Система поточного, модульного та підсумкового контролю

Поточний контроль здійснюється шляхом опитування студентів на семінарських заняттях. Проміжний контроль з навчальної дисципліни містить:

оцінювання ступеня засвоєння теоретичного матеріалу шляхом опитування на семінарських заняттях, відповідей на тестові питання модульної контрольної роботи (МКР) та обліку відвідування лекцій і семінарів. Кожен студент повинен відвідувати лекції, активно працювати на семінарських заняттях та взяти участь у модульному тестуванні.

Підсумковий контроль – залік, який складають по завершенні навчального курсу.

Оцінювання знань, умінь та практичних навичок студентів здійснюється на основі набраних балів. Мінімальна кількість балів, необхідна для отримання допуску до заліку складає 25. Максимальна оцінка знань за підсумком результатів робіт за семестр складає 60 балів. Максимальна кількість балів оцінки під час заліку складає 40 балів. Студенти, які набрали протягом семестру менше 25 балів, до екзамену не допускаються.

 

Студент одержує максимальну оцінку (до 100 балів), якщо твердо знає програмний матеріал, грамотно і по суті викладає його, не допускає суттєвих неточностей, правильно застосовує теоретичні знання під час семінарських занять та написанні модульної контрольної роботи (МКР).