рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Комерційна концесія.

Комерційна концесія. - раздел Право, Курс VI навчальний семестр Спеціальність 6.060100 - Правознавство Практичні Завдання: Завдання 1....

Практичні завдання:

Завдання 1. Овєчкін, який є автором літературного твору „Імперський будинок” Овєчкін звернувся до ТОВ “Видавництво “Друк” (далі – Видавництво) з метою тиражування книги. Видавництво запропонувало проект договору, відповідно до умов якого Видавництво отримує виключні права на видання твору на протязі трьох років, за що сплачує автору винагороду у розмірі 10000 грн. З метою з’ясування правових наслідків укладення такого договору автор звернувся до юриста за консультацією. Юрист пояснив, що у цьому випадку мова йде про видачу виключної ліцензії, до того ж відповідно до ст.1109 ЦК України, оскільки винагорода за використання твору визначається у вигляді фіксованої грошової суми, в договорі має бути встановлений максимальний тираж твору. Коли Овєчкін довів це до відома Видавництва, останнє не погодилося з наведеними аргументами. Зокрема, Видавництво зазначило, що пропонує укласти не ліцензійний, а видавничий договір, який ЦК України не врегульований, а тому обмеження обсягу тиражування твору не є обов’язковим.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 2. Стороженко отримав свідоцтво на торговельну марку „Каштан” для класу товарів – морозиво. Оскільки він не зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності, то вирішив реалізувати своє право на торговельну марку шляхом видачі ліцензії зацікавленій особі. ВАТ „Оберіг”, яке займалося виробництвом і реалізацією морозива, вирішило не гаяти час на реєстрацію своєї торговельної марки і уклало ліцензійний договір з Стороженко.

Через деякий час з’ясувалося, що позначення „Каштан” стосовно морозива використовує також ТОВ „Левада”. Ліцензіат ВАТ „Оберіг” звернулося з вимогою до ТОВ „Левада” про припинення порушення своїх прав. ТОВ „Левада” повідомило, що воно використовує і в подальшому буде продовжувати використовувати дане позначення, аргументувавши свою позицію таким чином::

а) даний ліцензійний договір не є чинним для третіх осіб, оскільки він не зареєстрований в Державному департаменті інтелектуальної власності, у зв’язку з чим ніхто не знає про його існування;

б) так як в договорі не зазначений вид ліцензії, то вона вважається невиключною, тому у випадку використання позначення іншими особами права невиключного ліцензіата не порушуються;

в) ліцензійний договір не є укладеним, оскільки відсутня умова про те, що якість товарів, виготовлених за ліцензійним договором не буде нижчою якості товарів володільця свідоцтва і що останній здійснюватиме контроль за виконанням цієї умови;

г) володілець свідоцтва - фізична особа, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності, не має права укладати ліцензійний договір на торговельну марку, оскільки сама не виготовляла товари, для яких зареєстрована марка, а тому не може бути реалізована умова про те, що якість товарів, виготовлених за ліцензійним договором не буде нижчою якості товарів володільця свідоцтва і що останній здійснюватиме контроль за виконанням цієї умови. Тому навіть якщо така умова і буде зазначена в договорі, він однак є недійсним;

д) у ТОВ „Левада” виникло право попереднього користувача на торговельну марку „Каштан”, оскільки воно ще до отримання свідоцтва Стороженком здійснило підготовку до використання цього позначення і до моменту укладення ліцензійного договору фактично його уже використовувало.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 3. ТОВ „Укрбіотон” уклало з ВАТ „Воропай” договір про створення за замовленням і використання об’єкта права інтелектуальної власності. Відповідно до цього договору ВАТ „Воропай” зобов’язалось розробити промисловий зразок „Етикетка для майонезу”, усі майнові права на який переходять до ТОВ „Укрбіотон”. Після виконання договору ТОВ „Укрбіотон” подало заявку і отримало патент на промисловий зразок, після чого уклало спочатку ліцензійний договір, а потім договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності на зазначений промисловий зразок.

Довідавшись про це, ВАТ „Воропай” вимагало сплати половини отриманої винагороди, а у випадку відмови погрожувало визнати недійсними як реєстрацію промислового зразка, так і укладені договори. Свою позицію воно аргументувало тим, що питання передачі прав замовнику було вирішено ще до виникнення майнових прав на промисловий зразок, тобто створення самого об’єкту інтелектуальної власності, а тому зазначена умова є недійсною. У зв’язку з цим застосовується ст.430 ЦК України, а тому ВАТ „Воропай” є співвласником майнових прав на промисловий зразок.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 4. АТ „Гірей-Пікчерс” подало позов до ТОВ „Панна-Україна” (видавництво журналу „Туризм”) про відшкодування матеріальної і моральної шкоди за порушення авторських прав на фотографії, які були опубліковані в журналі „Туризм” без дозволу позивача. На підтвердження своїх виключних прав на фотографії АТ „Гірей-Пікчерс” надало суду договір, укладений про передачу майнових прав із фотографом Гіреєм, а також свідоцтво ДААСП України про державну реєстрацію авторських прав за позивачем.

Відповідач з позовом не погодився і заявив про відсутність у позивача авторських прав на фотографії. Як з’ясувалося, спірні фотографії були виготовлені на виконання умов договору між АТ „Гірей-Пікчерс” та ВАТ „Клод-Тотал”, за замовленням якої позивач зобов'язувався зробити фотографії для подальшого їх використання у рекламній кампанії ВАТ „Клод-Тотал”. З метою реклами продукції вони і були розміщені у журналі „Туризм”. Тому відповідач вважає, що виключні права на використання фотографій належать ВАТ „Клод-Тотал”.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 5. Компанія „Фастфуд” (нерезидент) вирішила розширити свою мережу на території України і з цією метою уклала договір комерційної концесії з зареєстрованим у виконкомі міста Харкова ВАТ „Одісей”. Відповідно до цього договору ВАТ „Одісей” було надано право на використання 17 торговельних марок, комерційного досвіду та ділової репутації Компанії „Фастфуд”. Крім того, правоволоділець взяв на себе обов’язок по організації бізнесу користувача, навчанню персоналу, наданню необхідної технології та консультацій.

Договір комерційної концесії був укладений в письмовій формі. Адвокат ВАТ „Одісей” вважав, що оскільки за договором було надано право на використання торговельних марок, то договір набуває чинності лише з моменту його реєстрації в Державному департаменті інтелектуальної власності і наполягав на реєстрації договору. Представник Компанії „Фастфуд” вважав, що в цьому випадку мова йде не про ліцензійний договір, а про договір комерційної концесії, а тому достатньо простої письмової форми договору. Адвокат ВАТ „Одісей” наполягав на тому, що договір комерційної концесії є комплексним договором, а тому для дотримання необхідної форми достатньо зареєструвати дозвіл окремо стосовно кожного об’єкту інтелектуальної власності. На думку користувача, при наявності такої реєстрації не буде потреби інформувати покупців (замовників) про використання торговельних марок за договором комерційної концесії.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 6. ТОВ „Макрос” уклало договір комерційної концесії з ВАТ „Казачок”. Відповідно до умов договору ВАТ „Казачок” було надано право користуватися комерційним найменуванням „Макрос”, винаходом, двома промисловими зразками, комерційним досвідом та діловою репутацією ТОВ „Макрос”. При цьому користувач мав можливість реалізувати як виготовлену правоволодільцем продукцію, так і самостійно виготовляти та реалізувати взуття під комерційним найменуванням „Макрос”.

У процесі діяльності ВАТ „Казачок” з’ясувалося, що певне взуття було реалізовано з недоліками. Споживачі звернулися з позовом безпосередньо до правоволодільця. Однак ТОВ „Макрос” вважає, що воно буде нести відповідальність лише за недоліки товару, виготовленого самим правоволодільцем. Що ж стосується недоліків взуття, виготовленого ВАТ „Казачок” за договором комерційної концесії, то відповідати перед споживачами повинен безпосередньо виробник.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 7. Компанія „Бела-Дона” уклала договір комерційної концесії з ТОВ „Індастріал”, відповідно до якого останньому було надано право на користування комерційним найменуванням „Бела-Дона”, торговельною маркою, промисловим зразком, комерційним досвідом та діловою репутацією Компанії „Бела-Дона”. Користувач завдяки цьому налагодив досить вдалий бізнес. Розуміючи, що на ринку є можливість розширення сфери зазначеного бізнесу, ТОВ „Індастріал” уклав договір комерційної субконцесії з АТ „Ангеліна”. Незабаром Компанія „Бела-Дона” через публікації, які завдали шкоди її діловій репутації, дізналася про укладення договору комерційної субконцесії. Як з’ясувалося, АТ „Ангеліна”, використовуючи торговельну марку та комерційне найменування „Бела-Дона”, реалізовувало неякісні товари і неналежним чином надавало послуги споживачам.

Компанія „Бела-Дона” звернулася з позовом до ТОВ „Індастріал” про дострокове розірвання договору комерційної концесії та відшкодування збитків, завданих АТ „Ангеліна”, вважаючи, що користувач не мав права укладати договір комерційної субконцесії. ТОВ „Індастріал” проти позову заперечував на підставі того, що оскільки збитки завдані АТ „Ангеліна”, то саме воно і повинно їх відшкодувати. До того ж, на думку користувача, він міг укладати договір комерційної субконцесії, оскільки в договорі не було заборони на вчинення таких дій.

Як повинна бути вирішена справа?

Завдання 8. АТ „Лоліта” уклало договір комерційної концесії з ВАТ „Венера” на п’ять років. Відповідно до умов договору ВАТ „Венера” було надано право користуватися комерційним найменуванням „Лоліта”, комбінованою торговельною маркою, яка включала слово „Лоліта”, промисловим зразком, комерційним досвідом та діловою репутацією АТ „Лоліта”. Завдяки цьому користувач в досить короткий час налагодив вдалий бізнес. Свої обов’язки за договором він виконував належним чином і організовував свою підприємницьку діяльність так, щоб в подальшому мати переважне право на укладення договору комерційної концесії на новий строк. Однак через три роки правоволоділець повідомив користувача, що згідно з рішенням суду торговельна марка визнана недійсною і на нього покладено обов’язок змінити комерційне найменування. У зв’язку з цим АТ „Лоліта” було перейменовано у ВАТ „Орбіта”, обрало комерційне найменування „Орбіта” і подало заявку на отримання відповідної торговельної марки.

Користувач звернувся за консультацією до юриста з метою дізнатися про можливі варіанти виходу з цієї ситуації.

Як повинна бути вирішена справа?

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Курс VI навчальний семестр Спеціальність 6.060100 - Правознавство

Харківський національний університет імені В Н Каразіна... Юридичний факультет Навчальний комплекс...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Комерційна концесія.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
    Літня заліково-екзаменаційна сесія на третьому курсі юридичного факультету заочної форми навчання триватиме з 04.03.13 до 23.03.13 року ( термін

За модульно-рейтинговою системою
Процес опанування юридичних дисциплін з огляду на специфіку заочної форми навчання передбачає насамперед самостійне опрацювання матеріалу з кожної навчальної дисципліни, роботу з нормативно-правови

І. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ, ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТУ РЕФЕРАТІВ
Реферат (від лат. refero – доповідаю, повідомляю) означає стислий виклад у письмовому виді або у формі доповіді змісту наукової праці (праць), літератури по темі; виклад сут

Криміналістична версія та основа планово-організаційного забезпечення криміналістичної діяльності.
4. Використання спеціальних знань у розкритті і розслідуванні злочинів. 5. Криміналістична фотографія, кінозйомка, відео- та звукозапис. 6. Криміналістична трасологія. 7.

ІІІ. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ІСПИТУ
  1.Механізм скоєння злочину як предмет вивчення криміналістики. Закономірні зв’язки між елементами механізму скоєння злочину. 2.Діяльність із розслідування злочинів як предм

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА ЗАЛІК
Предмет курсу «Політична історія сучасного світу» і його завдання. Лютнева буржуазно-демократична революція в Росії. Падіння самодержавства. Жовтнева (1917 р.) Політична іст

ТЕМАТИКА РЕФЕРАТІВ І ЦІЛЬОВИХ ДОПОВІДЕЙ
Предмет курсу «Політична історія сучасного світу» і його завдання. Лютнева буржуазно-демократична революція в Росії. Падіння самодержавства. Жовтнева (1917 р.) Політична іст

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА
1. Абрамова С. Ю. Африка: четыре столетия работорговли. — М., 1992. 2. Бжезинский З. Великая шахматная доска. — М., 2003. 3. Большаков О. Г. История халифата. — М., 1993. — Т. 1–2

Аграрне право підрахунок балів
  Підрахунок балів   Вирішення задач на практичному занятті   Усна відповідь на семінарі   Контрольна

Нормативно-правові акти.
1. Закон України «Про колективне сільськогосподарське підприємство». 2. Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України». 3. Закон Уккраїни «Проосновні засад

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  У навчальному процесі значне місце займають практичні заняття, які покликані сприяти закріпленню і більш поглибленому засвоєнню студентами теоретичних положень, вик

Судова бухгалтерія та правова статистика
Форма контролю: · Контрольна робота · Практичні заняття · Залік   Написати письмову контрольну роботу за наступним планом:

Судова бухгалтерія
1.Предмет і метод судової бухгалтерії. Специфіка розгляду елементів бухгалтерського обліку в судовій бухгалтерії. 2.Поняття бухгалтерського обліку і його

Правова статистика
1.Поняття статистичної науки. 2.Галузі статистичної науки та їх взаємозв'язок з іншими науками. 3.Поняття правової статистики.

Судова бухгалтерія
· Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні. Закон України від 16 липня 1999 р. // Відомості Верховної Ради України. - 1999. -№40.-Ст.365. · Про державну контрольно-ревізій

Правова статистика
1.Про державну статистику: 3акон України від 17 вересня 1992 р. //Відомості Верхов. Ради У країни.- 1992.-№43.- Ст.608. 2.Про внесення змін до Закону Укра

ФІНАНСОВЕ ПРАВО
Форма контролю: · реферат · іспит Курс «Фінансове право України» вивчається студентами юридичного факультету один семестр і закінчується іспитом. Допуском до складання іс

Історія виникнення фінансів, їх співвідношення з грошима.
2. Історія розвитку фінансового права. 3. Місце фінансового права в системі права України. 4. Поняття та зміст фінансової діяльності держави. 5. Фінансовий контроль в Укр

Господарське право
Форма контролю: · Контрольна робота · Практичні заняття · Іспит Контрольну роботу студенти заочного факультету повинні виконувати письмово у відповідному семестр

Особливості правового статусу некомерційних суб’єктів господарювання в господарському праві Україні.
Рекомендована література: 1. Саниахметова Н.А. Предпринимательское (хозяйственное) право Украины: Учебное пособие. – Х.: Одиссей, 2004. – 310 с.

Правові засади регулювання торгової діяльності ювелірними виробами в Україні.
  Рекомендована література: 1. Щербак Н. Торгуем ювелирными изделиями //Частный предприниматель, март 2003. - №6 (74). – С. 11.

Агентські договори в господарській діяльності.
Рекомендована література:   1. Брагинский М.И., Витрянский В.В. Договорное право. Книга третья. Договоры о выполнении работ и оказании услу

Холдингові компанії як суб’єкти господарської діяльності.
  Рекомендована література:   1. Грудницька С. Господарське товариство та господарське об’єднання // Юридичний вісник. – 1998. - №3. – С. 118.

Нормативно-правові акти
1. Конституція України від 28.06.96р. //ВВР України. - 1996 - №30 (23.07.96), ст. 141. 2. Господарський кодекс України від 16.01.03р. //Офіційний вісник України. - 2003. - №11 - ст. 462.

Суд, суддя в кримінальному процесі. Функції та повноваження суду (судді).
  Варіант ІІ 1. Кримінально-процесуальна форма. Її уніфікація та диференціація. 2. Процесуальна характеристика засади недоторканності житла чи іншого володіння особи

ГРОМАДСЬКІ ОБ`ЄДНАННЯ В УКРАЇНІ
    Викладач: ; Зубенко Ганна Вікторівна, доцент кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права, кандидат юридичних наук  

Самостійна робота
№ з/п Назва теми Кількість годин Правовий статус громадських об'єднань в Україні

Контрольні питання
1. Право громадян України на об’єднання – невід’ємне право людини і громадянина. 2. Загальна Декларація прав людини й Міжнародний Пакт про громадянські та політичні права про право людини

Тема 1. Поняття і підстави виникнення зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1.Після розлучення колишнє подружжя Конопових, що вимушено було мешкати в одній квартирі (м. Київ), знаходилося у неприяз

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 47. Ст.ст. 509-525 Агарков М.М. Обязательство по советскому гражданскому праву // Избранные труды по гражданскому праву. В 2-х т., Т.1. М.:АО “Центр ЮрИНФОР”, 2002.

Питання по темі для перевірки знань
Практичні завдання: Завдання 1. ВАТ "Будмонтаж" (підрядник), відповідно до умов договору будівельного підряду зобов'язалось побудувати офіс

Застава. Притримання.
Практичні завдання: Завдання 1. ВАТ “Спецтехніка” за договором купівлі-продажу зобов’язалося доставити та встановити придбані ТОВ “Бадьорість” комп’ют

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 49. Ст.ст. 546-597. Про іпотеку: Закон України від 5.06.03р. //Відомості ВР України. - 2003.- №38.- Ст.313 Про заставу: Закон України від 2.10.1992 р. // Відомос

Відповідальність за порушення зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1. В господарський суд звернулася Меблева фабрика «Зоря» з позовом до ТОВ “Зірка” про розірвання договору у зв’язку з втр

Як повинна бути вирішена справа?
  Завдання 2.АТ “Консул” звернулося з позовом до державного НДІ “Кварц” про стягнення заборгованості за отриману продукцію на суму 56 810 грн., а також про стягне

Додатковий матеріал до теми
Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань: Закон України від 22.11.96р. // Відомості ВР України. -1997. -№5.- Ст.28. Про практику розгляду судами цивільних справ з

Тема 5. Цивільно-правовий договір
Практичні завдання: Завдання 1. 18 травня 2006року ТОВ „Крісло” та АТ „Марченко і К°” уклали договір про розробку заходів щодо реалізації проекту по с

Приватизація, біржова торгівля.
Практичні завдання: Завдання 1. Шевченко домовився з Грабаруком про купівлю монітора. Шевченко передав Грабаруку аванс і заявив, що наступного дня сам

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 54. Ст.ст. 655-716 Про захист прав споживачів: Закон УРСР від 12.05.91р. // Відомості ВР УРСР. – 1991. - №30.- Ст.379. Про приватизацію державного майна: Закон У

Догляду).
Практичні завдання: Завдання 1. 03 березня 2007 року Сьомін уклав зі своїм племінником Шпаченко письмовий договір дарування портативного комп’ютера, з

Комунального майна. Лізінг.
Практичні завдання: Завдання 1. Відповідно до умов договору оренди, укладеного ТОВ “Запорізьке річкове пароплавство” з ТОВ “Кондиція” останнє зобов

Проаналізуйте доводи сторін та вирішіть спір.
Завдання 3. За договором найму, укладеним між Кравчуком та його родичем Янковим останній передав Кравчуку строком на 4 роки в найм стару швацьку машину австрійського виробни

Вирішіть справу.
Завдання 5.Відповідно до умов договору, укладеного міжСПД ФО Тоцьким та СПД ФО Радюком останній передав Тоцькому свій вантажний автомобіль в оренду строком на 1 рік за умови сп

Вирішіть справу.
Завдання 6. Годовський передав Тутову в найм гараж в м. Полтаві 10 лютого 2006 року строком на 2 роки за умови сплати 1000 грн. щомісячно. Договором було передбачено, що гар

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 58. Ст.ст. 759-809. Про оренду державного та комунального майна: Закон України від 23.12.97р. // Відомості ВР України.— 1992.— №30.— Ст.416. Про фінансовий лізин

Житла. Позичка та позика.
Практичні завдання: Завдання 1. Волкова одержала у спадщину однокімнатну квартиру у квітні 2006 року. Як з’ясувалося, в цій квартирі з лютого 2006 рок

Технологічних та інших робіт.
Практичні завдання: Завдання 1. ТОВ дизайн-студія “Палітра” запросила для оформлення свого виставкового залу художника-дизайнера Сірченка. Перед худож

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 61. Ст.ст. 837-864, 875-886. Про інвестиційну діяльність: Закон України від 18.09.91р. // Відомості ВР України. -1991.-№47.-Ст.646. Про основи містобудування: За

Експедирування.
Практичні завдання: Завдання 1.Південна залізниця звернулася до господарського суду з позовом до ТОВ “Південтранс” про стягнення плати за користування

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 64, 65. Ст.ст. 908-935. Про транспорт: Закон України від 10.11.94р. // Відомості ВР України. - 1994. - №51. - Ст.446; Голос України. – 1995. – 11 січня. Про залі

Зберігання.
Практичні завдання: Завдання 1. 21 травня 2006 року Бутусов і Гамбаров уклали договір зберігання, відповідно до умов якого Бутусов передав Гамбарову н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 66. Ст.ст. 936-978. Митний кодекс України від 11.07.02р. // Відомості ВР України. - 2002.- №38-39. -Ст.288. Закон України „Про державний матеріальний резерв” від

Доручення.
Практичні завдання: Завдання 1. Відповідно до умов договору, укладеного між Марченко та Хребтовим останній зобов’язався придбати для Марченко будівель

Комісії та управління майном.
Практичні завдання: Завдання 1. Крабов уклав з Босенко договір комісії відповідно до умов якого останній за винагороду у розмірі 250 грн. повинен був

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 69. Ст.ст. 1011-1028. Войчук О. Договір комісії // Вісник податкової служби. - 2002.- №30.-С.43-45 Егоров А. Ответственность комиссионера за неисполнение сделки

Страхові зобов’язання.
Практичні завдання: Завдання 1.Після смерті завідуючої магазином Величко, внаслідок проведеної ревізії була виявлена розтрата матеріальних цінностей н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 67. Ст.ст. 979-999. Про страхування: Закон України від 07.03.1996 № 85/96-ВР: В редакції Закону № 2745-III від 04.10.2001 // Відомості Верховної Ради України. – 2002.- N7

Банківський рахунок. Факторинг. Розрахунки.
Практичні завдання: Завдання 1. Банк “Правекс” уклав із ТОВ “Форум” кредитний договір, виконання якого було забезпечено заставою транспортного засобу.

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 71, 72, 74. Ст.ст. 1054-1076, 1087-1106. Про банки та банківську діяльність: Закон України від 07.12.2000р. // Офіційний вісник України. - 2001. - №1-2, ч.І, Ст.1.

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 75. Ст.ст. 1107-1114. Про авторське право і суміжні права: Закон України від 23.12.1993р. в редакції закону від 11.07.01р. // Офіційний вісник України. - 2001.- №32. – Ст

Договір простого товариства. Засновницький договір.
Практичні завдання: Завдання 1. Керівництво Харківського обласного товариства захисту домашніх тварин запропонувало Харківській обласній організації Н

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глава 77. Ст.ст. 1130-1143 Про господарські товариства: Закон України від 19.09.91р // Відомості Верховної Ради УРСР. - 1991.-№49- Ст.682. Про державну реєстрацію юрид

Дій. Деліктні зобов’язання.
Практичні завдання: Завдання 1. На дачній ділянці, що належала Атаманову, внаслідок недбалого зберігання речовин, які легко займаються, виник пожар. В

Додатковий матеріал до теми
ЦК України. Глави 78-81, 83. Ст.ст. 1144-1165, 1212-1215. Порядок и правила проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім о

Шкоди. Відповідальність за завдання шкоди.
Практичні завдання: Завдання 1. Перебуваючи у нетверезому стані, Воронов розбив у кафе дзеркало вартістю 400 грн. Адміністратор запропонував йо

Додатковий матеріал до теми
Про міліцію: Закон України від 20.12.90р. // Зібрання законодавства України (серія 3). – 2000. - №1. – Ст.8. Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями органів

Кондиційні зобов’язання
Практичні завдання: Завдання 1.В ніч з 31 грудня на 1 січня внаслідок ДТП, що сталася через порушення водієм правил дорожнього руху, загинула молода д

Додатковий матеріал до теми
Про дорожній рух: Закон України від 30.06.93р. // Право и практика . - 2002. - №30. Про об’єкти підвищеної небезпеки: Закон України від 18.01.01р. // Офіційний вісник України. – 2001. - №7

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги