ро

Допоміжна
28. Монографії 29. Давиденко Л.М. Забезпечення прав і свобод громадян при здійсненні митних процедур (організаційно-правові аспекти): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / На

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 1.Митне право як комплексна галузь права. Митна справа в Україні. З дисципліни: Митне право. Категорія студентів:

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 2.Митний контроль. З дисципліни: Митне право. Категорія студентів:студенти 3-го курсу.

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 3.Митні процедури.Митне тарифне та нетарифне регулювання. З дисципліни: Митне право. Категорія с

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 4Митне оформлення, декларування і переміщення через митний кордон товарів та транспортних засобів. Категорія студентів:студенти 3-го

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 5.Митні режими їх правова природа та загальні правила застосування. З дисципліни: Митне право. Категорія студенті

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 6.Відповідальність за порушення митних правил. Категорія студентів:студенти 3-го курсу. Навчальна мета:

ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ
ТЕМА № 7.Провадження у справах про порушення митних правил. Категорія студентів:студенти 3-го курсу. Навчальна мета:

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 1.Митна справа в Україні. Митне право як комплексна галузь права. З дисципліни: Митне право. Категорія студентів:

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету семінару – формування у студентів митно-правових знань. Мета семінару: засвоєння курсантами поняття митного права, як галузі права.

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 2.Митний контроль. З дисципліни: Митне право. Категорія студентів:студенти 3-го курсу.

Перелік ключових термінів та понять до теми
Митний контроль, мета митного контролю, види, форми митного контролю, зона митного контролю, перевірка документів, митний огляд, огляд транспортних засобів, усне опитування громадян та посадових ос

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 3.Митні процедури.Митне тарифне та нетарифне регулювання. З дисципліни: Митне право. Кате

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету семінару. Мета семінару: засвоєння студентами поняття митних процедур, митного тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоеконом

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 4Митне оформлення, декларування і переміщення через митний кордон товарів та транспортних засобів. Категорія студентів:студенти 3-го

Тема 5. Митні режими їх правова природа та загальні правила застосуванняСемінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 5.Митні режими їх правова природа та загальні правила застосування. З дисципліни: Митне право. Категорія студенті

Перелік ключових термінів та понять до теми
Митний режим, імпорт, експорт, реімпорт, реекспорт, транзит, митний склад, магазин безмитної торгівлі, переробка на митній території, переробка за межами митної території, тимчасове ввезення (вивез

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 6.Відповідальність за порушення митних правил та порядок її застосування. Категорія студентів:студенти 3-го курсу.

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету семінару. Мета семінару: засвоєння студентами відповідальності за порушення митних правил . Перелік ключових термінів та п

Семінарське заняття – 2 години
ТЕМА № 7. Провадження у справах про порушення митних правил. Категорія студентів:студенти 3-го курсу. Навчальна м

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету семінару. Мета семінару: засвоєння студентами відповідальності за порушення митних правил . Перелік ключових термінів та п

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету заняття. Мета: засвоєння курсантами митно-тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Перелік кл

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету заняття. Мета: засвоєння курсантами митно-тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Перелік кл

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету заняття. Мета: засвоєння студентами поняття митного режиму, його правову природу та загальні правила застосування. Перелік

Вступне слово викладача.
У вступному слові (5-хв.) викладач визначає основну мету заняття. Мета: засвоєння студентами поняття провадження у справах про порушення митних правил. Перелік ключових термінів т

Індивідуальні навчально-дослідні завдання
1. Митними правилами є: а) правила, встановлені Митним кодексом України; б) норми, що регулюють порядок притягнення до адміністративної відповідальності за їх пор

Питання до модуль-контролю
Модуль 1. 1. Місце митної справи в процесі реалізації митної політики держави? 2. Митне право як наука, галузь законодавства, навчальна дисципліна. 3. Митне право – це ін

Тести з Митного права
1. ПРЕДМЕТОМ МИТНОГО ПРАВА Є СУСПІЛЬНІ ВІДНОСИНИ А. в галузі державної митної справи; В. в сфері зовнішньоекономічної діяльності; С. в сфері охорони державного кордону.

Аудіозаписи лекцій з митного права у складі фонду академії
  № п\п Назва фільму Носій Примітка 1. Митне право як комплексна галузь права. Ми

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги