Люди віком до 16 років та вразливі люди

8.20 Мовники мають приділяти особливу увагу недоторканності приватного життя людей віком до 16 років. Ці люди не втрачають права на недоторканність приватного життя, наприклад, з причини слави чи популярності своїх батьків, або внаслідок подій, що відбуваються в їхніх школах.

 

8.21 Якщо програма показує людину віком до 16 років або вразливу людину таким чином, що порушує недоторканність приватного життя, у такому разі має бути одержано згоду від:

 

· одного з батьків, опікуна або іншої особи 18-річного чи більше віку, яка замінює батьків; і

 

· там, де це можливо, від самої цієї людини;

 

якщо тільки питання, що розглядається, не є незначним або таким, що не викликає дискусій, а участь – незначною, або якщо немає дозволу продовжувати роботу без згоди.

 

8.22 Особам віком до 16 років і вразливим людям не слід ставити запитання про приватні справи без згоди одного з батьків, опікуна чи іншої особи 18-річного віку, яка замінює батьків (у разі осіб віком до 16 років), якщо тільки немає дозволу продовжувати роботу без згоди.

 

Значення терміна "вразливі люди":

Цей термін є широким і може включати людей з труднощами навчання, психічно хворих, тих, хто втратив близьких, осіб з мозковими травмами або формами недоумства; травмованих або хворих і смертельно хворих.

 

РОЗДІЛ 9:

СПОНСОРСТВО

 

(Відповідне законодавство зокрема включає розділи 319(2)(i) і (j), 319(4)(e) і (f) Закону про зв’язок 2003 р., Статті 1(е), 10(1) і 17 Директиви "Телебачення без кордонів" і Статтю 10 Європейської конвенції з прав людини).

 

Цей розділ Кодексу не застосовується для служб Бі-Бі-Сі, що фінансуються за рахунок ліцензійної платні чи гранту.