Порядок вивчення і форми навчальної роботи над курсами

Порядок вивчення й основні форми навчальної роботи над курсами встановлені навчальним планом і програмою, в якій подано назву розділів І а перелік питань, кількість годин, виділених для вивчення курсу.

Основною формою навчальної роботи є лекції, семінари, практичні заняття та самостійна робота. З метою більш глибокого вивчення окре­мих питань курсу студенти виконують реферати, індивідуальні завдан­ня, які наприкінці семестру дають їм право не здавати тему, з якої вико­пано реферат чи індивідуальне завдання.

Важливе місце у вивченні курсу займає самостійна робота. Вона постійно повинна вдосконалюватися. Це, перш за все, систематична пра­ця студента, наполегливість і прагнення отримати знання з обраної спе­ціальності. З метою покращення самостійної роботи кафедра економіки проводить ряд заходів, які спрямовані на її вдосконалення. Це консуль­тації, прийом відробок пропущених занять, рекомендація додаткової літе­ратури, інструктивних матеріалів, статистичної звітності.

Важливою і досить дієвою формою самостійної роботи над курсом є участь у роботі наукового студентського гуртка при кафедрі, де студен­ти мають можливість поглиблювати свої знання з курсу, брати участь у самостійних дослідженнях окремих проблем, що вивчаються. За ре­зультатами такої роботи проводяться студентські науково-практичні кон­ференції.

Правильне поєднання і вміле використання різнопланових форм навчальної роботи над курсом "Економіка торгівлі" дає можливість кожно­му з вас набути глибоких і стійких теоретичних знань, практичних нави­чок у роботі зі спеціальності, якими повинен володіти спеціаліст з ви­щою економічною освітою.