Поламки поплавкового механізму

 

Основними причинами неправильної роботи поплавкового механізму є: поява поясочка на голці в місці торкання з сідлом, зношування зовнішньої поверхні голки (це призводить до її перекосу в сідлі і заїдання), негерметичність поплавка (при попаданні палива в поплавок змінюється його вага), заїдання поплавка за стінками поплавкової камери, перете (заїдання) поплавка на осі обертання.

Негерметичність голки при незначних поясках ліквідовується шляхом притирання голки клапана до сідла спеціальними пастами, промиванням корпуса клапана і голки від грязі і засмолення.

Торкання поплавка до стінок поплавкової камери спостерігається при значних зношуваннях осі і отворів важеля поплавка, що дає йому можливість рухатися у горизонтальній площині.

Підвищення рівня палива можливе також внаслідок деформації (усадки) демпферної пружини поплавка. В цьому випадку її можна легенько витягнути з обов'язковою наступною перевіркою рівня палива у поплавковій камері.

Герметичність поплавка найчастіше порушується в тих місцях, де проводилося спаювання, або ж безпосередньо в його корпусі. Таке порушення герметичності визначається шляхом поринання поплавка в гарячу воду, температура якої 80-90 СС. Наявність пухирів у воді свідчить про порушення герметичності.

Для всиновлення поплавка перш за все слід вили і и і нього бензин. Це здійснюється таким чином: навпроти пошкоджень в поплавку свердлиться отвір діаметром біля 1 мм, поплавок поміщають у гарячу воду і витримують до тих пір, поки виділення пухирів не припиниться. Тоді поплавок продувают* стиснутим повітрям і запаюють. Після запаювання необхідно перевірити вагу поплавка, який для карбюратора К-126 дорівнює 13,3 г., а для К – 88 - 19,2…20,2 г.