Модульний контроль

Кожний змістовий модуль оцінюється. За кожний модуль студент може набрати максимально 5 балів. Студент вважається таким, що склав модуль, якщо він набрав 12 і більше балів. Якщо студент набрав менше 12 балів, він вважається таким, що модуль не здав Модульний контроль здійснюється з усіх тем модуля незалежно від того, чи проводилися семінарські заняття.

До складання модулів допускаються студенти, які не мають незадовільних оцінок чи невідпрацьованих пропущених семінарських занять.

Студент вважається таким, що складав модульний контроль, якщо він з'явився на контрольний захід та отримав контрольне завдання. Контрольні завдання видаються кожному студенту. Виконання контрольних завдань здійснюється кожним студентом індивідуально в час і в місці, відведених для проведення контрольного заходу за розкладом. Студент може звернутися до викладача за роз'ясненнями змісту завдання. Під час контрольного заходу студенту забороняється в будь-якій формі обмінюватися інформацією з іншими студентами або використовувати матеріали чи засоби (крім дозволених). Завдання виконуються самостійно.

Студенти, які не були допущені до складання модуля або були відсутні під час його проведення без поважних причин, отримують нуль балів.

Студент, який не склав хоча б один змістовий модуль, не допускається до підсумкового контролю і втрачає право на виставлення йому державної семестрової оцінки за результатами набраних балів. Державна семестрова оцінка з відповідної навчальної дисципліни виставляється такому студентові за результатами повторного складання ним модуля.

Протягом семестру за дві модульні контролі роботи студент може максимально набрати 10 балів.

Форми поточного та модульного контролю наведені в Розділі 6.