рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Відповідність критеріям патентоспроможності перевіряють у Патентному відомстві (Укрпатенті) при проведенні експертизи заявки на одержання патенту.

Відповідність критеріям патентоспроможності перевіряють у Патентному відомстві (Укрпатенті) при проведенні експертизи заявки на одержання патенту. - раздел Право, Тема 2. Право промислової власності 2.1. Винахід корисна модель Промисловий Зразок Визнається Новим, Якщо Сукупність Суттєвих Ознак Промислов...

Промисловий зразок визнається новим, якщо сукупність суттєвих ознак промислового зразка не стала відома у світіна дату подання заявки на одержання патенту.

Новим є винахід, відомості про який не стали загальнодоступними у світі до дати подання заявки на даний винахід. Якщо винахід створили і розкрили інформацію про нього раніше, ніж за рікдо подачі заявки на одержання патенту, і якщо факт такого розкриття інформації буде встановлений експертизою, то в цьому випадку можуть відмовити у видачі патенту, оскільки винахід вже не буде вважатися новим.

Наявність винахідницького рівня буде у винаходу, що не є очевидним для фахівця в тій області, до якої відноситься винахід.

Промислово придатним є винахід, якщо він може бути використаний в промисловості або іншій сфері діяльності. Промислова придатність заявленого винаходу перевіряється експертами в першу чергу. Наприклад «Вічний двигун» не може одержати охорону у вигляді патенту на винахід, тому що він просто не буде працювати.

Усі три описаних види патентів містять загальне обмеження, що стосується заборони на патентування рішень і виробів, що суперечать суспільним інтересам, принципам гуманності і моралі. До таких рішень, відносяться рішення які є марними, так і антигуманні (наприклад, пристрій для катувань, незважаючи на його можливу новизну).

Право на одержання патенту на службовий винахід (винахід, створений працівником у період трудових відносин з роботодавцем) має роботодавець. У випадку створення службового винаходу працівник повинний письмово повідомити про це роботодавця. Якщо роботодавець протягом 4 місяців з дати одержання такого повідомлення не прийме рішення про те, як розпорядитися винаходом (подати заявку на одержання патенту, прийняти рішення про збереження винаходу як конфіденційну інформацію та інш.) то право на одержання патенту переходить до працівника. Якщо ж роботодавець у зазначений термін прийме рішення про те, як розпорядиться винаходом, він повинний буде в цей же термін укласти з винахідником письмовий договір про розмір і умови виплати працівникові винагороди.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Тема 2. Право промислової власності 2.1. Винахід корисна модель

До об єктів патентного права відносяться винаходи корисні моделі і промислові зразки Усім патентам властива тріада права право на авторство... Вся історія об єктів що нас оточують це безперервний ланцюг винаходів кожне... У шостому столітті до нашої ери в давньогрецькій колонії Сібаріс великому по тим часам торговому центрі жителі...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Відповідність критеріям патентоспроможності перевіряють у Патентному відомстві (Укрпатенті) при проведенні експертизи заявки на одержання патенту.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Промисловий зразок
  Промисловий зразок як об'єкт патентного права досить розповсюджений і найчастіше є єдиною можливістю захисту об'єктів, що мають оригінальний дизайн, наприклад, годинник, одяг, посуд

Право власності на винахід (корисну модель), промисловий зразок
  Право на винахід (корисну модель), промисловий зразок охороняється державою і засвідчується патентом. Патент - охоронний документ, що засвідчує пріоритет,

Подання заявки
Для того щоб одержати патент на винахід (корисну модель) або промисловий зразок необхідно подати заявку на його видачу в Державне підприємство "Український інститут промислової власності"

Патентування винаходу і промислового зразка в іноземних державах
Щоб одержати патент на винахід або промисловий зразок не тільки у своїй країні, але й в інших країнах, існують системи: традиційна, регіональна і система РСТ (відповідно до Договору про патентну ко

Що таке винахід ?
2. Якому винаходу надається правова охорона? 3. Що засвідчує патент? 4. Що може бути об'єктом винаходу(корисної моделі)? 5. Що мають на увазі під

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги