Здача технічних засобів у ремонт.

Ремонт технічних засобів проводиться з урахуванням встановлених для них міжремонтних строків та їх фактичного технічного стану.

Поточний і середній ремонт технічних засобів, включаючи базове шасі, проводиться силами і засобами відповідних ремонтних органів.

Капітальний ремонт (регламентний ремонт та регламентоване технічне обслуговування) автомобільних засобів заправки і транспортування пального проводиться на ремонтних підприємствах МОУ та національної економіки.

Середній ремонт технічних засобів військових частин проводиться у відповідних ремонтних органах за територіальним принципом (ремонтних майстернях СП в складі ЦЗП).

Ремонт двигунів внутрішнього згорання, встановлених на технічних засобах, здійснюється на ремонтних підприємствах МОУ та національної економіки.

Визначення технічного стану та обсягів роботи з ремонту технічних засобів проводиться комісією, яка призначається командиром військової частини. Комісія, після огляду технічних засобів, визначає їх категорію і складає акт технічного стану (тільки для технічних засобів, які вимагають середнього, капітального, регламентного ремонту та регламентованого технічного обслуговування).

Акт технічного стану, паспорт (формуляр), а за необхідності й інші документи разом з клопотанням на видачу наряду на ремонт технічних засобів надається до ЦУЗПММ.

У разі передчасного виходу з ладу технічних засобів, крім того, додаються матеріали розслідування причин передчасного зносу (пошкоджень).

Здача автомобільних засобів заправки і транспортування пального в ремонт на підприємства МОУ та національної економіки проводиться за нарядами ЦУЗПММ.

Технічні засоби, що здаються в ремонт, повинні відповідати вимогам державних стандартів або технічним умовам на здачу їх у ремонт.

Документальне оформлення здачі ТЗСП в ремонт.

Комісія оглядає технічний засіб, визначає категорію і складає акт технічного стану (форма 12). При технічному огляді проводиться зовнішній огляд, перевірка в роботі, перевірка записів у паспорті-формулярі і у випадку необхідності відкривання окремих агрегатів.

Акт технічного стану (форма 12) складається у 3-х примірниках. Він складається тільки на технічні засоби, що потребують середнього або капітального ремонту.

На основі акту технічного стану командир частини подає заявку до служби пального виду ЗСУ на проведення ремонту технічних засобів. До заявки додається один екземпляр акту технічного стану разом з технічною документацією (паспорт-формуляр, технічний паспорт та ін.).

Другий примірник акту разом з отриманим нарядом на ремонт технічних засобів направляється в ремонтний орган .

Наряд на здачу (відправку) технічних засобів в ремонт видається начальником служби пального вищої ланки.

Один екземпляр наряду висилається військовій частині, другий разом з актом технічного стану і прикладеними до акту документами висилається у ремонтний орган.

Отримавши від постачального органу наряд на ремонт, начальник служби пального частини організує підготовку технічних засобів до відправки або здачі у ремонт.

Технічні засоби, що здаються (відправляються) у ремонтні органи, повинні бути очищені від бруду та іржі, зачищені від залишків нафтопродуктів і води, а також від сторонніх предметів та законсервовані. Технічні засоби, що здаються у ремонт, повинні бути повністю укомплектовані всіма агрегатами, приладами, обладнанням і деталями.

Технічні засоби, здані в середній ремонт з обліку частини не виключаються, а здані в капітальний - виключаються.

Після отримання відремонтованих технічних засобів вони відновлюються в книгах обліку частини.