рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Експедирування.

Експедирування. - раздел Право, Курс VI навчальний семестр Спеціальність 6.060100 - Правознавство Практичні Завдання: Завдання 1....

Практичні завдання:

Завдання 1.Південна залізниця звернулася до господарського суду з позовом до ТОВ “Південтранс” про стягнення плати за користування вагонами, оскільки на протязі місяця Залізниця на під’їзні колії, власником яких є ТОВ “Південтранс”, подавала вагони під навантаження і розвантаження вантажів. В судовому засіданні було встановлено, що фактично ТОВ “Південтранс” у вказаний період будь-яких вантажів не отримував та не відвантажував, а вагони використовувалися його контрагентами.

Суд першої інстанції позов задовольнив, мотивуючи тим, що ТОВ “Південтранс” як власник під’їзних колій повинен вносити плату за користування вагонами.

Апеляційна інстанція рішення скасувала і постановила нове, яким в позові відмовила, мотивуючи його тим, що власник під’їзних колій повинен сплачувати Залізниці плату за користування вагонами для власних потреб, тобто тоді, коли він є вантажовласником. Постанову було оскаржено до суду касаційної інстанції.

Яке рішення повинна винести касаційна інстанція? Чи змінилося б рішення суду, якби між Залізницею, власником підїзних колій та контрагентомбезпосереднім користувачем вагонів було укладено трьохсторонній договір, який покладав би обовязок по внесенню плати за користування вагонами безпосередньо на контрагента?

Завдання 2. На адресу ватної фабрики залізницею надійшло дві партії товарів. У першій партії, що прибула на станцію призначення на 10 днів пізніше передбаченого триденного терміну доставки, вантаж виявився пошкодженим. В другій партії товару була виявлена нестача. На підставі комерційних актів, складених при одержанні вантажу, фабрика звернулася до суду і зажадала від залізниці відшкодування збитків і сплати штрафу за прострочення доставки вантажу в сумі 10 780 грн. В судовому засіданні було встановлено, що за перевезення кожної партії вантажу було сплачено провізну плату в розмірі 516 грн.

В господарському суді представник залізниці пояснив, що дана ситуація виникла в зв'язку з аварією потягу, який перевозив вантаж, тому залізниця повинна бути звільнена від відповідальності. Окрім того, на його думку, слід врахувати, що позивач не подав претензії до залізниці про стягнення завданих збитків.

Чи є підстави для задоволення вимог ватної фабрики? Розберіть доводи сторін.

Завдання 3. До фірми “Харківдерев” було відправлено залізницею ліс-кругляк. Вантаж на станцію призначення не прибув. Вважаючи вантаж загубленим, на підставі п. 117 Статуту залізниць України фірма “Харківдерев” пред'явила претензію до залізниці про відшкодування 88 000 грн. - вартості вантажу. Залізниця відхилила претензію, посилаючись на п. 135 Статуту, вказавши, що вантаж видано АТ "Будінвест", до якого і належить пред'явити претензію про відшкодування вартості вантажу.

Фірма “Харківдерев” подала позов до суду. В суді доказів про переадресування вантажу сторони не надали. Рішенням суду залізницю було звільнено від відповідальності, а вартість загубленого вантажу стягнуто з АТ "Будінвест".

Чи є підстави для оскарження рішення суду?

Завдання 4. Адвокат, прямуючи за дорученням клієнта на засідання суду до м. Севастополя, звернувся до каси залізничного вокзалу за квитком. Касир в продажу квитка відмовила, повідомивши, що на жоден з найближчих потягів в кримському напрямку квитків немає. Тоді адвокат придбав білет на літак, але рейс було затримано в зв’язку з несприятливими метеорологічними умовами. Адвокат з запізненням прибув до Севастополя і тому не зміг бути присутнім в судовому засіданні і відповідно до умов договору з клієнтом втратив право на винагороду в розмірі 1000 гривень.

Адвокат подав судовий позов до авіакомпанії та залізниці з вимогою про відшкодування завданих збитків в розмірі неотриманої винагороди (1000 грн.), різниці між вартістю залізничного та авіа квитка (200 грн.) та моральної шкоди в розмірі 2000 гривень. Свої вимоги до авіакомпанії він обґрунтував неналежним (несвоєчасним) виконанням зобов’язань, а до залізниці – неправомірною відмовою у продажу квитка. В судове засідання було надано довідку про те, що в одному із потягів, квиток на який мав намір придбати адвокат, були вільні місця.

Чи є підстави для задоволення вимог адвоката?

Завдання 5. Сірченко придбав квиток у плацкартний вагон потягу Харків - Львів. Зайшовши до вагону, він з’ясувв, що його місце зайнято іншим пасажиром, який мав на руках квиток на це ж місце. Сірченко попросив провідника звільнити його місце або надати інше. У зв'язку з відсутністю вільних місць в цьому вагоні пасажирові було запропоновано зайняти місце у загальному вагоні або доплатити різницю вартості квитка і перейти до купейного вагону. Сірченко зайняв місце у купейному вагоні, а доплатити різницю у вартості квитків відмовився, вказавши що у видачі двох квитків на одне і теж місце винна залізниця.

Вирішіть спір.

Завдання 6. На замовлення ТОВ “Львівскло” автотранспортною організацією ЗАТ “Хартранс” було подано автомобіль під навантаження для перевезення кришталевих виробів. Навантаження здійснювалось робітниками ТОВ “Львівскло”. Після навантаження водій – експедитор з перевезення вантажів розписався у товарно-транспортній накладній і дорожньому листі і відправився в рейс. При прибутті вантажу до пункту призначення було виявлено пошкодження значної частини вантажу, про що було складено відповідний акт.

Вантажоотримувач, отримавши відмову від ЗАТ “Хартранс” в задоволенні претензії щодо відшкодування збитків в розмірі вартості пошкодженого вантажу, звернувся до суду. У відзиві на позов ЗАТ “Хартранс” вказувало, що відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом, перевізник перевіряє складування і кріплення вантажу лише з точки зору безпеки руху і збереження рухомого складу, а не самого вантажу і не відповідає за неналежне кріплення вантажу у кузові автомобіля і яке призвело у даному випадку до пошкодження вантажу.

Зробіть аргументований висновок по справі.

Завдання 7. Танкер "Академік Павлов", що йшов із м. Херсона до м. Одеси з нафтою, неподалік від м. Одеси одержав пробоїну. Щоб уникнути загибелі судна, капітан прийняв рішення посадити його на мілину. Проте при виконанні цього маневру танкер одержав ще одну пробоїну і затонув.

Одержувач вантажу - транспортна компанія "Одеса-Броди" вимагала сплати вартості затонулого вантажу. Пароплавство заперечило проти вимог компанії з наступних підстав: рішення капітана було викликане наміром зберегти судно та вантаж; за таких умов кожен з учасників перевезення несе відповідальність за наслідки, викликані обставинами, які не могли бути передбачені капітаном судна.

Дайте правову оцінку доводів сторін.

Завдання 8.Керівник ВАТ “Вантажтранс”, яке займалося транспортним експедируванням на залізниці звернувся до адвоката з проханням скласти проект договору для потенційних контрагентів з внесенням таких умов:

1. ВАТ “Вантажтранс” надає послуги з організації відправки та одержання вантажів Південною залізницею, які включають: укладення договору перевезення з залізницею; виконання навантажувальних і вивантажувальних робіт; перевірку власними засобами стану та кількості вантажу, що прибув або відправляється; оформлення всієї необхідної для перевезення документації на вантаж; сплату всіх необхідних платежів, а також надання послуг по зберіганню вантажів, що прибули на адресу клієнта, у власних складських приміщеннях.

2. Контрагент повинен завчасно погоджувати з експедитором найменування, кількість і місце призначення вантажів, що відправляються, та повідомляти про найменування і кількість вантажу, який повинен прибути на адресу клієнта.

3. Контрагенти ВАТ “Вантажтранс” зобов’язані компенсувати експедиторові понесені витрати при відправленні вантажів - протягом трьох днів з дня погодження найменування, кількості вантажу і перевізних реквізитів, а при отриманні вантажу - протягом трьох днів з дня надання клієнтові копії залізничної накладної про одержання вантажу. Винагорода експедитора складає 25 гривень за кожен відправлений (одержаний) вагон і 100 гривень на добу за зберігання однієї тонни вантажу і сплачується щомісячно після підписання акту виконаних робіт.

Окрім того, керівник звернувся за консультацією з наступних питань:

Хто несе відповідальність перед залізницею за несвоєчасне вивантаження вантажу у разі укладення такого договору: клієнт чи експедитор?

Чи зобов’язаний клієнт компенсувати додаткові витрати експедитора, пов’язані з виконанням цього договору, які не були спеціально зазначені в договорі і виникли після його укладення?

Чи несе експедитор відповідальність за збереження відправленого ним вантажу під час перевезення?

Дайте аргументовану відповідь на поставлені запитання та складіть проект договору транспортного експедирування.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Курс VI навчальний семестр Спеціальність 6.060100 - Правознавство

Харківський національний університет імені В Н Каразіна... Юридичний факультет Навчальний комплекс...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Експедирування.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
    Літня заліково-екзаменаційна сесія на третьому курсі юридичного факультету заочної форми навчання триватиме з 04.03.13 до 23.03.13 року ( термін

За модульно-рейтинговою системою
Процес опанування юридичних дисциплін з огляду на специфіку заочної форми навчання передбачає насамперед самостійне опрацювання матеріалу з кожної навчальної дисципліни, роботу з нормативно-правови

І. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ, ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТУ РЕФЕРАТІВ
Реферат (від лат. refero – доповідаю, повідомляю) означає стислий виклад у письмовому виді або у формі доповіді змісту наукової праці (праць), літератури по темі; виклад сут

Криміналістична версія та основа планово-організаційного забезпечення криміналістичної діяльності.
4. Використання спеціальних знань у розкритті і розслідуванні злочинів. 5. Криміналістична фотографія, кінозйомка, відео- та звукозапис. 6. Криміналістична трасологія. 7.

ІІІ. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ІСПИТУ
  1.Механізм скоєння злочину як предмет вивчення криміналістики. Закономірні зв’язки між елементами механізму скоєння злочину. 2.Діяльність із розслідування злочинів як предм

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА ЗАЛІК
Предмет курсу «Політична історія сучасного світу» і його завдання. Лютнева буржуазно-демократична революція в Росії. Падіння самодержавства. Жовтнева (1917 р.) Політична іст

ТЕМАТИКА РЕФЕРАТІВ І ЦІЛЬОВИХ ДОПОВІДЕЙ
Предмет курсу «Політична історія сучасного світу» і його завдання. Лютнева буржуазно-демократична революція в Росії. Падіння самодержавства. Жовтнева (1917 р.) Політична іст

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА
1. Абрамова С. Ю. Африка: четыре столетия работорговли. — М., 1992. 2. Бжезинский З. Великая шахматная доска. — М., 2003. 3. Большаков О. Г. История халифата. — М., 1993. — Т. 1–2

Аграрне право підрахунок балів
  Підрахунок балів   Вирішення задач на практичному занятті   Усна відповідь на семінарі   Контрольна

Нормативно-правові акти.
1. Закон України «Про колективне сільськогосподарське підприємство». 2. Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України». 3. Закон Уккраїни «Проосновні засад

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  У навчальному процесі значне місце займають практичні заняття, які покликані сприяти закріпленню і більш поглибленому засвоєнню студентами теоретичних положень, вик

Судова бухгалтерія та правова статистика
Форма контролю: · Контрольна робота · Практичні заняття · Залік   Написати письмову контрольну роботу за наступним планом:

Судова бухгалтерія
1.Предмет і метод судової бухгалтерії. Специфіка розгляду елементів бухгалтерського обліку в судовій бухгалтерії. 2.Поняття бухгалтерського обліку і його

Правова статистика
1.Поняття статистичної науки. 2.Галузі статистичної науки та їх взаємозв'язок з іншими науками. 3.Поняття правової статистики.

Судова бухгалтерія
· Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні. Закон України від 16 липня 1999 р. // Відомості Верховної Ради України. - 1999. -№40.-Ст.365. · Про державну контрольно-ревізій

Правова статистика
1.Про державну статистику: 3акон України від 17 вересня 1992 р. //Відомості Верхов. Ради У країни.- 1992.-№43.- Ст.608. 2.Про внесення змін до Закону Укра

ФІНАНСОВЕ ПРАВО
Форма контролю: · реферат · іспит Курс «Фінансове право України» вивчається студентами юридичного факультету один семестр і закінчується іспитом. Допуском до складання іс

Історія виникнення фінансів, їх співвідношення з грошима.
2. Історія розвитку фінансового права. 3. Місце фінансового права в системі права України. 4. Поняття та зміст фінансової діяльності держави. 5. Фінансовий контроль в Укр

Господарське право
Форма контролю: · Контрольна робота · Практичні заняття · Іспит Контрольну роботу студенти заочного факультету повинні виконувати письмово у відповідному семестр

Особливості правового статусу некомерційних суб’єктів господарювання в господарському праві Україні.
Рекомендована література: 1. Саниахметова Н.А. Предпринимательское (хозяйственное) право Украины: Учебное пособие. – Х.: Одиссей, 2004. – 310 с.

Правові засади регулювання торгової діяльності ювелірними виробами в Україні.
  Рекомендована література: 1. Щербак Н. Торгуем ювелирными изделиями //Частный предприниматель, март 2003. - №6 (74). – С. 11.

Агентські договори в господарській діяльності.
Рекомендована література:   1. Брагинский М.И., Витрянский В.В. Договорное право. Книга третья. Договоры о выполнении работ и оказании услу

Холдингові компанії як суб’єкти господарської діяльності.
  Рекомендована література:   1. Грудницька С. Господарське товариство та господарське об’єднання // Юридичний вісник. – 1998. - №3. – С. 118.

Нормативно-правові акти
1. Конституція України від 28.06.96р. //ВВР України. - 1996 - №30 (23.07.96), ст. 141. 2. Господарський кодекс України від 16.01.03р. //Офіційний вісник України. - 2003. - №11 - ст. 462.

Суд, суддя в кримінальному процесі. Функції та повноваження суду (судді).
  Варіант ІІ 1. Кримінально-процесуальна форма. Її уніфікація та диференціація. 2. Процесуальна характеристика засади недоторканності житла чи іншого володіння особи

ГРОМАДСЬКІ ОБ`ЄДНАННЯ В УКРАЇНІ
    Викладач: ; Зубенко Ганна Вікторівна, доцент кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права, кандидат юридичних наук  

Самостійна робота
№ з/п Назва теми Кількість годин Правовий статус громадських об'єднань в Україні

Контрольні питання
1. Право громадян України на об’єднання – невід’ємне право людини і громадянина. 2. Загальна Декларація прав людини й Міжнародний Пакт про громадянські та політичні права про право людини

Тема 1. Поняття і підстави виникнення зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1.Після розлучення колишнє подружжя Конопових, що вимушено було мешкати в одній квартирі (м. Київ), знаходилося у неприяз

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 47. Ст.ст. 509-525 Агарков М.М. Обязательство по советскому гражданскому праву // Избранные труды по гражданскому праву. В 2-х т., Т.1. М.:АО “Центр ЮрИНФОР”, 2002.

Питання по темі для перевірки знань
Практичні завдання: Завдання 1. ВАТ "Будмонтаж" (підрядник), відповідно до умов договору будівельного підряду зобов'язалось побудувати офіс

Застава. Притримання.
Практичні завдання: Завдання 1. ВАТ “Спецтехніка” за договором купівлі-продажу зобов’язалося доставити та встановити придбані ТОВ “Бадьорість” комп’ют

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 49. Ст.ст. 546-597. Про іпотеку: Закон України від 5.06.03р. //Відомості ВР України. - 2003.- №38.- Ст.313 Про заставу: Закон України від 2.10.1992 р. // Відомос

Відповідальність за порушення зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1. В господарський суд звернулася Меблева фабрика «Зоря» з позовом до ТОВ “Зірка” про розірвання договору у зв’язку з втр

Як повинна бути вирішена справа?
  Завдання 2.АТ “Консул” звернулося з позовом до державного НДІ “Кварц” про стягнення заборгованості за отриману продукцію на суму 56 810 грн., а також про стягне

Додатковий матеріал до теми
Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань: Закон України від 22.11.96р. // Відомості ВР України. -1997. -№5.- Ст.28. Про практику розгляду судами цивільних справ з

Тема 5. Цивільно-правовий договір
Практичні завдання: Завдання 1. 18 травня 2006року ТОВ „Крісло” та АТ „Марченко і К°” уклали договір про розробку заходів щодо реалізації проекту по с

Приватизація, біржова торгівля.
Практичні завдання: Завдання 1. Шевченко домовився з Грабаруком про купівлю монітора. Шевченко передав Грабаруку аванс і заявив, що наступного дня сам

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 54. Ст.ст. 655-716 Про захист прав споживачів: Закон УРСР від 12.05.91р. // Відомості ВР УРСР. – 1991. - №30.- Ст.379. Про приватизацію державного майна: Закон У

Догляду).
Практичні завдання: Завдання 1. 03 березня 2007 року Сьомін уклав зі своїм племінником Шпаченко письмовий договір дарування портативного комп’ютера, з

Комунального майна. Лізінг.
Практичні завдання: Завдання 1. Відповідно до умов договору оренди, укладеного ТОВ “Запорізьке річкове пароплавство” з ТОВ “Кондиція” останнє зобов

Проаналізуйте доводи сторін та вирішіть спір.
Завдання 3. За договором найму, укладеним між Кравчуком та його родичем Янковим останній передав Кравчуку строком на 4 роки в найм стару швацьку машину австрійського виробни

Вирішіть справу.
Завдання 5.Відповідно до умов договору, укладеного міжСПД ФО Тоцьким та СПД ФО Радюком останній передав Тоцькому свій вантажний автомобіль в оренду строком на 1 рік за умови сп

Вирішіть справу.
Завдання 6. Годовський передав Тутову в найм гараж в м. Полтаві 10 лютого 2006 року строком на 2 роки за умови сплати 1000 грн. щомісячно. Договором було передбачено, що гар

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 58. Ст.ст. 759-809. Про оренду державного та комунального майна: Закон України від 23.12.97р. // Відомості ВР України.— 1992.— №30.— Ст.416. Про фінансовий лізин

Житла. Позичка та позика.
Практичні завдання: Завдання 1. Волкова одержала у спадщину однокімнатну квартиру у квітні 2006 року. Як з’ясувалося, в цій квартирі з лютого 2006 рок

Технологічних та інших робіт.
Практичні завдання: Завдання 1. ТОВ дизайн-студія “Палітра” запросила для оформлення свого виставкового залу художника-дизайнера Сірченка. Перед худож

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 61. Ст.ст. 837-864, 875-886. Про інвестиційну діяльність: Закон України від 18.09.91р. // Відомості ВР України. -1991.-№47.-Ст.646. Про основи містобудування: За

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 64, 65. Ст.ст. 908-935. Про транспорт: Закон України від 10.11.94р. // Відомості ВР України. - 1994. - №51. - Ст.446; Голос України. – 1995. – 11 січня. Про залі

Зберігання.
Практичні завдання: Завдання 1. 21 травня 2006 року Бутусов і Гамбаров уклали договір зберігання, відповідно до умов якого Бутусов передав Гамбарову н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 66. Ст.ст. 936-978. Митний кодекс України від 11.07.02р. // Відомості ВР України. - 2002.- №38-39. -Ст.288. Закон України „Про державний матеріальний резерв” від

Доручення.
Практичні завдання: Завдання 1. Відповідно до умов договору, укладеного між Марченко та Хребтовим останній зобов’язався придбати для Марченко будівель

Комісії та управління майном.
Практичні завдання: Завдання 1. Крабов уклав з Босенко договір комісії відповідно до умов якого останній за винагороду у розмірі 250 грн. повинен був

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 69. Ст.ст. 1011-1028. Войчук О. Договір комісії // Вісник податкової служби. - 2002.- №30.-С.43-45 Егоров А. Ответственность комиссионера за неисполнение сделки

Страхові зобов’язання.
Практичні завдання: Завдання 1.Після смерті завідуючої магазином Величко, внаслідок проведеної ревізії була виявлена розтрата матеріальних цінностей н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 67. Ст.ст. 979-999. Про страхування: Закон України від 07.03.1996 № 85/96-ВР: В редакції Закону № 2745-III від 04.10.2001 // Відомості Верховної Ради України. – 2002.- N7

Банківський рахунок. Факторинг. Розрахунки.
Практичні завдання: Завдання 1. Банк “Правекс” уклав із ТОВ “Форум” кредитний договір, виконання якого було забезпечено заставою транспортного засобу.

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 71, 72, 74. Ст.ст. 1054-1076, 1087-1106. Про банки та банківську діяльність: Закон України від 07.12.2000р. // Офіційний вісник України. - 2001. - №1-2, ч.І, Ст.1.

Комерційна концесія.
Практичні завдання: Завдання 1. Овєчкін, який є автором літературного твору „Імперський будинок” Овєчкін звернувся до ТОВ “Видавництво “Друк” (далі –

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 75. Ст.ст. 1107-1114. Про авторське право і суміжні права: Закон України від 23.12.1993р. в редакції закону від 11.07.01р. // Офіційний вісник України. - 2001.- №32. – Ст

Договір простого товариства. Засновницький договір.
Практичні завдання: Завдання 1. Керівництво Харківського обласного товариства захисту домашніх тварин запропонувало Харківській обласній організації Н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 77. Ст.ст. 1130-1143 Про господарські товариства: Закон України від 19.09.91р // Відомості Верховної Ради УРСР. - 1991.-№49- Ст.682. Про державну реєстрацію юрид

Дій. Деліктні зобов’язання.
Практичні завдання: Завдання 1. На дачній ділянці, що належала Атаманову, внаслідок недбалого зберігання речовин, які легко займаються, виник пожар. В

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 78-81, 83. Ст.ст. 1144-1165, 1212-1215. Порядок и правила проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім о

Шкоди. Відповідальність за завдання шкоди.
Практичні завдання: Завдання 1. Перебуваючи у нетверезому стані, Воронов розбив у кафе дзеркало вартістю 400 грн. Адміністратор запропонував йо

Додатковий матеріал до теми
Про міліцію: Закон України від 20.12.90р. // Зібрання законодавства України (серія 3). – 2000. - №1. – Ст.8. Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями органів

Кондиційні зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1.В ніч з 31 грудня на 1 січня внаслідок ДТП, що сталася через порушення водієм правил дорожнього руху, загинула молода д

Додатковий матеріал до теми
Про дорожній рух: Закон України від 30.06.93р. // Право и практика . - 2002. - №30. Про об’єкти підвищеної небезпеки: Закон України від 18.01.01р. // Офіційний вісник України. – 2001. - №7

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги