Джерела вторинної маркетингової інформації

Основними джерелами вторинної інформації є:

Внутрішні джерела самого підприємства, до яких належать усі види форм звітності та обліку підприємства, зокрема фінансова, статистична, бухгалтерська звітність, звіти перед акціонера ми, бізнес-план, а також рахунки-фактури та результати попередніх маркетингових досліджень за відповідними темами.

Офіційні видання.Видання установ, що містять офіційну інформацію. До них відносяться національні та міжнародні статистичні видання та видання законодавчих і нормативних актів.

Перелік статистичних видань, щомісячних (бюлетені) та щорічних статичних збірників Державного комітету по статистиці є у щорічному каталозі його видань. Місцеві установи статистики теж можуть випускати збірники щодо свого регіону.

На території України є також такі видання як: „Мир в цифрах: Статисти­ческий сборник", що видається статистичним комітетом СНД.

Статистичні довідники можуть видавати й інші установи України, зокрема МЗС України („Україна: факти і цифри"), УкрНДІ проблем молоді („Молодь України: короткий статистичний довідник") тощо.

Комерційні спеціалізовані видання, до яких належить насамперед „Український путівник ділової інформації" ( 10 друкованих довідників, 70 ділових періодичних видань та 60 комп'ютерних довідників).