рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Страхування транспортних засобів

Страхування транспортних засобів - раздел Философия, Фізична та логічна організація пам’яті комп’ютера. Найпростіші схеми управління пам’яттю Страхування Транспортних Засобів Є Поширеною Підгалуззю Майнового Страхування...

Страхування транспортних засобів є поширеною підгалуззю майнового страхування. Відповідні види страхування транспортних засобів створювалися і розвивалися в міру появи і розвитку відповідних видів транспорту. Морське страхування (страхування суден і перевезених ними вантажів) є самим раннім видом транспортного страхування, воно виникло в Італії в XVI ст. Великий внесок у його розвиток зробила Великобританія (Указ про морське страхування 1601 р. і Закон про морське страхування 1906 р.). Страхування засобів залізничного транспорту почало застосовуватися в XVIII ст. Страхування засобів автотранспорту починає існування наприкінці XIX ст. і в даний час є найбільш масовим видом. Страхування повітряних суден почалося на початку XX ст. (перший страховий поліс Ллойда в Лондоні видано у 1919 р.).

Небезпеки, що супроводжують транспортну діяльність, впливають на транспортний засіб, вантаж (багаж), водіїв і пасажирів, третіх осіб. Історично страховики починали здійснювати страхування окремо транспортних засобів і перевезених вантажів (багажу), а потім водіїв (пасажирів) і відповідальності власників(перевізників) транспортного засобу за заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб (включаючи пасажирів). В Україні відповідно до державних вимог ліцензування страхової діяльності необхідно одержати окремі ліцензії на майнове страхування транспортного засобу, особисте страхування від нещасних випадків водіїв (пасажирів) і страхування відповідальності власника (перевізника).

Оскільки в практиці транспортного страхування достатньо широко застосовується комбінація видів, то в Україні це здійснюється шляхом укладання комбінованого договору страхування, що включає в різноманітних сполученнях страхування засобу транспорту і перевезеного вантажу (багажу) із вартістю транспортування (фрахту), а також страхування відповідальності власника (перевізника), страхування від нещасних випадків.

По існуючій в Україні класифікації видів страхування, що ліцензуються, виділяють такі види майнового страхування транспортних засобів:

- страхування засобів наземного транспорту (крім залізничного);

- страхування засобів залізничного транспорту;

- страхування засобів водного транспорту;

- страхування засобів повітряного транспорту.

Страхування засобів транспорту, що передбачає відшкодування збитку, нанесеного страхувальнику при ушкодженні, знищенні (загибелі) або втраті тільки самого транспортного засобу (без страхування вантажу, багажу і страхування відповідальності) у страховій практиці називається страхуванням каско (каско повітряного (водного) судна або автокаско).

Страхування транспортних засобів -один із видів автотранспортного страхування, об'єктами якого виступають механізовані й інші засоби транспорту.

Транспортне страхування представлене страхуванням транспортних засобів (“КАСКО”) і вантажів, що ними перевозяться (“КАРГО”).Страхування цих видів здійснюється як в обов'язковій та добровільній формі. До обов'язкових відноситься страхування засобів авіаційного тра­нспорту, а страхування наземного, водного транспорту і вантажів здійснюється в добровільній формі.

На страхування приймаються: автотранспортні засоби, підмети реєстрації органами МВС; автомобілі, у тому числі з причепами промислового виробництва; мотоцикли, моторолери, мотоколяски, мопеди з робочим обсягом двигуна не менше 49,8 см3; водяний транспорт, що підлягає реєстрації спеціальними органами; вітрильні, моторні човни (крім надувних); моторні, вітрильні, моторно-вітрильні катера і яхти.

Основний договір страхування транспортного засобу укладається терміном на один рік або від 2 до 11 місяців, додатковий - на термін, що залишився до кінця дії основного договору.

Страхування проводиться від:

1) викрадення транспортного засобу - по його вартості (з урахуванням зносу);

2)знищення транспортного засобу - по вартості (з урахуванням зносу) за відрахуванням вартості залишків, придатних для подальшого використання;

3) ушкодження транспортних засобів - по вартості ремонту в такому порядку: вартість нових частин, деталей зменшується відповідно відсотку зносу, зазначеному в договорі страхування. До отриманої суми додається вартість ремонтних робіт, а потім відраховується вартість залишків, придатних для подальшого використання, переоцінених по відсотку зносу і ступеню їхнього знецінювання.

У суму збитку включається також витрата по порятунку транспортного засобу (у т. ч. порятунок людей), по транспортуванню до найближчого ремонтного пункту або постійного місця проживання страхувальника.

У страхуванні автотранспорту використовується комбіноване страхування - страхується не тільки транспортний засіб, але і відповідальність автовласника, а також багаж і додаткове устаткування.

Даний вид страхування здійснюється в двох варіантах:

1) із повним відшкодуванням збитку і сплатою платежу по тарифі;

2) із власною участю страхувальника у відшкодуванні збитку (франшизою) на визначену суму і сплатою платежу по тарифі.

Повне страхування (від усіх ризиків) - найбільше широке страхове покриття, що передбачає відшкодування страхувальнику збитків, викликаних втратою або ушкодженням застрахованого транспортного засобу, фізичними травмами людей і ушкодженням майна третьої сторони.

Транзитне страхування укладається на термін до 30 днів для забезпечення страхового захисту на час перегону транспортного засобу до місця призначення.

Страхування морських судів - вид морського страхування, що забезпечує страховий захист судовласників і інших осіб, що мають відношення до експлуатації судів, у випадку нанесення збитку, загибелі або іншого збитку їхнім майновим інтересам у зв'язку з експлуатацією судів.

Даний вид страхування майнових інтересів базується на таких принципах:

1) наявність майнового інтересу;

2) найвищий ступінь довіри сторін (клієнт зобов'язаний повідомити страховику всю інформацію про застрахований об'єкт, що дозволяє встановити конкурентоспроможні умови страхування);

3) наявність причинно-слідчого зв'язку збитку і події, яка визвала його;

4) виплата відшкодування в розмірі реального збитку;

5) суброгація - виплатив страхове відшкодування, страховик одержує усі права клієнта і вживає заходів до відшкодування збитку з третіх винних осіб.

Обсяг страхової відповідальності поширюється на збитки судновласників, які пов'язані:

1) із фізичною загибеллю, ушкодженням і поломками корпуса, машин або устаткуванням судна, в результаті шторму, затоплення і перевороту судна, торкання інших судів, пожежі, вибуху, крадіжки з боку сторонніх осіб та інше.

2) із виникненням відповідальності перед третіми особами в результаті шкоди, заподіяної іншому судну або його майну, загальної аварії, рятувальних робіт.

3) із витратами судновласників по зменшенню розміру збитку в результаті загальної аварії, що підлягають розподілу між судном, вантажем пропорційно їхньої вартості, а також витрат, пов'язаних із запобіганням небезпеки, наприклад, змушений захід у порт-сховище, частини вантажу для зняття судна з мілини.

Ставка страхової премії при страхуванні морських судів виражається у відсотках від страхової суми за договором і залежить від розмірів і віку судна. Розмір ставки страхової премії обернено пропорційний розміру франшизи, рівень якої в різних країнах різноманітні і залежать від вартості і типу судна (на українському ринку франшизи низькі - 5 тис. $ по кожному страховому випадку, на англійському - 50 тис. $).

Страхування повітряних судів - вид авіаційного страхування, який включає страхування різноманітних видів відповідальності експлуатантів повітряних судів, власників (операторів) аеропортів і ангарів, виробників літальних апаратів і ін. продукції авіаційно-промислового комплексу і галузей, пов'язаних з авіацією.

Суб'єктами страхування повітряних судів є комерційні авіаперевізники і експлуатанти, що займаються багатьма видами повітряних робіт, аероклуби, авіазаводи, різноманітні організації, фірми, що займаються продажем і перепродажем авіатехніки, часткові власники повітряних судів.

Об'єктом страхування є майновий інтерес страхувальника, пов'язаний із цілістю повітряних судів його корпуса, включаючи крила і хвостову частину, шасі, електричні, гідравлічну, навігаційну системи, і радіоустаткування, встановленого усередині або на корпусі повітряного судна.

У практику найбільше поширені комбіновані поліси по страхуванню повітряних судів, у яких включається умови:

1) продажі повітряного судна (повітряне судно рахується зниклим без звістки і страхового відшкодування виплачується, якщо про нього після зльоту немає звістки протягом 15 днів і більш);

2) змушеної посадки і витрати по порятунку повітряного судна, у зв'язку з форс-мажорними обставинами і неможливості зльоту з місця посадки - відшкодовуються витрати по забезпеченню зльоту повітряного судна;

3) вартості ремонту ушкодженого повітряного судна (обмовляються умови і межі відшкодування витрат, якщо визнане, що ушкодження мало місце внаслідок страхового випадку);

4) установлення повної загибелі повітряного судна;

5) право на абандон (відмова страхувальника на користь страховика від своїх прав на застраховане майно з метою одержання страхового відшкодування в розмірі страхової суми).

Страхова сума страхування повітряного судна встановлюється в розмірі, яка не перевищує дійсної вартості судна на момент укладення договору страхування.

У випадку оренди, лізингу, придбання повітряних судів у кредит, в умови страхового договору включаються обмовки, що захищають інтереси сторін - учасників відповідних правовідносин (орендних, кредитних).

Страхування засобів авіаційного транспорту здійснюється на підставі Порядку і правил обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіа­ції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1535 від 12 жовтня 2003 року. Цим документом передбачено здійснення 5 ви­дів обов'язкових страхувань, з числа котрих до майнових видів відносить­ся страхування повітряних суден.

Страхувальником виступає власник або експлуатант повітряного судна. Страховими ризиками є повна загибель судна або пошкодження окремих його частин, систем та елементів конструкції. Повною загибеллю вважаєть­ся:

– повна втрата судном здатності виконувати політ у зв'язку з руйнуванням основних елементів несучих конструкцій або у разі технічної неможливості або економічної недоцільності виконати його ремонт;

– втрата судна у зв'язку з вимушеною посадкою на місцевість, не придатну для зльоту судна або економічною недоцільністю його евакуації;

– зникнення безвісти судна, яке здій­снювало плановий політ, не прибуло до пункту призначення і заходи щодо його розшуку протягом 60 діб не дали результатів або розшук офіційно при­пинено до закінчення зазначеного терміну.

Страхова сума за договором не повинна бути меншою, ніж балансова вартість судна. Страхові тарифи вста­новлюються у відсотках до страхової суми і максимально становлять:

− для суден з максимальною злітною масою до 15 000 кг – не більше 8 відсотків;

− для суден з максимальною злітною масою від 15 001 кг і більше – не більше 6 відсотків;

− для вертольотів – не більше 10 відсотків.

Страховий платіж визначається стандартно.

Збиток визначається на підставі технічного акту огляду судна після його пошкодження та документів, які обґрунтовують суми витрат на ремонт, а в разі загибелі – акт списання повітряного судна. Страхове відшкодування виплачується в розмірі вартості ремонту або в розмірі страхової суми.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Фізична та логічна організація пам’яті комп’ютера. Найпростіші схеми управління пам’яттю

Фізична та логічна організація пам яті комп ютера Найпростіші схеми управління пам яттю... Фізична та логічна організація пам яті... Введення...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Страхування транспортних засобів

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Локальність
Виявляється, при такому способі організації у міру зниження швидкості доступу до рівня пам'яті знижується також і частота звернень до нього. Ключову роль тут грає властивість реальних прог

Локальність
Виявляється, при такому способі організації у міру зниження швидкості доступу до рівня пам'яті знижується також і частота звернень до нього. Ключову роль тут грає властивість реальних прог

Локальність
Виявляється, при такому способі організації у міру зниження швидкості доступу до рівня пам'яті знижується також і частота звернень до нього. Ключову роль тут грає властивість реальних прог

Оверлейна структура
Оскільки розмір логічного адресного простору процесу може бути більше, ніж розмір виділеного йому розділу (або більше, ніж розмір найбільшого розділу), іноді використовується техніка, звана оверлей

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Динамічний розподіл. Свопінг.
Маючи справу з пакетними системами, можна обходитися фіксованими розділами і не використовувати нічого складнішого. У системах з розділенням часу можлива ситуація, коли пам'ять не в змозі містити в

Структура таблиці сторінок
Організація таблиці сторінок – один з ключових елементів відображення адрес в сторінковій і сегментно-сторінковій схемах. Розглянемо структуру таблиці сторінок для випадку сторінкової організації д

Структура таблиці сторінок
Організація таблиці сторінок – один з ключових елементів відображення адрес в сторінковій і сегментно-сторінковій схемах. Розглянемо структуру таблиці сторінок для випадку сторінкової організації д

Інвертована таблиця сторінок
Не дивлячись на багаторівневу організацію, зберіганням декількох таблиць сторінок великого розміру як і раніше є проблему. Її значення особливе актуально для 64-розрядної архітектури, де число вірт

Розмір сторінки
Розробники ОС для існуючих машин рідко мають можливість впливати на розмір сторінки. Проте для новостворюваних комп'ютерів вирішення щодо оптимального розміру сторінки є актуальним. Як і слід було

Розмір сторінки
Розробники ОС для існуючих машин рідко мають можливість впливати на розмір сторінки. Проте для новостворюваних комп'ютерів вирішення щодо оптимального розміру сторінки є актуальним. Як і слід було

Розмір сторінки
Розробники ОС для існуючих машин рідко мають можливість впливати на розмір сторінки. Проте для новостворюваних комп'ютерів вирішення щодо оптимального розміру сторінки є актуальним. Як і слід було

Алгоритми заміщення сторінок
Отже, найбільш відповідальною дією менеджера пам'яті є виділення кадру оперативній пам'яті для розміщення в ній віртуальної сторінки, що знаходиться в зовнішній пам'яті. Нагадаємо, що ми розглядаєм

Алгоритм FIFO. Виштовхування першої сторінки
Простий алгоритм. Кожній сторінці привласнюється тимчасова мітка. Реалізується це просто створенням черги сторінок, в кінець якої сторінки потрапляють, коли завантажуються у фізичну пам'ять, а з по

Виштовхування сторінки, що найдовше не використовувалась. Алгоритм LRU.
Одним з наближень до алгоритму OPT є алгоритм, витікаючий з евристичного правила, що недавнє минуле - хороший орієнтир для прогнозування найближчого майбутнього. Ключова відмінність між FI

Виштовхування рідко використовуваної сторінки. Алгоритм NFU
Оскільки більшість сучасних процесорів не надають відповідної апаратної підтримки для реалізації алгоритму LRU, хотілося б мати алгоритм, достатньо близький до LRU, але що не вимагає спеціальної пі

Інші алгоритми
Для повноти картини можна згадати ще декілька алгоритмів. Наприклад, алгоритм Second-Chance - модифікація алгоритму FIFO, яка дозволяє уникнути втрати часто використовуваних сторінок за до

Управління кількістю сторінок, виділеною процесу. Модель робочої множини
У стратегіях заміщення, розглянутих в попередньому розділі, простежується припущення про те, що кількість кадрів, що належать процесу, не можна збільшити. Це приводить до необхідності виштовхування

Модель робочої множини
Розглянемо поведінку реальних процесів. Процеси починають працювати, не маючи в пам'яті необхідних сторінок. В результаті при виконанні першої ж машинної інструкції виникає page fault, що

Сторінкові демони
Підсистема віртуальної пам'яті працює продуктивно за наявності резерву вільних сторінкових кадрів. Алгоритми, що забезпечують підтримку системи в стані відсутності трешинга, реалізовані у складі фо

Сторінкові демони
Підсистема віртуальної пам'яті працює продуктивно за наявності резерву вільних сторінкових кадрів. Алгоритми, що забезпечують підтримку системи в стані відсутності трешинга, реалізовані у складі фо

Типи файлів
Важливий аспект організації файлової системи і ОС - чи слід підтримувати і розпізнавати типи файлів. Якщо так, то це може допомогти правильному функціонуванню ОС, наприклад не допустити виводу на п

Файл прямого доступу
У реальній практиці файли зберігаються на пристроях прямого (random) доступу, наприклад на дисках, тому вміст файлу може бути розкидане по різних блоках диска, які можна прочитувати в довільному по

Інші форми організації файлів
Відомі як інші форми організації файлу, так і інші способи доступу до них, які використовувалися в ранніх ОС, а також застосовуються сьогодні у великих мейнфреймах (mainframe), орієнтованих на коме

Операції над файлами
Операційна система повинна надати в розпорядження користувача набір операцій для роботи з файлами, реалізованих через системні виклики. Найчастіше при роботі з файлом користувач виконує не одну, а

Каталоги. Логічна структура файлового архіву
Кількість файлів на комп'ютері може бути великою. Окремі системи зберігають тисячі файлів, що займають сотні гігабайтів дискового простору. Ефективне управління цими даними має на увазі наявність в

Розділи диска. Організація доступу до архіву файлів.
Завдання шляху до файлу у файлових системах деяких ОС відрізняється тим, з чого починається цей ланцюжок імен. У сучасних ОС прийнято розбивати диски на логічні диски (це низькорівнева опе

Операції над директоріями
Як і у випадку з файлами, система зобов'язана забезпечити користувача набором операцій, необхідних для роботи з директоріями, реалізованих через системні виклики. Не дивлячись на те що директорії -

Списки прав доступу
Hаиболее загальний підхід до захисту файлів від несанкціонованого використання - зробити доступ залежним від ідентифікатора користувача, тобто пов'язати з кожним файлом або директорією список прав

Загальна структура файлової системи
Система зберігання даних на дисках може бути структурована таким чином (див. мал. 12.1). Нижній рівень - устаткування. Це насамперед магнітні диски з рухомими головками - основні пристрої

Виділення безперервною послідовністю блоків
Простий спосіб - зберігати кожен файл як безперервну послідовність блоків диска. При безперервному розташуванні файл характеризується адресою і довжиною (у блоках). Файл, що стартує з блоку b, займ

Виділення безперервною послідовністю блоків
Простий спосіб - зберігати кожен файл як безперервну послідовність блоків диска. При безперервному розташуванні файл характеризується адресою і довжиною (у блоках). Файл, що стартує з блоку b, займ

Таблиця відображення файлів
Одним з варіантів попереднього способу є зберігання покажчиків не в дискових блоках, а в індексній таблиці в пам'яті, яка називається таблицею відображення файлів (FAT - file allocation table) (див

Індексні вузли
Найбільш поширений метод виділення файлу блоків диска - пов'язати з кожним файлом невелику таблицю, звану індексним вузлом (i-node), яка перераховує атрибути і дискові адреси блоків файлу (див. рис

Облік за допомогою організації бітового вектора
Часто список вільних блоків диска реалізований у вигляді бітового вектора (bit map або bit vector). Кожен блок представлений одним бітом, що набуває значення 0 або 1, залежно від того, зайнятий він

Розмір блоку
Розмір логічного блоку грає важливу роль. У деяких системах (Unix) він може бути заданий при форматуванні диска. Невеликий розмір блоку приводитиме до того, що кожен файл міститиме багато блоків. Ч

Структура файлової системи на диску
Розгляд методів роботи з дисковим простором дає загальне уявлення про сукупність службових даних, необхідних для опису файлової системи. Структура службових даних типової файлової системи, наприкла

Реалізація директорій
Як вже мовилося, директорія або каталог - це файл, що має вид таблиці і зберігаючий список вхідних в нього файлів або каталогів. Основне завдання файлів-директорій - підтримка ієрархічної деревовид

Лінійний пошук
Існує декілька стратегій проглядання списку символьних імен. Простим з них є лінійний пошук. Директорія є видимою із самого початку, поки не зустрінеться потрібне ім'я файлу. Хоча це найменш ефекти

Хеш-кодування-таблиця
Хешування (див. наприклад [Ахо, 2001]) - інший спосіб, який може використовуватися для розміщення і подальшого пошуку імені файлу в директорії. У даному методі імена файлів також зберігаються в кат

Монтування файлових систем
Так само як файл має бути відкритий перед використанням, і файлова система, що зберігається на розділі диска, має бути змонтована, щоб стати доступною процесам системи. Функція mount (вмон

Монтування файлових систем
Так само як файл має бути відкритий перед використанням, і файлова система, що зберігається на розділі диска, має бути змонтована, щоб стати доступною процесам системи. Функція mount (вмон

Кооперація процесів при роботі з файлами
Коли різні користувачі працюють разом над проектом, вони часто потребують розділення файлів. Файл, що розділяється, - ресурс, що розділяється. Як і у разі будь-якого спільно використовуван

Приклади вирішення колізій і тупикових ситуацій
Логіка роботи системи в складних ситуаціях може проілюструвати особливості організації мультидоступу. Розглянемо як приклад утворення потенційної безвиході при створенні зв'язку (link), ко

Цілісність файлової системи
Важливий аспект надійної роботи файлової системи - контроль її цілісності. В результаті файлових операцій блоки диска можуть прочитуватися в пам'ять, модифікуватися і потім записуватися на диск. Пр

Порядок виконання операцій
Очевидно, що для правильного функціонування файлової системи значущість окремих даних нерівноцінна. Спотворення вмісту призначених для користувача файлів не приводить до серйозних (з погляду цілісн

Журналізація
Іншим засобом підтримки цілісності є запозичений з систем управління базами даних прийом, званий журналізація (іноді уживається термін "журналирование"). Послідовність дій з об'єктами під

Управління "поганими" блоками
Наявність дефектних блоків на диску - звичайна справа. Усередині блоку разом з даними зберігається контрольна сума даних. Під "поганими" блоками зазвичай розуміють блоки диска, для яких о

Акуратна реалізація кешування вимагає вирішення декількох проблем.
По-перше, ємкість буфера кеша обмежена. Коли блок має бути завантажений в заповнений буфер кеша, виникає проблема заміщення блоків, тобто окремі блоки мають бути видалені з нього. Тут працюють ті ж

Сучасна архітектура файлових систем
Сучасні ОС надають користувачеві можливість працювати відразу з декількома файловими системами (Linux працює з Ext2fs, FAT і ін.). Файлова система в традиційному розумінні стає частиною більш загал

Управління вводом–виводом в операційних системах.
Функціонування будь-якої обчислювальної системи зазвичай зводиться до виконання двох видів роботи: обробці інформації і операцій по здійсненню її введення-виводу. Оскільки в рамках моделі, прийнято

Управління вводом–виводом в операційних системах.
Функціонування будь-якої обчислювальної системи зазвичай зводиться до виконання двох видів роботи: обробці інформації і операцій по здійсненню її введення-виводу. Оскільки в рамках моделі, прийнято

Структура контроллера пристрою
Контроллери пристроїв введення-виводу вельми різні як по своїй внутрішній будові, так і по виконання (від однієї мікросхеми до спеціалізованої обчислювальної системи зі своїм процесором, пам'яттю і

Опитування пристроїв і переривання. Виняткові ситуації і системні виклики.
Побудувавши модель контроллера і уявляючи собі, що ховається за словами "прочитати інформацію з порту" і "записати інформацію в порт", ми готові до розгляду процесу взаємодії пр

Структура системи вводу-виводу
Якщо доручити непідготовленому користувачеві сконструювати систему вводу-виводу, здатну працювати зі всім безліччю зовнішніх пристроїв, то, швидше за все, він опиниться в ситуації, в якій знаходили

Систематизація зовнішніх пристроїв та інтерфейс між базовою підсистемою вводу-виводу і драйверами
Як і система видів Ліннея, система типів пристроїв є далеко не повною і не строго витриманою. Пристрої зазвичай прийнято розділяти за переважаючим типом інтерфейсу на наступні види: · симв

Блоковані, неблоковані та асинхронні системні виклики
Всі системні виклики, пов'язані із здійсненням операцій вводу-виводу, можна розбити на три групи по способах реалізації взаємодії процесу і пристрою вводу-виводу. До першої, найбільш звичн

Буферизація і кешування
Під буфером зазвичай розуміється деяка область пам'яті для запам'ятовування інформації при обміні даних між двома пристроями, двома процесами або процесом і пристроєм. Обмін інформацією між двома п

Spooling і захоплення пристроїв
Про поняття spooling ми говорили в першій лекції нашого курсу, як про механізм, що вперше дозволив сумістити реальні операції вводу-виводу одного завдання з виконанням іншого завдання. Тепер ми мож

Обробка переривань і помилок
Якщо при роботі із зовнішнім пристроєм обчислювальна система не користується методом опиту його стану, а задіює механізм переривань, то при виникненні переривання, як ми вже говорили раніше, процес

Планування запитів
При використанні системного виклику, що не блокується, може опинитися, що потрібний пристрій вже зайнятий виконанням деяких операцій. Виклик, що в цьому випадку не блокується, може негайно повернут

Висновок
Функціонування будь-якої обчислювальної системи зазвичай зводиться до виконання двох видів роботи: обробка інформації і операції по здійсненню її вводу-виводу. З погляду операційної системи "о

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги