САМОСТІЙНА ТА ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА

Основними видами та формами організації самостійної роботи є

· позааудиторна робота: підготовка до наступної лекції, семінарських занять, практичних занять; вивчення матеріалу прослуханої лекції (за конспектами, підручниками, ін. джерелами), виконання домашнього завдання, самостійне вивчення окремих тем, підготовка реферату;

· індивідуальна робота з викладачем: індивідуальні (запитання-відповідь) та групові (розгляд типових прикладів, експрес-опитування, обговорення) консультації.

Засобами контролю з дисципліни “Міжнародне право” відповідно можна визначити

· аудиторний контроль викладача (колоквіум-співбесіда, програмований контроль, письмові опитування, тести, індивідуальні завдання , контрольна робота)

· самоконтроль студента.

Передбачається проведення ігрових занять, підготовка наукової доповіді, курсової роботи тощо.

У зв’язку зі збільшенням обсягу інформації зросла потреба у самостійному опрацюванні курсантами і студентами навчального матеріалу (самостійне вивчення навчальних посібників, монографій, журнальних статей).

Самостійна робота у поєднанні з іншими формами навчальних занять (лекції, семінари) дозволить не тільки отримати міцні і усвідомлені знання, але й розвиватиме здатність творчого підходу до матеріалу, інтерес до наукових досліджень, впевненість у власних знаннях.

З курсу “Міжнародне право” 74 години виноситься на самостійну та індивідуальну роботу. Студенти, що не звітували про самостійну роботу, до іспиту не допускаються.